Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 02:26:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 58   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нов Януари, ново начало :)  (Прочетена 188321 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #705 -: януари 27, 2017, 10:40:18 »

Добро утро!

Тук напича много хубаво през прозорците, но идея си нямам колко студено е навън.  nea

Много активно се включвате тия дни. Поне има какво да чета, ако няма какво да кажа.  smile

Сега, докато не прочета Октомври 2015, мира не ми дава.  girl_impossible

Мен снощи ме боля много кръстът и вече си представях как ще си гледам детето, ако стане нещо по-сериозно.  angry

Чудя се на моя шеф откъде има толкова енергия да лудува по нощите. Снощи учудващо заспа в 22.30ч, но пък за сметка на това беше голямо въртене през нощта.  girl_impossible

Фани heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #706 -: януари 27, 2017, 10:42:39 »

Фани, радвам се, че пишеш, просто ми е интересно как сте.  heart heart

Много се вълнувам за Гришо. Пуснах на шефа на компютъра мача и чакам smile (Неговият монитор го виждам директно аз). Ще е смешно като дойде, тук сме се събрали агитка в офиса.. Иначе всеки си "работи"  funnytooth
Симпатизирам на Надал, кофти левичар е, но силно се надява да няма късмет и Гришо да го победи.  yahoo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #707 -: януари 27, 2017, 10:43:55 »

Али, ти намери кога да пуснеш Есмералда в отпуск  tease
В София е ледилник, щях да ходя да обядвам с приятели, ама не ми се излиза да мръзна pardon
Алтеята и аз ще я пробвам, но за тяло, мерси за отзивите. smile smile smile

Аз па проучвам тривиализми днес. Някой  с отзиви за ДМ-ската марка бебе пюрета?

Внимание - 2 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #708 -: януари 27, 2017, 10:48:30 »

Никога не съм се интересувала от тенис, но се радвам за успехите на Григор Димитров.  good

Еми, аз съм купувала засега само пащърнак ДМ био и много се хареса. Чела съм и доста добри отзиви.  smile Като цяло съм се насочила да пазарувам и от там. smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #709 -: януари 27, 2017, 10:49:03 »

Еми, питай тук http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,35733.750.html по темите на мамчетата се обсъжда точно това в момента.


И тук е студ и е ледникова епоха.Навсякъде е лед, прекрасен, незабележим лед.Аз жонглирам сутрин по тротоарите докато стигна до офиса.Вечер прибирането с дребната е още по-интересно.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #710 -: януари 27, 2017, 10:59:51 »


Мари, за предизборните вълнения ли говориш?  Wink

Съвсем не. Това беше май от октомврийската 2016. Говоря за животът 90-те, за това кой от къде е тръгнал и къде е стигнал, за любовните истории и въобще, хубава тема беше, но мисля от 30-40-та страница, че тя темата е 68 общо.

Киви, то от свръх енергия да беше, ама не е, реве, че е отвит, че е завит, че иска да си обърне възглавницата, че иска да легне на моята и т.н и т.н. Сигурно са зъби(поредните кътници, на това дете ще му изникнат всички зъби още на 2 години), плюс вирусите, които бори. Съчувствам му, но и моите феноменални, почти космически възможности(както се казваше в един анимационен филм) са на изчерпване.

Еми, нямам преки впечатления от пюретата, но смятам, че като цяло поддържат добро ниво на марката и съм приятно изненадана, това беше магазинът, от който спокойно пазарувах, лятото в България good

Симпатизирам на Григор Димитров, особено откакто се стегна, че имаше един период ...., и въпреки че сега всички специалисти смятат, че прави най-добрите в кариерата си до момента мачове, мисля че на финалът ще са двамата швейцарци.
Но така или иначе, този полуфинал е огромен успех за него, дано има спортно щастие good
« Последна редакция: януари 27, 2017, 11:05:09 от Marri » Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #711 -: януари 27, 2017, 11:10:08 »



Киви, то от свръх енергия да беше, ама не е, реве, че е отвит, че е завит, че иска да си обърне възглавницата, че иска да легне на моята и т.н и т.н.

Тъй тъй, В къщи и тримата са със запушен нос.Явор не можеше да диша, да се храни, давеше се постоянно, Марти и той така.Обаче Ива  angry не бих могла да го опиша.Заспива, събужда се ,  че и се е запушил носа и като се започна едно викане, ритане блъскане  diablo diablo diablo, събуди всичко наред diablo и това съвсем не е инцидент, винаги е така. beating beating P-(Като бебе го разбирах, но сега  nea

Еми, благодаря give_rose, ще пробвам.
Аз от ДМ-ските пюрета съм купувала само плодовите, но много се харесваха good

Киви,  вярно е че повечето деца са така, имах предвид, разни нейни особености, специфични, съвпадащи и с тези на дядо й също рогато същество   Wink

Трябва да излизаме, а ме мързиии, искам книжка и тапи за уши blum blush

П.С.  Сега е карат за парче кекс, не че е последното, но точно това и двамата го искат shok. angry
« Последна редакция: януари 27, 2017, 11:15:03 от marta_kalpazanka » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #712 -: януари 27, 2017, 11:15:51 »

Така, така и аз съм порядъчно наритана и набита girl_impossible
Забравих да добавя и отнеси ме в моето легло, върни ме, отнеси ме, върни ме, въобще майка да си.
Тази сутрин половинката казва, ужасна нощ, как издържаш през деня лудница, през нощта два пъти, не знам. И аз, ами не издържам, ама още не съм открила алтернативните възможности.

Марта,  има едно клипче,  две деца се карат,  че в купичката на едното има повече зърна корнфлейкс,  отколкото в купичката на другото.
Майката изсипва купичките на камара и след половин час са разделени по равно, зрънце по зрънце.
После приготвя обяд,  спагети,  вика ги на масата и започва да дели,  спагет по спагет. Повече нямаше конфликти,  на децата им омръзна тая работа.
« Последна редакция: януари 27, 2017, 11:33:23 от Marri » Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #713 -: януари 27, 2017, 11:34:20 »

И аз, ами не издържам, ама още не съм открила алтернативните възможности.

Точно  good

Снощи докато си гледаха детското нищо и нямаше, като стана време да спят, започна да охка , че и е запушен носа и не може да диша.
Вече не знам да се смея ли да плача, май и двете едновременно. smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #714 -: януари 27, 2017, 11:47:52 »

Мари, онази тема няма забравяне, хич не ги карай да я четат отново Wink В общи линии, сега ти и направи ретроспекция. Там драма няма, само искрено и лично, че даже и доброволно.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #715 -: януари 27, 2017, 11:53:08 »

Мари, онази тема няма забравяне, хич не ги карай да я четат отново Wink В общи линии, сега ти и направи ретроспекция. Там драма няма, само искрено и лично, че даже и доброволно.


Е, аз точно това казах, искрено и лично. За мен беше много вълнуваща, защото опознах много съфорумки, от някои неща дори леко се шокирах blush
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #716 -: януари 27, 2017, 11:58:47 »

Е, аз точно това казах, искрено и лично. За мен беше много вълнуваща, защото опознах много съфорумки, от някои неща дори леко се шокирах blush

Отивам да я търся Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #717 -: януари 27, 2017, 12:04:13 »

Отивам да я търся Wink

lol  lol lol
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #718 -: януари 27, 2017, 12:06:42 »

Дори и хипотетично е невъзможно да са двама швейцарци на финала, след като се срещнаха на полуфинала и Федерер отстрани Вавринка smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #719 -: януари 27, 2017, 12:17:07 »

Дори и хипотетично е невъзможно да са двама швейцарци на финала, след като се срещнаха на полуфинала и Федерер отстрани Вавринка smile

Съвсем правилна забележка, изгубила съм се някъде из резултатите, но това е заради шефовете diablo

Все пак мисля, че още не е дошъл моментът, в който Димитров ще отстрани Надал, дори Федерер признава, че Надал му е най-голямото предизвикателство в кариерата.


П.П Да припомня, че в прословутата тема имахме отворена кутията на Пандора girl_haha
« Последна редакция: януари 27, 2017, 12:22:44 от Marri » Активен
Страници: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 58   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines