Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 24, 2024, 01:45:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 58   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нов Януари, ново начало :)  (Прочетена 187138 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #660 -: януари 26, 2017, 17:53:22 »

Лелееее...ще ме убиете. 3 страници...или 4....чета след последния ми пост. Яко фанфаросвате.

Майтапа на страна, не съм от хората, които слагат оценки. Опитвам се да приемам всеки. Ако един обича да тича, друг да ходи на фитнес, трети на пилатес.
Забрави тези, които обичат просто да лежат!

За Монтесори......аз не вярвам в нито едно учебно заведение да се работи изцяло по методите й. Това си е мое мнение. Просто думата нашумя и всички я използват за било и не било, бизнес стана да обучаваш по Монтесори. Идва ми в повече. Естествено нямам дете, не съм го пращала, за да проверя как реално стоят нещата, ама...съм скептична.

Не знам дали ви казвах....на рождения ми ден получих доста комплименти, че съм много красива (то нормално, и да съм била грозилище, пак искат да ме усмихнат хората), ама си внуших, че е от фдт. И от тогава всеки ден си слагам - вече 2 месеца хахахахахх а под фдт, трябва крем, та и сефтето на крем за бръчки направих. Станах кифла, да знаете!!!

Едит: Ааа забравих да кажа, че аз неомъжена и без деца се подвизавам активно във форума от 2009 година. От тогава съм го зачакала този пръстен на аватара хахахаахха Колко форумки посрещнах и колко изпратих.....някои от тях са ми приятелки на фейса и е мило да разбирам как са, когато вече не драскат нито ред тук.
« Последна редакция: януари 26, 2017, 18:10:05 от nadelina88 » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #661 -: януари 26, 2017, 18:12:25 »

Наде, ще падна с теб! От усмивката е било, не от фдт lol

И Тони, още тийнейджър с околоочен вече lol

Аз не се гримирам по принцип и когато сложа малко грим умирам от срам и чакам да почнат да ме сочат с пръст и да ми се смеят. Всеки луд с номера си  crazy
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #662 -: януари 26, 2017, 18:22:57 »

Забрави тези, които обичат просто да лежат!
lol lol
Ами и тези, които обичат да ядат не съм споменала, ама няма да разваляме фигурите, стимул трябва  Girl_hide

Забравих да ви споделя, че братовчедка ми, с която си приличаме, ще бъде това лято кума на една от най-близките й приятелки. Момичето е с баща българин (който е починал, когато е била много малка) и майка колумбийка (почина преди няколко години). Не знае български, общуваме си на АЕ с нея. Та момата е американка, работи на ръководна позиция в известна международна корпорация. И сватбата ще е в Ню Йорк  heart heart heart Така че мога да ви споделям информация от първа ръка как се развиват там нещата. Ако много се изкуша и тя сподели снимки във ФБ, може и да злоупотребя леко  diablo diablo diablo
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #663 -: януари 26, 2017, 18:30:06 »

Сутринта споменах, че няма много активност и виж ти каква стана тя!

Аз ви чета всеки ден, но не винаги имам време да се разпиша. Най-малкото, в доста от случаите нямам какво компетентно да кажа и не се намесвам  pardon
Преди да се регистрирам във форума (чаках предложение, че да е официално) също ви следях, та така ви опознах. Но в същото време вие не ме познавахте изобщо и ми беше неловко много, много да се обаждам.

Обаче форумът и ФБ не бива да се сравняват. Тук е съвсем друго изживяване, може би наистина от това, че сме анонимни (почти), но мога много повече да споделям и ми е доста по-приятно. Във ФБ често нещата са просто фукане и клюкарене (е, то и затова е направен де, няма какво да му търся кусури).

Свекърва, твоята случка ме разсмя от сърце - седя си сама и се хиля, добре че няма кой да ме види  tease (още се сещам и за преживелиците ти с онова прасе-куче)
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #664 -: януари 26, 2017, 19:51:42 »

Bube за съжаление тук е по-опасно да споделяш лични неща от фейсбук , тук е достъпно до всеки и най-лошото е че заради анонимноста на хората си с вързани ръце и не знаеш с кой наистина си имаш работа, от опит говоря. Wink

Булчето само свекърва е виждала на живо  lol

Абе вие много се мацотите с кремчета? Аз нямам нито кръгове, нито суха кожа, даже ми е мазна...а и докато бях в майчинство хич не се издокарвах. Просто знаех че ме чака ежедневно маскиране скоро и нямаше смисъл.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #665 -: януари 26, 2017, 20:43:29 »

Марти- Бадемово масло с две три капки арган или такова от гроздови семки с две три капки лимонова трева.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #666 -: януари 26, 2017, 20:54:05 »

Е така ми харесвате,,,отварям и 5-6 изписани страници Wink
  Мери ми,съгласна съм с теб,,,трудно се влиза тук в началото,но после няма мърдане  хахахаха
Заспивам малката и бързам да видя какво се случва.Но така е във всяка нова групичка.Докато усетиш как върви разговора,да се нагодиш към шегите (не всеки е свикнал),,,но постепенно ти става много приятно и разпускащо.Аз в началото само четях и не пишех,веднага се респектирах от Свекърва,Маги и Ина (просто примери),но и научих много.Сега форума ми е бягство от рутината в деня Wink Много  е хубаво,че вече познавам повечето момичета.И някой ,от форума ,като ми предложи приятелство във фейс ми става много драго.И нямам търпение,след като съм разгледала снимките на Тони ( примерно)да вляза,за да прочета целия разказ за Италия  heart  
   Леле,колко сантиментална съм станала,,,тези хормони кога ще ме пуснат ??? blush
Предлагам новите момичета,да не му мислят много,а да се включват.Фанфари не знам дали ще има,но предлагаме безплатен грим (от мен) ,тортички (от Тони),съвети за това как да бъдеш добра снаха ( от Свекърва) и как да не полудееш отглеждайки повече от едно дете ( Мари,Ина,Марта),имаме си и безплатни психолози-няколко на брой...Само ни липсва дистрибутор на вино и сме готови Wink Пък после нека ходи да се феминизира,който иска.Аз ,напоследък си искам да съм си жена,да си гледам къщата,да си чистя и готвя,да викам по мъжО,като разхвърля и от време на време да ходя на работа,за да не загубя представа за реалността.
   Аз тези дни хич не съм ок,но и това ще мине.Има лъч светлина брат ми най-накрая да си дойде,след 7 години  smile  Февруари му е насрочено интервюто,дано всичко е ок,че тоя клоун Тръмп ,ще прецака много нещата зад океана.
    
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #667 -: януари 26, 2017, 21:12:32 »

И какво излиза само аз не съм чела предварително, не съм шпионирала и влязох с гръм и трясък  shok shok shok
Трябва да се коригирам явно. huhhuh.gif huhhuh.gif
P.S. Шпионирах само sourcherry, защото ми беше съзвездие и трябваше от някъде да добия представа. А ФБ позволява по мобилен номер да намираш хора  blush blush blush Което означава, че свекърва знае кои са ФБ профилите на всички lol diablo diablo
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #668 -: януари 26, 2017, 21:17:38 »

lol lol

Но може би не знаеше за тази екстра biggrin
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #669 -: януари 26, 2017, 21:22:16 »

И какво излиза само аз не съм чела предварително, не съм шпионирала и влязох с гръм и трясък  shok shok shok

Аз пък се завърнах с гръм и трясък и спретнах едно препитване на две на три на всички непознати smile Няма да се притесняваш, тука сме си цяла трупа с волна програма Wink
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #670 -: януари 26, 2017, 21:29:55 »

хахахахах ,Свекърва знае всичко Wink
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #671 -: януари 26, 2017, 21:38:14 »

Леле, направо сте счупили месечната тема днес  Bravo Не мога да ви изчета от следобяд  pleasantry

Не е лесно да започнеш да пишеш в месечната, тук се водят 15 различни разговора. Малко като онези скечове в НЛО girl_wink А и в дни като днешния не може да ви смогне човек на писането.

И аз да похваля Alteya, особено околоочния им - много е добър и при мен действа като кремове с 2 и 3 пъти по-висока цена. Преди няколко месеца смениха формулата и опаковките на повечето кремове. Сега са по-пухкави и лесни за нанасяне, но пак са добри, само че свършват по-бързо  pleasantry

Свеки, как ти се случват все такива случки на теб  girl_wink С глас съм се смяла smile
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #672 -: януари 26, 2017, 21:52:50 »

Киви, имах предвид първоюнското ми фиаско girl_wink
Сега вече знам двама, максимум трима кои са във ФБ, имаме общи форумски приятели  Girl_hide Girl_hide lol lol И ФБ ми ги предлага за приятели lol lol lol

ЕДИТ: Като се замисля и ноемврийското не отстъпваше lol lol lol
« Последна редакция: януари 26, 2017, 21:55:25 от marry_me » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #673 -: януари 26, 2017, 21:54:15 »

Киви, имах предвид първоюнското ми фиаско girl_wink


Да, ти направи наистина запомнящо влизане в месечната тема lol lol
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #674 -: януари 26, 2017, 21:56:27 »

Да, ти направи наистина запомнящо влизане в месечната тема lol lol
funnytooth funnytooth funnytooth
Не искам да се връщам да чета дИвойката какви ги сътвори lol lol lol
Активен
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 58   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines