Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:16:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари топлота и обич  (Прочетена 151915 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 01, 2017, 16:02:39 »

Свекс, то ще е много трудно с нейния празник.Тя е на 10-ти Моника е на 14-ти и после след 5 дни е сестра ми.Общо взето ще е 3 в 1.Иначе ние гледаме да я отменяме, момичета сме и това има значение.Аз правя тортата, сестра ми готви.Ако пък иска ходим на заведение, макар че с децата точно в това болно време гледаме да пропуснем кътовете.Аз и харесах един Фон дьо тен на Афинитон, взела съм и една очна линия, някаква маркова е.Ще взема и още нещо.Тя още работи и всяка сутрин се мацоти, така че ще и влязат в употреба.

Фани, това ми звучи като "В България е така".Да не си мисля, че само у нас го има тоя проблем.
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: февруари 01, 2017, 17:33:38 »

Здравейте мацки! smile

И аз пожелавам хубав и топъл месец, малко да стоплим старите кокали!
Аз съм вкъщи с Габка на 1,2 месеца и ни е мноооооооого важно да излизаме smile

Свекърва, и аз имам същия проблем с подаръците, Симеон има всичко. Тази игра на Thinkle stars наистина е хубава.
А от майка ти може това, Симеон много игра с него:
http://www.hippoland.net/clementoni-s-zdaj-svoja-gradina-85082?utm_campaign=2Performant&utm_source=a34d1ec85&utm_medium=CPS

В момента има ваучери за хотел Свети Спас във Велинград, но делнични.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #47 -: февруари 01, 2017, 18:36:46 »

 maya_bunny, какво точно представлява роботът? Готови платки, които да сглоби по определен начин ли само? После управлява ли се или сам се движи?
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: февруари 01, 2017, 19:39:49 »



Това също е добра идея, Симеон много го харесва, както и много други деца, на които съм го подарявала.
Мисля, че в България го има в www.store.bg
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #49 -: февруари 01, 2017, 20:11:27 »

Това е страхотно, ако има с повече части е супер good
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: февруари 01, 2017, 20:25:05 »

Здравейте и от мен

Аз нещо съм се зачела в една книга, която бях решила, че няма да чета, а сега бързам да я прочета докато нашите гледат Бамбук вечер. Предполагам, че ще питате, та това чета https://www.google.bg/search?q=%D0%B4%D0%B0%D1%8F%D0%BD%D0%B0+%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D0%B1%D0%B0%D0%BD&gws_rd=cr,ssl&ei=jyaSWNbPJYrwUpb7rdAE#q=Voyager&stick=H4sIAAAAAAAAAONgFuLUz9U3sMjOsixTAjMtTQqSi7R4nPLzs4MzU1LLEyuLAW9_uGgmAAAA


При мен февруари е скучен месец, без събития. Чакам март smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #51 -: февруари 01, 2017, 20:27:58 »

Аз си реших проблема, не е в полза на детето Wink, но пък си струва. Ще получи ваучер за покупки в спортен магазин. Трябва му хубава чанта за да си носи нещата по плуване, голяма кърпа за завиване и бърсане и специални очила, че той е с диоптри. Другата му леля /сестрата на майка му/ ще поеме пак с ваучер зимните спортове, сега ще ходи на ски училище, та и за там са нужни сума работи. Той малко конте си пада и се ядосваше, че ползва какво да е налично от вкъщи, без да е специално спортно, с емблема.
От майка ми поръчах още сутринта играта и стига толкова. Ние така или иначе не сме канени на гости, само се отчитаме Wink Пък и през цялата година му подаряваме с повод и без повод по нещо.
Хихи, сега се сетих, че като го питах преди седмица какво иска, освен да не е дрехи и книги, каза, че може да е нещо женско, че да го подари на Меги /МЕглена, не Миглена smile/. Тя изобщо не го харесвала, ама той вехне по нея вече половин година heart.
Конструкторът е страхотен, миналата година и Албенчик го показваше good.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: февруари 02, 2017, 08:20:50 »

Добро утро smile

Как ми се спи само... Не е истина  shok
Довечера сме и на кино... Пак ще си легнем 1ч. Какво правим не зная, но преди 23:30 не си лягаме.. Съответно не заспивам преди 12ч.  angry

Мина одитът, много бяха доволни докторките Wink Имам много работа, а само мисля, какво да си купя или къде да отида на екскурзия  crazy

Вчера се сдобих с 2 чанти.. В центъра на Варна има един магазин, който обожавам (не знам имахме ли хора от Варна  huhhuh.gif) И във фейсбук страницата им видях новото зареждане.. Веднага изпратих едната от шаферките ми, която живее там и редовно пазарува.. Имам си нова чанта за през рамото и една малка раничка (не се сдържах да е само една!!!) .. Направо нямам търпение утре да пристигнат  Yes danceg

Свекс, много уместни подаръци, дано си купи, каквото му е нужно. Аз обикновено като ми подарят ваучер, все тъпотии си купувам (Мултикукърът е закупен от такъв ваучер  pardon), но детето може да е по-умно от мен (най-вероятно е  Girl_hide).

Фейсбук-пост  на една любима наша съфорумка ме изненада много приятно сутринта, но не знам правилно ли съм разбрала... Спомен ли е, не мога да преценя  yahoo blush Много я подозирах и имах усещането за това обаче... (Да си знаеш  blum) Чакам отзиви и тук, за да не се излагаам  Girl_hide heart heart heart heart
« Последна редакция: февруари 02, 2017, 08:22:52 от alexandrova_90 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #53 -: февруари 02, 2017, 08:32:23 »

Тони, той няма сам да пазарува на 7 години Wink. С ваучер само насочваме инвестициите, родителите също доплащат. Няма разлика за мен от даването на пари кеш, но те така го разбират. pardon
Ако беше спомен, щеше да е летен, не с есенни листа.  blum Хихи, който не казва, пада му се повторение funnytooth
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #54 -: февруари 02, 2017, 08:46:56 »

Кодово име : кивито дало плод посред зима  blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: февруари 02, 2017, 09:00:25 »

 girl_haha lol heart heart heart heart heart
Кодово име : кивито дало плод посред зима  blush
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: февруари 02, 2017, 09:05:21 »



Имам изключителното удоволствие и привилегия да честитя голямата радост на нашата мила съфорумка Киви!!! Bravo Bravo Bravo

Нашата мила Киви тази нощ стана мама на Змей 2!

Скъпа, Киви, честита радост, да ти е живо и здраво момчето, много да те радва, а ти много и безпределно да го обичаш, да е повод за много, много гордост и щастие!!! heart heart heart

Бъдете живи и здрави!



Бързо възстановяване!!!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: февруари 02, 2017, 09:07:24 »

Точно тази сутрин останах без нет и вие развалихте изнанадата nea

Но нищо, новината пак си е новина и е много, много хубава yahoo
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: февруари 02, 2017, 09:10:08 »

Извинявам се, Мари, просто исках да знам, дали да честитя.. После видях, че вече 2-3 жени й бяха писали и се престраших  Girl_hide Истина е!

Страхотен пост! Да е жив и здрав, Змей 2  heart heart heart heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: февруари 02, 2017, 09:11:42 »

Привет!Каква прекрасна новина за добро утро, ей това е да ти се усмихне деня smile

Да е много щастлив и обичан Змей 2.А Киви е поредната мъжка майка smile

О Тони, завиждам ти за чантите.

Хубав ден!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines