Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 22:38:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари топлота и обич  (Прочетена 162390 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: февруари 02, 2017, 15:21:47 »

Ей, много потайни хора тук имало. Да е жив и здрав сина на Киви и тя да е силна и здрава. Толкова много неща се споделят, а такива важни не. Странно ми е малко. Но пък така се получават истински изненади.
Обожавам да ходя на кино, еххехее едно време нямахме пропуснат филм.от 2 години не съм ходила на филм за големи предпочитам, в редките случаи когато излизаме да идем на ресторант и да се видим с приятели. Но пък за сметка на това не пропускам детски филм , вече половин година ходя на детски филми. И най-тъпото е че ако бях по-млада може би щеше да ми харесва, сега вече не съвсем. Но все е нещо.
Фани, хич не го мисли, ще се оправят Кари и баща и.
Алексия честит рожден ден. Много здраве и любов.
Brotherm не съм ползвала. Bioderma ползвам и съм много доволна, и децата ползват Bioderma.имат козметика за всеки тип кожа. Аз с моята чувствителна суха, за първи път с тях се почувствах добре.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: февруари 02, 2017, 15:28:05 »

Аз не съм ѝ говорител на Киви, но това с децата е нещо специално и различно, така че не се учудвам на избора, в кой точно момент да се сподели. good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #92 -: февруари 02, 2017, 15:36:11 »

Като родя ще си взема крема им за 30 годишни girl_wink

Понеже се оказа, че сме набори, пък и с много близки дати на раждане, ще взема и аз, като родя, да си купя един крем за 30-годишни lol

Свекърва, изненада ме с Дома на Техниката. Преди време минавах редовно оттам, а в близко време изобщо. Помня го като западащо кино и затова и не съм се заглеждала какво предлагат.
Като стана дума за женски прически - тези дни дребното се е запалила и иска прически. Сутрин правя или фонтанче, или завъртулки (две опашки на върха на главата, после прекарвам опашката под ластика), а отскоро правя и плитки, за да й прибират лицевите кичури. Вчера беше с плитки. Снощи като ги разплетох и имахме Тина Търнър в детски вариант. Баща й в чудо се видя, защото той я реше вечер преди лягане. Тази сутрин дребното беше на вълна две фонтанчета. Нямате си на идея комбинацията от вчерашната и днешната прическа tease
Панде, то драмите, както казах, не е нужно да са депресарски филми. Просто една идея по-сериозни! Wink
Вчера имах проблем в търсенето, защото всичко, което харесах, беше по над 2 часа. Имам намерение да изтегля някои класики, гледани и не, и да си отделя време през деня за тях. Вечер не мога да издържа след 22-23 часа пред телевизора.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: февруари 02, 2017, 16:10:01 »

Свекс, Подаръци съм накупила 10 магнита и 2 пакета бонбони, ако остане време може и от безмитния да взема нещо. Който пита със самолет съм и не мога да нося големи подаръци.  girl_wink
Оооо, Кари приема нещата спокойно,  хич и не се притеснява,  дано да продължи така.
Аз случайно съм с Биодерма за студено време, но не съм супер доволна, но аз и не съм редовна в мазането - мързи ме!
Аз се върнах Временна, дам, така беше, а Киви ме изненада, Еми - също!
« Последна редакция: февруари 02, 2017, 16:17:38 от fanimira » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #94 -: февруари 02, 2017, 16:50:09 »

А, то и без форумска статистика е ясно, че почти всеки с едно дете рано или късно ще роди второ Wink.
Киви съвсем недвусмислено беше казала, че ще мълчи до дупка - /справка онзи период от бременността на лелята на Тони/, та изобщо не съм се замисляла има ли, няма ли изненада. Стори ми се чудно, че последно време казва, че е вкъщи, но не съм задълбавала.
В момента ме съмнява една друга мома, но ще видим Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: февруари 02, 2017, 16:58:42 »

Цъ, цъ, Свекърва е голям детектив, аз пък си бях в блажено невежество за всички blush
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #96 -: февруари 02, 2017, 17:00:43 »

А, то и без форумска статистика е ясно, че почти всеки с едно дете рано или късно ще роди второ Wink.
Киви съвсем недвусмислено беше казала, че ще мълчи до дупка - /справка онзи период от бременността на лелята на Тони/, та изобщо не съм се замисляла има ли, няма ли изненада. Стори ми се чудно, че последно време казва, че е вкъщи, но не съм задълбавала.
В момента ме съмнява една друга мома, но ще видим Wink

Свекърва, голям агент се оказа smile

П.с.Мари е писала същото:)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #97 -: февруари 02, 2017, 17:07:16 »

И как ще си била в невежество, като се яви щъркел? Wink
Цъ, цъ, Свекърва е голям детектив, аз пък си бях в блажено невежество за всички blush
Не, по- скоро надлежно водя статистиката, движа се след събитията blum.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: февруари 02, 2017, 17:14:05 »

Тъй де, докато стана щъркел, Киви много добре ме беше заблудила, че е далеко от тези идеи blush
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #99 -: февруари 02, 2017, 17:19:46 »

Свекърва помни всяка дума, всеки детайл различен от обичайното. Неведнъж ни изумява. Съчетава развлечението във форума с дълбоко архивиране на файлове в мозъка и анализи.  good

Сега ми стана любопитно кой подозира и искам и аз да го позная, започвам да ви чета между редовете. Аз съм най-изненадана от всички винаги хахахаххаха

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #100 -: февруари 02, 2017, 17:26:38 »

Наде, няма логика или детайл от изказване за съмненията ми. Подозирам Сноу, много отдавна не се е разписвала blush
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #101 -: февруари 02, 2017, 17:31:07 »

Alleksia, понеже спомена като родиш..., сега по-специална козметика ли ползваш?

И да попитам какво ви е мнението за Biotherm, по принцип?

Мари, не че използвам по-специална, по-скоро гледам да е основни хидратираща без някакви допълнителни екстри. В частност, в момента ползвам един Moisture surge на Клиник, който си е хидратация и нищо друго. Маски и серуми избягвам, макар че много обичам. Не за друго, примерно повечето противобръчкови имат ретинол, който е трябва да се избягва по време на на бременност, отделно разните там блясъци и ефекти също се дължат на съставки, а честно казано нямам време да проучвам кое може и кое не. Може да звучи параноично, но за себе си се чувствам по-спокойна. Отделно и през двете бременности кожата ми буквално се изпълва и светва и реално нямам нужда от друго, освен хидратация. Гримирам се за работа, но по малко и така...

Опасни агенти сте, ей! Ама свекърва я признава. - разбра, че съм бременна преди мен!

 За Биотерм - аз лично съм ползвала два техни крема много силно хидратиращи и ми харесаха, но нямам наблюдения над други продукти техни.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: февруари 02, 2017, 17:31:15 »

Сноу на мен много ми липсва, внася особена цветност във форума, свързвам я с едно много специално синьо и наситено жълто give_rose
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: февруари 02, 2017, 17:36:03 »

Аз досега ползвах Веледа, но някак не ми достига. Да, вярно, кожата не е проблемна сега, малко суха може би заради сезона, но .... не знам, напоследък много съм се вманиачила на тема възраст и си представям какво ще става след раждането, когато по принцип изглеждам супер зле tease

Та и аз избягвам специални козметики. Сега си позволявам само ВВ крема на Кларинс...

И вчера импулсивно си поръчах силно хидратиращ крем на Биотерм. Четох, четох, стори ми се естествен преход от Веледа....
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: февруари 02, 2017, 17:39:08 »

И аз имах подозрения за Сноу. За сега съм пас по тоя случай. А така ми се иска вече да заподозирам някои други особи  good
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines