Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 00:29:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари топлота и обич  (Прочетена 162403 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: февруари 07, 2017, 17:24:52 »

Аз Никол я харесвам, ама вкусът и за мъже не ми допада lol
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #226 -: февруари 07, 2017, 18:35:30 »

Никол е по-добре от бившата, моля ви се.

А той е върха, много си ни е сладък. 
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #227 -: февруари 07, 2017, 19:07:18 »

Лоли, то моето не е опит с бебе, а опит със
змей... всички бяха вдигнали в някакъв етап ръце от него. Сега съм тренирана.
Да се отчета за Анито, почвам да напипвам някаква диря...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #228 -: февруари 07, 2017, 19:11:21 »

Хихи, ако си стигнала до гарата, на права следа си good Ей сега ще се сепнеш, че очите и изглеждат загадъчно кривогледи Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #229 -: февруари 07, 2017, 19:20:08 »

Таман на гарата съм smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: февруари 08, 2017, 08:26:01 »

Добро утро smile

Ще чета Ана Каренина повторно май, след Лолита.. Стига сте коментирали, че я нямам в нас. Това е една от малкото бели, които не мога да простя на детето Тони.. Изпонадраскала съм и изпокъсала "Под Игото", "Ана Каренина" и още една, за която сега не мога да се сетя..  shok  pardon

Мама си е мислела, че оцветявам книжка, то пак така е било  pardon

Пак вали, омръзна мииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии  angry angry angry
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: февруари 08, 2017, 09:04:03 »

Добро утро! Аз тази нощ не можах да се наспя, сънувах нещо, стреснах се и до там.Голямо въртене после.

Днес си мечтая ей за това покрай вашите книги
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #232 -: февруари 08, 2017, 09:07:16 »

Бутру!

Леле срам ме е да кажа от кога не съм чела книга... освен бебешки такива с по две изречения... а имаше години в които не си лягах без книга... От класиките най-любима си ми остава Брулени Хълмове

Маги и аз съм в твоя #mood , само че вече съм в офиса, закусвам си к.мляко и чакам да се стопли офиса и чудя се дали да си купя билети за Графа или не... на някой ходи ли му се?

ЕДИТ:

Виц

Ходих до Турция. Купих си говорещ кантар. Като стъпя отгоре ми вика "Машалла"... lol lol lol lol
« Последна редакция: февруари 08, 2017, 09:38:19 от bulche91 » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: февруари 08, 2017, 09:56:01 »

На мен...ама няма... girl_haha

Добро утро!

Тук пак е снежно. Писна ми! Има месец и половина до пролетта. yahoo

И аз все бебешки книжки чета от няколко месеца насам.  smile Вие само ме дразните с някакви заглавия, нооо ще видите вие.  tease

Хубав ден, макар и снежен!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #234 -: февруари 08, 2017, 10:12:42 »

Добро утро. smile

Последен ден почивка, от утре отново потеглям да се трудя. Но много добре ми дойде.

Булче, как се развива казуса с бременността?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #235 -: февруари 08, 2017, 10:46:01 »

Тони, първо опитай да започнеш тук и после я купувай в хартиен вариант.
https://chitanka.info/search?q=%D0%90%D0%BD%D0%BD%D0%B0+%D0%9A%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B0
Нямахте си работа с Лала Ленд smile Била съм из всички тези места в ЛА през 2005 и ми стана много тъжно и мило едновременно. Бях цял месец, снахата /тогава гадже/ си дойде от БГ в последните дни и имах много време с НИ1, дето се вика, само за нас. Той вече работеше, беше си стъпил на краката, а и покрай Коледа и Нова Година се бяха събрали доста почивни дни, удобни за пътуване и разглеждане. Духът в Калифорния е различен, пропит с изкуство, блясък, бавен и лежерен, с много слънце, истории и странна вяра, че всичко е възможно. Естествено, интересите и средата, в която се движеше беше съвсем различна от сегашната. Българските му приятели от ученическите години направиха всичко възможно да отидат и останат да живеят там, пък той се изнесе sad Уж за кратко, докато Мария учи за магистратура, после той и така и не се върнаха. Какво да се прави, жената диктува интересите в семейството. Едно време гледаха филми, сега ходят по митинги...
Като сме тръгнали по култура, та да кажа, че снощи гледах пак Великият Гетсби. Първият път беше на 3Д и на ужасно силен звук, направо се зашематих Wink Ми то хич не бил лош като е на телевизионен екран smile
При нас още е на дъжд. Представям си каква пързалка ще стане, като прогнозите отново са за - 10.
Софиянки, ми то половината град без парно и топла вода. Как я карате с бебета и деца?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #236 -: февруари 08, 2017, 10:52:31 »

Цитат
Софиянки, ми то половината град без парно и топла вода. Как я карате с бебета и деца?

пу пу имаме все още, не ни засегна аварията

Гетсбито и мен много ме впечатли smile Сега обче се чудя дали да почвам един нов сериал, не знам дали обаче корема ще ми издържи Santa Clarita Diet се казва
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: февруари 08, 2017, 11:07:20 »


Като сме тръгнали по култура, та да кажа, че снощи гледах пак Великият Гетсби. Първият път беше на 3Д и на ужасно силен звук, направо се зашематих Wink Ми то хич не бил лош като е на телевизионен екран smile
При нас още е на дъжд. Представям си каква пързалка ще стане, като прогнозите отново са за - 10.
Софиянки, ми то половината град без парно и топла вода. Как я карате с бебета и деца?

аз чаках доста време докат се осмеля вчера за ГЕТСБИ, знаех си че са развалили любимата ми книга. превърнали са я във водевилен карнавал, да не говорим че главната актриса ми е потреаващо асексуална и неприятна. лео спасява малко работата.... pardon beating

уж  има все още парно, затова си държА електрически радиатор и духалка.доскоро преди бебето, парно не ползвах. pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: февруари 08, 2017, 11:15:14 »

Здравейте smile

Булче, и аз обожавам Брулени хълмове!

Ана Каренина ми е интересна, но заради Левин. Много ми е любим. Заради него исках Бамбук да се казва Константин.

Аз постоянно си чета. Като споменахте Гетсби, не съм го чела но тъкмо наското мислех да го похвана.

Аз съм в западна София, тук за сега няма проблем с топлоподаването.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #239 -: февруари 08, 2017, 11:24:12 »

Еми, няма сравнение с книгата. Даже със стария филм не мога да правя съпоставка sad. Ама от киносалона изхвръкнах възмутена преди края, а снощи го изгледах с любопитство.
Хехе, значи сте от късметлиите с парното, да не ви мисля good
Панди, той Левин е носител на прогреса, няма как да не се хареса. Само повечко разсъждава, но това си е типично за руската душа. good
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines