Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 06:25:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Рокля по поръчка в София или рокля от Солун?  (Прочетена 2764 пъти)
 
Faumea
Новак
*
Публикации: 8


« -: януари 24, 2017, 22:53:56 »

Здравейте, дами! Искам да се допитам до вас, защото се видях в чудо със сватбената рокля. До сватбата ми има малко над три месеца, което, моля ви се, се оказва крайно недостатъчно време. В началото се надявах да си харесам готов модел, но тъй като съм с нестандартни размери и едър бюст (най-вече имам около 2-3 размера разлика между талията и бюста), нищо не ми става. Другият проблем е, че ми се иска да намеря модел с паднали рамене и ръкави, а повечето налични са с бюстиета. Минах през абсолютно всички по-популярни салони в София, които сте изброили в предходните теми - просто имаше много малко модели в голям размер, който да ми стане на бюста и евентуално да се стесни в талията...и абсолютно нито един, който да ми хареса. Следователно реших, че ще се наложи да шия.

От където и първият ми въпрос - в кое ателие в София мога да разчитам на наистина качествено скроена и ушита рокля по поръчка, с хубави материи? Нещата в Романтика Фешън ми харесаха като качество, но нямаше нито една по-голяма рокля, която да облека и закопчая, за да преценя дали вградените им корсети са ми удобни (в моя случай ми трябва наистина здрав, стабилен и добре конструиран корсет). Дали имате наблюдения от рокли по поръчка на клиента там, конкретно с вграден корсет? Или в друго студио?

И вторият ми въпрос - някой търсил ли си е рокля в Солун? Дали има по-голямо разнообразие на налични модели и размери? Предполагам, че е необходимо да уговоря час, но сайтовете им са изцяло на Гръцки...не съм убедена как да подходя и дали има смисъл да се разхождам до там.

Много ще съм благодарна за съвети, защото започвам малко да се притеснявам. smile
« Последна редакция: януари 24, 2017, 22:58:13 от Faumea » Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 24, 2017, 23:38:58 »

Здравей, Faumea! Това, което описваш беше сходно с моя случай. Мерих къде ли не, но се стигна до шивачка. Харесах си рокля на Жана Жекова. Няма какво да хваля качеството и кройката, наистина са на много високо ниво. Е, имах малко главоболия при пробите, но всичко мина и замина, а аз имах най-прекрасната за мен рокля  smile Та ако искаш, пробвай при нея.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines