Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 04:21:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари топлота и обич  (Прочетена 162451 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #210 -: февруари 07, 2017, 14:03:36 »

Барселона и Валенсия са ми мечта и двете, с деца излиза бая соленко вече с полетите и за момента ще са си мечта. Хърватска е по-реалистична дестинация на този етап.
С вашата Ана Каренина вчера пак я извадих и я почнах, много ми е мъчна тази книга... все не достигам до момента, който да ме грабне.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #211 -: февруари 07, 2017, 14:32:43 »

О, Киви, то в началото е доста досадно. Докато набутат всички герои! Дори 10 малки негърчета ми беше тегава първите глави, а аз обожавам Агата Кристи.
Разходихме се с майка. Направихме един шопинг. Благодарение на Булчето разбрах за тази оферта на ДМ. Майка изкупи света.
Пиша от телефона и е досадно. Компютърът май съвсем сбаталяса и ще го водим на доктор. Дано само информацията си стои.
Аз отпуснах малко душата. Толкова стрес насъбрах миналата седмица, че още треперя. Дано утре всичко мине добре. Ще имам нужда от палчета. Снощи имах капак на тези емоции - малката беше с обрив, който явно не я сърбеше, но на мен ми дойде в повече. Днес нищо й нямаше и поех глътка въздух от сутринта. Ако не довечера, дано утре вечер мога да спя! Цяла седмица се събуждам към 2 и до 4 не мога и не мога да се успокоя и да спя.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: февруари 07, 2017, 15:15:08 »

Я, кажете за ДМ, аз пак не разбрала  angry
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #213 -: февруари 07, 2017, 15:22:41 »

Тони, в седмицата на РД имаш -15% на всички стоки, дори и намалените Wink
Али, ами и аз уж се канех да ти пиша...ама зло да те забрави  give_rose Да си жива и здрава и много радости да ти носят всички вкъщи. Продължавай да доказваш колко добра мама си  heart
Мисля, че и друг път съм казвала, че руските автори винаги са ми били много трудни за четене  nea Така и още не съм чела нещо, което да ме грабне...а Лолита специално не знам колко пъти съм я започвала  blush
Испания не ме привлича, след Италия с кеф бих обиколила Германия и средновековните замъци в Европа smile
Наде, дерзай с викингите, аз ще чакам следващия сезон  pardon
Тия дни не съм много активна, но съм подхванала един проект, който е до края на месеца и искам да отхвърля повече текстове  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: февруари 07, 2017, 15:27:42 »

Аз пък съм била в почти всички по-големи градове в Германия и освен Берлин.. Никой друг град там не ми харесва  shok  
Австрия ми е по-любима, макар да съм била само във Виена (била съм 3 пъти и колкото и да ходя, все ми харесва  heart) , Линц и Залцбург   good

ЕДИТ: На ДМ им направихме 500 брандирани кексчета... Трябваше да се сетя, че ще пуснат нещо хубаво за РД-то им.. Но напазарувахме събота всичко, от което имахме нужда.. От Лили май  sad pardon
« Последна редакция: февруари 07, 2017, 15:29:54 от alexandrova_90 » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: февруари 07, 2017, 15:32:42 »

Хехехех, Тони, ти като един виден любител на Италия, щях да съм невероятно изненадана, ако ти беше харесал някой град в Германия Wink
Виж Австрия е друго нещо. Тук е много подобно и в същото време доста различно pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #216 -: февруари 07, 2017, 15:36:48 »

А, и аз харесвам Италия, но харесвам много и Германия, не се самоизключват при мен...в Австрия не съм била, но не бих отказала и там екскурзия  Wink Много искам Будапеща, Прага, Виена или тук по Балканите да обикалям  heart Ама май пак в Италия ще се ходи, че засега ми е най-лесно и евтино организирането с бебето  pardon
Тони, в седмицата на твоя РД  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: февруари 07, 2017, 15:42:02 »

Фери, има много добри билети до Будапеща с Уиз еър.. ОБОЖАВАМ БУДАПЕЩА  heart heart

Била съм 3 пъти.. Мога да помагам за там smile

Прага също е красива, но имах по-големи очаквания. Харесвам Будапеща повече  pardon

Мари, идва ми се в Швейцария, но е много скъпо. Имам приятели, но и полетите не са удобни.. и парите са много  sad
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: февруари 07, 2017, 15:45:52 »

Здравейте smile

Барселона ми е много любима, 2026 като завършат Саграда Фамилия пак ще я посетим lol lol А във Валенсия  живее Ми Амор lol lol Аз много исках да поветя Мадрид преди, най-вече заради Сантияго Бернабеу smile

Вчера откарах 2 часа в разходки, а днес ме налегна голям мързел. Добре, че съм запасила с готови пюрета, поне за детето да има ядене.

Нещо се обърках - за ДМ или за Дайхман говорите и за рд на Аличка или на магазина  huhhuh.gif huhhuh.gif huhhuh.gif

А понеже тук обсъждате често скъпарски козметики, видях, че във Фармастор, ще са намелени с по 20-30% на 13 и 14.02 smile
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: февруари 07, 2017, 15:47:10 »

 Маги,спа  детето до 5 сутринта  Bravo  после стана хапна и пак легна,,,,А пък аз,понеже не съм свикнала да спя,се въртях до сутринта...Няма угодия Wink
 Киви,личи си ,че си имаш опит с малко бебе.Аз първите дни не знаех нито къде се намирам,нито къде ми е главата,,пък за лап топа да не говорим,,,,Адекватен разговор започнах да водя,след първия месец Wink  Даваш ми надежда,че с второто ще съм пушка,или просто аз съм си от изкукалите tease
 Снощи сънувах,че Гришо и Никол са ми дошли на гости  funnytooth funnytooth funnytooth Свекърва да ми каже как да го тълкувам Wink Или най-добре да им върна визитата хахахахахах
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: февруари 07, 2017, 15:51:13 »

Тони, София-Базел има евтини полети с Уиз еър, наши познати идваха трима възрастни, двупосочен билет за 250 лв, само с ръчен багаж.

Но за всичко останало е много скъпо. Хотелите са по 250франка на човек и то 3-звездни, транспортът също е много скъп, например дневна карта за една транспортна зона, в един град е 6 франка на човек, един  трансфер с влак Базел-Цюрих например е около 60-70 франка на човек, в едната посока.
За храната ...., в пицария, храна за двама с по едно питие 100 франка и така..., забележителности... около 20 франка вход, минимум и така...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: февруари 07, 2017, 15:53:05 »


 Снощи сънувах,че Гришо и Никол са ми дошли на гости  funnytooth funnytooth funnytooth Свекърва да ми каже как да го тълкувам Wink Или най-добре да им върна визитата хахахахахах

хахахахахахаххаахха

То след толкова писане за тях.. Горките хора, честно..

В събота по същото време, когато тя е била там. Ние с Илиян се чудехме в Щастливеца ли да отидем за обяд или в Лео.. Бяхме по-близо до центъра и затова хапнахме там. За малко Wink

Мари, не знаех за евтините билети, но всичко останало съм го гледала и ме отказва smile И сега във Флоренция входовете бяха по 15-20 евро на човек, ама поне храната, пътя и спането са приемливи суми.. Та, компенсирахме  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #222 -: февруари 07, 2017, 16:00:12 »

Нещо се обърках - за ДМ или за Дайхман говорите и за рд на Аличка или на магазина  huhhuh.gif huhhuh.gif huhhuh.gif
Хахаха, страшен развален телефон стана! В седмицата на моя рожден ден отидох до ДМ и ми правят 15% отстъпка на всичко. Мога да отида и утре, и вдругиден... Не е еднократно пазаруване. Няма общо с техния рожден ден.

Оф, тая Никол само на мен ли ми е много грозна в лицето?! Лоли, направо стягай куфара и с тях тръгвай.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #223 -: февруари 07, 2017, 16:02:42 »



Оф, тая Никол само на мен ли ми е много грозна в лицето?! Лоли, направо стягай куфара и с тях тръгвай.

И на мен! Отделно, че изглеждат все едно се е хванал с леля си  angry Писна ми само това да ми се обясняват, няма що!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: февруари 07, 2017, 16:30:28 »

На мен пък ми е сладка  pardon Но той ми прилича, че й е син.. Проблемът не е в нито един от тях.. Просто възрастта си личи, защото той прилича на бебе smile

Въпреки това се радвам, че са щастливи, нека се обичат  pardon
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines