Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:01:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Черен списък на доктори  (Прочетена 372570 пъти)
 
blagovest76
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #30 -: февруари 19, 2014, 21:58:23 »

за всички, които искат да бъдат честни и безприсстрастни погледнете този черен регистър на база
осъдителни присъди към медицински лица и болници.

Избегнато е клеветнечеството за всички ,които се притесняват от очерняне на въпросния лекар.
Всеки може да се обърне към сайта за да изготвим работещ регистър след като държавата не желае!!

http://spravedlivostbg.com/pages/pages%201.1/health.html

или участвайте  във форум http://spravedlivostbg.com/smf/index.php
и предлагайте как да се справим с проблема защото не е единичен случай. stop
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #31 -: април 26, 2014, 23:17:49 »

Лекарите са създадени да помагат на хората, те не са БОГОВЕ! И защо ги очернихте,- ще си отговаряте за постъпките! А да видим как ще се скриете? Де факто никой не ви плаши, а ви казват ИСТИНАТА!

АЗ искам да БлАГОДАРЯ от сърце на д-р Костадинка Крумова, и д-р Христо Бояджиев, че ми помогнаха да разбера какво е да си болен и да живееш с мъката на хората, да се самоубиваш без страх и т.н. Д-Р КРУМОВА И СЪДЕБЕН ПСИХИАТЪР и който от тук нататък каже ГЪК ...  heart

Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #32 -: април 27, 2014, 00:42:58 »

ЛЮБОВТА ПОБЕДИ! БОГ Е ЛЮБОВ!  heart
Активен
mariestrellas
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #33 -: април 27, 2014, 01:10:17 »

Попаднах на тази тема и ме заинтригува поста на Wanting, та исках да попитам защо слага Лазаров от Шейново в тази тема. По принцип съм съгласна с нея, но досега много винаги са го хвалели, та се учудих да видя, че има и други недоволни от него, освен мен, разбира се. smile Е, аз успях да го сменя с друг, но пак не съм доволна, много лош късмет имах с гинеколозите в София досега. Дано открия някой свестен занапред!
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #34 -: април 27, 2014, 02:35:47 »

mariestrellas, ето че ще получиш отговор - Ще откриеш свестен гинеколог, не се смущавай. Който търси,намира! Успех! Нека родиш здраво и силно дете, което да те пази до дълбока старост!  heart
Активен
dr_galq
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #35 -: март 29, 2015, 11:11:16 »

Журналист на в-к "Марица"
Уважаеми читатели, предоставям на Вашето внимание ЕКСКЛУЗИВНО писмо от потърпевш от "професионализма" на д-р Добромир Сотиров, УМБАЛ Царица Йоанна - ИСУЛ, Клиника по хирургия.
"Възмутени сме от долното отношението на др. Сотиров - Коремна хирургия. Груб, нагъл и нахален. Изключително неприятен индивид с изразена мизантропия. Прави се на голяма работа, но защо не разкаже защо беше изгонен от болниците във Франция, като крадлив, долнопробен помияр?
Единственото, което го интересува е как да източи, колкото може повече пари от болните, които имат нещастието да се окажат негови  пациенти. За него болните са банкомати, които др. Сотиров приема като лично предизвикателство как да източи до максимум.
Неговите методи са апотеоз на измамата и сатанинска манипулация.
Накратко методите му са следните:
1. Тъй като не обича да се набутва с телефонни разговори, стресира болния с тежка диагноза и неблагоприятна прогноза за живота му и го кара да се обади на свои роднини с ултиматум до 2 часа да се купят скъпи консумативи - най-често ушиватели. Отначало иска един или два на цена за брой 780 лв. Посочва свой приятел - дистрибутор на медицински консумативи, с които играят в комбина.
2. Ако вие откажете да се свържете с неговия човек и му кажете, че няма да ги платите, тъй като ушивателите служат само за улеснение на хирурга, но не са от значение за самата операция (като е известно ушивателя служи за автоматично зашиване на разрези, което добрите хирурзи могат да правят и на ръка!)... Или пък, че сами ще си намерите ушиватели, изпада в ярост и иска още 4-6 бр. ушиватели, само и само да ви набута и един вид накаже, че нищо не печели от вас.
3. Започва да тормози болния с приказки по адрес на роднините му, че: "Виждате ли, на тях не им пука за Вашия живот... Хич не ги е грижа, че Вие умирате..." и пр. гнусотии, с цел да доведе болния да състояние на силен стрес, отчаяние и безизходица. Включва в стресирането свои доверени сестри и санитарки... Въобще др. Сотиров се стреми да създаде угнетителна атмосфера в съзнанието на болния с всевъзможни интриги и инсинуации.
4. След операцията пак пробутва своя дистрибутор, за да купувате от него  фармацевтични продукти за парентерално хранене. Продукти, които можете да поръчате в която аптека си пожелаете за цена по-ниска с 10-20лв. на брой!
Накрая, след като сте отбили всичките му опити да навре драконовите си лапи дълбоко във Вашия портфейл изписва пациента, като умишлено задържа епикризата му - нещо противозанонно и безкруполно с цел да продължи да ви изнудва за плащане на направени консумативи, но вече в двоен размер. Консумативи, които нито пациента му, нито роднините на болния били склонни да заплатят! Консумативи, които не се поемат от НЗОК и които изрично сме отказали да плащаме!
Вземете мерки да отстраните д-р Добромир Сотиров, УМБАЛ Царица Йоанна - ИСУЛ, Клиника по хирургия - това антихуманно, алчно и безсърдечно чудовище, което въобще не може да се нарече "лекар" и на всичко отгоре има наглостта да се хвали, че виждате ли бил най-добрия специалист по коремна хирургия в България!"
Има наглостта да иска над 2500 лв. за консумативи, които изрично сме отказали да плащаме. Умишлено задържа епикризата след изписване.
Активен
dr_galq
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #36 -: март 29, 2015, 11:17:50 »

Здравейте,
Моят баща почина миналата година края на ноември. Всичко се разви много бързо. Края на август пожълтя и потъмня урината му. Началото на септември го приеха в Исул, за да лекуват жлъчката му - уж имал камък, запушване. Тогава го лекува д-р И. Николова от Ботевградската болница (беше дошла на специализация в Исул). За съжаление попаднахме на нея и тя държа татко 2 седмици без да му правят нищо освен рутинните изследвания - кръвни и да го гледат на ехограф. След като билирубина му скочи на 400 Владимиров от Исул му направи папилоскопия и каза, че най-вероятно има тумор. След скандал от моя страна с лекуващата Николова, още същия ден намериха как да му направят ядрено-магнитен скенер (а уж беше счупен уреда и не можело в близките дни, но като ги заплаших, че работя в медия и веднага намериха час и уреда проработи). Откриха на татко тумор на Клатцкин. Качиха го в оперативното и го пое д-р Сотиров. Бях много доволна от него, или поне си мислих, че правеше всичко възможно за татко, но в последствие се оказа, че той има изградена схема за източване на пари от роднини на пациентите…
Направиха му 5 рутинни операции за една седмица и му постави външен дренаж. Всичко това ни струваше около 1500 лв (дадохме и пари на анестезиолози и помощник на лекаря - уж за "почерпка "). Наложи се да дадем тези пари така без документ, за да изпълнят по-бързо служебните си задължения, защото билирубина на татко стигна 500. Поръчаха лекарство от чужбина 240 лв., дренажите ги платих после на някакъв дистрибутор (който ми посочи др. Сотиров) в джипа му, като не поиска да ми даде фактура – д-р Сотиров се беше свързал с него да достави - дренажите, лепило за залепване на дроба около 660 + 250 лв. и за почерпка на анестезиолог и лекар помощник. След месец в ИСУЛ, изписаха татко и трябваше да чакаме да нарасне дроба, за да изрежат тумора и другата част. През това време идвахме на скенер 2 пъти по 250 лв, за изследвания през 4-5 дни. След месец отново ни приеха в ИСУЛ, като 3 дни преди приемането д-р Сотиров каза, че няма проблем, че всичко е наред с документите и ще оперират татко...
Много ми липсва баща ми, много го обичам и колкото и глупаво да прозвучи, знам ,че сега е с мен, закриля ме и си говоря с него в сънищата, когато ми се появи. Страшно много ми липсва...
Дано да имате късмет и да успеете да се преборите с антихуманните създания, които са обсебили лекарите в ИСУЛ и в другите болници!
лл1!
Активен
Krisiq
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #37 -: март 30, 2015, 11:34:08 »

Бих искала да споделя с вас какво ми се случи, заради доктор Катя Венкова (1-ва градска болница).
На 13.08.2010 г. отидох на профилактичен преглед при нея. Прегледа ме само на ехограф, за цялостен преглед - не й се занимаваше, без спекулум, без цитонамазка. Установи, че имам 32 мм киста на десния яйчник. Попитах я какво трябва да правя и да не правя, предупредих я, че много се натоварвам физически (тренирам всекидневно ), питах я има ли опасност да ми се случи нещо лошо. Отговорът й беше: " Със следващият цикъл ще започнеш да пиеш противозачатъчни и на 7-мия ден ще дойдеш да те прегледам. До тогава кистата ще изчезне. Нищо лошо няма да ти се случи. Спортът не ти пречи. Не е нужно да намаляваш физическото натоварване, нито пък да се пазиш по някакъв начин." Така протече прегледът. На 20.08. изкачвах Рила. На 21.08. започнаха ужасни болки в корема, задушаване, загуба на съзнание. Когато доктор Гунев в "Майчин дом" видя в какво състояние съм, каза, че няма време да чака резултатите за кръвна група и директно ме свали в операционната. Равносметката беше - масиран вътрешен кръвоизлив, загуба на 1300 мл кръв, при тегло 53 кг. Кистата се е спукала и е прерязала артерия. След операцията доктор Гунев ми каза: "Не е трябвало да се натоварваш толкова много физически, трябвало е да се пазиш, никой ли не те предупреди ?!? Ако беше дошла 15 минути по-късно, нямаше да можем нищо да направим за теб и да успеем да те спасим." Ако доктор Катя Венкова имаше нужната компетентност и си беше свършила работата, както трябва - нямаше да съм на косъм от смъртта. И това не беше всичко. Оказа се, че имам раничка на шийката на матката.
Благодаря на доктор Гунев, че ми спаси живота!
Разказах ви всичко това, за да не правите грешката, да се "лекувате" при Катя Венкова и да не подлагате на риск здравето си.
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #38 -: март 30, 2015, 11:49:28 »

Последното мнение циркулира редовно в някакви форуми от 4 (!) години, заради което не мога да го приема за меродавно. Дословно се преписва един и същи текст, а и потребител с едно мнение и то точно за черния списък е доста съмнително. След малко ще го изтрия.

П.П. По абсолютна случайност точно при тази лекарка следих бременността си. Не бих казала нещо лошо за нея, работата й е съвсем акуратна, не бих и препоръчала особено, просто защото очаквах малко повече следене, но тъй като не съм критерий, съм на неутрална позиция.
Активен
hariet
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #39 -: март 30, 2017, 16:13:10 »

д-р Христо Александров, гинеколог. имах много тежки усложнения след манипулация при него.
Активен
izpatil_ot_doktori
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #40 -: април 23, 2017, 10:02:48 »

Много тежки усложнения имам от грубата, непрофесионална и безотговорна операция, която ми направиха Д-р Кремена Петкова и Д-р Огнян Гъцев от Урология на ВМА София. А като ме срещаха после по коридорите се усмихваха, особено Д-р Кремена Петкова. И омаловажаваха оплакванията ми. Имам чувството, че за тях човешкият живот и неговото качество не означават нищо. Вече не мога да спя нормално заради усложнения от операцията, която ми направиха. А уж казваха "много проста операция е, прави се за 15-20 минути".
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines