Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:52:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 56 57 [58]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нов Януари, ново начало :)  (Прочетена 183641 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #855 -: януари 31, 2017, 15:36:36 »

До нас има квартиранти - семейство с две деца. Жената е за весели хапчета със зелена рецепта. tease Навън са супер примерни и тихи. Цял преди обяд тя крещя на мъжа си. Това е редовен номер и чак вкъщи кънти, понякога и вечер. Сега излязла на стълбището и на средата на площадката тупа някакви завивки. Много интересно как после си вкарва всичко пак вкъщи с чехлите, ама карай.
Под нас пък комшиите попадат все на едни башмайстори. Шест месеца им правиха банята. Сега са се разтропали и разчукали в кухнята.
След малко ще си прибирам и моят шумопроизводител от градина... И после защо нямам нужда от телевизор за фон или филми със pleasantry запомнящи се ефекти. girl_impossible
За сметка на гореописаното - изгледахме двата филма за Зоро Wink За две седмици достатъчно!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #856 -: януари 31, 2017, 17:43:08 »

"Планетата на маймуните" беше много популярен, когато бях малка и си говорехме за Урко, който по спомен е нещо като главна маймуна.

3D мразя сьщо. Ла ла много исках да го гледам, ама засега на успявам, а после Фабио заминава.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #857 -: януари 31, 2017, 18:38:21 »

Здравейте smile

И аз да се разпиша smile

На кино ходя много рядко, защото мм е много спестовен и рядко позволява такива харчове. Когато имаше с кой си ходех често без него. Но от както имаме НВО не ми е много зор за кино smile Мюзикъли обожавам!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #858 -: януари 31, 2017, 22:06:25 »

Ей Ина и аз това щях да кажа , и аз помня Планетата на маймуните с Урко от моето детство. Велик филм за времето си. Но момичетата повечето не са били родени тогава.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #859 -: февруари 01, 2017, 01:10:13 »

Мен ме питаха "как прави Урко? " и аз започвах с маймунските изпълнения.  pardon
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #860 -: февруари 01, 2017, 04:32:56 »

Ех,най-накрая и аз докопах лап топа Wink И пак посред нощите
Да довърша за дилемата ми с бебка...Проблема ми беше,че просто ми трябваше малко време да осмисля мисълта,че няма все да ми е до гъза и да посвикна,,,,Напълно осъзнавам,че детето има нужда от баба и дядо,както и те от нея,особено след като имаме снаха за чудо и приказ....Та....три дни подред я оставям за час  при мама,а аз овършах  цялата къща.Сега живеем в аптека,Девата в мен е много доволна.Но това е само,докато се прибере моя Козирог с рогата напред и разбута всичко.Сега  е леко болен,  на всичко отгоре,та спи на дивана ( дето си го самоподарих Wink умно момичеееее)
  А ,да допълня,че бебка бързо ми я връщат Wink понеже не е от най-лесно гледаните деца...Леко киселки сме сега май и заради зъбките..Но,колкото-толкова
 Аз ,преди да забременея гледах всичко,,,ама всичко ,което излезе на кино.И сега ми е толко криво,особено за Ла ла ленд,мисля да си направим филмова вечер с кумата,ма това моето сладурче,като си ляга в 3-4 не знам как ще стане smile
  Тази седмица чакам гости от Щатите,най-добрата ми  приятелка и мъжа и,та се чудех за менюто.Те  са големи фенове на морската храна,за това ще направя суши и брускети,но ми се искаше и скаридки,някой да знае готина рецепта и лесна Wink ? За  предястие,не за основно  blush
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #861 -: февруари 01, 2017, 07:57:26 »

Лоли, хич не се мотай с толкова сложни храни. Те си ги ядат там, по ресторанти. Една хубава свинска пържола, зелеви сърми, печени чушки, баница, салата Снежанка, пилешка супа със застройка и гьозум, това им липсва.  Wink Ако не ядат свинско, смени го с агнешко.
Това от мой опит с хамерикански гости, ама ти си ги знаеш най- добре.
Бързо оздравяване на таткото и да не ви заразява good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #862 -: февруари 01, 2017, 08:45:53 »

Добро утро smile

Тия с тая проверка.... Вчера ядоха цял ден и останаха до 17ч  shok Днес пак ще дойдат.. Че и претенции за обяда, ако може да не е на ресторант, че имат много да пишат.. Едната искала "Кентъки", другата Пица.... За 4 човека 2 доставки.. Ужас.. И днес ще дойдат, че да не ходят на работа...  crazy

Аз съм голям киноман, ама сега нямам време да коментирам. Ще ходя на Воевода, че още не сме го гледали.. Утре сме се събрали една голяма група.

Лоли, не се занимавай и според мен с такива ястия, би следвало да са зажаднели за българско.. Ако ще е риба, да не е морска, ами някоя пъстърва балканска примерно  pardon

Спирам, от 1 час пиша този пост и все нещо изниква  nea
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #863 -: февруари 01, 2017, 09:06:58 »

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,37631.msg715694/topicseen.html#msg715694
Ето за февруари 2017 темата smile
Активен
Страници: 1 ... 56 57 [58]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines