Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 07, 2024, 14:03:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 58   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нов Януари, ново начало :)  (Прочетена 188300 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #600 -: януари 26, 2017, 09:51:00 »



Фейсбук групи, форуми... всичко в даден момент ми е идвало като натоварване. Понякога ми е трудно да се изключа от информационния поток. За това си правя целево онлайн детокс понякога.
Последния беше принудителен, Змей тактично ми разцъка телефона до степен неузнаваемост и аз два дни бях с един стар. Ами чудесно си изкарах, без месинджъри и всякакви други пищящи и изискващи внимание апликации.
good
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #601 -: януари 26, 2017, 09:58:48 »

Аз пък не пиша по такива групи във фейса. За мен е тотално различно от това тук. Основното е, че там излизаш с лицето си, с името си....ако изневерявам на съпруга си няма да споделя по такива групи, ще го направя във форум, където сам преценявам до колко да бъда анонимна.
А има и друго - ако искам да си чета за булки, трябва да чета в една група, в друга за бебета, в трета за това, че искам да имам бебе - общуваш с 300% повече хора, които въпреки че с истинските си лица пишат, не опознаваш нито един. Тук не знам как изглежда Мари, например, ама я познавам малко или много.
Да.....
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #602 -: януари 26, 2017, 10:03:40 »

Тук не знам как изглежда Мари, например, ама я познавам малко или много.
Да.....

Как не знаеш, Наде?! Снимка съм си сложила на аватара, в цялата си красота girl_haha
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #603 -: януари 26, 2017, 10:06:45 »

Дааааааааа...гледаща надолу...да знаеш, че видя ли те по улицата няма да те позная хахахах но дома ти ще позная, ако "случайно" вляза в него. smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #604 -: януари 26, 2017, 10:08:38 »

Хахаха, вярно, внимавала съм каква снимка слагам, както и в албума.
Пък и то всички на сватбите си сме неузнаваеми lol, трудно можеш да ни познаеш после.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #605 -: януари 26, 2017, 10:10:12 »

Как не знаеш, Наде?! Снимка съм си сложила на аватара, в цялата си красота girl_haha

Мари, да не се засегнеш нещо, но тази не е актуална smile И пак не към теб конкретно, защото не съм гледала много твои снимки преди/след, но ти ми припомни с репликата... по наблюдения и по мен и по мои познати, децата отнемат част от красотата на майките си. Няма значение дали спят като ангелчета или като Змей, раждането оставя следи по лицето на жената. Тъжно, весело.... факт. Някои са пощадени де, тук дори имаме примери как не са мръднали някои мами smile Евала!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #606 -: януари 26, 2017, 10:11:30 »

Никой не е правил колаж "на сватбата" и "след нея" - след нея рошав, негримиран, с торбички под очите, с пижама....но усмихнат! smile

П.П. Снощи сънувах, че една чистачка в училище е дошла и си е изпринтила цяла книга на нашия принтер е кабинета. Изхарчила е всичката хартия и тонера. Толкова бях ядосана....а после като казах на директора, той не искаше да ми даде дори нова хартия хахаххахахаха ужас ... тръгвам да проверя дали е вярно! А  свекърва има проницателни размисли над сънищата понякога, ако това значи нещо, ще следя да прочета. smile

Лек ден, момичета!
« Последна редакция: януари 26, 2017, 10:14:13 от nadelina88 » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #607 -: януари 26, 2017, 10:16:39 »

Абе има и полезни фейсбук групи, зависи в какви попаднеш. Примерно отчетната ми е любимо място, там сме си изчистили недоразуменията, имаме си хармония. С част от момичетата се виждаме често, другата ми любима група е от Искам бебе, даже след малко имам среща с тях. Пиша и в Майките на София, там има по-малко откачалки. От групите се възползвам и да промотирам фирмата, да наемаме хора, наскоро наехме една мацка която зае доста висока и важна позиция при нас, а я познавам от там и я препоръчах. Това е новия начин на създаване на връзки.

Относно показването на снимки, вече не си показвам лични снимки по форуми, подвизват се малко  crazy crazy crazy хорица Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #608 -: януари 26, 2017, 10:18:13 »

Никой не е правил колаж "на сватбата" и "след нея" - след нея рошав, негримиран, с торбички под очите, с пижама....но усмихнат! smile



Да, добра идея! good Снимките от денят след сватбата са носител на много специална емоция, поне моите са такива.

Киви, за огромно съжаление си много права. Държа тази снимка на аватара, защото форумът е сватбен все пак, а актуалните са в темата, от време на време, после ги скривам.

Добре че не можеш да ме видиш сега...., изписани са ми на лицето последните 6 години .....

Скоро го коментирахме тази въпрос с Ина, как се случва в много случаи, застават съпрузи един до друг, след отглеждането на децата, е, жената изглежда видимо по-състарена от мъжът. Те се съхраняват много повече и нищо чудно, всяка емоция покрай децата ми е на лицето.

За майките, които се запазват .... не знам дали да им завиждам...

Обаче със или без деца, времето е необратимо. Да, не съм същата, защото съм +8 години,пък и тогава не съм била първа младост, тъй че ... всичко си е в реда на нещата, корабът потъва нормално girl_wink
« Последна редакция: януари 26, 2017, 10:23:29 от Marri » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #609 -: януари 26, 2017, 10:19:30 »

Как не знаеш, Наде?! Снимка съм си сложила на аватара, в цялата си красота girl_haha
Аз май съм със засилени мъжки хормони и лице не ми трябва, красотата е достатъчна blum




Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #610 -: януари 26, 2017, 10:37:05 »

Добро утро!
Изпратих дребното на градина, а едрото - на практика. Тук затанцуваха снежинките отново! Поне днес не се боря с пътната обстановка, а се подмятам вкъщи. Щом на Маги й е омръзнала зимата, си представям на другите girl_haha Да, преди 3 години имахме чудесна зима. Почти нямаше ден, в който да не съм яхнала количката навън. Толкова слънчева зима беше Sunshine
Наде, страшна идея! Имам снимка от първата сутрин с бебе вкъщи. И двамата с ММ сме красиви Wink Вкъщи беше подредено, ама не всичко ми беше оправено, стерилизирано. В 2 посред нощ оправях бибероните. Едва след това заспахме... До към 6 може би! Имам и снимка специално правена от ММ за кумеца на техните, който ме е кръстил фолкпевицата, в каква форма съм някъде 2-3 седмици след раждането. То всичко хубаво, ама отзад какъв панаир се вижда... funnytooth Хич не е за показване!
То заради нашите спомени как са ни тъпкали лъжиците в устата са се заформили За и Против ясли и градини. Да не говорим с "Ще ти го изсипя в гърба!". Егати тъпата заплаха... Това поне сега не се практикува (масово). Аз от детската градина насам манджи с визуално неясен състав и супи не ям. Предпочитам да седя гладна, ама толкова да съм ги намразила. angry Пък като ме лъхне по стълбището миризма на запръжки и Shrek Shrek Shrek Сигурно съм била единствената студентка, която на стол не се е хранила нито веднъж.
Нека има нови булки! Дано само да не са просто масовка. Ето от миналата и по-миналата година имахме малко попълнения, ама качествени. И сватбите им бяха наслада за очите blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #611 -: януари 26, 2017, 10:48:56 »

Па Киви точно, дет се разхубави още след раждането, да си трае  blum

Мари, аз па мислех че тази снимка е от пинтерест, много ти е хубава. smile smile smile

Не знам дали се сговних ( без извинение ) след раждането, единственото което забелязах че по време на бременността имах по- миловидно изражение. Което сега изчезна и съм си старият крокодил  diablo .
От килограмите ми остава един упорит, ама нейсе, водим го че е в циците .  biggrin biggrin biggrin

Свекс, тамън шех да закусвам, отказах се. Пускам ви закуската на вас biggrin biggrin biggrin

Не членувам в никакви групи, имам толкова хубави и трайни приятелства с момичета оттук, че просто нямам нужда от повече.


Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #612 -: януари 26, 2017, 10:57:26 »


Не знам дали се сговних ( без извинение ) след раждането, единственото което забелязах че по време на бременността имах по- миловидно изражение. Което сега изчезна и съм си старият крокодил  diablo .


Посмях се, ама искам да ти кажа "Ти ли, бе?!" Такъв сексапил излъчваш  beating Редовно ме дразниш във фейсбук  smile Няма как да знам снимки преди-по време-след бременността ли са, но все си еднакво секси  good

С протестите в Америка и по другите места, където протестираха... Съм малко пас.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #613 -: януари 26, 2017, 11:05:36 »

Ами да, с Ина си коментирате, ама не ни включвате в коментара. Нали ви казвам, най- пагубни са личните контакти за съществуването на по- големи общности.
Вчера паднах, по- точно подхлъзнах се и успях да се извъртя напред, та се получи доста красиво. Освен това се засуках около един стълб, все едно на пилон играя. както си бях с количката за пазаруване. Понеже бях близко до пешеходната пътека, един засукан момък, тип селски мераклия, спря цялата колона, като слезе от колата си да ме спасява. Е как ще стане, като аз се бях вкопчила в разкрач около лампата crazy По едно време ми вика: "Разкрачи ги тези ногИ!" а аз:"Искам, ама не мога!". Наистина нямаше как, защото бях попаднала в заледени преспи и движение в страни беше напълно невъзможно.
Натрупаха се коли, взеха да бибипкат и естествено да дават съвети през прозорците от типа "разкрачи я". То да беше за друго, да се разкрача, ама момъкът хич не ме вдъхновяваше сексуално diablo. Ей, туй младите за нищо се не сещат Wink. Дръпнах се заднишком и излазих по дупе на пешеходната, обърнах се за поза "конче" и си станах сама smile. Ама нали се засрамих жестоко, забравих си количката. Тогава изскочи втори момък, някъде от четвъртата кола, да ме гони по другия тротоар да ми я дава и стопира и отсрещното движение. Дадох по една въздушна целувка за благодарност в двете посоки и освободих движението.
Сега, изобщо не ми трябваше да пресичам, Кауфланд ми е в посоката. Докато размишлявах дали да се върна от следващата пешеходна пътека или от тази на правилния тротоар, селският ерген врътнал на кръговото и ей ти го, пак ми застана странично. Пак спря, пак се показа през прозореца и пак ми подвикна "Разкрачвай ги ногите и коги одиш!"  blush
Излезе ми късметът, явно трябва да ходя по улиците, не по магазините Wink funnytooth
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #614 -: януари 26, 2017, 11:12:28 »

Което сега изчезна и съм си старият крокодил  diablo .
От килограмите ми остава един упорит, ама нейсе, водим го че е в циците .  biggrin biggrin biggrin

По едно време ми вика: "Разкрачи ги тези ногИ!" а аз:"Искам, ама не мога!".

Излезе ми късметът, явно трябва да ходя по улиците, не по магазините Wink funnytooth


Някой ги призова! funnytooth И двете!
Активен
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 58   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines