Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 07, 2024, 18:16:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 58   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нов Януари, ново начало :)  (Прочетена 188307 пъти)
 
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #720 -: януари 27, 2017, 12:21:38 »

И аз ще търся да я чета тая тема от Октомври 2015г.  pleasantry

Аз нещо не мога да си пусна мача на Григор, само ще го чета smile

За феновете на БГ козметика, препоръчвам и Фитокод/Phytocode. Направо съм влюбена в крема и тоника Red out. А интимният гел е най-доброто, което съм ползвала. Става и за лице (съдържа млечна киселина, която се отразява много добре на кожата, поне на моята  Girl_hide)
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #721 -: януари 27, 2017, 12:24:16 »

Тениссссссссссс  heart heart heart

Винаги съм подкрепяла Гришо, той преживя много на и извън корта, развива се, пораства. Подкрепях го и когато всички други (от моите хора) не го, даже му викаха Божинов на тениса  cray Много искам да върви напред, да се развива и бих се радвала да е на финал с Маестрото. Но Надал е леганда. А финал Федерер - Надал ще е машина на врмето, ще ни върне 10 години назад  heart heart Убийствен финал ще е  heart

Мари, и аз като теб съм на ненормирано работно време - 24/7 lol lol Моите са трима, така че ще се настигнем. Всяко една от двете сфери си има изнервящи страни blush
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #722 -: януари 27, 2017, 12:26:41 »



Мари, и аз като теб съм на ненормирано работно време - 24/7 lol lol Моите са трима, така че ще се настигнем. Всяко една от двете сфери си има изнервящи страни blush

Абсолютно! good


Кога е този мач, че аз нали съм все в информационно затъмнение?

П.П Като пийнах едно кафе и закусих, шефовете изглеждат една идея по-поносими(особено като единият спи, а другият отсъства  funnytooth funnytooth funnytooth)


ЕДИТ: Информирах се, сега започва smile
« Последна редакция: януари 27, 2017, 12:28:16 от Marri » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #723 -: януари 27, 2017, 12:29:10 »

Много ми се ходи на тенис, ама в тоя студ е много трудно с тези балони.. Нямаме удобен корт, който да работи до късно (Илиян се прибира към 19:30/20ч. от работа) и да е с балон, пък и да е свободен  Girl_hide Събота и неделя, все хайманосваме.. Нямам търпение да се затопли и да продължим  heart

Ходи ми се и на скуош май, някой играл ли е, аз никога, но ми е доста интересно. Изглежда ми доста трудно обаче  blush

Иначе сигурно съм разказвала, но с бащата на Григор Димитров си бяхме големи приятели, докато работех на морето и нощните смени си ги изкарваше в лобито на хотела, за да си говори с него. Знаех много пикантерии тогава smile Имам поне 10 картички с автографи от Гришо Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #724 -: януари 27, 2017, 12:33:39 »

Мачът започна към 11 без нещо наше време.. 1:1 сет е вече, току що Гришо изравни след първи безапелационен сет за Надал.. Уф, как ми се иска да го победи..  Girl_hide  Много ме е яд, че не мога да гледам, но пък слушам, шефа днес точно реши да дойде.. Wink Поне остави звука и си цъка нещо  good
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #725 -: януари 27, 2017, 12:42:34 »

Аз да се поправя, че все пак Димитров има победа над Надал,  миналата година, Шанхай,  но все ми се струва,  че сега е друго..... 
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #726 -: януари 27, 2017, 12:44:02 »

Стискам палци за Гришо. Аз нищо не разбирам от тенис и не ме интересува много, но винаги ми става хубаво, когато Бьлгария стане известна по света с нещо позитивно.

Вчера вечерта ви попрегледах набьрзо. Гледам с добро сте ме споменавали (и ви благодаря). Отдавна не бях идвала насам, че пусто обучение край му се не види !!!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #727 -: януари 27, 2017, 12:45:41 »

Той има победа миналата година май беше, ама Надал си е Надал.. И една победа при 7 загуби и името му е малко ..  shok

Ина, тебе винаги с добро  heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #728 -: януари 27, 2017, 13:00:21 »

Къде гледате мача он лайн?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #729 -: януари 27, 2017, 13:08:35 »

От профила на колегата ми в булсатком. Иначе в спортал има два линка - http://www.sportal.bg/news.php?news=646026
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #730 -: януари 27, 2017, 13:15:47 »

Хакери smile И аз намерих къде, ама имам работа и няма ид а го слушам дори.Малко съм суеверна за тези спортове.  blush

Аз нали ви казах, че ходя на народни танци.Голяма краста са ми, много ми харесва и е голямо подскачане.А колко хора научих и какъв кеф ми е с каква лекота вече ги играя.Опитвам се и йога да правя, ама съм нередовна.

Хормоните са ми ОК, за състоянието ми.Даже повече от добре, та сега с малко корекции и редовно взимане на хапове всичко ще се нормализира.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #731 -: януари 27, 2017, 13:18:50 »

Браво! Много хубави новини!
И аз харесвам народни танци и съм ходила,  когато имах възможност.
Сега от време на време си пускам в нета и си тропам  smile
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #732 -: януари 27, 2017, 13:32:16 »

Привет, привет!

Аз не се интересувам от тенис, не го харесвам този спорт, ама стискам палци на Гришо  smile
Тони, ти беше споменавала май, че с Илиян сте си купили ракети и играете?

Не си спомням и аз ноември на 2015, а имам чувството, че съм чела по това време. Ще взема да си опресня материала  Wink

Ох, вие не доспивате заради деца, аз заради мързел (това по повод за предложението от вас - за 9 месечен проект - май ми е рано още). Обърнала съм си режима и будувам нощем. Горкият ми мъж не издържа и към 12 вече едва гледа, ама аз съм спала примерно до късно и сега ми се гледат филми! Лягам си най-редовно към 3-4, а не искам да е така...
Сега гледаме Шерлок (с Бенедикт Къмбърбач), когато беше много нашумял не ми се занимаваше, но сега с Нетфликс ми е много лесно. Ако зависеше от мен щях да го изгледам за една нощ, но хайде, вчера милото издържа две серии, пак си е нещо  blum

Маги, супер, чудесни новини! И за народните танци те подкрепям, аз съм ходила в ансамбъл 4 години, толкова пък да обичам! Народните танци е единственият спорт, който не съм приемала за такъв, а за забавление.

Петък е, ще се прибираме към къщи, омръзна ми София! При нас си има хубав бял сняг, а тук вече не ми се и излиза, връщам се кална до коленете.
« Последна редакция: януари 27, 2017, 13:45:01 от Bube » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #733 -: януари 27, 2017, 13:43:04 »

Бубе, тоя Шерлок с Бенедикт(не мога да му запомня второто име) е много зловещ, но и много готин.По-ми харесва от Елементарно Уотсън.Камбърбач(ако не бъркам) е много добър актьор и ми харесва точно такъв тип Шерлок, какъвто е в този сериал.Аз съм го гледала до някъде.Чакам да ми дойде музата и да го довърша.И за мен танците не са спорт, а забавление, бягане от ежедневието и кеф.Ама голям кеф.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #734 -: януари 27, 2017, 14:22:53 »

Поздравления за добрите резултати, Маги  give_rose heart

Бубе, аз също имах такъв период, докато не работех няколко месеца, след като се преместихме в София.. По цяла нощ филмов маратон. При мен е друго, че аз повече от 6 часа трудно спя вечер. И така все ми се спеше, а уж не работех.. хаха smile Наслаждавай си се на семейния живот пък бебето ще дойде smile Спомням си Панди, като ни казваше, а бе за къде бързате, поживейте малко като женени  girl_haha Всеки трябва да стане родител като е готов, че толкова много преждевременни родители познавам, недоволни от съществуването си едва ли не..  nea
Народни танци съм играла като ученичка. Сега нещо не ми се ходи.. Много лелички има в групите, които са в Овча Купел, а аз работя все с жени межу 40-60г. Искам малко да общувам с млади хора на такива занимания, но не би  pardon

Иначе ние си купихме първоначалната екипировка, да  good Ходихме, обаче само 4-пъти и то стана студено.. Имаме нужда от още работа с учител също, нямам търпение  yahoo
Егати драмата е с Григор..  angry heart

« Последна редакция: януари 27, 2017, 14:24:49 от alexandrova_90 » Активен
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 58   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines