Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:58:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари топлота и обич  (Прочетена 151863 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« -: февруари 01, 2017, 08:55:41 »

Айде ново начало. Добро утро и да ни върви на любов и компромиси smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 01, 2017, 08:59:23 »

Малеее, аз писах в предната тема..  Съвсем забравих, че е нов месец  Girl_hide

Сутринта уж знаех smile

Хайде пускам ви един пост от "Яж, чети, обичай и пътувай"  give_rose

Февруари... надявам се да бъдеш приказен. Донеси ми спокойствие, повече вяра и щастието да се посипва отгоре като снежец. Бъди слънчев, по-малко сърдит и приготви за всеки по едно малко чудо. Дай ни сили да прескочим малките трудности и дано да сме простичко щастливи. Февруари, бъди прекрасен, изненадващ и пълен с мечти. Пожелавам си го от сърце... а всичко друго знам, че е в моите ръце heart

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #2 -: февруари 01, 2017, 09:04:31 »

Еми, ха дано!
Нищо не споменаваш за топлотата, та добавям, че може и метеорологична да е Wink Омръзна ми да осъмваме на - 10 и да вървя като пингвин по заледени улици.
Хехе, февруари ни е пълен с рождени дни семейно, почвам да издирвам подходящи електронни картички  smile
Да, естествено, докато чукам с кутрета и Тони ме изпревари с нов отговор и малко се повтаряме. smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #3 -: февруари 01, 2017, 09:13:49 »

Да се запиша и аз в новата тема, добре че сте вие да разбера коя дата е. От февруари очаквам по-топло че амън! Очаквам и да си посрещнем новия член в семейството smile племеницата от брат ми  heart heart heart Имам и много работа, посещения , ама ще се оправим
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 01, 2017, 09:16:51 »

Добро утро!

Да ни е честит новият месец! Мирише ми на Любов! heart

Тъкмо си викам, тия хора защо пишат в старата тема?!  pardon

Лоли, и аз съм за нещо "по-българско" да им приготвиш на хамериканското гости.  good

На мен нещото, което много ми тежи след като родих е, че не мога постоянно да поддържам облика на жилището ни, както беше преди. Все нещо не е на мястото си...Представям си пък като порасне Малчо какво ще е.  angry

На кино ходихме последно преди да родя. В момента даже не си спомням кой филм гледахме тогава.  blush Спомням си обаче постановката, на която присъствахме последно и колко тъпо ми беше.  nea
Спомням си и концерта на Веско Маринов и колко ревах тогава.  girl_impossible girl_haha

Сега ми се ходи на новите Нюанси, но като за начало прожекциите ще са по нощите. Няма как! Така беше и миналата година. Можеше поне тогава да се възползвам. Ще чакам по-нормален час, защото много ми се гледа. yahoo

Булче, аз пък още снощи си преместих хубавия календар на новия месец.  heart Много ми е яко, все едно сме модели с ММ. heart

Едит: Даже тоя Ла ла ленд от вас го чувам.  blush
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 01, 2017, 09:25:52 »

Толкова ме изненадахте с новата тема,мислих си,че сме още средата на Януари blush
 Тони,Свекърва те (приятелите) са тук от пет дни и са постоянно по гости.Сега са в Плевен и после ги чакаме и в наше село,,,Проблема е,че навсякъде им готвят все българско и ме предупредиха,че не искат никакви баници,капами,сърми и шопска салата ...А иначе живеят на остров и каквото и морско да сготвя,все ще е на светлинни години от прясната храна при тях,,и това още повече ми завързва ръцете.Накрая ще ядът пица Wink хем не  е много претенциозно,хем на всеки се харесва.За малкия измислих едни здравословни мъфини и кремче,взела съм му и едни страхотни дървени играчки,дано да могат да ги вземат в багажа..Ох,колко се вълнувам...Цяла година ги чакам  smile Не искам да ги пускам.Представям си как ще съм,като си дойде брат ми  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #6 -: февруари 01, 2017, 09:28:52 »

За пица съм good Тъкмо щях да питам откъде ще купуваш скариди и прясна риба по никое време Wink
На бас, че агнешко никой не им е предлагал Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #7 -: февруари 01, 2017, 09:29:14 »

Лоли направи им сьомгова пастърва в сол, много вкусно става, в момента я има в Кауфланд даже на промоция.

Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 01, 2017, 09:32:49 »

Оооо за Нюансите ,обработвам ММ от месеци.Казах,че искам това да ми е подаръка.Преди две години едвам ги навихме с кума,ма отидохме.След филма беше голямо мрънкане,че бил 'женски' филм.Та , сега ще е доста трудно да се навият....а многоооо ми се ходи...
 За скаридите,ММ има един приятел грък,той ни зарежда  с морска храна.То е ясно,че сега не е прясна,но става.Миналата седмица едни чудни калмарчета си спретнахме.За пъстървата-сьомгова е добра идея Wink ще го обмисля днес...имам два три дни за размисъл
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #9 -: февруари 01, 2017, 09:33:54 »

Добро утро! Честит ни месец! Дано го изпълним с топли чувства и хубави вълнения Wink
Снощи се насладихме на спокойна вечеря. не официална, но спокойна, защото дребното беше при баба си и се възползвахме girl_haha blush Вечерта гледахме "Сами вкъщи" - много разтоварващо ни подейства! Трябва да се разровя за хубави филми и да ги подготвям за вечерна прожекция на дивана в хола. ММ и той нещо се мъчи да се разболява, ама още не съм го изгонила от спалнята. Студени са все още нощите smile
Малко ми е напрегнато. Днес исках да се уговоря да отида до работа хем за пари, хем за болничния, хем да покажа на момичето още някои неща. Шефът ми извъртя номер с "Ще ти се обадя по-късно". Днес пак ще го тормозя... За сметка на това май ще отскоча до лекаря ми. Може пък да видя бебчо.
Лоли, много вълнуващо звучи всичко! Всеки път, когато се приберат наши приятели от Англия, се виждаме ей така. Всеки път се каня да имаме хубава вечеря, за да се наприказваме, ама и на тях времето им е ограничено и са от гости на гости. Сега се надявам на пролет да имаме шанс danceg
Сьомгова пъстърва обожавам! ММ също е склонен да я яде, ако му изчистя поне централната кост tease
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 01, 2017, 09:35:30 »

А агнешкото, нито си имам идея как се готви,нито искам да ми мирише на агнешко blush Аз нали месо почти не ям и изпитвам ужас да го готвя.Добре,че е майка ми да ме отмени в тази част  blush
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 01, 2017, 09:44:43 »

Добро утро! Coffe

Не съм чела подробно февруарската тема, но видях от последните постове в януарската въпросите на Лоли и обратно на другите ще те посъветвам, приготви, каквото ти е на сърце и си решила good

Ето една рецепта за скариди, която дори аз, която нямам абсолютно никакъв опит в приготвянето им, се справям добре:
http://yoli.bg/entry/skaridi-v-avokado-po-portugalski

Можеш да прегледаш цялата секция за риба в този сайт, рецептите са лесни и с не много сложни и трудни за намиране продукти.

Също така препоръчвам сьомга на тиган с портокалов сок, която от сайта Кулинарно с Йоана. Лесна е и много вкусна, само е кофти, че за да стане хрупкава коричката на рибата, трябва да се пържи без капак, а си пръска неприятно. Иначе не става типичната пържена риба, само коричката е много апетитна.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #12 -: февруари 01, 2017, 09:51:48 »

Лесна е и много вкусна, само е кофти, че за да стане хрупкава коричката на рибата, трябва да се пържи без капак, а си пръска неприятно.
Нямате китайски магазини при вас tease Тук продават едни плоски мрежички с дръжки. Така хем тиганът е без капак, хем не пръска.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 01, 2017, 09:54:28 »

Да, аз имам точно такива, но за първи път тук ги видях, та затова не отворих дума. Иначе са толкова елементарно и ефективно "откритие", направо се родих. good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 01, 2017, 09:56:21 »

С вестник не става ли? Виждала съм стари рибари така да правят.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines