Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 13:54:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 58   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нов Януари, ново начало :)  (Прочетена 184172 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 02, 2017, 13:52:35 »

Привет, привет! Колко ми е хубаво, че е новата година, някак все се притеснявах, че нещо ще се обърка в старата и няма да я запомня с хубаво, но за щастие нищо такова не стана  smile

У нас също има болни, дано минава бързо! На всички останали също пожелавам скорошно оздравяване good

Лоли, ама ти си цяла поетеса! Тия дни си говорехме с милото, че ще се видим в приключение, ако някога имаме близнаци  tease (в рода ми има).

Имам 100 неща да свърша и познайте, не ми се започват. Свърши почивката, трябва да се настроя за ежедневието, за учене, за подготовка на дипломната работа... Ама, да не помислите, че се оплаквам, само малко, защото тази година ще ми е под мотото да не се мрънка за глупости  Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #16 -: януари 02, 2017, 14:00:20 »

За много години и от нашето семейство  heart Да сте живи и здрави и винаги влюбени и щастливи  give_rose
Лоли направо ми скри шапката! Крие неподозирани таланти  Bravo
Мисля, че тва с разболяването е обща черта на всички мъже. И баща ми, и брат ми и ММ като се разболеят (без значение рядко или често) става нещо страшно - офкат, пъшкат, все едно са на смъртен одър, нищо не могат да пипнат и всички трябва да ги обикалят и лекуват  angry
Нова година ние си бяхме вкъщи с още едно семейство с малка госпожица, с няколко дена разлика от Александрина, в нейна полза  Wink Хубаво ни беше, през деня малко бебетата бяха мрънкави и по едно време ни изнервиха, ама вечерта бяха купонджийки и те  blum Другото бебе си легна възпитано към 12-1, ние с триста зора някъде към 3-3:30  girl_impossible
Ние имаме много късмети, от нашата питка, от тази на мама, от баниците...никой не е слагал сватби и бебета, та не са се и падали, предимно любов и здраве ни се паднаха, късмет от лотарията...е такива благини  smile
А, на Александрина ѝ се падна нова кола...викам ужасТ дано не трябва да купуваме нова количка  pardon
Свекс, стискам палци за родниндкото дете  heart
Тази година си пожелавам повече сън, спокойствие и търпение да не се изнервям на бебешки истории, че понякога яко яхвам метлата  Girl_hide
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 02, 2017, 14:30:02 »

Лоли, много готино, браво на теб!
Всички болни да оздравяват!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #18 -: януари 02, 2017, 14:33:06 »

Всички болни да оздравяват!

Слушам и изпьлнявам с усмивка !
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #19 -: януари 02, 2017, 14:38:00 »

Егати, размишлявам си тука, че това е френската школа - след по 12 изпита миналите години, сега 5 ми се виждат направо като нищо  girl_haha  pardon
Хайде да идват и да минават, че да продьлжим спокойно пьтя си...

Вече имам план за следващото учене. Смятам да се запиша в школа за семейни терапии. Даже сигурно ще се запиша тук, вьв Франция. Така ще имам повод да идвам два пьти в годината сама и ще ми е супер яко. А тази ориентация много ми легна на сьрце в последно време. Буквално само там се виждам като терапевт.

Не се чувствайте дльжни да отговаряте нещо. Просто понеже сьвсем малко хора минават днес и още не са се завьрзали тематични разговори, се чувствам свободна да проведа монолог вьрху това, което ме вьлнува.  good
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #20 -: януари 02, 2017, 17:10:45 »

А аз си мисля как миналата година ти беше толкова трудно и не се чувстваше добре, а сега си много спокойна, уверена,  в хармония със себе си.Радвам се  heart heart

Свекс стискам палци и вярвам, че ще се пребори.

Лоли,  Oh my ... страхотна си  Bravo
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #21 -: януари 02, 2017, 18:38:00 »

Честита Нова година и от мен!

Лоли,  give_rose какви хубави пожелания си наредила в римички! Дани всички сме живи и здрави и ни се случват само хубави неща!

Ние посрещнахме годината вкъщи, детето издържа до 22ч и се предадв, но беше весело, бяхме пуснали българска телевизия и имаше танци и той танцуваше и пляскаше smile но се научи да повтаря "уникално" и сега всичко му е уникално lol
 
От баницата ми се падна паричката и здраве smile

Тази, т.е. миналата година явно много съм слушала, защото и за Нова година имах подарък smile Започнаха намаленията на 30.12, по-рано от обичайното и любимият ме зарядва с една чанта heart, днес си купих един сет козметика и май приключих, евентуално детски, ако ми хареса нещо...

От утре пак на работа. Тоя път много къса ми се видя почивката, макар че реално 10 дни си бях вкъщи.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 02, 2017, 23:30:06 »

Честита нова година и от мен . Бъдете здрави, усмихнати и обичани.
Лоли, толкова много ме зарадва, че си ме споменала. Аз всеки ден чета докато присивам стефи, но не мога да пиша, защото с едната ръка я държа за ръка и с другата държа телефона и отнема около час . Та тъй, радвам се че си ме забелязала и такива хубави пожелания си ми отправила.
Аз за разлика от други години нищо нямам като задачи и цели за новата 2017. Чак ми е странно. Друг път все нещо се заричам и си обещавам.
Ние бяхме в Солун за НГ с голяма компания само с Ники. Аз бях решила да сме си вкъщи, че с 2 деца си е лудница, миналата година бяхме с двете деца във Велинград и на втория ден исках да си ходя. Но излезе това предложение и седмица преди коледа се включихме и не съжалявам , имаше и други деца, много беше весело, разгледахме  и града. Навсякъде по улиците само българска реч. То реално офертите за Гърция бяха доста по евтини от тези в България. Та тъй изненадващата ваканция ми се отрази добре.
За болестите кво да кажа, хипохондрик съм голям. Който е болен с маска стои вкъщи. Ако мога разделям  децата. Тъпото е че както казвате като са болни мъжете си лежат и почиват, аз като съм болна, не стига че ми е зле ами дори не мога да лежа или спя защото и децата трябва да гледам. Човек докато няма  деца не знае и не може да оцени факта  че може да спи , когато е болен или когато му се спи.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 03, 2017, 00:47:39 »

аз така и не се научих да пиша с две ръце на новия телефон. когато го взехме, пак пишех по принуда в легнала позиция и се научих с едната ръка, сега- пак ми е заета като на теб, Руми, та пиша само с другата хахааха. insane

Мъж ми си изяде буквално късмета, щото една година да оставя на майка ми да ми прави и прати манджите за празниците и тя разбира се не сложила късметите в нищо изолиращо ги от самата баница. та не знаем какво му се е паднало . pardon pleasantry pleasantry
мен ми се падна туй дет вече имам- наакан шушул.

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 03, 2017, 08:07:17 »

Добро утро smile

Вече съм на работа (истински).. Днес така ми се спи  girl_impossible


Болните да оздравявате!

Ина, толкова ме радват постовете ти.. Винаги са били съдържателни, но вече лъха ентусиазъм от тях и радват още повече  good give_rose

Ние изкарахме добре с приятели на Нова Година. Бяхме 4 двойки, от които не познавахме 2 и аз нали съм приказливка, много си поприказвахме и беше интересно.. Събеседниците бяха много готини. Накрая се разделихме с усмивка в 4:30 и си казахме, че щом годината ни е започнала с такива хубави запознанства, добра ще да е!

Сега трябва да организирам екскурзията до Флоренция.. Понеже ще е по-скоро опознавателна, ще обиколим няколко места, за да се върнем през лятото с кола за повече дни.. Доста ще ми е трудно, защото заминаваме на 17, а сега имам ДДС и после годишно приключване, което ще ми.... Но някак ще успея и няма да се вайкам, все пак за мен по-хубав подарък от екскурзия, не съществува и Илиян се е съобразил. Да не говорим и за супер готиния начин за подаряването й  heart pardon

Вчера се видяхме с Миленка и Фил и изкарахме цяяяяяяяял следобед заедно.. Много ги обичаме, просто .  heart heart heart


Хубав ден и нека работната година да ни донесе удовлетворение, финанси и стимул за успехи!
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 03, 2017, 08:40:34 »

Еми, на мен са ми много странни такива късмети. Аз, ако не са увити около дрянова клонка, не ги признавам за истински. А напоследък, почти никой, който познавам, не ги прави така.  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #26 -: януари 03, 2017, 09:02:30 »

Привет!
Днес ми е малко по- наред главата, но пък носът ми тече като из ведро pardon Поне не ме втриса и се надявам да съм преполовила болестта.
Руми, ние също се гласяхме за Солун, още през септември, с ранни записвания. После част от компанията заминаха по Коледа при децата си, нашите пък се върнаха тук и някак ни се размина. Освен това сме били в града и едва ли има нещо ново да видим. Сега сме хвърлили око на Лисабон, организирана екскурзия към 55+, ама може да си остане само мечта, ако не успея да организирам кой да гледа майка ми. Та в тази връзка, единственият човек, който ми е помагал да поспя с малки деца или когато съм била болна е майка ми.  heart Сега си сменихме ролите sad
Хехе, Еми, никога не сме слагали късметите в баницата, набучвам ги после, завити около дряново клонче. Още от времето на бабите ми е останало така. Баба ми  по бащина линия казваше, че като малка  са наричали по броя на пъпките на дряновото клонче на кого какво от домакинството му се пада и за какво ще се грижи през годината- пилците, животните, къщата, книгите.
Ина, винаги ми е било интересно, как се дават консултации, без да намесваш личното си разбиране.  Колко години ще е новата наука? Несъмнено ще е чудесно да ходиш сама в Париж, да си видиш колегите и приятелите good


* 15726544_1344127305637362_3774377203274091906_n.jpg (65.54 KB, 336x336 - видяно 2518 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 03, 2017, 09:28:10 »

Та в тази връзка, единственият човек, който ми е помагал да поспя с малки деца или когато съм била болна е майка ми.  heart Сега си сменихме ролите sad


Много мило ми стана  heart Дай Боже един ден, да мога да се отблагодаря и аз на майка ми по някакъв начин за всичко. Дано не се стига до това, да се налага да се грижим за нея, а да е като нейната баба, борбена и здрава до последно, но тя е най-великия човек за мен!

Злати, сънувах те, за да се сбъдне, трябва ли да го кажа? Обикновено сънищата ми са пророчески  heart heart heart

Лисабон и на мен ми е голяма мечта... Дано някога направят директни полети ниско бюджетните компании или пък да достигна нивото, да не ми пука с коя авиокомпания летим  Wink
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 03, 2017, 09:51:57 »

Ние в момента дори и с нискобюджетни не можем никъде да теъгнем. А така ми се пътува....
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: януари 03, 2017, 10:41:57 »

Злати, сънувах те, за да се сбъдне, трябва ли да го кажа? Обикновено сънищата ми са пророчески  heart heart heart

Туй за мен ли беше? Аз знам, че трябва да се изчака поне до обяд...
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 58   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines