Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 13:40:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 54 55 [56] 57 58   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нов Януари, ново начало :)  (Прочетена 184994 пъти)
 
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #825 -: януари 30, 2017, 18:00:44 »

Минавам набързо... Момичета, на мен ми е от сега притеснено за неродени Петковци и връзките им с баби и дядовци, едните са на 130 км., другите на 350 girl_impossible girl_impossible

Допреди свекърва да ме светне не знаех какво е "Майко мило", мислих, че става въпрос за БГМАМА. Прочетох една статия там за рака на шийката на матката и до там, другите не са ми таргет група. Обаче като ви слушам, ми приличат на хора, които търсят негативното и МРЪН във всяка една дейност около отглеждането на дете. Ако е така, имат спешна нужда от психоаналитик lol Да им погне да намерят себе си в ролята на родител girl_impossible girl_impossible

Бубе, разкажи за доктурантурата, която обмисляш blush В каква област е, до колко има практическа насоченост (ако въобще има такава в БГ lol ), времева заетост, може ли да съвместяваш с някаква работа...

Наде, ако имаш време и желание (може и на лични или ми кажи къде да чета) ще ми разкажеш ли малко повече за работа ти, останах с впечатление, че работиш с деца със специални нужди, а може и да съм се заблудила  blush

Момичета по майчинство е ясно за кого работят, за пуФкавия ШЕФ heart

Аз съм на работен режим вечерно-нощна-денонощна смяна и хвърлям по един поглед Wink
« Последна редакция: януари 30, 2017, 18:05:06 от marry_me » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #826 -: януари 30, 2017, 18:26:36 »

Мери ми, няма какво да ги мислиш, въобще не са много тези километри smile

Бубето е звездоброец smile Практическата насоченост е под въпрос, затова се опитвам да я откажа Wink
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #827 -: януари 30, 2017, 18:36:48 »

Панде, защо да я отказваш Girl_hide Всъщност има доста хора - researchers, които обследват различни части от Вселената, наблюдават явления, изучават закономерности. Въпросът е до колко може да намери финансиране отвън, а да го извършва оттук, има ли тук необходимата апаратура и разни други такива  blush
Аз мисля, че има перспектива в това да гледаш към звездите. Нали уж бъдещето на човечеството било да колонизира друга планета. Ами ако Бубето я открие yahoo yahoo yahoo
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #828 -: януари 30, 2017, 18:46:08 »

....
Допреди свекърва да ме светне не знаех какво е "Майко мило", мислих, че става въпрос за БГМАМА. Прочетох една статия там за рака на шийката на матката и до там, другите не са ми таргет група. Обаче като ви слушам, ми приличат на хора, които търсят негативното и МРЪН във всяка една дейност около отглеждането на дете. Ако е така, имат спешна нужда от психоаналитик lol Да им погне да намерят себе си в ролята на родител girl_impossible girl_impossible
....


Коментар за златния фонд по темата smile МериМи не спирай да работиш денонощно, имам нужда да те чета.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #829 -: януари 30, 2017, 19:20:55 »

За протокола, както за Оксфорд, така и за майките те светна Мари Wink, аз рядко си правя труда да казвам неща, които могат да се прочетат назад. funnytooth
Съгласна съм с Киви, ама за всички - дано имате повече работа, изпити за вземане или да сте мнооого заети, че да се разписвате по- често. Ей го, дошло време за февруарска тема, пък страниците хич ги няма като брой.
Който има време или има опция за връщане назад на телевизионни програми, от тази вечер по БТВ Синема започва излъчване на номинирани за Оскар филми.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #830 -: януари 30, 2017, 20:05:49 »

Мари  give_rose  heart Извинявай  give_rose Ти си толерантното ми рамо  Girl_hide Как се заблудих, че свекърва може да прояви такава благосклонност към сълзливото анархистче lol  funnytooth
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #831 -: януари 30, 2017, 20:07:29 »

Тази вечер е планетата на маймуните, два от филмите.
Майко мила тр.да ни плащат кат на консултанти. diablo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #832 -: януари 30, 2017, 20:21:06 »

Майко мила тр.да ни плащат кат на консултанти. diablo
.......и като извор на идеи blum
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #833 -: януари 30, 2017, 23:38:14 »

Как се заблудих, че свекърва може да прояви такава благосклонност към сълзливото анархистче lol  funnytooth


lol lol lol

Как я нареди Свекърва само...   girl_haha

Аз нямам спомен кого какво съм осветлявала,  но като съм на всяко гърне похлупак,  като нищо и аз да съм била.

Свекърва , съдържанието е важно,  остави броят на страниците  Wink
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #834 -: януари 30, 2017, 23:52:15 »

lol lol lol

Как я нареди Свекърва само...   girl_haha

--------

Свекърва , съдържанието е важно,  остави броят на страниците  Wink

Мари, ни най-малко не съм Girl_hide Само се закачам blush  diablo Не трябва да ни събирате със Симеон заедно, ще подпалим къщата  diablo Сигурна съм, че свекърва ме разбира и няма загубени в превода  blush danceg

+1 за съдържанието good Може един ден да имам, но да съм го усетила с всяка клетка heart
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #835 -: януари 30, 2017, 23:56:21 »

Е ясно де,  и аз само се закачам и наливам масло в огъня,  но знам,  че Свекърва (толкова често съм го писала,  че вече редактора ми го предлага ) е  желЕзна  Wink
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #836 -: януари 31, 2017, 00:10:44 »

По-добре масло, отколкото сълзи!  funnytooth funnytooth LAUGHTER

Свекърва  heart heart heart Твоята първоначална мнителност ме амбицира да продължа да пиша girl_wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #837 -: януари 31, 2017, 08:57:39 »

Свекърва  heart heart heart Твоята първоначална мнителност ме амбицира да продължа да пиша girl_wink
... както и за сълзливото анархистче funnytooth, мога само да кажа "Гузен, негонен бяга!"  Wink
Еми, много секси ти се връткат картинките Bravo
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #838 -: януари 31, 2017, 09:07:02 »

Добро утро! smile

Днес имаме планиран одит от агенцията по храните.. Ще се изсипят 4 докторици (както обичам да им казвам) и ще седят 2 дни..  angry Дано не се заяждат с технолозите.. Пък и с мене... ЧУЕН съм на HACCP-екипът..

Снощи си купих не 1, а два чифта дънки.. Промоциии, намаления.. Peek&Cloppenburg бяха благосклонни да намалят едни дънки, които преди 2 месеца си бях харесала на Томи Хилфигер на 100лв и се възползвах + едни черни на Only. Дано не ми се късат скоро, много ги харесвам и двата чифта  blum Дори не влязохме в друг магазин.

Имах гривна Пандора и не знам дали ви казвах, но закопчалката ми се беше прецакала и си мислех, че съм я загубила.. Незнайно как е паднала в чантата ми и пак незнайно от къде е намерила процеп (който аз не успях да намеря), за да падне между подплатата и кожата... Онзи ден съвсем случайно търсейки си дъвки я напипах и се наложи да срежа с ножицата малка дупка, за да я извадя. Счупена е закопчалката, но аз мислейки, че съм я изгубила, изхвърлих сертификата и гаранцията.. Сега не мога да я занеса да я поправят, защото ми го искат.. Пазя един милион изтекли гаранции и документи.. Ама ето за късмет, този го изхвърлих  girl_impossible  pardon Ще я нося на бижутера, който ни направи халките, да видим  huhhuh.gif Тези в Пандора, ще ми вземат за ремонт, повече от нова гривна, като ги знам  crazy

Такива ми ти работи..

Хайде целувки на всички smile  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #839 -: януари 31, 2017, 10:15:16 »

Аз като си имам бебе в другия край на възрастовата скала, май ми се отразява по същия начин на паметта. sad Гледах снощи "Планетата на маймуните" и сега се мъча да си спомня кой беше филмът с подобна тематика, дето някакви същества пазеха едно огромно дърво като свой дом. Маймуните, според мен, са много по- слаб филм и ми се искаше да сравня годините на излизане на двата. Ама като не се сещам в цялост какво и що беше crazy crazy crazy Вероятно защото не обичам по принцип фантастика не съм запомнила детайли.
"Майко мила" ги следя и чета с удоволствие. На някои статии направо приритвам от смях. Имат и добри благотворителни каузи. Сега се мъчат да организират намиране на почасова заетост на майки на деца с увреждания. Дразнят ме само участията им в реклами, но то пък няма как да набират средства иначе. Всеки търси място под слънцето, няма лошо.  good
Тони, сега и ти имаш подаръци до Коледа smile
Активен
Страници: 1 ... 54 55 [56] 57 58   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines