Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 21:13:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари топлота и обич  (Прочетена 162647 пъти)
 
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: февруари 03, 2017, 03:58:05 »

Кивииииииии,честит ти Змей 2:) не знам как успявате да си мълчите,аз до магазина да отида,всички ще ме разберат  blum  Да ти е жив и здрав и много ,много късмет да има smile
  Мари,направих пробно скаридките,,,чудноооооо,,,супер станаха.Бързо,лесно и вкусно Wink е тскивс рецепти харесвам,за 5 мин да е готово
  Ех,добре започва годината,с бебче,,,,доволна съм многооооо,моето стихче започва да се сбъдва много по-рано отколкото предполагах Wink  ей,друго си е да си спал в тиквите на баба Ванга Wink  Или да си се оженил в задния и двор  tease
Пускам  си Ла ла ленд Wink  ище си мисля,че съм на кино
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: февруари 03, 2017, 08:10:56 »

Добро утро! smile

Днес съм по-заспала и от вчера  tease

Лоли
, посмях се с тебе и Ванга  heart heart heart

Киви я подозирах, още по Коледа, когато й подарявах подаръка, но. Ако кажа от къде, ще паднете и ще си кажете, че лъжа.. Изпрати ми снимка с колието и мъжа й, бяха на някакво събитие. Тогава беше в период, в който беше леко изчезнала от тук, пишеше ми , че е болна, зле и тн. Като изпрати снимката, честно сияеше!!! Викам си, това не е никакъв вирус, а ще е на бебе, но по-скоро си мислех, че е в начална бременност. В никой случай, не си представях, че е почти изпечено бебе  blum blum blum

Снощи с приятели бяхме на кино.. Гледахме Воевода.. Замисълът е добър и идеята за поднасянето на публика е ок, но реализацията.... Боже, реализацията!!! Ужасно заснети кадри, ама наистина ужасно! Слаба актьорска игра.. Репликите, ту бяха на съвременен език, все едно аз и вие си говори с някакви жаргони, ту не.. Очаквах повече, след такава кампания.. Хубавото беше, че залата беше пълна..  pardon
Всякакви сравнения с Козият рог и Време разделно, за които четох, са крайно неуместни!!!  nea

Панде
, аз драми обичам, защото почти няма драматичен филм, който да не ме накара да се замисля по проблема, който разискват в него.. Комедиите са ми повърхностни и дори не помня после, гледала ли съм ги или не.. Книга или филм, които не оставят трайна следа у мен и не си спомням след това, за какво става дума поне (не е нужно цялостно да помня).. Са ми загубили времето  pardon
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #122 -: февруари 03, 2017, 08:23:59 »

Добро утро.
Аз вчера (след като някой...извинете не помня кой....препоръча) гледах "Съли" с Том Ханкс. Вчера цял ден рових, след като му изгледах трейлъра, за един друг филм с Дензъл, на който много ми напомни сюжета. Запалих се и веднага го изгледах после. Хареса ми много. А мисля, че съм гледала и по Дискавъри филм за пътниците от река Хъдсън, та ми беше още по-любопитно как ще го представят.
Том Ханкс е с боядисана коса, нали?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: февруари 03, 2017, 08:31:02 »

Добро утро smile Тони, забременей, роди  и повярвай ще искаш да гледаш нещо леко и не ангажиращо, дето после няма да го помниш и мислиш.Поне в началото е така.В един момент в който детето порасне ще имаш и сили и желание за нещо по-така smile

Вчера ни поканиха на първия детски рожден ден за месеца.А има още.Мисля да обявя фалит честно smile

Хубав и усмихнат ден.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: февруари 03, 2017, 08:36:31 »

Маги, силно се надявам да не си права, настина. Предпочитам да не чета или гледам нищо.. Сега съм в някакъв странен период и книга не съм чела от 2 месеца близо.. Тежка ми е тази, която започнах, но предпочитам да не чета, отколкото да захвана някоя глупост.. Дано бременността и раждането не ми променят този мироглед  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #125 -: февруари 03, 2017, 09:04:57 »

Добро утро! Днес ми е една идея по-светло на душата, макар че още се притеснявам за глупости.
Снощи гледахме пак с Том Ханкс - "Ад". Пак много интересно е направен, този път книгата не съм я чела и не мога да кажа, че е едно към едно. Много бях заинтригувана от "Шифъра" преди години. Единственият недостатък е, че в книгите детайлите по самите загадки няма как да ги представят на голям екран. Често в книгите има бележки под линия или обяснения на автора, а във филма няма как с две реплики тип пряка реч хем да е динамично, хем да има подробности и обяснения. Едва огледах филма обаче. Така ми се спеше...
Хахах, Еми, 100% ще е така Wink То и мен лятото съвсем други трески ме тресяха, ама ей на pqz Активно дебелея вкъщи!
Изненада ме с това, че толкова време си се мъчила за детенце. По-скоро те мислех като Пандето - "Не ви ли се иска да си седите просто женени?".
Тони, малко се променя наистина мирогледът. Обаче мен продължават да ме теглят по-сериозни филми и книги. Не че не бих прочела нещо леко, но ако го карам само на комедии, имам чувство, че ще затъпея тотално. С тази бременност имам някакви бели петна. Толкова разсеяна отдавна не съм била. nea
Лоли пак е давала нощна смяна...

От днес имам нов проект - трябва мааалко да пооправя играчките на дребното. Една част ще занеса в нашите, друга - на вилата, трета - и аз не знам къде. witch
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: февруари 03, 2017, 09:09:39 »

Книгата Ад е може би най-интересната на Дан Браун. Даже май ми надмина Шифъра  good

За филма мога да кажа, че по-скоро ми хареса, но разликата тук в сравнение с книгата е огромна.. Филмът по Шифъра е по-добър от този  good

Харасвам Том Ханкс, но предпочитам друг Том аз  blum blum blum Тези, които ме имат във фейсбук, сигурно ще се сетят, кой друг Ханкс е. blum

За промяната в това, как се гледа на живота и как го разбираш, след дете, ясно че ще се промени... Само книгите и филмите да си ми останат. Имам високо мнение за разбирането си към тези две неща, особено филмите..  blush

ЕДИТ: Пропуснах да кажа, че Сноу ми липсва и на мен. Добре, че мога да се радвам на цветността й във фейсбук! Ще ми се да разкаже за служебното си пътуване тук, ама да видим  Wink
« Последна редакция: февруари 03, 2017, 09:11:36 от alexandrova_90 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #127 -: февруари 03, 2017, 09:10:42 »

Най- трудно се пише хумор, най- трудно се играе комедия. Това съвсем не е моя мисъл, но я споделям напълно. Хубав комедиен филм не съм гледала от години. С удоволствие обаче и за сигурно хиляден път се  захласвам по "Приятели", "Всички обичат Реймънд", "Столичани в повече", "Стъпка по стъпка", "Кухня" и ред още сериали.
Тони, направо ме изумяваш, при положение че ходиш на комедийни вечери и се смееш повече от другите с това си изказване Oh my ...
Хванах се да гледам пак БТВ Синема, снощи даваха "Престиж" 2006- та година. Аз пък като прочета "трилър- мистерия" и се наежвам от вътрешен ужас, че трябва да мисля и разплитам разни работи, та в началото си виках, че ще го гледам като фон на плетката. Пък взе, че ми хареса, после върнах на "Дамата с ветрилото" и като следствие - нито плетката, нито пък съм се наспала като хората.  sad
Хехе, днес сутринта хванах една чудесна мисъл:
Всеки трети човек е психично болен. Ако двама от приятелите ви са наред, значи, че това сте вие.
Гледам, гледам, май съм си наред funnytooth
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: февруари 03, 2017, 09:15:33 »

Свекс, нали? Никой от приятелите ни, включително Илиян не подозираше, че стенд-ъп комедито ще ми е интересно. Изненадах и себе си, честно казано. На живо мога да го гледам, но клипчета (на които Илиян се залива и гледа по цяла вечер понякога) или комедии..  nea Сигурно ще се смеете, но ако ме питате коя комедия съм гледала.. Сещам се само за Бели мадами, дори не знам дали има друга..  huhhuh.gif
Кухня ме кефи, ама за неделя сутрин.. С Илиян го гледахме, когато го даваха тогава.. После той си теглеше новите сезони на лаптопа.. Не си представям да го гледам така  pardon

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #129 -: февруари 03, 2017, 09:31:58 »

Аз съм много далеч от "Приятели" като виждане и никога не са ме  *db*докосвали. Столичаните ги обожавах, сега ме е яд да ги дават, защото съсипаха идеята с безкрайно много сезони. "Кухня", "Стъпка по стъпка", "Дарма и Грег" и ред още други много са ме забавлявали. good Докато бях и лежащо бременна можех да чета и гледам само леки неща. Леки, но не и лековати. За съжаление повечето "комедии" са ми точно лековати. Под комедия разбирам до болка познатия на всички "Сам вкъщи" например. Винаги може да те разсмее дадена сцена, макар да си я гледал хиляди пъти. Поради липса на по-стойностни комедии май гледам активно анимации - "Отвъд плета", "Ловен сезон", "Ледена епоха", "Маша и Мечока"...
Заради това жанрово определяне избягвам да чета "критиката", а чета анотацията, гледам един рейтинг. За съжаление има филми, които са много интересно изглеждащи на трейлър, а после се оказва, че единственото хубаво е събрано точно в тези няколко минутки.
Вчера ходих до фризьорката ми и тя ме подпита дали има нещо Wink От палтото в първия момент няма как да познае, ама съм ходела като двама. На мен през акъла ми мина, че както си ходя - не съм сама, ама то може да не е само за тоз период. tease
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #130 -: февруари 03, 2017, 09:41:14 »

Добро утро!

Първо да се фръцна че вчера ме повишиха  girl_wink и мм също, а и не по-малко важно солидно и финансовата част повишиха  yahoo

Тони, Маги е права че като забременееш и родиш ще искаш да гледаш нещо по-леко. Докато си бременна всичко влияе на хормоните ти, аз и от реклами ревях, а после си в постоянна тревога че нещо лошо може да му се случи да детенцето, та хич нямам нужда от драми и подобни.

Ох мм понеделник заминава в Букурещ... а точно лудница там ...

Хай весел петък, днес имам среща след среща...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: февруари 03, 2017, 09:57:37 »

Булче, Честито повишение! Със здраве да си харчите парите или пък да ги спестявате, пак само за хубаво Wink

Ох, всеки втори пост е мой smile 10ч. е , време е по-сериозно да се заема с работата.. Мисля да си тръгна по-рано днес.  give_rose

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: февруари 03, 2017, 10:03:44 »

Булче, честито и на двама ви!

Свекърва, и аз много обичам тези сериали.Приятели ги гледам и до ден днешен по няколко пъти smile Любими са ми.Много ми напомнят студентските години.

Тони
, аз също не обичам да гледам такива клипчета на комедии.Моя мъж се залива от смях.То аз никакви клипчета не гледам, ни на фактори, ни на комедии, или как някой се пребива.Мразя го това.

Али, фризьорките са много проницателни и големи клюкарки, така че сигурно е разбрала какво става smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: февруари 03, 2017, 10:21:21 »

Добро утро!

Сутринта изпратих ММ за два дни в Сърбия. Отиде на турнир с отбора му по футбол. Ние с Малчо ще сме при нашите през това време. Няма шанс и една нощ да си останем самички. nea
Направо ми се е свило сърцето. Събудих се рано, въртях се, мислих. Не сме се разделяли....последно може би откакто бях в болницата да раждам, но и тогава се виждахме всеки ден. Освен всичко, той нещо не се чувства добре тези дни. Ту му в високо кръвното, ту ниско. Върти му се главата и не се чувства съвсем в кондиция. Не успях да го накарам да отиде да се прегледа. Рогатото в него се обажда. Мисля, че му идва в повече напрежението на работа, вкъщи, отделно като капитан се е нагърбил с част от организацията по турнира. Дано няма проблеми и по-скоро да се връща. Добре, че поне няма да е с нашата кола, за да не мисля и за това. Радвам се поне, че ще се разнообрази.  heart
Аз имам да събирам доста багаж. Ще си направя списък, за да не забравя нещо. Не, че живеем много далеч, но няма смисъл да се разкарваме.
Ще се възползвам и от отсъствието му, за да подготвя подаръците за Свети Валентин.  heart


След раждането искам просто да гледам някакъв филм, без значение жанрът. pardon
Обожавам филмите на Дензъл Уошингтън. "Мъж под прицел" мога да го гледам хиляди пъти и няма да ми омръзне.  heart
"Приятели" също обожавам. Изгледах сезоните на един дъх.  heart

Булче, честито повишение и на двамата.  smile
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #134 -: февруари 03, 2017, 10:26:25 »

Добър ден и от мен  smile

Аз харесвам повече филми с щастлив край.Поради тази причина като видя френски филм и отказвам да го гледам  pardon
ММ пък много ги харесва.

Кухня е любим наш сериал, чакахме го с нетърпение всяка вечер.Сега гледаме Приятели.

Иначе много обичам Сам в къщи, Ледена епоха и други такива.Любимото ми е в събота да ги пусна на телевизора и се зареждаме всички на дивана ....идилия   heart heart heart

По този повод ще ви се опитам да кача нещо, което Ива е правила , да видим дали ще ви заприлича на това на което го оприличихме с баща й .

Булче, честито Bravo

Поръчах едни неща на дребния и ще ходя да ги взема , а големите да се пързалят  smile

Хубав ден!
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines