Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:01:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Сватбени ускараси, цветя и агенции
Украса и цветя - 0 (0%)
Сватбени агенции - 0 (0%)
Общ брой гласове: 0

Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Търновака булка 2017  (Прочетена 2909 пъти)
 
Didi088
Регистриран

Публикации: 2


« -: януари 30, 2017, 18:57:53 »

Здравейете момичета,
супер съм щастлива,ние се женим на 30-Юли-2017 в Рачев Резиденс (Арбанаси).Много ми се иска да чуя и други мнения. Ние имаме вече ресторант,DJ,фото и видео,ще работим с агенция Мериан но все още нямам фризьор,гримьор,нямам рокля,рокли за шаферките и се чудя дали торатат да ми е от ресторанта или от Лучия. Разгледах каталога с торти на фирмата с която Рачев работи,но нещо не ми допадат. Ще се радвам ако и вие се включите. lol))
Активен
Krissyivanova
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #1 -: януари 30, 2017, 20:38:10 »

Здравейте на всички!
Решили сме да се женим в Арбанаси и си търсим добра сватбена  агенция  от Велико Търново за декорацията и цветарски магазин който горе долу ще ми дадат някаква преблезителна цена. Ние не сме от Търново и нямаме идея как вървят цените за цветя. За сега се свързах със една фирма Афродита флора, customer service  им е под всякаква критика и не искат да ми дадът никакви цени. Знаете ли горе долу колко ще ми излезе украсата и цветята? Благодаря предварително !
Активен
Krissyivanova
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #2 -: януари 30, 2017, 20:46:48 »

Здравей и аз ще се включа в темата! Първо честито за предстоящата сватба !
И ние искаме да се оженим в Арбанаси за сега сме се спряли на Арбанаси Палас, това лято като се прибираме ще отидем да я видим резиденцията. Ще наемате ли сватбена агенция за вашата сватба? Също така кой цветарски магазин ще ти декорира сватбата? Знаеш ли горе долу как вървят цените?
Активен
Didi088
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #3 -: януари 31, 2017, 03:09:09 »

Благодаря:) Честито и на теб!Наели сме агенция Мериан която ще се погрижи за декорацията...А иначе куверта варира от 45лв. нагоре но ако не се лъжа под тази сума неможеш да внасяш алкохол.
Активен
bibilota
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #4 -: февруари 01, 2017, 21:56:42 »

Здравейте! Аз се занимавам с организиране на сватбени тържества/работя в хотел, който организира сватби/. Работя с една дама от Горна Оряховица, която има малък цветарски магазин и прави, всякакъв вид украса от цветя за сватби- за булчинската маса, за масите на гостите, булчински букет. Работи на много сносни цени. Не мога в момента да се сетя как се казва, но при интерес ще Ви предоставя контакт. Това каква ще бъде цената им много зависи от големината на букетите и вида цветя.
Ако Ви интересува и други детайли, като ди-джей, водещ, заря, фотограф ще Ви предоставя контакти с удоволствие.
Поздрави,
Биляна Wink
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines