Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 20:37:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари топлота и обич  (Прочетена 162356 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #420 -: февруари 14, 2017, 08:51:55 »

искам всички да знаят, че може и да си много щастлив и влюбен.. 

 good good good Това много ми хареса! smile Честит празник! И на мен ми е влюбено....  heart Винаги ми е влюбено.

Днес ще сме заедно. Утре заминавам в Банкя за 3 дни на обучение.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #421 -: февруари 14, 2017, 09:21:41 »

Привет в деня на любовта и виното!
Книгата е прекрасна и разтърсваща heart heart heart. Просто трябва да се чете в подходящо време, със сърце, не с разум. Жалко за всяка жена, която не е изживяла такава любов, жалко и за всяка, която я е преживяла. Останалото, както казва Шекспир, е мълчание...
Панди, на мен името Константин ми е много любимо във всичките му варианти. Особено след "Домашен арест", така сладко звучи дори Коце. smile За съжаление, в родата ни във всички направления има само една баба Костадинка, свекървата на моята баба по бащина линия и като са се раждали все момчета, името се е затрило.
Поради невъзможност да празнуваме днес, прехвърляме събитието за 8- ми март. Търсим си подходящо заведение за вечеря. Като нищо да отскочим до Хепи за суши и ние smile
Тони, всеки преживява любовта и щастието по собствен начин, както и всеки го изразява различно.  Wink heart
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: февруари 14, 2017, 09:24:27 »

И на мен, и на мен ми в влюбено  heart Отчитам днешния ден като празник, защото някога, преди 8 години, едно срамежливо момиче се осмели да целуне (дори само по бузата) любовта на живота си smile

Последните години винаги излизахме на ресторант, днес съм предвидила друго - ще си направим пикник! Е, вкъщи ще е, но ще застеля хубаво, ще запаля свещи, купила съм и хартиени чинийки и чаши на сърца. Аз също ще правя пица, а десерта ще взема от Лидъл - много ми харесват закуски щруделчета.

По този повод и не само, сватбеният ни сайт вече е готов! Имаме си качени там снимките от нашата история  smile На който му се разглежда, качвам линк в нашата тема  Wink

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: февруари 14, 2017, 09:33:44 »

Бубе, сайта е разкош. Поздравления! Сутринта го разгледах.. Прекрасно ми започна деня и благодарение на вас! Помогна ми и да измисля десерт за ММ довечера. Той обожава желирани бонбони, та ще му се отвори парашута днес  Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: февруари 14, 2017, 09:37:17 »

Привет в този толкова специален ден за нашето семейство.Преди точно 3 години се появи нашата малка госпожица.Датата си я избра сама, часът е по-към 2 след обяд, изненадата за всички беше голяма.

Днес тя вече е голяма, носеше сама балоните за децата в яслата, радва се, говори и разбира че денят е специален!

Почерпете се за нейно здраве!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: февруари 14, 2017, 09:42:33 »

Маги, вчера си мислех, днес да честитя първо рождения ден на Моника, но забравих. Нищо, нека и злото да я забрави! Нека е здрава, щастлива, да ви кара да се гордеете и да ви носи само радост винаги! Честит празник  heart heart heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #426 -: февруари 14, 2017, 09:45:57 »

Маги, да е жива и здрава малката ви изненада heart heart heart
Тортата е страхотна! Като зная предишните калинки, сигурно и тази ти си я правила! heart
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #427 -: февруари 14, 2017, 09:53:57 »

Маги, да ти е жива и здрава, все така борбена и упорита и с лекота да преодолява  спънките в живота.
Тортата е страхотна.

Свекърва,  вчера цял ден се чудих как се казваше този сериал и разчитах да се сетя сама, ама а де  smile
Мислех Явор да е Константин , но ММ не одобри, точно заради умалителни като Коце.

Еми, отдавна ми се иска да пробвам с йога, но не съм ходила и само клипчета незнам дали ще успея.
Аз от вчера съм с такава мускулна треска, че едва се движа, сега ще пробвам с клин клин избива.

Викат ме.....Честит празник на всички. heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: февруари 14, 2017, 09:56:49 »

А не, тая година мама няма да прави фонданена торта, абсурд.Ще и направя шарена торта, ще е френска селска че е лека и вкусна и ще оцветя блатовете с боя, да се радват децата smile Тва с фондана като порасне още малко тя да прави фигурките  blum

Благодаря за прекрасните пожелания за малката госпожица smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #429 -: февруари 14, 2017, 09:58:09 »

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #430 -: февруари 14, 2017, 09:59:10 »

Честит (не)обикновен вторник! Обичайте и показвайте любовта си така, както най-добре бихте изразили себе си!
Маги, честит рожден ден на Моника! Нека е здрава, усмихната и има прекрасно детство!
Вчера моята класна от гимназията имаше рожден ден. Писахме си на вайбъра. Много се зарадва, а на мен ми стана хем мило, хем с лека носталгия. Много си я обичам! Уникален човек е! Имам щастието да я виждам сравнително често, че сме в един квартал. Много се развълнувах, защото винаги й подготвяхме подарък, букет, тя пък носеше почерпка. Наставаше олелия вместо час по английски, но помня много от емоциите покрай нейния празник!
Ние тези дни ще имаме много срещи и социални контакти. Имам нужда от разнообразие, ще си създадем и хубаво настроение. На такъв етап май сме и двамата с ММ.
За сметка на всичко сутринта ми започна много прозаично. Следобед ще се накикиморя, но сега бърша, чистя, оправям легла... и междувременно ме разпитват за работа. Леле, колко ми е далечно вече всичко!
Хехе, Коци от Домашен арест е Костадин, не бил някакъв КоН...
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #431 -: февруари 14, 2017, 10:00:05 »

Честит празник! Тя любовта има много форми, аз от десетина дни съм прясно влюбена в най-новия мъж в живота ми. Другите двама ще ги обичам по-късно днес. Изобщо тази любов към децата ми е особено магична... идва и те тръшва и те държи достатъчно силно, че дори да простиш подарената сушилня за Коледа. А любовта на мъжете... бях много стресната като се омъжвах, защото подходих с идеята " за винаги" и това значи, че няма да летят повече пеперуди към нови обекти на желание. Или поне това очаквам.
А пък моя мъж ми напазарувал закуска от една готина пекарна вместо плюшено сърце и балон с хелий smile До скоро!

Маги, честита ви Валентинка! Тя хубав ден е избрала!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #432 -: февруари 14, 2017, 10:15:19 »

Киви, heart heart heart
Една хубава статия, която чета от три години по това време. Радвам се, че още имам непостигнати желания и май така и ще си отида с отворени очи, във вечно търсене на моята версия на любовта. pardon
http://www.lamartinia.com/2012/02/blog-post_5.html
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: февруари 14, 2017, 10:35:54 »

Свекс, личната версия на любовта, човек и да я открие и получи, цената е огромна.
Марти, аз само от нета съм се учила и има ефект pardon.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #434 -: февруари 14, 2017, 11:14:21 »

Еми, нали знаеш, всеки държи сам да си мине по пътя. Wink
Между другото, подозирам, че тази авторка ни е бивша съфорумка. Жалко, че не я познавам, няма посредствена статия от нея. good Всичко е написано с  вкус и интелект, снимките са превъзходни.
Аз прозаично готвя телешко с грах funnytooth
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines