Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 22:20:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 58   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нов Януари, ново начало :)  (Прочетена 199683 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #615 -: януари 26, 2017, 11:12:46 »

Ох Свекърва още се хиля тука  Bravo

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #616 -: януари 26, 2017, 11:15:20 »

Смея се с глас, всички в офиса ме гледат втрещено. Само казвам "Свекървата от форума ми" и всички "ааа, я прочети"  funnytooth girl_haha lol

Аз бях, аз бях ! (за призоваването  heart)

И аз онзи ден с навирих краката в банята.. Дупето много ме боли от лявата страна, но можеше и мноого по-лошо да е  Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #617 -: януари 26, 2017, 11:36:37 »

Ами да, с Ина си коментирате, ама не ни включвате в коментара. Нали ви казвам, най- пагубни са личните контакти за съществуването на по- големи общности.


Свекърва, нищо лично. И в животът е така, не с всеки може да се говори за всичко..., пък ето, аз есенцията я докладвам Wink

Обаче вчера си имала ден с главно "Д" good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #618 -: януари 26, 2017, 11:43:47 »

Добро утро!
Много сте активни.  good

Ние пък снощи бяхме на гости на нашите приятели с близнаците. Мини бебешко парти. tease Алекс не се впечатли особено от бебетата. Беше малко мрънкащ, защото е свикнал по това време да сме си вкъщи и да си играем. А аз си направих извода с колко много внимание е обсипан и колко много е обгрижван той. Колко различно може да се грижим за децата си?! Даже се чудя къде са ни допирните точки и как може да сме приятели  хаха.  shok Иначе много си ги обичаме.  heart Това не го казвам грам с лошо. Просто ми прави впечатление.  blush Знаехме си, че са по-твърди характери, ама чак толкова.. pleasantry

Легнах си в 1.30ч и Алекс се събуди в 2ч да яде. После като по часовник на всеки 2 часа. Учудващо се чувствам добре и не ми се спи.  pardon
Добре ми се отрази гостито. Имах нужда малко от свежест.  Girl_hide

За Св. Валентин много неща сме си подарявали - и лиготийки, и по-практични. Тази година още обмислям подаръка.

Аз във фейса членувам в мнооого групи, ама в някои е голям клюкарник.

От детската градина нямам никакви спомени. Това нормално ли е?! Е, да освен в съзнанието ми са се запечатали едни метални купички с айрян, които ни даваха. И досега обожавам айрян.  heart Нищо друго не си спомням. shok


17 нови отговора ...ехе какво направихте вие? после ще ви чета.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #619 -: януари 26, 2017, 12:03:17 »

Миме, ти гледаш 1 то е обсипано с цялото ти време и внимание.Те гледат 2, едновременно.Там ако няма строг режим и строго отношение, повярвай няма да оцелеят и месец.

Аз съм на път да заспя на бюрото!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #620 -: януари 26, 2017, 12:05:11 »

Точно това пропуснах да напиша, че с две със сигурност е много по-различно.  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #621 -: януари 26, 2017, 12:09:34 »

Миме, ти гледаш 1 то е обсипано с цялото ти време и внимание.Те гледат 2, едновременно.Там ако няма строг режим и строго отношение, повярвай няма да оцелеят и месец.

Аз и с едно съм кат с две- явно е до характер, нали съм крокодил ахахах

Мале още се смея, е това ни е държавата  и културата: Божинов пее и се мисли за голем умник:

https://www.youtube.com/watch?v=R6Vq5PaDcqQ

Треп треп треп biggrin
Убиец на мозъчните ми клетки
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #622 -: януари 26, 2017, 12:12:21 »

Па Киви точно, дет се разхубави още след раждането, да си трае  blum


Благодаря, но аз си намирам косурите. Явно тръгването на работа е било по-губно за моята прелест. Другото успокоително е, че вкъщи работата е разпределена, остаряваме си хармонично с господина. Живи и здрави ще отметнем първата петилетка скоро smile

Свекс, ти пак изби рибата. От къде те намират тези момци не знааам smile А относно протестите Доналд Дък, че е шматка е ясно. Ама баш пък американките са толкова далеч от истинската жена, че да не ми ги веят тия плакати начело с Мадона.
Напоследък съм се бъгнала явно централно, преди 5 години бих си оплела розова шапка и при тях, но определено смятам, че нашето поколение жени са силно прецакани и са ни подменени масово критериите за успех и ценности. Едно, че се очаква да сме супер хора и да жонглираме с децата и къща между другото и второ, че на работа все още няма равноправие, а бачкаме повече и по съвестно, но мъжете като цяло са по-добре платени. Да си отгледаш детето добре, не е нито лесно, нито трябва да е между дугото, но ни се налага... и ако вземем, че можем да сготвим 5 неща, да зашием копче сме някакви мини божества уж. Ама уж, защото нещата, които всяка баба може - да плете, да бродира, да опече питка или просто да превърне къщата в дом са някаква екзотика вече. Не знам дали ме разбрахте... май ми е време за детокс.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #623 -: януари 26, 2017, 12:16:32 »

Аз те разбрах и съм съгласна good

И на мен ми трябва детокс blush
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #624 -: януари 26, 2017, 12:20:58 »

Ми хайде дружно на деткос.Аз съм ужасно изморена от това жонглиране.Добре, че моя мъж е наравно с мен в къщи, защото иначе ще полудея.И тръгването на работа на цял работен ден се оказа зле за мен.От една страна откачах с къщните занимания от друга, сега нямам и 5 минути за себе си.Няма детето ще заспи и аз ще си оскубя веждите.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #625 -: януари 26, 2017, 12:21:36 »

Свекърва, този момък би пробудил в мен само едно желание...да му оправя говора  funnytooth funnytooth funnytooth

Напоследък на мен не ми е контактно, ама с никой, дори и с роднини по кръв, с този по закон няма как в една къща сме lol

Ще се опитам да покажа своя поглед върху форума и фейсбук. Умолявам ви да не го оценявате и критикувате, това си е моят поглед blush Обикновено, когато напиша нещо по-сериозно и последва полемика lol

За групата на бъдещи булки във ФБ мога да кажа няколко неща. Аз самата участвам в гупата за 2016 и момичетата там, някои от тях, имат много добри и приятелски взаимоотношения. Лично аз не съм публикувала пост там, но съм коментирала, когато някое от момичетата е било наистина объркано в решението си. То и коментарите ми със сигурност се събират на пръстите на едната ми ръка, най-много на двете, но толкова... Не е много разхвърляно, защото винаги може да не четеш пост и коментари, които не те интересуват. Има търсачка и можеш да търсиш по думи, излизат ти постове свързани с това, което търсиш. Не ми е била полезна групата във взимане, на което и да е решение около сватбата, но ми беше интересна. Има там няколко булки, които като личности ми допадат pardon

Този форум...Ще разделя мнението си на две части - теми за булки и месечната тема, за бебешките не мога да говоря поради липса на опит.
Теми за булки
Бяха ми полезни, особено addicted  heart Всички други неща около нашата сватба така се стекоха, че ги бяхме решили на много ранене етап, а останалите в последния момент. Според мен липсата на булки е като приливи и отливи. Реколта 2014 е слаба, за сметка на това реколта 2015 е супер щедра и хубава на емоции и дискусии, реколта 2016...ще се съглася с Али blush Може би ако новите момичета пишат и в месечната, ще имат някакво по-емоционално отношение и към другите теми, в които вее вятър и почти нищо не се случва.
Месечната
Мисля всички са наясно, че не може да се споделят лични неща публично в месечната поради няколко причини. Може би най-важната е, че ако някой реши, може много лесно да разбере кой кой е. Тогава цялата анонимност изчезва и се съобразяваш според собствените си представи. Втората е, че при индиректната комуникация има огромен шанс да не си разбираме правилно постовете, което води до моментът, в който трябва да се обясняваш какво точно си имал предвид. И тук се сещам за един мой любим израз: "Една дама не се обяснява, че е такава." Тук идва момента, в които предпочиташ да споделиш с някой, който е като разбиране сходен до теб, най-малкото, за да ти е съпричастен. Следваща причина е усещането за натрисане. Какво да прави един външен човек тук (или поне колко ще му коства, за да прекрачи прага), когато вижда, че повечето от вас си имат ФБ и си коментират неща, които са видяли там???? Какво да кометират тези от момичетата, които нямат ФБ, т.е. по този начин са лишени да споделят някаква емоция. Извинявам се на хората, които ще използвам за пример. Ако Ина, Мари или Али, които нямат ФБ, искат да видят нещо, което другите си коментират видяно там? Примерно. Създават се два кръга. Първият на хора, които си общуват отдавна, и вторият, на същите с личен достъп до ФБ. Кажете ми къде се вписва външен човек в цялата ситуация? Или тези извън втория кръг? За мен лично месечната наподобява ФБ група, но вместо с ФБ профили общуваме с форумски такива. Няма нищо лошо в това, но е много трудно за някой външен. И друго, което не върви поне според моите разбирания. Ако съм била някъде, направила съм нещо, купила съм си нещо, вие сте го видяли във ФБ, как да го споделя тук пак? За себе си мога да кажа, че се опитвам да имам еднакъв подход и отношение към всички вас. Girl_hide Girl_hide Girl_hide

Още веднъж моля просто за приемане, не търся съгласие  Girl_hide Споделям мисли, които са си много мои, вътрешни и лични  heart

7 нови отговора - явно бавно оформям мислите си в посмена форма lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #626 -: януари 26, 2017, 12:25:15 »

Вижте кво, то и това дето правим и това масово не се уважава и се обезценява.
Често не се разбира какво усилие ти е, без помощ от страна на роднини, да се изкъпеш, оскубеш веждите, дет викаш ти, Маги. Да сготвиш и да се приведеш в психичен вид. Да запазиш творчеството у себе си ( Най-голямата ми борба и битка! ).  smile smile smile

За последното няма да се дам. Коства ми безсънни нощи и дни. Често ме питат защо с такова ожесточение се опитвам да запазя старото си Аз и стария си живот откъм културната му страна, както и визията си на жена.
Ами защото това е медалът който мога сама да си сложа- другите няма да го направят. Медалът на Себеразвитието в кризисна ситуация. pardon pleasantry

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #627 -: януари 26, 2017, 12:43:20 »

Често не се разбира какво усилие ти е, без помощ от страна на роднини, да се изкъпеш, оскубеш веждите, дет викаш ти, Маги. Да сготвиш и да се приведеш в психичен вид.

Е по-добро обяснение няма! Wink Може и да е печатна грешка, ама красотата на писменото общуване Wink

Мери ми, то е нормално да не се разбираме винаги кой какво е казал. Тук се губи огромна част от информационни поток - няма интонация, мимики, жестове.
Когато започнах да пиша в месечната, тук беше страшна говорилня. Много е различна от останалите теми и няма как да е лесно за външен. Аз лично късно открих месечната blush

Киви, наскоро имах два много интересни примера на казаното от теб. Вижда ме една колежка, че чета книга в обедната почивка. Аз най-често обядвах сама на работа, почивах сама и това ми беше форма на бягство от напрежението. Пита ме какво чета, показвам книгата. Поглежда тя и...: И това за к`во ся го четеш? Ами беше повече от безсмислено да й обяснявам. Нейният син я прави луда гъба - не искал да ходи на градина. Ами той утре и на училище няма да иска да ходи, а ти какво правиш, за да му хареса на детето това място, какъв пример му даваш в което и да е отношение на някакво постоянство и сериозност.
Втори пример: идва едно момиче за обучение (семейна с две деца). Разбира, че съм доста по-малка от нея. Става приказка и тя с изумление ме разпитва, че съм готвела и че съм посрещала гости, че съм си поддържала къщата, пък видиш ли имам малко дете. И какво?! Оказва се, че тя до този момент е разчитала само и единствено на майка си, при която живеят pardon
То не всичко е легнало вкъщи на мой гръб. Имаме си разпределение в дейностите и няма за мен по-нормално нещо. good Все пак не сме хотел, а мъжо да приижда за ядене и сън само.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #628 -: януари 26, 2017, 12:57:59 »

Али, нарочно е , не е грешка blum

Мери ми, аз често разсъждавам над същата тема. По простата причина че забелязах че новите момичета в общата тема, дори и да пиша, не ме отразяват. явно по същата причина- нямат ме в ФБ. А всъщност, никого не бих върнала там smile.

А с Ина и Али си общуваме на лично, втората мацка въобще не съм я виждала и пак не ми пречи да я чувствам близка.
Каквото направиха хора от форума за мен последната година, никой роднина не е направил. Менианте, Муун, Али, Свекърва. Булчето с някои насоки и съвети.
Та съм и в двата кръга. Който не иска да ме чете, явно ме прескача като прозрачна и така, свиква се smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #629 -: януари 26, 2017, 14:15:09 »

Много активни днес, харесвате ми Wink

Свекърва, много си ми сладка с твоите приключения  heart

Аз от както родих много се харесвам smile В началото не се възприемах с огромния бюст, но той се поприбра, аз се по свикнах и всичко е точно. Благодарение на кърменето и целулит нямам smile Сега правя упражнения за тонус, не изпитвам нужда да отслабвам.  Но аз съм мама само от 9 месеца, питайте ме пак догодина lol

Аз сега ще ви споделя нещо, което винаги ми прави лошо впечатление в месечната - някой като каже, че не му отговарят или не го отразяват. Аз рядко се обръщам конкретно към някой, предпочитам да си дискутирам общо. Изразявам си мнението до някоя тема, чета други мнения. Не го приемам като чат. Нямам нито време, нито нерви да отговарям на всеки конкретно. Всеки който съм разпознала от форума го имам във ФБ, аз също не връщам хора от форума. Последно мисля, че Бубето добавих.

А и като казах Бубето - имам предложение за проект - 9 месечен. Докторантура може и по-натам ако още ти е мерак.


И marry_me полемиката е неизбежна Wink
Активен
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 58   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines