Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 07, 2024, 14:58:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 58   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нов Януари, ново начало :)  (Прочетена 188301 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: януари 05, 2017, 10:32:58 »

Снощи му намерих четката за зъби в шкафа за обувки,,,,,е кажете ми как е попаднала там?????? Бързал,мил си зъбите в движение и забравил да я остави в банята,та решил да не се праши да я сложи в шкафа с обувки ?????? Е желязна логика  crazy
 

 funnytooth funnytooth funnytooth
Това не го изтърпявам.... Телевизор ще е най-малкото наказание biggrin


И аз харесвам такива практични решения като предложението на Тони ...и най-важното прибрани решения  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #106 -: януари 05, 2017, 10:45:15 »

Привет!
Малко състарено синьо, пък дано Сноу реши да драсне как е, що е heart
За всички, планиращи обзавеждане:
https://www.youtube.com/watch?v=_aDwUOAxplU
Някъде след 10-тата минута, обличането на принцесата - след 30-тата минута.
Бяха го махнали видеото от мрежата, сега Дидо Пайнера го е пообработил Wink Само остава да си отговоря на кого му има нещо, на мен, или на тях blush Ей така, след хилядите приказки във връзка с роденото от 13 годишна ромка първо бебе за 2017 в България.
Лоли, ако и той ми е фен, отивам да го видя. Ще си говорим и ще обменяме опит как се издържа с люти македонци funnytooth Ама да не съжаляваш, така ще го надъхам, че после ще откриваш мои думи в устата му. Ако не друго, поне майна и айляк Wink ще го науча да казва и прави.


* 15823622_1348362318547194_8682573715072731266_n.jpg (60.66 KB, 304x304 - видяно 1804 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #107 -: януари 05, 2017, 10:52:54 »

Какво е Смарт телевизор?
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #108 -: януари 05, 2017, 11:00:07 »

Добро утро!

Лоли, разби ме направо, браво! У нас по-скоро мъжо прави така - аз все се чудя и той налрая казва " Не ме интересува, отивам и го взимам"  blush последно точно преди НГ като почнаха намаленията беше решил да взима нова прахосмукачка и като отидохме в магазина имаше и ютии тип с парогенератор май се казват, аз се въртях, чудих се, ама да взимаме ли сега и накрая той направо я взе и сега си имаме нова ютия, и без това старата беше за смяна.... Но аз лично се кефя на хора, които така решават, аз за такида неща седя и умува , а реално не е кой знае какво да се вземе решение.

Настана ли студ? При нас снощи и тази сутрин валя сняг, но не е студено, меко е, само леко побеля, но подозирам, че до обяд няма да има нищо.

Малко телеграфно чета тия дни, като се върнах след празниците на работа беше лавина от задачи:/

Маги, видях, че си писала за щз, аз също си усещам кога не са в ред нещата. Селен пила ли си? Той стабилизира работата й... при мен тоя път много бързо влезна в релсо, чак се учудих, за 20 дни падна до 0,9.

Ина, смарт телевизоритр се свързват към интернет и можеш да гледаш направп на тях ютюб примерно без да прехвърляш с кабели, кастове и т.н.

Хубав ден засега от мен  give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #109 -: януари 05, 2017, 11:07:34 »

Добър ден! Днес не съм на работа и си личи... Чак сега се включвам. Бързам да оправя малко сметки , да си търся клин за дебели и мюсли  сибирските студени сутсутрини. После ще ми правят косата, че сме на детски рожден ден.
Тони, уникално е! Много ми харесва как разделя пространството без да е като преграда - тежко и затъмняващо. Ще го покажа и на свекъра. Той обича да  черпи идеи и вдъхновение.
Майка търсят столове и онази вечер комшийката предложи техните, защото са ги купили, а се оказа, че почти няма къде да ги ползват. Направо зор ще й дам да се разбират за пари и да не го мисли толкова... много са тежки с някои решения.
На мен пък изобщо не ми трябва телевизор тип смарт. Имам там друго виждане....
Толкова в телеграфен стил! После още. Пожелайте успех на тюлена по магазините.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #110 -: януари 05, 2017, 11:17:29 »

Али, успех ! Пьк като имаш време пиши какво ти е виждането.

Алексиа, мерси  good Аз и кастове не знам какво са, но схванах идеята. Ние телевизор нямаме (по избор) вече над 10 години.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: януари 05, 2017, 11:25:46 »

Свекърва,абе той ти е фен,ама хич не ти трябва да ходиш да го виждаш.Оправя едно от казината в гетото на ромския квартал ,смятай без охрана ( понеже няма желаещи) и клиентите са от този тип от клипчето,ма по-долни  funnytooth Много дълго отлагаше идването,,ма сега управителя е напуснал,понеже го набили ,,,,,,,хаххахаахх и той  уж да внесе ред ,ма да видим...да не си дойде и той напляскан Wink
   Иначе кажи му за люти македонци,книга ще ти напише.Няма човек на който да не се е оплакал от жена си Wink косата му била побеляла.Ма сега с детето и много ме хвали де Wink не се оплаквам
   А милата Мелани измъчиха я изкукали комплексари,,,с тея пера ,,,ужасссссс...Яд ме е за парите хвърлени за тези кичозни тавани,а колко хубаво е можело да стане...И тая булка не е повече от 14-15 год.  Моята племенница на 14 още с кукли играе,е модерни кукли,,,ма па кукли
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: януари 05, 2017, 11:28:19 »

Мари, ако знаеш вече 2 години, как едва изтърпявам да висят едни кабели насред стаята от тавана, където ни е прикрепен телевизора.. Не ме питай  beating Като го слагаха тогава баща ми и ММ, обяснявах, че е много високо, че е грозно и непрактично.. Щели това да направят, онова и го сложиха. 2 седмици по-късно ММ започна да играе на плейстейшъна и се усети, че му се изкривява врата, понеже телевизора се пада много на високо, а не на височината на очите и искаше да го сваля надолу.. Това значеше да дупчи и замазва + боядисва наново колоната и аз откачих и се запънах. Казах не, няма да стане, там ще стои, докато не измислим нещо практично и хубаво. Етажерки си взехме от Икеа, които са кофти според мен и са временно решение..

Просто си чакаше реда и определено е дошъл сега, дано не ни кажат някаква голяма сума, че не ми се дават повече от 1000лв  sad Все пак не искаме истинско дърво, а МДФ, което би трябвало да направи цената по-приемлива  blush

Ина, и аз бих живяла без телевизор. Докато Илиян не се прибере аз телевизор не пускам. После гледам някое предаване, от няма и накъде  pardon

И тук не беше студено. +0,5 градуса. Дават го довечера да стане як студ  huhhuh.gif
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: януари 05, 2017, 11:32:32 »

Извинявайте за поредния пост, ама клипчето на Свекърва  Oh my ... Oh my ... crazy

Но пък количката ме кефи  blush
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: януари 05, 2017, 11:36:39 »

Привет!Аз днес нещо не съм добре.Разболявам ли се не знам.Останах си в къщи, защото хич не съм за работа.

Лоли, браво на теб, така се прави!Аз вече спрях да го чакам да му дойде музата и да купим нещо заедно.Аз съм импулсивна, обичам всичко да става бързо.Той е бавен, обмисля, оглежда.Ей хора побърква ме тая мудност.Накрая го завличам в някой магазин и казвам - взимай!Щото иначе ще откача.Ние взехме Смарт телевизор точно преди да се роди Моника.Сега ми е плюс, защото на него пускам песнички и тя танцува.Компютъра е спрян в нейно присъствие.Иначе аз ТВ мога и да не погледна.Не знам какво става по света и у нас.Ако науча нещо е от нета.

Времето тук е разкошно, само за разходки.И не знам тия по телевизията защо психират така народа.Сняг е имало всяка зима, студ също!Тук в Плевен -25гр през зимата е нещо нормално и сняг до кръста поне.Сега не стига, че няма сняг, не е студено ами и ни облъчват как щяло бедствено положение да настане.Ай сиктир.И за човек работил в Пътно управление мога да кажа, че зимната обстановка е повече от прекрасна.А спорадични положения като това в Бургаско, са напълно нормални и това че хората са непосготвени не е проблем на почистващите фирми!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: януари 05, 2017, 11:43:13 »

Маги  goodpost goodpost goodpost

И първата част с мъжа и покупките , и втората част, все едно аз съм я писала  funnytooth
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: януари 05, 2017, 11:44:33 »

Здравейте!

Утре ми предстои нещо много вълнуващо, но и доста страшно! Ще се къпем в реката  tease В наше село има такъв обичай, ако си се оженил предната година, на Йорданов ден се къпеш заедно със семейството си. В случая ще се топнем само с милото, защото нашите са малко болни. А и брат ми изяви желание, та явно станахме трима  tease

Малко ме е страх, но пък никой досега не се е разболял от това. Надявам се адреналина да е достатъчен, за да не получа удар от студа  yahoo

Лоли, направо ме разби! Така се прави, научила си го добре  Yes
« Последна редакция: януари 05, 2017, 11:51:57 от Bube » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: януари 05, 2017, 11:45:49 »

Хайде като си нямате студ, аз да ви изпратя малко  elf5 gcrst
Тук е  -6 и валят пухкави снежинки във всички посоки, много е магическо и успокояващо.
Да кажа, че и аз тази година сняг съм видяла blum
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #118 -: януари 05, 2017, 11:46:51 »

Компютъра е спрян в нейно присъствие.Иначе аз ТВ мога и да не погледна.Не знам какво става по света и у нас.Ако науча нещо е от нета.

Да, то компютьра е по-зле от телевизора, а при нас са нон-стоп компютрите  sad

Иначе за новините се присьединявам кьм теб тотално  nea

Бубе, това е супер !!! Ще разказваш после. Бих го направила и аз  Bravo
« Последна редакция: януари 05, 2017, 11:55:00 от inaxastra » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: януари 05, 2017, 11:50:53 »

Бубе, кураж!
Направо останах  shok
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 58   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines