Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 17:52:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари топлота и обич  (Прочетена 153258 пъти)
 
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #60 -: февруари 02, 2017, 09:12:05 »

Е мен ме изненада .
 yahoo yahoo yahoo
Страхотна новина, да расте здрав, с късмет и много обичан heart
 Бързо възстановяване на теб!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #61 -: февруари 02, 2017, 09:21:18 »

Добро утро!
Леле, страхотна новина yahoo Много се радвам, ама много! Честито, Киви! Бъдете много щастливи и усмихнати. Желая ти бързо възстановяване и скоро да можеш пак да ни посещаваш! give_rose
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #62 -: февруари 02, 2017, 09:25:40 »

Кивито, а? Каква новина хахахха Wink Змей 2 да бъде здрав!!!! kiss2 kiss2 целувки на Киви
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #63 -: февруари 02, 2017, 09:28:50 »

За мен и щъркелът е не по- малка изненада good  heart
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: февруари 02, 2017, 09:32:44 »

За мен и щъркелът е не по- малка изненада good  heart


lol  lol  lol

Защо така?
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #65 -: февруари 02, 2017, 09:46:37 »

Някоя от вас ползвала ли е този сапун? Повярвайте ми мирише на пот. В момента се изкъпах и мириша на пот от сапуна.  angry хахахахахахх

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #66 -: февруари 02, 2017, 09:56:45 »

Очаквах да е един друг или изобщо да няма щъркел.  smile
Наде, този не съм ползвала, но имам гръцки, много скъп, пак с натурални масла и е със същия ефект на аромат.  pardon
Което пък ми напомня на един стар пророчески виц: Български учЕни предлагат на западния пазар презервативи с аромат на банан. Връщат им откритието с препоръка " Работете в насока създаване на сорт банан с миризма на мъжки полов орган и ще имате успех!"
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #67 -: февруари 02, 2017, 10:19:39 »

Киви, каква страхотна изненада! Да ви е живо и здраво момченцето, да расте умно и добро! На теб бързо въстановяване! give_rose

Момичета, почерпете се за мое здраве днес, ставам на 30 Girl_hide, пиша през телефона и не ми се получава качването на картинка,  но виртуално ви черпя Torte

Хубав ден!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: февруари 02, 2017, 10:23:50 »

Честит рожден ден, Alleksia!

Да си жива и здрава и да получиш най-прекрасният подарък, когато му дойде времето! Wink

Хубава дата, ето още един човек се е появил на нея. smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #69 -: февруари 02, 2017, 10:32:43 »

Честит празник! give_rose Пожелавам ти тази година да получиш прекрасен подарък Baby_b

Аз да дам отзиви,че бях обещала, за ВВ крема на Кларинс - червената серия. Страхотен е на усещане. smile Недостатък е, че доста трудно се нанася. Някак е по-сух и твърд. Това пък може да си има своето предимство, защото този, който съм ползвала, много лесно "избива" при най-малкото изпотяване и даже мога да си изцапам дрехите.
Тази година ще сме много прозаични с подаръка за свекърва ми sad Ще й вземем хубава козметика. Яд ме е, защото исках нещо по-уау! Имаме сега други ядове, ама направо не ми се говори... Нещо изгубих вдъхновение и празнично настроение. Дано до понеделник малко живна.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #70 -: февруари 02, 2017, 10:41:03 »

Ехаааааааааа yahoo yahoo Какъв ден  hurrah Sunshine

Честит РОЖДЕН Ден на кивин змей 2!  yahoo Да расте в здраве, игрички и белички, да има хубав късмет в живота и да стане прекрасен мъж heart Киви, бързо възстановяване  give_rose Какви сте "скрити лимонки" с Еми lol , а може и явни да сте, ама аз нали съм си разсеяна по природа blush

Честит Рожден Ден, Алексия give_rose Пожелавам ти здраве, без екстремни ситуации и безпроблемно появяване на детенце в живота ви give_rose

Днес две мои много близки другарчета имат рожден ден, едната ми шаферка и най-добрият ми приятел мъж. А и е Сретение Господне за всички православни, така че хубав и усмихнат ден на всички. Тези дни ми е доста натоварено подготвяме се за най-важното изложение в нашия бранш, което започва в неделя в Мюнхен girl_impossible girl_impossible girl_impossible Чета ви по диагонал, ще се включвам активно след 14-ти  Girl_hide Girl_hide
« Последна редакция: февруари 02, 2017, 11:13:07 от marry_me » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #71 -: февруари 02, 2017, 10:47:52 »

Alleksia, честито! Да си жива и здрава, да ти се лее животът по вода, а неприятностите да останат в миналото good heart
За мен днешната дата е все още с горчив привкус от миналата година. Нещо като ден Първи от процес за приемане на факт. Рачешката ми Луна упорито и драматично дълбае иначе оптимистичната ми двойно овнешка душа. Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: февруари 02, 2017, 10:53:39 »



Аз да дам отзиви,че бях обещала, за ВВ крема на Кларинс - червената серия. Страхотен е на усещане. smile Недостатък е, че доста трудно се нанася. Някак е по-сух и твърд.

Изпуснала съм те в това ти намерение, иначе щях да ти кажа да си вземеш не кремът, а флуидът, всичко е същото с тази разлика, че флуидът е изключително лесен за нанасяне, няма го точно това, за което ти говориш. Иначе цена, цвят, ефект, всичко е същото good
Дано преминат облаците скоро good

Миленка, не си пропуснала, скрити лимонки са. Даже Еми и доста месеци след събитието издържа да не спомене нищо Wink
« Последна редакция: февруари 02, 2017, 11:01:32 от Marri » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: февруари 02, 2017, 11:49:04 »

Киви честито, да сте здрави вкъщи всички!  smile

Наде, аз обожавам другите им сапуни, но този не съм взимала.

Свекс, моята луна е в козирог, той пък смрачава веселата ми везнишка природа и ме кара да се тревожа за тъпотии! Приеми и се смири, ми е мантрата за такива дати. Друг избор често и нямам.

Мари, Мерими, малко ми трябваше време да се освестя, дет се вика  blum
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: февруари 02, 2017, 12:02:25 »

Ооо, какви хубави новини  Girl_hide

Киви, честит Втори Змей! Да ти е жив и здрав, на теб бързо възстановяване! Дано раждането да е било по-леко от предното  smile

Верно какви скрити лимонки са с Еми  girl_wink Аз хем чета редовно и въобще не ми е минало през ума, но и страдам от лек дефицит на мозъчни клетки в момента  badgirl

Alleksia, честит рожден ден! Да си живи и здрава и само хубави неща да ти се случват smile

Аlichka, може да добавиш няколко капки серум към ВВ крема като го нанасяш. Аз ползвам Advanced Night Repair на Estee Lauder, но според мен почти всеки серум ще свърши тази работа. Друг вариант е да нанасяш с мокър Beauty Blender  good
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines