Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:16:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на biskvitkatata - 11.02.2017г.  (Прочетена 23715 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« -: януари 26, 2017, 18:14:22 »

Откриваме новата година с една прясна-прясна бъдеща булка  yahoo



Бисквитке, остава по-малко от месец до голямото събитие, разкажи ни как върви подготовката, как е настроението smile

И не забравяй да започнеш от самото начало - запознанство, влюбване, предложение  girl_wink
Активен
biskvitkatata
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #1 -: януари 27, 2017, 11:19:32 »

Здравейтееее!
Благодаря за темата - сега ще имам къде да отпусна малко от информацията и дреболийките, които се опитвам да запомня и подредя напоследък.

Сватабата е на 11-ти февруари, остава съвсем мъничко време, толкова малко, че чак вече спрях да се притеснявам за него. Хващате ме в прекрасно настроение, след като периода булкозаявър премина и очаквам събитието с нетърпение smile

Питайте, ще разказвам smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: януари 27, 2017, 11:22:02 »

Честита темичка! Леки финални метри и дано сватбеният ден е всичко, за което си мечтала, дори и евентуалните издънки! Забавлявай се изцяло! smile

Чакаме снимки на всички дреболийки, роклята, всичко smile Може да започнеш от предложението и после до най-малкия детайл Wink  give_rose
Активен
biskvitkatata
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #3 -: януари 27, 2017, 14:54:33 »

Ей го на и предложението  smile smile smile

Сутринта се разделихме след като бяхме спали у тях. Насочих се към дома си, за да помагам във /мега романтично/ варенето на лютеница. В 11 часа сутринта ММ пазарувал, защото правехме ремонт у тях - едното го нямало, другото го нямало и ... Казал си "Какво ще строя, по-добре да се женя"

В 11 уведомил майка си и майка ми. До 11:30 звъннал на своите и моите приятели и ги информирал, че в 18:00 ще идва да си вземе булка.
Моят най-добър приятел бил натоварен със задачата да ме държи вкъщи. Звънна ми и ми каза, че има нужда да поговори с мен, притесних се, разбрахме се да се видим вкъщи в 18:00.
Стана време, майка ми се подготвя да ходи на театър, облече се, нагласи се и седи и ни свети на разговора. Притесних се, че ще закъснее за постановката. Викам и: Тръгвай, ние ще се оправим, имаше останала съвсем малко работа.

По едно време се звъни на вратата, тя почти не падна, тичайки да отвори. И! Олеле!
Преносима колона с една наша любима песен, която звучеше, моят човек ухилен и решителен и всичките ни приятели заедно с близките ни роднини.

Разплаках се, мисля, че плаках около 20 минути. Майка ми - също, изобщо проляхме едно добро количество телесни течности.

И двамата не сме кой знае какви романтици, но пред себе си признах, че не бих се сетила за по-подходящ и прекрасен начин да ми предложи - пред почти всичките ни близки, с голяма забава и много, много усмивки отвсякъде.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 27, 2017, 16:24:48 »

Много хубави емоции има покрай годежите  smile Бъдете и занапред толкова щастливи!

Разкажи сега за сватбата - къде ще е, имате ли си тема, какво е готово и какво още не, имаш ли рокля вече?
Активен
biskvitkatata
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #5 -: януари 27, 2017, 17:15:28 »

Много хубави емоции има покрай годежите  smile Бъдете и занапред толкова щастливи!

Разкажи сега за сватбата - къде ще е, имате ли си тема, какво е готово и какво още не, имаш ли рокля вече?

Такааа,
сватбата ни ще се случи в София. Обредният дом е Сердика - на Лъвов мост. Оказа се, че при зимните сватби има само един дежурен обреден дом и който ти се падне - той е. Бяхме си харесали този на Кракра или в краен случай този в Студентски град, но карай да върви.
Ресторант избрахме близо до нас. Не е популярен за сватби и поемаме риск в това отношение, но... стискайте ми палци, тук е и най-голямото ми притеснение. Женим се във Варадеро - плувен комплекс с ресторант.
Църквичката ни е съвсем близо до ресторанта, та планът е да се танцува едно хоро между двете места.

Проблемите ни с търсенето на място започнаха след като уточнихмйе бройката...226 човека. Oh my ...
Съобщихме бройката на майка ми и след като я свестихме и сипахме една голяма водка и започнахме организацията. girl_impossible girl_impossible girl_impossible
Активен
biskvitkatata
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #6 -: януари 27, 2017, 17:18:50 »

Тема си нямаме, планирахме лятна сватба в бледожълто, но организираме видно доста различна  Wink
Цветът, който ще преобладава е тъмно синьо.
Такава е наметката ми, по масите ще има малки стъклени бутилки, облечени в дантела, пълни с тъмно синя вода и с по една бяла роза вътре. Май май с това ще  се ограничи оригиналността в украсата ни. Другото щен са платнени салфетки в синьо, карета в същия цвят и така...
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 30, 2017, 13:32:15 »

Много романтично звучи с тези бутилки, мисля си, че ще стане супер!

Кои професионалисти сте наели - DJ, фото, видео?

Четох в темета за Асеновград, че вече си имаш рокля - не се измъквай показвай снимки  blum

Активен
biskvitkatata
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #8 -: януари 30, 2017, 15:12:26 »

Не ми се получава от тук да кача снимки, при първа възможност ще го направя!
Наехмен си пернишки ди джей и фото видео.
Ди джеят води сватбата,  на моя много добра приятелка и сестра на бъдещия младоженец - от там си го харесахме. Аз още на онази сватба си му казах, че го искам и за моята макар че тогава още си нямах гадже камо ли годеник smile ДЖ се казва Иван, ще помага и с украсата, та предстои да видим.
Фото наехме Симакс - двама съпрузи, които ще поемат заснемането от две страни на сватбата, срещнахме се, направиха ми добро впечатление, също така и портфолиото им се доближава до идеите ни за сватбена фотография, видео операторът е човек, с когото те работят, пак предстои да видим.

Вчера си закупих и /надявам се/ последното нещо - сватбените кецове! Бели на пума, надявам се да няма много сняг, за да не се пързалям на тях  tease
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #9 -: януари 30, 2017, 17:31:30 »

biskvitkata, честита темичка  danceg danceg

Пожелавам ти спокойствие (като гледам доста с размах се справяш и си почти готова lol ) или по-правилно пожелавам ти да се насладиш на всеки миг преди, по време и след сватбата. В самия ден всичко се развива много бързо, затова взимай емоции, колкото можеш  girl_wink

Ти си първата булка с тема за сезон 2017, така че давай смело. Разказвай, качвай снимки, питай, ако се колебаеш (колебанието като гледам май няма да ти се случи lol )...Ако изпитваш затруднения със снимките, има тема как се качват, хвърли един поглед Wink
Активен
biskvitkatata
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #10 -: януари 31, 2017, 10:51:05 »

biskvitkata, честита темичка  danceg danceg

Пожелавам ти спокойствие (като гледам доста с размах се справяш и си почти готова lol ) или по-правилно пожелавам ти да се насладиш на всеки миг преди, по време и след сватбата. В самия ден всичко се развива много бързо, затова взимай емоции, колкото можеш  girl_wink

Ти си първата булка с тема за сезон 2017, така че давай смело. Разказвай, качвай снимки, питай, ако се колебаеш (колебанието като гледам май няма да ти се случи lol )...Ако изпитваш затруднения със снимките, има тема как се качват, хвърли един поглед Wink

Хаха, радвам се, че звуча уверено, защото хич не е такова усещането ми. Просто май май вече се примирих, че ако нещо ще се обърква, вече е извън моето влияние...



* keep-calm-nothing-is-under-control-1.png (38.61 KB, 600x700 - видяно 736 пъти.)
« Последна редакция: януари 31, 2017, 11:01:56 от biskvitkatata » Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 02, 2017, 13:23:14 »

Такава голяма сватба ще имате, помага ли ти половинката с организацията? Ще имате ли подаръчета за гостите?

Как е настроението - остават по-малко от десет дни! Разкажи ни какво правиш  smile

Сватбени кецове  heart
Активен
biskvitkatata
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #12 -: февруари 02, 2017, 14:09:40 »

Такава голяма сватба ще имате, помага ли ти половинката с организацията? Ще имате ли подаръчета за гостите?

Как е настроението - остават по-малко от десет дни! Разкажи ни какво правиш  smile

Сватбени кецове  heart

Помага, когато усети, че ще ухапя някого всеки момент  tease tease tease tease

Иначе не, а и аз се опитвам да му спестя чисто организационните дейности. Той по собствена инициатива си е поел няколко - свари сватбената ракия, ще комуникира с фото/видеото, украсата на сватбения автомобил, а и самата кола. Изобщо, не мога да се оплача. Да ми е жив и здрав, пак бих се омъжила за него.  heart give_rose heart

Подаръчетата - доста го мислихме. Аз малко не съм точно жена по отношение на малките прекрасно изглеждащи разни работи. Не е като да не ги харесвам, ама ... не ги харесвам  NO
ММ беше много доволен да чуе такова заявление от мен и май се поотказахме от идеите за малки подаръчета за гостите. Докато го обсъждахме ми хрумна идеята да пратим по пощата след сватбата снимки на всички гости от купона в ресторанта или от преди това с кратко послание за благодарност от нас. Мисля, че ме подсети онзи епизод на "Как се запознах с майка ви", в който Тед и големият симпатичен мъж/а де/ си напомнят един на друг, че единият не е изпратил подарък, а другият не му е пратил благодарствена картичка. Та да...

И за други неща сме така. Аз не съм голям любител на цветята под формата на букет, а и съм унищожила поради крайна некадърност доста в саксия, така че исках да се откажа от букетите, които се подаряват на булката. И двамата сме еко настроени неманиаци и помолихме гостите вместо да ни носят букет да ни посадят дръвче. Някъде, където на тях им е удобно - на вилата, зад блока, където и да е. Евентуално, ако искат, и да се снимат и да ни дадат снимката.
Силно се надявам да дадем своя дан за по-чист въздух, а и си представям след десет години примерно как отиваме на гости на някого от родата и те ни казват "Елате да ви водим при вашето дърво"  heart heart heart heart heart

Охх, романтично ми стана едно такова  blush

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #13 -: февруари 02, 2017, 22:58:39 »

Еха много яко това с дръвчето! Разкажи повече, много интересно звучиш  give_rose
Активен
biskvitkatata
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #14 -: февруари 06, 2017, 12:46:37 »

Минаха ни моминското и ергенското парти!  yahoo

Моите момичета, начело с главната организаторка ме водиха в Блазе в студенстски град. Изкарахме си супер, макар че заведението е под всякаква критика. Девойките обаче се бяха подготвили и всичко беше супер.  Bravo Bravo Bravo

Към един и нещо оцелелите отидохме в къщата, в която ще живеем след сватбата. Към 3 с любовна песен на уста се появиха и оцелелите мъжове!  Girl_hide
Заседнахме и почнахме отначало.

Оххх, искам вече да идва сватбата! Цяла седмица съм на работа, а всъщност чисто и просто нямам търпение.

Последните покупки станаха факт -  имам колие и обици. Очаквам от шивачката пелерината, с която ще съм навън и май май сме готови.
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines