Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:27:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АИП - изпитани рецепти  (Прочетена 35767 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 07, 2017, 11:34:33 »

Свекс, много ми е трудно с двамата в къщи въобще да правя нещо за мен.За сега на 100% съм махнала глутена и пак има резултат.Да мина само на бульони за седмица за мен е просто немислимо в момента.Аз съм сигурна, че мога да се справя, просто в момента изразходвам много енергия с дребната, а и ме е страх желязото ми да не се срине още повече, макар да съм на препарат.Ще го видим, ще има втори тур някой ден!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #16 -: февруари 07, 2017, 12:02:46 »

На мен многото месо ми е проблем вкусово и винаги съм се опитвала да замествам протеините с бобови, а млечните с ядки. Оказва се, след тези бурни обриви, че  точно там съм грешала. Умирам си за леща и фасул, да не казвам пък колко ме е яд, че не мога да направя и тази година житния режим. sad
Сега събираме рецепти и наистина ще сме много по- сигурни какво можем и да не се плашим good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 07, 2017, 12:08:08 »

На мен месото не ми е проблем, но това без картофи и голям зор.Иззобах едно прилично количество сладки картофи и вече ми се повръща от тях.Как ли не ги правих.На фурна с брюкселско зеле(ДА брюкселско зеле!), на пръчици като чипс, на манджа.Ми не е картоф това.Хляба не ми липсва, аз не съм му фен по принцип.Но картофите... и сиренето...
« Последна редакция: февруари 08, 2017, 10:34:41 от магито » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #18 -: февруари 07, 2017, 12:19:41 »

Направо си е по- скъпа тиква  funnytooth
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 08, 2017, 10:35:46 »

Аз имам проблем с липсата на магнезии и ще се наложи да почна да го пия.Аз бобови почти не консумирам, глутен никакъв.Няма реално от къде да си го набавям и снощи имах схващания и едни треперения в мускулите.Та от довечера добавям магнезии.

И по-горе исках да пиша Брюкселско зеле, не броколи, ама не бях в час.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #20 -: февруари 08, 2017, 10:55:41 »

О, то е задължително да се пият добавки, в онзи линк си пише. Аз в момента съм подхванала по препоръки на личната една опаковка с Калмацин, витамин Д за вкус и ленено масло капсули за красота.  blum
Обичам брюкселско зеле /първата вода му се хвърля, нали знаеш/, ама и то пусто мнооого скъпо. Между другото, много добре вирее при наши условия, но явно не го сеят. Моята бивша колежка от село се чудеше какво да го прави и накрая го набута в кацата за кисело, при другото.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 08, 2017, 11:32:47 »

 Offtopic

Аз се чудих защо Сами не го яде този сладък картоф(аз също не обичам), а то било асоциацията с тиква(и тиква не обича) pardon

Да знаете, че ви чета за идеи за готвене pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 08, 2017, 11:38:54 »

Честно пия шепа хапчета сутрин и вечер и съвсем целенасочено спрях магнезия.Мразя хапчетата!Но ще го включвам пак. И ние една година сяхме и после правихме трушия с него, беше страхотна.Ама на манджа нещо не му се изкефих.Аз го пекох, на фурна с други зеленчуци.Не беше зле, ама честно мога и без него.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #23 -: февруари 08, 2017, 12:06:08 »

Маги, по принцип е гарнитура към месо брюкселското зеле и най- често се среща като задушено в масло, като първо е полусварено в подсолена вода за да му излезе горчивото.
Мари, онова с авокадото, дето го беше пуснала на Лоли, мен пък ме накара да прегледам пак блога и да потърся удобни рецепти за АИП, та явно сме си от полза взаимно.
Да не забравя - Маги, яж киви, пълно е с магнезий и е от основните храни в списъка.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 08, 2017, 12:08:22 »

Ям, само това ме спасява от стомашни проблеми.Иначе е голям ужас  blush
Ей тука пускам една страничка https://www.facebook.com/vilistime/photos/a.1776384019314647.1073741828.1769581053328277/1928493477437033/?type=3 има интересни идеи, като намерите нещо подходящо направо копнете тук, че става по-систематизирано smile
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines