Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 17:00:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 58   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нов Януари, ново начало :)  (Прочетена 184220 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #495 -: януари 19, 2017, 16:13:25 »

Али на ток е уреда, то голяма хвалби му хвърлих , хубав е, но както казах 3 зими въобще не съм го ползвала.
За Албена мога да кажа че плажът действително е хубав, на самия бряг си.ние ходихме 4 години подред там , но това в периода 2008 до 2012 .тогава имаше по-малко хора и по-малко българи и румънци. Напоследък е станало малко не за ходене.  Много наблъскано, пренаселено и за съжаление хората много нахални. То и Ал инклузив е хубаво само като си с деца.предимство е че чадърите и шезлонгите са безплатни, ако се добереш до тях и напитките също. Али, майка ти да не работи в ВСИ? те имаха много добри оферти с много ниски цени за Албена.
Шалове за деца харесвам много на Окайди. Такива са тип яка и няма нужда от връзване и много пазят. За детски дрехи съм казвала, че от Праймарк пазарувам поне веднъж годишно. Много евтино и с добро качество. Сега поне докато не разбират от Маркови дрехи мога да пазарувам от там.
Някой има ли добра идея на кой и къде мога да дам използвани бебешки дрехи?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #496 -: януари 19, 2017, 16:17:00 »

Някой има ли добра идея на кой и къде мога да дам използвани бебешки дрехи?


аз ги давам на приятелки, можеш и тук да ги предложиш, може някой да има нужда. Иначе може по разни групи, ама е малко рисковано че после ги препродават...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #497 -: януари 19, 2017, 16:27:48 »

Хехе, Руми, не случайно казвам, че Пловдив е едно по-голямо село. Където се завъртиш, все ще те знаят.
За дрехите - може да ги изпратиш в Нови хан. Може да ги дариш и в защитените жилища за майки с бебета. Там са все бременни жени или такива с много малки деца. В Пловдив има такава къща. В Белово има дом за бебета. Моя близка там закара нещата. Може би защото е по-малко населено място, ги приеха много добре. Не е имало глупости като това да са минали химическо чистене и тем подобни.
Миме, аз нали се снимах специално за вас, ама не съм намерила 5 минути спокойствие на компютъра да ги кача.
Да ви се похваля - писах на няколко издателства да подарят някоя и друга книга за в градината. Сега точно подменят целия арсенал от играчки и книги. Та едно издателство откликна и даже за тяхна сметка ще ги достави. Много съм щастлива!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #498 -: януари 19, 2017, 16:33:28 »

Браво, Али! good
Дано предлагат стойностни неща на пазара, че в наши дни...

Може да не ми повярвате, но в момента най-предпочитаната книжка с приказки от Симеон е приказки на Ран Босилек, издадена 1969 година. Дори рисунките го привличат, те са много интересни като стил.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #499 -: януари 20, 2017, 09:36:04 »

Добро утро!Как сте в този зимен ден?
Моника май става по-зле не се подобрява.Направо много зле се чувствам.Вчера видях налепи по гърлото, а е от вторник в къщи.От къде и защо се появиха идея нямам.

Почерпете се за мое здраве, днес пораствам Wink
« Последна редакция: януари 20, 2017, 10:04:12 от магито » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #500 -: януари 20, 2017, 09:54:48 »

Маги, включвам се специално да ти честитя празника. Желая ти много здраве, да не се отървеш от щастие и усмивката никога да не слиза от лицето ти!  girl_in_love
Моника да не е пак с ангина? sad
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #501 -: януари 20, 2017, 09:55:57 »

Маги, Честит Рожден Ден  Torte Да ти се случат безброй хубави неща, да ви забравят всички болести, повече почивки и усмивки  Good luck Birthday Birthday Birthday
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #502 -: януари 20, 2017, 10:24:35 »

Магиии честит рожден ден! Да си жива и здрава и много щастлива! Монито на антибиотик ли е? Що има налепи ще трябва, междувремено слагай компреси от извара на гърлото, много помагат при ангина

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #503 -: януари 20, 2017, 10:25:59 »

Маги честит празник! Да си здрава ти и цялата фамилия !
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #504 -: януари 20, 2017, 10:46:36 »

Маги, жива и здрава да си!
То като тръгне ангината, спасение няма понякога, каквото и да правиш.  sad Може и да е вирусна, от детския център. Пусто бели правят, ако не се излекуват както трябва, та сигурно и антибиотик няма да ви се размине. Моите колена от такива работи са на този хал, много често ме спохождаха в ученическа възраст, ама кой да им обръща тогава внимание, далече от семейството. Изкъртвах налепите със сода и до следващия път. От майка ми съм го наследила, поне добре, че не съм го предала на децата.
Днес готвя борш, с червено цвекло, телешко, кисело зеле и разни зеленчуци. Хехе, децата го ненавиждаха и повече от 20 години май не съм правила. Рецептата е от разквартировани по време на войната руснаци в къщата на баба ми. Баща ми много обичаше и като деца редовно ядяхме. Замириса ми на детство Wink
Омръзна ми зимата. Вчера ходих да ми боядисат и издухат косата. Хем съм красива, пък си стоя вкъщи. Леля ми и тя дълго време няма да идва да ме отменя в четвъртъците, че братовчедка ми си счупила крака на три места и сега ще се върти около нея. Казват, че 18-ти януари бил най- нещастният ден по изследвания на психолози, на мен обаче ми е днес. Само гадости научавам от сутринта.
Мари, кажи, че ще имаш момиче, нещо хубаво да чуя smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #505 -: януари 20, 2017, 11:26:32 »

Маги, честит празник! Пожелавам ти здраве на цялото семейство и скоро да станеш отново мама!
И за мен е странен ден. Чувствам се изморена, а днес сме от по-късно съответно до по-късно. Предстои ми забавна среща с началството.
Дано утре се отвори малко това време, за да се разходим с Дребосъчка. И тя е като в затвор. Радвам се поне, че ги занимават в градината!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #506 -: януари 20, 2017, 11:29:44 »

Честит празник,  Маги!   give_rose Бъди жива и здрава,  обичана и щастлива! Успехи в работата!  Ново попълнение в семейството! Много неприятно с разболяването значи, давай с антибиотик най-накрая щом не става иначе. Ще отбелязвате ли повода или ще отложите заради заболяването на Моника?
Аз уча у дома, след малко ще ходя до магазина и ще хапна там. Много неща имам за купуване,  може да се наложи и 2 пъти да ходя.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #507 -: януари 20, 2017, 11:30:03 »

Маги,честит рожден ден!  Желая ти най-вече здраве,  за теб и обичните хора!
Здравето е и щастие и радост!  good

Представям си как не ти е до празник точно сега  sad

И аз съм в групата с месечни ангини от детството. Що антибиотик съм изпила,  само аз си знам.

Свекърва , дояде ми се от твоя борш  blum

Да кажа,  че ще е момиче,  ама да не кажеш,  че съм излъгала после.  girl_haha

И ние сме пълна къща. Симеон и днес няма да ходи никъде.  Само дано Сами не го повтори всичко,  че нещо много се разкашля и той...
Тази нощ съм спала 3 часа  huhhuh.gif
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #508 -: януари 20, 2017, 11:40:59 »

Честит рожден ден, Маги! Пожелавам ти да сте здрави и да ти се сбъднат мечтите!
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #509 -: януари 20, 2017, 12:22:00 »

Здравей smile

Маги честит рожден ден! Пожелавам ти здраве, другото ще се нареди.. Бързо да оздравявате..

Завърнах се след моите приключения с прибирането до България и обратно..

Празниците изкарахме горе долу добре.. Бяхме си в къщи, дойдоха роднини и приятели.. Успях да организирам рожден ден изненада на мм. Поканих негови близки приятели в едно заведение, поръчах торта и вечерта отидохме с него. Той не знаеше нищо, мислеше си, че ще се видим с едни приятели. Остана много приятно изненадан и вечерта мина добре.

На нова година брат ми се сгоди официално вече, та тази година чакаме сватба..

Изпуснала съм доста неща, сега сядам да чета назад..

Хубав петъчен ден  smile
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 58   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines