Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 01:54:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 58   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нов Януари, ново начало :)  (Прочетена 188320 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #630 -: януари 26, 2017, 14:22:47 »

И аз като Панда, не мога да отговоря на всеки.Нещо общо, нещо което съм запомнила с останалите ми нервни клетки smile

Полемиките са нещо хубаво.

Аз също добавям от форума, ама като ми се изпрати покана без дори едно ЛС ей аз съм еди кой си, може да отвиси с години там.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #631 -: януари 26, 2017, 14:27:09 »

Имам едни теми за пикантерии в сериали в бг-мама, там като почнат да се отбелязват никнейм, по никнейм  girl_impossible понякога само с прегръдка или целувка.. ОТКАЧАМ.

Като имам да коментирам нещо на някого, го споменавам.. Иначе си го чета пак, но просто нямам мнение  pardon
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #632 -: януари 26, 2017, 14:31:39 »

Напълно нормално е да се създават директни връзки във ФБ, не съм против това. Но това е според мен по-лична връзка. И за външен и нов е, като да се качва на автобус в движение Wink
Че не може да се отговори на всеки конкретни, а каквото си запомнил, се съгласявам.
Еми, аз като нова булка със сигурност те отразявам и забелязвам, не винаги репликирам на написано, но като цяло отразявам всички.
За полемиката не съм особено съгласна  blush Има разлика между дискусия и полемика. При мен се получава второто, още си изяснявам защо lol На моменти се чувствам като определението на НИ2 за съвременно изкуство, а след като прочетох какви ги върши Симеон на Мари, май излиза, че все едно ви "дразня" и изпитвам удоволствие от това  funnytooth funnytooth funnytooth Написаното е майтап, няма скрит смисъкл и препратки  blush Мех, явно не съм дама, ще се обяснявам lol
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #633 -: януари 26, 2017, 14:34:47 »

О, Еми, ами то си е нормално чувството за близост. Тук си мрънкаме заедно и си се хилим на разни щуротии. Не винаги човек има време да ги сподели тези неща с най-близки приятели. Аз единият тип контакти не смятам, че трябва да замести другия тип. Взаимно ми се допълват!
Поименно много често пропускам някого. Най- ми тежи сигурно на съвестта за Надето и Менианте, ама то не е умишлено. blush Чета ги и много им се радвам, когато се включват.
Покрай студовете се бяха появили много сладки приказки тип:
- С един хладилник отоплям стая, хол и кухня;
- Като се прибрах и като отворих хладилника, като ме лъхна една жегаааа;
- Студено е едва когато термометърът почука на прозореца и помоли да го пусна вътре...
И други такива!
Днес реших с една фурна да отопля половин къща Wink Сготвих един боб в гърнето. Този път го пробвах по друг тертип. Още е много врял, та не мога да му усетя резултата. То пък взе, че пекна и слънце и вкъщи стана тропическа жега.

Мери ми, ти сега си го връщаш заради сестра ти, а? blum
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #634 -: януари 26, 2017, 14:40:52 »

Мери ми, ти сега си го връщаш заради сестра ти, а? blum

Али, разкри ме  badgirl

Майтапа на страна, не съм от хората, които слагат оценки. Опитвам се да приемам всеки. Ако един обича да тича, друг да ходи на фитнес, трети на пилатес. Това са хора с различни потребности. Няма по по най. Никога не съм обичала суперлативи, превъзходните степени и оценяването. Фен съм на финландската образовоателна система и на учителката на Симеон вече. Считам, че всеки е различен и това е прекрасно  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #635 -: януари 26, 2017, 14:46:43 »

Идеята ми за личните контакти беше повече като напомнянето на вица за четирите приятелки, дето си мълчали, защото всички дошли на срещата и нямало кого да обсъждат Wink
Към новите имам препоръка да прочетат назад постовете на по- старите, за да добият представа за тях. Това е чудесна възможност, която я няма в реалния живот и там е много по- трудно да "влезеш в крак".
Значи, хич не ги разбираме ние тез американки Wink. Те протестират за да не гледат на жените като на сексуален обект и като на машина за раждане на деца. В посока и мъжете да раждат вече се работи, ама ако им кажеш в прав текст, че за сексуален обект не стават, пак може да си изядеш боя. crazy Направо си е начин да се видиш със стари познати, ходейки по митинги. Wink Ааааако бях там, можеше и бизнес да развия с тези розови шапета.
Да ви кажа, трудните години на невъзможност за изява са броени и минават. Ей така напират, напират идеи и ако за всички има път за реализация, много ще се разсеем и разпилеем. blum Трябва време да се избистрят и да се сведат до една - две, та да са за свят.  Wink good
Киви, хич и не ги търся, те ме намират. Този момък /малко над 45/ беше един хилав, с похотлив поглед и много чевръст, ама пък с добро сърце и готов да се жертва Wink.
 
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #636 -: януари 26, 2017, 14:59:07 »

Аз пиша от телефона и ми е доста трудно да съм по-обстоятелствена. Пиша набързо, често с грешки.  Сори. Поименното изброяване само за здрасти ми се вижда излишно честно казано, то даже понякога и постове , които са примерно -Черпя ви едно кафе -също ме дразнят, то и затова и толкова години не пишех в месечната. Пишех преди време 6г. Да кажем, но тогава по-други бяха хората и темите. После спрях , защото ми се виждаше безсмислено.
Сега пък тъй или иначе чета всеки ден, драсвам по някой ред. От съвсем скоро имам фейсбук заради детската градина, за да съм в час какво се случва и защото съм председател на родителския актив. Иначе в групи не участвам. Внимавам и много какво публикувам. Понякога фейсбук е много измамен. То снимките като цяло са също измамни. Отразяват щастлив момент и реално не ти дават реална представа за останалата част от живота. Има и злобни и завистливи хора. То и аз понякога си мисля че от снимките всичко изглежда супер лесно и щастливо. Всъщност с никой от форума не съм приятел във фейсбук, но пък съм ви разглеждаЛа снимките и съм ви разконспирираЛа всички. Хаха. Таен агент. Понеже съм си любопитна . Кво да правя. Всичко се разбира от фейсбук.
Свеки , ама младежът наистина ли така ти каза?
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #637 -: януари 26, 2017, 14:59:34 »

Към новите имам препоръка да прочетат назад постовете на по- старите, за да добият представа за тях. Това е чудесна възможност, която я няма в реалния живот и там е много по- трудно да "влезеш в крак".

Според мен процесът е двустранен, ако новите "влезнат в крак" с "по-старите", то как ще се случи обратния процес?  girl_wink Изграждането на личностни впечатления е на база настояще. Ако някой се върне и чете мои постове някъде си, дори от преди година две, ще се обърка, защото аз не съм човекът, който е бил тогава или поне не изцяло, променям се, порасвам, по-мъдрявам  girl_wink

ЕДИТ1: Руми, и мен ли си ме разконспирирала  blush

Свекърва, той въобще не е младеж, вече нямам желание и говора да му оправям lol
« Последна редакция: януари 26, 2017, 15:09:52 от marry_me » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #638 -: януари 26, 2017, 15:08:10 »

Пише се, чете се, коментира се.Рано или късно човек се напасва с околните и те с него.Това е като стар колектив на работа.Просто свикваме в един момент.Но няма как да се очаква, че ще дойде нов човек и ще засвирят фанфари.Процеса е двустранен.

Аз като Румяна, ние с нея сме  едни от пионерите на форума  blum И аз пишех, спрях, сега пак почнах.Всичко зависи и как се чувства човек в момента.Може да няма потребност, да няма сили.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #639 -: януари 26, 2017, 15:22:47 »

Маги, не мисля, че има толкова наивен нов, който да очаква фанфари  girl_wink Двустранността за напасване, както на старите с новите, така и обратно е еднакъв процес. Просто на нов ще му е по-трудно да направи първата крачка. Като ходиш на ново място, надали се очаква ти да кажеш: "Добре дошъл!"  girl_wink
Опитвам се да си изясня защо момичета, които пишат в другите теми, не проявяват явен интерес към тази. Извинявам се, че ще назова поименно, дано не ми се обидят. Но kmilewa една симпатича и приятна, лъчезарна булка, мисля до сега не е писала тук. Предполагам има с какво да обогати темата smile С което лично я призовавам, ако чете, да се включи  give_rose

ЕДИТ: Ан Шърли, бъдеща мама 2017 също. Както и други момичета, които явно имат активност, но не и тук.
« Последна редакция: януари 26, 2017, 15:34:33 от marry_me » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #640 -: януари 26, 2017, 15:29:11 »

В месечната не се пише лесно, още повече, че трябва да ти се занимава да пишеш. В другите теми тук имаш нужда да знаеш, кое, как, защо.. Тук се обсъждат разнородни неща, но често си е чесане на езици просто.. За някого е глупаво, но на мен постове на Свекс (като този с младежа и падането), върху които след няколко часа работа, се разсмивам, са ми просто като глътка въздух от работната среда.
Редовно ми се случва, дори на мен, която вече повече от година и половина май, пиша тук, да изгубвам връзката, ако не влизам повече от 2-3 дни.. Но се пускам по течението, ни в клин, ни в ръкав и така. Аз като започнах да пиша, Миленката ме покани и ми показа темата, преди това, дори не бях видяла че съществува такава тема. Но хич не помня да е имало фанфари или някакви приветствия.. Нормално "Добре дошла" и това.. Мисля, че стига да има желание, човек влиза в крачка..  good

Спомням си, че всеки пост на Свекъра, в който обръщаше внимание на мой пост или ме питаше нещо, ме изпращаше в небесата  Girl_hide funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
Сега да не вземат да се обидят другите  girl_wink
« Последна редакция: януари 26, 2017, 15:33:33 от alexandrova_90 » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #641 -: януари 26, 2017, 15:30:24 »

Много е вероятно да не са видели тази тема, аз я видях след доста време.Друго вероятно това наше приказване в момента да не им е интересно.Повечето булки започват да пишат тук след сватбата, единица се който са от преди това тук.Лични наблюдения.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #642 -: януари 26, 2017, 15:35:17 »

Миленка - младоженка, тъкмо това ще види, че се развиваш и помъдряваш Wink
Ами аз така правя, може да ми е професионално изкривяване. И за новите първата работа ми е да видя къде какво са писали. Wink
О, така с призоваване не става. Пишеш и на лични или директно в тема, казваш и че не ядем хора и и даваш линк.  Wink
Руми, хубаво, че се показа днес, та да те питам кое от Монтесори не харесваш? Аз примерно, много се ядосвам, като ми каже някой "така е според Монтесори", пък тези неща са се правили и правят от сума време.
Тони, някои се страхуваха и притесняваха от мен, съвсем като свекърва ме приемаха Wink
Маги, в твоето детокс време, ние си казвахме, че темата е за пенсионирани булки.  Wink Това е период, който е почти толкова драматичен, колкото и подготовката.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #643 -: януари 26, 2017, 15:42:46 »

На мен например ми беше прясно болезнена темата с бебетата, та по-надолу хич и не съм се сещала да скрулвам (страхотна дума good ). Беше ми странно откъде си знаят и майчиното мляко и го подмятаха по други теми, ама мислех, че е от ФБ. После се поизгубих след сватбата, че ми се накамариха неща на главата и се завърнах около бременността с дребното.
А това с Монтесори е много изнервящо. Чули-недочули и се изпляскват кое и как било. Още по-дразнещо е, че нямат и на идея за друго име от педагогиката. Ей така за сравнение. Тази мода е като с фън шуй до преди 5-10 години.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #644 -: януари 26, 2017, 15:45:33 »

Тази мода е като с фън шуй до преди 5-10 години.

Диета по фън шуй обръщате хладилника с врата към стената. lol lol lol
Активен
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 58   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines