Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:57:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 55 56 [57] 58   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нов Януари, ново начало :)  (Прочетена 183622 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #840 -: януари 31, 2017, 10:24:57 »

Аз като си имам бебе в другия край на възрастовата скала, май ми се отразява по същия начин на паметта. sad Гледах снощи "Планетата на маймуните" и сега се мъча да си спомня кой беше филмът с подобна тематика, дето някакви същества пазеха едно огромно дърво като свой дом. Маймуните, според мен, са много по- слаб филм и ми се искаше да сравня годините на излизане на двата. Ама като не се сещам в цялост какво и що беше crazy crazy crazy Вероятно защото не обичам по принцип фантастика не съм запомнила детайли.
"Майко мила" ги следя и чета с удоволствие. На някои статии направо приритвам от смях. Имат и добри благотворителни каузи. Сега се мъчат да организират намиране на почасова заетост на майки на деца с увреждания. Дразнят ме само участията им в реклами, но то пък няма как да набират средства иначе. Всеки търси място под слънцето, няма лошо.  good
Тони, сега и ти имаш подаръци до Коледа smile

Аватар?
РАзбира се че е много по-силен филм, но и този си има поуките.
Вчера изгледах  и зората на планетата на маймуните. Става.

Тони честито, аз се сдобих с джинси от бенетон , ластичен модел, по 8 лв броя. зех два чифта.  едни розови, едни убито зелени.
гривни нося от камъни, на ластик, та кат се скъсат, една жена ми ги пренанизва за левче, че немам нерви аз.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #841 -: януари 31, 2017, 10:37:51 »

Да, точно Аватар, погледнах снимки.  good Годината е 2009, значи е преди Маймуните.
И аз като Еми, най- точно го определям със става
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #842 -: януари 31, 2017, 10:55:27 »

маймуните са римейк на стар филм, който е доста преди аватар  good
Но пък аватар си е много як
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #843 -: януари 31, 2017, 10:57:55 »

Да, точно Аватар, погледнах снимки.  good Годината е 2009, значи е преди Маймуните.


Как така "Аватар " е преди "Планетата на маймуните "?

Този,  за който аз се сещам с Марк Уолбърг в главната роля е 2001 година, "Зората..... " е 2014 мисля.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #844 -: януари 31, 2017, 11:00:56 »

Как така "Аватар " е преди "Планетата на маймуните "?

Този,  за който аз се сещам с Марк Уолбърг в главната роля е 2001 година, "Зората..... " е 2014 мисля.
http://www.imdb.com/title/tt0499549/?ref_=nv_sr_1
avatar

първите маймуни са:
http://www.imdb.com/title/tt0063442/?ref_=fn_al_ch_3a
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #845 -: януари 31, 2017, 11:04:51 »

Аз много харесвам първите маймуни, от много малка са ми любим филм

Ходи ми се на Ла Ла Ленд, някой гледал ли го е? Получавам смесени отзиви...
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #846 -: януари 31, 2017, 11:09:15 »

За първите маймуни знам,  но останах с впечатлението,  че Свекърва говори за по-новите варианти.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #847 -: януари 31, 2017, 11:13:48 »

Аз много харесвам първите маймуни, от много малка са ми любим филм

Ходи ми се на Ла Ла Ленд, някой гледал ли го е? Получавам смесени отзиви...

мн добри отзиви но и аз чакам да го гледам уикенда. ако смогнеш преди мен, свиркай кво е положението.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #848 -: януари 31, 2017, 11:29:09 »

Първите маймуни и мен много ме бяха впечатлили. Гледах ги в ранна тийн възраст. Нови версии съм гледала оттук-оттам, но никога цели. Толкова съм назад с филмите, че нямам думи. Сега си свалих "Сами вкъщи", та барем тия дни изгледам още нещо след октомври 2013 г. lol
Кофтито е, че в спалнята нямаме връщане на каналите, а вечер така ме тегли меморито sleeping Тези дни трябва да се разходя до работа, за да си взема заплатата, да обясня някои неща на новото момиче и явно това ми оказва влияние. Имам леки притеснения там. Малката ме събужда, ако се отвие, стана ли да я завия се минава и през тоалетната и после няма заспиване. Ей, като се ококоря! Сутрин ставам някак. Обаче към 6 вечер батериите ми светят в червено. Да дойде другата седмица и да се рахатясам.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #849 -: януари 31, 2017, 11:31:51 »

Ходих е на Ла ла ленд в неделя. На мен много ми хареса, на мъжа ми също, даже продължаваме да слушаме музиката вкъщи. Ако обаче мразите мюзикъли,  може и да не ви допадне. Мъж ми не е особен фен на пеенето във филми, но каза, че тоя особено много му е харесал. Дано ви е бил полезен отговорът ми smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #850 -: януари 31, 2017, 11:34:41 »

мн добри отзиви но и аз чакам да го гледам уикенда. ако смогнеш преди мен, свиркай кво е положението.


много тъпо че го има само в едно кино в цяла софия, онова до Хемус ... мрън!

Alleksia аз не съм им фен, обаче има едно сериалче  Crazy ex-girlfriend дето е мюзикъл и ми е супер забавен, та бих му дала шанс, ама няма къде да го гледам, краен вариянт вкъщи да вържа на тв-то

Ооо Аличка голяма зарибявка е тва с превъртянето на каналите smile так си хванах вспка неделя да си гледам един любим сериал от детството по CBS Drama
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #851 -: януари 31, 2017, 11:40:31 »

много тъпо че го има само в едно кино в цяла софия, онова до Хемус ... мрън!


 в неделя за едната бройка го изпуснах в парадайса!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #852 -: януари 31, 2017, 13:06:07 »

О, аз тези маймуни изобщо не ги смятам Wink За "Зората ..." 2014 става въпрос. Ама понеже още снощи си говорихме с Еми за Оскарите и филмите по БТВ Синема, затова не съм ги споменала с цялото им величие.
От филмите фантастики най- много ме е впечатлил Гатака, просто не мога да харесам филм след него. Ама пак да повторя, не си падам по този жанр, сигурно защото се е развил доста след възрастта, в която би ми харесал.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #853 -: януари 31, 2017, 13:08:04 »

Днеска сте заспали. smile
Вижте кво харесах днес:

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #854 -: януари 31, 2017, 13:19:40 »

Привет.Не мога да се докопам до тук.В къщи сме с дребната и уж е по-самостоятелна, но иска да и обръщам внимание.Този път кашлицата е много упорита, не спира.Просто не знам какво да правя вече.Изчерпах се тотално.

Аз не съм филмоман.Гледам изключително рядко и то в последно време предпочитам някакви леки филмчета, за разнообразяване.На кино не съм ходила от Аватар насам.С това 3Д хич не съм за кино.После съм като бита, главата ме боли и едва стигам до колата.Ужасно ми се отразява това нещо.
Активен
Страници: 1 ... 55 56 [57] 58   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines