Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 09:07:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари топлота и обич  (Прочетена 154659 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: февруари 03, 2017, 10:31:22 »

Не знам дали ще ми повярвате, ама Приятели, съм се опитвала да го гледам няколко пъти и не става, и не става... Хич не ме грабва  shok  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #136 -: февруари 03, 2017, 10:42:42 »

Тони, същата работа съм и аз. За мен героите са друго поколение и не ми се нрави начина им на мислене, макар да има непреходни във времето теми.
Булче, браво на теб danceg Ти го заслужаваш! А щом е и семейно, вярвам, че още по-хубаво чувството.
Миме, дай му зор на Влади да се прегледа. Хич не са шега работа тези неща. ММ декември се оплака, че имал разни присвивания в областта на сърцето. Личната го изстреля веднага за ЕКГ и го прати на специалист. Оказа се, че е мускулно, а не от сърцето, ама само притеснения...
Аз съм наполовина. Отсях сума си неща за в майка (че по малко все нещо се носи в обратна посока, а после само стои), една торба с играчки за вилата, че там са малко, а и има такива за на открито, разчистих, подредих. Остава да оправя книгите в хола. На секцията в долната част съм оставила две места за детски книги, които трудно биха били унищожени. Не мога да се оплача по принцип - нашата се старае да ги пази и внимава. Все пак...Заниманието се оказа по-лесно, отколкото очаквах. Каненето беше зор.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #137 -: февруари 03, 2017, 10:48:21 »

Добро утро  give_rose
Гледам за бебета си говорите...аз от много мислене се бях шашнала и си бях втълпила, че може да съм бременна пак без да искаме...та направих си тест онзи ден докато обикаляхме на пазар, ММ се надяваше на две черти, амаааааааа сега хич не ми е до още едно бебе. Имаше една черта, ама от вълнение съм го зарязала някъде по рафтовете на ЛИДЛ, че го държах в ръка докато чакам резултата lol
Сноу снощи я видях в 1ДКК, с Бубет, ма нещо не бяха във форма и не говорихме много  nea На Бубет къдриците наистина почти ги няма вече  sad
Аз се наслаждавам на времето с ММ, та не очаквайте много включвания от мен  smile
Харесвам Приятели, хоръри гледах като тийнейджърка, сега предпочитам комедии и исторически филми...драмите не са за мен, а покрай ММ започнах да гледам и фантастики. От новите ситкоми много любим ми е Как се запознах с майка ви. Даже нашата групичка сме се оприличили на героите...аз съм Барни  Girl_hide
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: февруари 03, 2017, 12:44:14 »

Хихи, Фери, и аз както исках второ сега веднага, че да ги гледаме наведнъж, преди Коледа ми закъсня с около седмица (или по-скоро още не се беше регулирал цикъла) и направо ми стана лошо при мисълта за второ бебче в този момент  badgirl

Аз също предпочитам драми, някак ме карат да мисля, но за неща различни от ежедневието ми. Като бях бременна изгледах доста сериали и сега пак ми се гледат. Свалила съм си новия сезон на Younger и чакам с нетърпение Троновете  pardon

На това моето дете се опитвам да му направя нов режим през деня, но май нещо не му допада. Сега трябва да яде и то пюре (много му харесват), а той спи непробудно  pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: февруари 03, 2017, 14:22:43 »

Али, няма да го оставя така, ама трябва да говоря, говоря, говоря, като на малко дете. Абе тия мъже защо не обичат да ходят по болниците? То не че някой обича, ама тях с триста зора може да ги накараш. beating

Фери,   посмях се с теб. Кой ли си е намерил подаръка в Лидл? Ама по-интересно щеше да бъде, ако беше положителен.
Хмм май ние всички сме си правили. blush

Ние вече сме при нашите. Едва се изнесохме, напълнихме колата с багаж. Уж най-важното, пък... blush

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: февруари 03, 2017, 14:29:45 »

Свекс, Престиж е уникален филм, поне за мен, аз съм малко любител на Тесла и въобще космология, квантова физика. smile

Али, не съжалявам че не съм имала дете толкова години, защото си отживях. Не съм го приемала грам тежко, някак си природата си знае работата. И аз като теб грам не съм олекнала в кавички спрямо филмите-гледам си същите силни драми, чета си същите кукувски книги. Продължава да ме влече театъра и философските спорове. Магаре си бях, магаре си останах .  pleasantry pardon

Приятели не мога да понасям като сериал. Харесвам Реймънд, Младият Папа, Сексът и градът.

За болниците съм кат мъжете ви- не стъпвам до последно, ако можеше да родя в поликлиниката до нас, нямаше да стъпя в болницата biggrin biggrin biggrin
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #141 -: февруари 03, 2017, 14:33:14 »

Имаше една черта, ама от вълнение съм го зарязала някъде по рафтовете на ЛИДЛ, че го държах в ръка докато чакам резултата lol
Това така ме разсмя! lol Ама и ти какво чакаш редовен цикъл, като кърмиш?
Аз хич не оставям тая работа така на случайността, че нещо сме много плодовита двойка. И трите пъти за един-два месеца са се получавали нещата. Ама не съм и от жените, които се вторачват точно кой ден е от месеца.
Аз ходих до док. Не се видях с него, но поне си оправих документите. Поразходих се. Бебо явно другата седмица ще го гледам.
Трябва да подготвям киното за довечера smile
Еми, те някои и до поликлиниката не успяват да стигнат smile)Ти пак много докторска обстановка предпочиташ.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #142 -: февруари 03, 2017, 14:47:25 »

Не ми се вярва, че има човек, който да не харесва "Приятели"  shok shok shok
Аз гледам "Приятели" ВСЕКИ ДЕН - гледам, докато ям, слушам, докато чистя, гледам като няма какво да правя, гледам, за да се развеселя, ако ми е тъжно, гледам, когато нищо друго интересно не дават по ТВ, гледам постояннооооооо.... Знам наизуст всички реплики, няма нужда да гледам, всичко е в главата ми... обожавам гии това е най най най най-великия сериал на всички времена за мен!

За драми..... знаете новия ми най-любим филм.

Фери, ти си луда хахахахахахаахххаахахах

И друго се сетих....пак променям поста... Тони, изгледах "Викинги" до 4 сезон...май някъде към 8 серия стигнах, докато бях отпуска до средата на януари, сама у дома по цял ден...тръгнах на работа...и не ме влече да си свалям нови серии. И не разбрах защо всички го сравняват с Троновете, то няма нищо общо.
« Последна редакция: февруари 03, 2017, 14:54:00 от nadelina88 » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: февруари 03, 2017, 15:06:34 »

Разбира се, че няма нищо общо двата сериала.. Сравненията идват от там, че просто и двата са многоооо популярни в последните 2 години (може и повече).
Във Викинги, говорим за проследяване на части от скандинавската митология.. До колкото знам, все още не са се разминали с фактите, които има за възхода и паденията в живота на Рагнар Лодбрук. Троновете са си тотална измислица.
Аз съм точно на обратния полюс, никак не ме грабват Троновете, докато Викинги нямам търпение за следваща серия, защото ми е интересно какво ще се случи.. Постоянно се чудя, ама наистина ли е било така, ама как и кога се е променило после.. (имах някакъв застои между средата на 3-ти сезон и 4-ти, но като възобнових гледането.. за 3 дни наваксах до 4-ти сезон 15 серия)

Разни хора, разни идеали  pardon

Сега с Табу съм по същия начин, но пък там направо съм влюбена в Том Харди  heart heart heart
« Последна редакция: февруари 03, 2017, 15:08:39 от alexandrova_90 » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #144 -: февруари 03, 2017, 16:41:07 »

Ние с ММ сме големи фенове на Викингите  heart Само че свърши сезонът...чакам с нетърпение пети, след като в края на последния епизод на четвърти се появи един от любимите ми актьори от друг любим мой сериал - Тюдорите, Джонатан Рийс Майерс  heart Рагнар умря много тъпо, ма верно няма разминаване с историческите факти досега  good Да е жива и здрава Лагерта, тя ми е абсолютният фаворит  danceg
Али, точно щото от цикълът ми помен няма и само се чудя и си въобразявам, че нещо ми се случва в корема  pardon Уж и ние не сме я оставили на случайността, ама нали няма 100% сигурен метод за предпазване, освен въздържанието  Girl_hide
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: февруари 03, 2017, 18:09:26 »

Здравейте smile

Аз в неделя щях да си заминавам за София, ама не е много сигурно, защото мм си е навехна кракът .... на футбол. Ами да си беше стоя в къщи. Та се чудя да се прибирам ли или да го оставя да се помъчи сам. Та цял ден, ту му съчувствам, ту му се ядосвам, ту ще оставам, ту ще ходя. И крайна сметка се изнервих и пак не съм решила нищо. Ама поне мога да го призная за едно - днес в 8ч е бил Токуда да го прегледат.

Аз само комедийни сериали, ама съм ги зарязала напоследък - The Big Bang Theory и Мodern Family. Искам да гледам Outlander,  за да разбера как им се произнасят имената на половината lol
Филми напоследък най-много харесвам тези по комиксите на Марвел. Отмъстетелите и Железен човек ги знам наизуст, че много ги въртят по НВО. Ама понякога заглеждам и други.
С Том Ханкс мноооого ми хареса Мостът на шпионите. Води се шпионска драма.
И много харесвам филми с Мерил Стрийп.

И аз като бях бременна доста си ревях. Спомням си, че плаках на What to expect when you are exteting.
(Извинявайте за многото заглавия на английски, но не ги знам на български и не ми се търсят на български сега).


Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #146 -: февруари 03, 2017, 20:58:43 »

Привети! Благодаря за пожеланията, при мен няма нищо изненадващо, аз по-стара традиция съобщавам след доставка от щъркел. Ако се бяхме размърдали за среща, щяхте и по-рано да знаете Wink Та да си знаете за следващия път да организирате годишни срещи на време  danceg danceg
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #147 -: февруари 03, 2017, 23:34:41 »

Еха, съобщение от гнездотооооо danceg danceg
Киви, до лятото няма да успееш за трето, та си ни в кърпа вързана smile.
Змей 2 прилича ли на Змей 1?
И да знаеш, късметлийки сме с два момъка, ако едната снаха не ни хареса, имаме шанс другата да става Wink
Бързо възстановяване и много майчинско щастие! good
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #148 -: февруари 04, 2017, 09:55:11 »

Рагнар умря.....

Даже и умира  shok shok shok  cray Няма да гледам повече!

Кивиии, много яко, че се включваш. kiss2 Бързо възстановяване.

Тук в този форум в последно време е "очаквай неочакваното".

Ние днес на обяд ще ходим да си видим бебето.  heart heart heart Нямам търпение...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #149 -: февруари 05, 2017, 16:29:49 »

ЧРД на Аличка, да ни е жива и здрава, с дълги и забавни чаршафи да ни радва!


* 16406923_1382335691816523_7391240683541523469_n.jpg (62.96 KB, 336x336 - видяно 2335 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines