Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 06:29:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари топлота и обич  (Прочетена 162473 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: февруари 08, 2017, 16:33:45 »

А нашето, третото няма да си има и легло  lol lol lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: февруари 08, 2017, 17:05:34 »

А нашето, третото няма да си има и легло  lol lol lol
Че за кво му е, нашето спи навсякъде другаде но не и там. Спи  върху възглавница, в люлка, седнал, прав, сложиш ли го в кревата, почва да пъшка и да се напъва докато спи, все едно е със запек. shok diablo
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: февруари 08, 2017, 17:46:06 »

Мен в болницата ми беше странно по-скоро как ще си повия бебето, отколкото за памперса. Когато ми казаха, че вече мога да си го облека в дрешки малко се зачудих дали да го направя или да си остане повит. Просто с пеленките е един стегнат, прибран, а с дрешките ме беше страх да не му счупя нещо. Е, облякох си го в дрешки, де. Все пак трябваше да свиквам. Вкъщи се чувствах така, все едно цял живот памперси съм сменяла.

Наистина детето вади най-доброто от теб. Дава ти сили, които никога не си мислил, че притежаваш. Все пак то зависи от теб!  Всеки нов ден е предизвикателство. И какво си мислим преди появата му, много често  се разминава с реалността.
Майчинството дава крилааа!  heart
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #273 -: февруари 08, 2017, 19:45:12 »

Днеска цял ден бях с бебетоооо... изпълнена съм с толкова позитивни емоции, че се разтапям от радост и любов. Аз го гушкам и го люлям танцувайки си...и той заспа smile Толкова бях горда със себе си... макар че сигурно толкова мъничките бебета самички си заспиват. Гледаше ме и ме слушаше как му говоря... простоооооо много беше яко.  heart heart heart heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #274 -: февруари 08, 2017, 21:16:20 »

Надееее, готова си за мама  give_rose Взимайте се в ръце с ТМ да имаш всеки ден какво да гушкаш  heart

Еми хахаха lol lol lol

И наш'то отроче спи къде ли не, но не и в леглото ѝ  pardon Онази нощ я оставих да спи там и като се събуди за ядене не знаех къде се намирам, мислех че ще падна докато стигна до нейното легло, та от гледна точка и на безопасност по-добре при нас  girl_wink Пък една приятелка даде към 1000 лв за легло и матрак, пък нейната госпожица и една нощ не е спала в тях lol
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: февруари 09, 2017, 08:19:10 »

Добро утро smile

Искам да е петък.. Чувствам се много изморена... много. много. много. Снощи се прибрах от работа, сготвих (защото ако бях започнала да правя нещо друго, щеше да ме домързи) и легнах да чета книга, заспах почти веднага, а беше 18:30ч, дремнах докато Илиян си дойде към 19:15ч.  shok Рано ли е за пролетна умора не знам, ама откачам.. Вечерта пак до 12ч. се бях оцъклила, а уж много ми се спеше  crazy И сега сутринта станах в 6:30ч., отидох при Илиян в хола (имаме си ритуал да се гушкаме и да гледаме сутрешния блок) и заспах за 40 мин пак  angry Просто съм човек, който спи по 4-5 часа максимум винаги и съм свикнала, свежа съм си и ми е ок. Чувствам се като плужек в момента  crazy

И моята приятелка даде 1200лв за креватче и матрак на малката, но пък тя винаги си е спала в него, дори не обича да спи при нея на леглото. Абсурдна ми се струва сумата, но поне й се оправдаха парите, както и тези за количката (Мима като на Лоли smile ) Използва я до последно, здраво натоварване smile Нейните дружки по бутане на колички ремонтираха, какви ли не неща, нейната и сега е здрава.. Само дето е бяла и малко се е захабила, въпреки поддръжката с препарати и мазила за кожа  pardon

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #276 -: февруари 09, 2017, 09:25:22 »

Бутрууу

Мен ме чака бурен ден, събирам сили за предизвикателставата...

Тони как ти завиждам че заспиваш навсякъде и по всяко време на деня  blush Тази сънливост обаче за друго ми говори  pleasantry

Нашето креватче струва 125 лв от икеа +70 лв за матрак. От ден 1 си спи там, даже сам си заспива. Та 100 лв или 1000 лв не са от значение, важно е да спи в него smile А за количката, не знам, ние от 6 месеца не я ползваме, имаме лятна, супер лека, ама ей така си стои.

Хайде, спорен ден на всички и се събуждайтИИИИ
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: февруари 09, 2017, 09:29:41 »

Добро утро! Coffe

Като си говорим за майчинство и колко е розово и как извежда най-доброто, да кажем и за другата страна...., че да има за какво да пишат майките мили.
Кой не си мечтае да стане 5-6 пъти на нощ, да бъде събуден в 5 часа, защото детето не можело повече да спи иска да става, след първата атака, става в 7ч и пуска телевизора, събужда останалата част от къщата и край със съня. После ставаш и се опитваш да започнеш денят с усмивка, но на масата,докато си пиеш кафе по-скоро с желанието за добро настроени, отколкото с действително такова, биваш навикан(за нещо, без значение какво, винаги има), взимаш си обичайната доза "не те обичам", "не ме обичаш", "не си ми майка", после отрочето се оттегля с пълно стомахче, блажено да си изгледа последното сутрешно филмче, а на теб ти остава да си допиеш с горчивина последните глътки, изстинало кафе pardon

П.П Някой спомена, че харесва всичко от Дейн Остин, та аз си набелязах "Ема", да видим какво ще излезе. Погледнах, погледнах "Ана Каренина", но явно с Толстой и този път няма да се разберем.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #278 -: февруари 09, 2017, 09:35:46 »

Добро утро!
Тони, разбирам те за умората. При мен пролетна умора няма като явление. Пролетта ме зарежда и кара да се чувствам повече от добре. Особено миналата година пролетта беше невероятно красива! Около нас всичко беше помогнало в такива свежи цветове heart На път за яслата с Дребната се наслаждавахме на всяко цветно стръкче.
Психически обаче много се разтропах последните две седмици. Сега съм рухнала!
Вчера чаках шефа 6 (шест) часа, за да ми плати. Не бях яла, не си бях починала. Изрод! Прибрах се към 5.  Снощи сигурно нямаше 9, когато заспах. Приключих там! Повече няма да позволя на този тип да се подиграва с мен, със семейството ми и с труда ми! beating
Днес няма нищо да правя. Евентуално може утре да извъртя я кекс, я нещо ей такова- за удоволствие.
Гледа ми се хубав филм. Бях захванала Гетсбито, ама заспах на средата. Интересен ми беше с цялата безумна помпозност. Снощи пак даваха хубав филм, но за хора със свеж ум. Ах, само да преинсталираме компютъра...
Я кажете как да си поръчам от ИКЕА. Харесала съм една пуста преградна дъска. Ще ни трябва тази пролет, а на други места не намирам от този тип. Нашият матрак на голямото легло е вътре в рамката, а не надстърча отгоре с много. Не мога да накарам и кумците да ми я купят, защото им е супер далеч магазинът.
Вчера бях и до болницата, където родих. Стана ми ясно мило!  heart
Така... Мари увеличава списъкът с книги! Лошото е, че повечето от тези класики са ни на английски от майка ми. Даже Отнесени от вихъра са със снимки от филма на кориците. Борбата обаче да се четат в оригинал ще ми е голяма, особено с някои по-специфични на стил автори. blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: февруари 09, 2017, 09:36:22 »

Булче, аз НЕ мога да заспивам по всяко време, даже в детската градина не спях на обяд и подслушвах леличките... Говорих си с кумата, че и тя е така. Затова си мисля, че е пролетна умора.. Затопли се няколко дни и сега пак студ..  huhhuh.gif

Ходи ми се на театър от 1 месец сигурно, а така и не правя нищо по въпроса, да закупя билети, да разгледам поне какви постановки има.. Някой да препоръча нещо?

Гледахте ли Нюансите?

Аз ви казвах май, че се влюбих в едно илюстровано издание много сладко и мъничко на "Гордост и предразсъдъци", но беше на английски и не посмях да го взема.. Едно е да се чете лекова книжка, статия или да гледаш филм.. Друго е такава литература.. Да я бях чела на български сигурно щеше да е ок, ама директно на английски, не посмях  blush
« Последна редакция: февруари 09, 2017, 09:39:52 от alexandrova_90 » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #280 -: февруари 09, 2017, 09:40:45 »

Тони хайде с нас на Графа, ние с Пандата ще ходим, ще викаме " Безумно искам тееее"

Аличко в следващите 2 години искам да си седнеш на дупенцето и да научиш да говориш английски като мома англичанка! Много те бяха харесали ама пусти ми английски!

Marri сложи сега след такава сутрин и ходене на работа, особено ако си в цикъл... вчера щях да ревна на бюрото... купища проблеми, аз съм недоспала, щото звяра още от 6 часа започна да реве а преди това ставах 2 пъти, тръшка се в коридора, навън сняг вали и шофирах , краката ми бяха замръзнали че нямах черни равни обувки зимни които да ми отиват на черния панталон ( купих си после) и цял божи ден драми, драми, драми, драми....
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: февруари 09, 2017, 09:41:56 »

Кога, къде?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #282 -: февруари 09, 2017, 09:42:44 »

Кога, къде?

6ти април зала Армеец, днес или утре най-късно ще купим билети, пиши ми във фейса ако си навита
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: февруари 09, 2017, 09:44:31 »

Булче, тъй, тъй, драми да искаш. Така ами, малко да се стреснат дамите, че не е всичко розово blum

Али, може да ги видиш в нета тези книги, макар да не е същото като на хартия, ама свиква човек, като няма друг вариант. Ще се разоря, ако си поръчвам всички книги от България.

Нюансите не харесвам blush

На концерт на Графа и на мен ми се ходи, но съм вече далеко от репертоара(освен другите пречки tease)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: февруари 09, 2017, 09:48:53 »

Не съм си ползвала Киндъла от поне половин година... Все купувам  blush Онзи ден като купих Лолита и исках да си взема "Любов по време на холера", много харесвам Маркес, чела съм "Сто години самота" и "За любовта и други демони", а пък най-четената му книга не съм.. Но Илиян благоприлично и с най-приятния възможен тон ми напомни за съществуването на "Киндъла"  или поне да не прекалявам с книгите.. Вика и март също е месец, в който ще четеш Girl_hide

Просто не мога да обясня, кои книги мога и кои не, да чета там.. Повечето ги искам ухаещи на мастило и хартия  heart heart heart heart

EDIT: Булче, чакам майка ми да ми каже, кога ще може да си вземе отпуск, защото иска да пътуваме някъде двете. Като това ще стане или края на март, или първата седмица на април преди Великден. Така, че не мога да правя план за тогава. Като имам яснота, мога да си купя билет в близост до вас, ако все още има свободни разбира се..  pardon Идва ми се принципно, харесвам Графа  good heart
« Последна редакция: февруари 09, 2017, 09:55:52 от alexandrova_90 » Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines