Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:47:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари топлота и обич  (Прочетена 151880 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #15 -: февруари 01, 2017, 10:12:20 »

Честит Февруари! Малък Сечко ще ни изненадва ли....няма ли.... приятно ли...неприятно ли.... smile

Аз само се записвам в темата и потеглям за работа. Имам да допиша още малко от един доклад, който ни изискват от проекта. В чуденка бях какво да пиша, ама като тръгнаааах и 4 страници отстрелях. Колежката каза, че мога да напиша книга (тя не знае, че аз наистина пиша книга хахахах).
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 01, 2017, 10:36:51 »

Нямате китайски магазини при вас tease Тук продават едни плоски мрежички с дръжки. Така хем тиганът е без капак, хем не пръска.

Ко, кооо, ко туй? Ще те обичам, ако приложиш снимка, за да знам, какво да търся.. Бих се родила с такова  yahoo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 01, 2017, 10:44:11 »

Тони, това му е модерният вариант.
https://2styrkela.com/kapak-za-tigan-sreshtu-pruski-montana-0001-402801.html

Инак ей такива:
https://www.google.bg/search?q=%D0%9A%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D0%BA+%D0%B7%D0%B0+%D1%82%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D0%BD+%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%89%D1%83+%D0%BF%D1%80%D1%8A%D1%81%D0%BA%D0%B8&rlz=1C1VFKB_enBG623BG623&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwidrZXXwO7RAhWCJMAKHdsABEYQsAQIHg&biw=1366&bih=638
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #18 -: февруари 01, 2017, 10:45:05 »

Добро утро... включвам се с мисълта на месеца от чаения календар както Аличка пожела:

Любовта е слушане!

И както Маша казва... аз слушам, слушам... пък после пак си правя каквото си знам.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 01, 2017, 10:49:47 »

А такъв капак имам, трябва да го изровя.. При местенето, съм го забравила, че съществува shok

Иначе тия мрежи, за които Али говори.. Изглеждат ми странно, как пък не пръска от тях  huhhuh.gif

Киви, наистина любовта е в слушане.. heart Да чуваш, какво и кога ти говори другия.. Имам много примери затова.. Но съм с кратки влизания сега  funnytooth  Girl_hide
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 01, 2017, 10:51:40 »

Айд а сЪ цопна да ви чета, че нямам време да пиша...пък и съм болна cray
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #21 -: февруари 01, 2017, 10:55:44 »

С вестник също става, но ако е с много мазнина и силен огън.
Това чудо го зная от тук, май пак Али го беше споменавала и веднага го купих. Две вече съм изхвърлила, трудно ги мия и предпочитам да купя нови.
Нали подозирах майките в липса на идеи за "съвпадението", днес имат нова статия.
http://www.maikomila.bg/%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BB%D0%BD%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%B8%D0%B7%D1%82%D0%BE%D1%89%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%BC%D0%BE%D0%B6%D0%B5-%D0%B4%D0%B0-%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B5-10/
По- задълбочени приказки са, но отново с търговска цел - да купиш книгата, да потърсиш пихологическа подкрепа /с каквато те случайно разполагат/ smile  
Не търговските стъпки обаче ме впечатлиха, а това, че в Китай имат същите традиции за майките да не излизат от къщата за 30 дни и цялата общност да я обгрижва /съвсем в края/.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 01, 2017, 11:20:49 »

Такова чудо свекър ми беше донесъл от някъде, но на мен не ми е удобно.  nea И мразя мазнотиите, които се събират. Аз по принцип не обичам да мия много мазни неща, както и тигани, тенджери и тави, но се налага хаха. С една дума неприятно ми е да са ми много мазни ръцете, даже и като си сложа крем на дланите полудявам.  tease
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 01, 2017, 11:26:04 »

Тук и други варианти има,нещо като картонени капаци, които имат около 5 сектора мрежести части, за еднократна употреба(не точно). Продават ги по 5 в пакет и избягваш миенето.
Аз мия след всяка употреба и нямам проблем с наслояванията.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 01, 2017, 11:26:52 »

Привет и от мен.От сутринта за манджи говорите.
Лоли, сготви каквото ти е лесно и вкусно.Не се напъвай и не се перстаравай, защото накрая няма да ти се яде от мъка да се представиш добре.Аз от както родих така съм редуцирала пъненето на тема готвене за гости, не е истина.Гледам да е във фурната, да е лесно и пак става вкусно.

Този месец за нас е изключителен и имам 3 рождени дни в рамките на 10 дни  tease Да ставам луда.От сега мисля как ще правя празника на дребната.А сестра ми и майка ми не знам.И подаръци имаме да купуваме.Лудница!

Скай, да оздравяваш.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #25 -: февруари 01, 2017, 11:34:07 »

Любовта е слушане!

И както Маша казва... аз слушам, слушам... пък после пак си правя каквото си знам.

Години наред това ми беше мото в живота и чудесно се разбирах с баба ми и дядо ми funnytooth Майка нали е овен, та полагаше огромни усилия да ги промени.
Е, Еми много модерен вариант показа. good Тони, не пръска, защото мрежата е много ситна и улавя мазните капки. Аз това чудо го мия в съдомиялната. Иначе не знам на ръка как се мие от мазнотия. Може би накиснато в обезмаслител huhhuh.gif Гевгирът ми също е от тънка мрежа - метален. Не е на кръгли дупки като повечето. Бях първоначално изпаднала в ужас как ще го поддържам. Мъжо го купи. После се оказа, че ми е много удобен - улавя малки парченца ситно нарязан спанак, когато съм го попарила и разни ей такива. Не ми пълни мивката с храна.

И при нас ще е много празничен този месец. ММ вече ми е купил подарък и ми каза къде да не ровя hiden biggrin
Скай, дръж се! Идва хубавото време Sunshine
Статията ще я чета по-късно smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #26 -: февруари 01, 2017, 11:39:11 »


И при нас ще е много празничен този месец. ММ вече ми е купил подарък и ми каза къде да не ровя hiden biggrin


Много ме кефите smile Моят изкара няколко години провалени изненади, защото аз случайно попадах на тях. Вече се е понаучил де... от време на време ме уцелва.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 01, 2017, 11:47:44 »

И на мен винаги ми казва, къде да не пипам.. Което е изкушаващо, но никога не поглеждам..

С годежният пръстен беше малко гадно.. Каза ми да не пипам в един джоб на куфара, понеже винаги аз подреждам всичко и ми мина през главата.. После 3 дни чаках да ми предложи брак из Рим, тъкмо забравих затова като видях панорамната гледка от Купола Св. Петър и той клекнал нашият  heart heart heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 01, 2017, 11:49:13 »

Али, моят някак си успява да развали наполовина изненадите си, от зор да ме дразни с половинчато инфо. Знае че не издържам biggrin biggrin biggrin

Аз още не съм решила дали ще подаря храна или неядлив подарък. При козите се котира повече първото, чисто зодиакално наблюдение biggrin
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #29 -: февруари 01, 2017, 12:11:46 »

Понякога предварително ми казва или аз си избирам подаръка. Обаче от време на време има страшни хрумки и ги купува в последния момент. Даже годежния пръстен го купил в деня, в който ми и предложи. Той трудно трае! Аз мога да го размотавам с месеци (менгемето за Коледа го купих края на октомври или началото на ноември). За годишнината от сватбата ми подари ел.четка за зъби (много ме зарадва), а той сам си избра някакви гаечни ключове, дето много ги искал. Може и да не са ключове, отвертки да са - така и не ги видях funnytooth
За Коледа го сразих, че бях скрила подаръка в нашите. На него се падна честта да го донесе до нас, защото тежеше. Беше в торба и го наблюдавах от терасата да не наднича. После предположи какво е, ама не позна!
Сега не му бъркам в гардероба - отпадна ми задължението за известно време да му прибирам изпраните дрехи. Доволна съм! Wink

Аз още не съм решила дали ще подаря храна или неядлив подарък. При козите се котира повече първото, чисто зодиакално наблюдение biggrin
funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines