Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 22:51:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 58   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нов Януари, ново начало :)  (Прочетена 187135 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #645 -: януари 26, 2017, 15:46:59 »

Диета по фън шуй обръщате хладилника с врата към стената. lol lol lol
lol lol lol
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #646 -: януари 26, 2017, 16:06:55 »

Е да бе да.... Монтесорито си е важно .... Принц Уилям е ходил в Монтесори детска градина и ей го на...престолонаследник на Англия или каквото остана от тоя остров, а Змей горкия майка му го натири в Оксфорд, защото я мързеше да го води в Харвард.... И за Фън Шуй мога да се включа, но после smile

Въпрос на желание е да се включи човек тук, ние даже призовавахме читателките да станат писателки, фанфари или туй онуй не сме обещавали.

Аз днес нали съм на вълна красота, да ви върна на моята тема с околоочния контур. Мери Ми, Тони, пробвахте ли нови кремчета, отзивите какви са?
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #647 -: януари 26, 2017, 16:11:14 »

За да пишеш в месечната тема, трябва да имаш време. В другите се пише конкретно, с по две изречения, тук е друго.
Аз съм във форума от 2009-та година,имах пауза от около 2 години, в месечната пиша от малко повече от година, обаче преди това повече от година я четях, да вляза в час lol

Е, Свекърва, сега, то излезе, че всички, които си пишат на лични, обсъждат някого. Не е така, просто там мога да бъда малко по-директна като "познавам" човекът отсреща.

Това с Монтесори, в България е малко преувеличено, всеки втори специалист.
В групите за игри, в които ходи Симеон работеха по Монтесори без да го навират в лицето на всеки, е много различно беше от всичко, което бях виждала до тогава.
« Последна редакция: януари 26, 2017, 16:14:50 от Marri » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #648 -: януари 26, 2017, 16:17:04 »

Мери ми. За теб не съм съвсем сигурна за фейса, че нали и тук имаш доста  снимки качени и малко ми е в мъгла, кое къде съм гледала. Но мисля че те бях намерила.
Свеки, за Монтесори ми е малко прекалено изкуствено и преекспонирано в момента. Всеки чул недочул хвали метода. Първо без да обидя някой , голяма част от майките последователки в Българив са от типа "еко" ( така им викам) веганки, вманиачени по здравословното, туристки и т.н. за мен лично далечр от реалността. Не съм много ОК детето ми да общува с такива деца.
Считам, че има някои добри идеи, но в обществото , каквото е в момента и като се вземе предвид образователната система , в която ще учат децата ми не мисля, че ще им е от полза детска градина по Монтесори. Не случайно образователната система в почти всички страни е базирана на съвсем различни методи и подходи. Аз лично ги възпитавам въз основа на това , което съм,  от моя опит .това което съм чела и т.н. стремя се да съм спокойна и добра майка и прилагам различни подходи, без непременно да ги причисляват към някой конкретен метод. Има и доста неща, които съвпадат с монтесори. Не мисля, че е добре, това че деца от различни възрадти са заедно, не мисля че е подходящ начинът по който протичат заниманията, изборът на игри и т.н. моето дете е доста палаво и традиционният подход за мен е по-добър в учебното заведение. Между другото всички мои приятелки с деца, държа да подчертая умни и интелигентни, с добро образование и професии са също против Монтесори. Може би просто моя кръг е така. Много мога по темата да говоря, но зверовете ме зоната.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #649 -: януари 26, 2017, 16:18:25 »

Киви, за околоочен се снабдих с един на Орифлейм, който на мен ми действа суперрррррррр  yahoo Кожата ми е мека, хидратирана и озарена повече от 12 часа  girl_wink Казва се "Виж и повярвай", няма антиейдж, само хидратация. Бързо ми оправи сухотата от Юриажа. Обачеее...Взех си един крем на RoC за изравняване на кожата с антиейдж. Много съм доволна.  danceg Преди това си бях взела на Биотрейд за петна и не ми помогна особено. Новият го ползвам от 6-7 дни и петната от челото ми видимо изчежнаха, даже ходя само по крем  girl_impossible girl_impossible girl_impossible С тези темпове очаквам кожа минимум за корица lol Ето това е кремчето - https://www.roc.com/anti-ageing-unifying-fluid
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #650 -: януари 26, 2017, 16:24:41 »

Руми и в Плевен е същото.Еко, био и нам си кви майки дето и на училище не искат да си пращат децата.Ядат био храни, готвят им разни странни неща, не дават месо на децата, защото са вегетарианки и т.н. и т.н. На мен това ми идва в повече, честно.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #651 -: януари 26, 2017, 16:26:11 »

КИВИ, аз писах, че от околоочния на Юриаж (Изолис) не съм доволна.. Или си въобразявам.. След като го използвах, имам чувството, че очите ми бяха по-уморени и сбръчкани.. Спрях да го ползвам. Използвах и флуида, не ми хареса, изсушава здраво моята кожа.. В момента на бузите, където ми е сухо след онзи, слагам един, който си купих преди това на L'occitane и се чувствам по-добре.   sad
Фал старт претърпях, но не съжалявам, беше евтина козметика. Не съм дала стотици левове  pardon

3 НОВИ ОТГОВОРА  shok
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #652 -: януари 26, 2017, 16:53:52 »

Тони, Мери Ми, благодаря smile аз пък изрвоих от архивите нещо с рози и предпочетох да го отворя и да пробвам. Много обичам БГ козметиката с розово масло аз, за ефект не мога да говоря, нещо не бях много редовна. Орифлейм има по-голям шанс да намеря от L'occitane, но да ми дойде муза.

Руми, голям детектив се извъди. Как пък си ни изловила по фейса? Цъцъ... аз само явно не се ориентирам.



Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #653 -: януари 26, 2017, 17:02:12 »

Киви, тази козметика е само за теб:
http://alteyaorganics.com/

Препоръчвам я най-отговорно, каквото съм ползвала, от всичко съм доволна. good
Имаха едни серум с розово масло, точно като около очен се използва, вечер. Сега, не мога да кажа, че съм върнала 10 години, но поне е изключително приятно за ползване.

По това време ползвах и един крем за ръце с лавандула, та вечер ставаше страхотен микс от аромати, все едно си на полето butterfly
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #654 -: януари 26, 2017, 17:04:56 »

Киви, тази козметика е само за теб:
http://alteyaorganics.com/


Намерих и БГ сайт: http://www.alteyaorganics.bg/
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #655 -: януари 26, 2017, 17:14:53 »

Това с фанфарите явно стана лафът на  деня. Дано да не звучим плашещо biggrin и да се включват нови хора.

Аз също не изброявам поименно всички, не това ми беше идеята.Тук съм от доста години и наблюдавам процесите, не мрънкам. Панда би трябвало да ме познава и да знае. Нито пък ми е нужно всеки да ме тагва в нещо в ФБ, примерно. Не ми е зор. Споменах го по друга причина-
Нормални са и тенденциите в доста дни да си говорим трима човека на кръст  и другите да не се включват щото темата ни е тъпа за другите biggrin .
Идеята ми беше че ФБ сближава и когато булките са от един общ период на сватби и бебета, е нормално да си говорят повече извън и във форума. Така се получават кликите за които Мери Ми говори, но това си е обясним процес.  smile

Аз откакто ползвам базови масла за околоочен контур, не припарвам до кремове.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #656 -: януари 26, 2017, 17:21:18 »

Намерих и БГ сайт: http://www.alteyaorganics.bg/

На мен не ми се отваря, прави препратка към .com huhhuh.gif
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #657 -: януари 26, 2017, 17:29:17 »

Идеята ми беше че ФБ сближава и когато булките са от един общ период на сватби и бебета, е нормално да си говорят повече извън и във форума. Така се получават кликите за които Мери Ми говори, но това си е обясним процес.  smile
good
Не само е обясним, ами си е и напълно в реда на нещата. Затова казвам, че е трудно да се впишеш (поне в началото) там, където е изписано много. Едно протягане на ръка, потъпване по рамото и леко стимулиране, дори и от куртоазия би подействало добре. Аз съм си упорита и не разчитах на това, но за някой по-деликатен човек сигурно би било в плюс.

Мари, разпознава ти IP-то, че е от чужбина и те праща в сайт на английски без цени  girl_wink Това не го харесвам, но има фирми, които го правят. Все едно растем по-дърветата и не сме наясно, че много фактори на пазара обуславят различните цени в различни държави.
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #658 -: януари 26, 2017, 17:38:44 »



Аз откакто ползвам базови масла за околоочен контур, не припарвам до кремове.

Emmmmmy, какво ползваш?

Аз си мислех да взема нещо по-леко, но май ще имам нужда от тежка артилерия, за мен разликата от преди и след децата ми се струва не като 6 години, а като 10 . cray

Kiwi, аз ползвам детската козметика и съм доволна. good


Иначе аз дълго време четях без да пиша, не че сега пиша много де.Месечната теми беше както каза Тони, глътка въздух.
Иначе като ви чета все имам много  какво да кажа и като започна да пиша, все за нещо ме дърпат и аз започвам да редуцирам нещата в главата си и редуцирам и накрая все телеграфно съм писала и най вече разпиляно. angry

Иначе във ФБ имам само Мимето, защото тя предложи.Някой от вас съм ви виждала, но не съм предлагала покани, защото може да не искат, а пък да се чудят как да откажат.

Но Руми, как е разкрила повечето и аз се чудя.Вярно си голям агент. good


Внимание - 2 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #659 -: януари 26, 2017, 17:48:47 »

Марта, като ти се залюбят децата, спец ставаш в бройкането. Един да имаш и следиш по коментари и лайкове другите Wink
Активен
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 58   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines