Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:23:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 58   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нов Януари, ново начало :)  (Прочетена 183643 пъти)
 
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« -: януари 01, 2017, 15:12:47 »

Честита Нова Година!  yahoo

Напълнете я с 365 дни щастие, любов и емоции  heart

Обичайно с новата година всеки си казва: "Обещавам си тази година... да спортувам повече, да отделям повече време за себе си, да отида на ново място и т.н."

Има и от ще откажа цигарите  funnytooth funnytooth funnytooth

Аз ще се опитам тази година да преодолея себе си и ориентацията с времето  blush Ако за мен са изтекли 15 минути, за целия останал Свят са изтекли поне 45 lol lol Ще се постарая да се преборя с времевата си неорганизираност. Най-странното е, че вътрешният ми часовник работи много добре и винаги с точност до 5 минути знам колко е часа, без да поглеждам часовник. Но почна ли да правя нещо и се загубвам изцяло, включвам на slowmo lol lol

Това е моето от тази година ще... Бих се радвала да споделите вашите, ако не са прекалено лични  heart

« Последна редакция: януари 01, 2017, 15:18:46 от marry_me » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 01, 2017, 15:56:36 »

Добър ден и ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!

Желая ви новата година да донесе на всеки, това за което е мечтал в 2016 и не му се е случило! Желая ви здраве, щастие и домашен уют  heart

Изкарахме си супер снощи, в 5ч. се прибрахме. Беше мнгоо студено  shok
Днес цял ден мързелуваме.. Тъпото е, че утре ще съм на работа.. Бюрото ми ще е затрупано с фактури и касови книги, отчети.. Няма как.. После ще ми трябва отпуска от 17-22, когато сме във Флоренция, а работата си ме чака мен  pardon

Надявам се през новата година да се възвърне амбицията ми, че нещо от 1-2 месеца, никаква я няма..  beating
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: януари 01, 2017, 16:25:01 »

Честита нова година!!!

Ние си бяхме трите панди в къщи. Малкото беше будно в 12 и много се кефи на зарята, след това си заспа. На него му се паднаха пари, на мен - да ми върви в работата, а на мм - любов.

Сега чакаме свекърите, нашите няма да идват, че бяха болни и не са напълно здрави.. Ама мнохо са ми странни свекърите, все мрънкат, че за малко виждали Томи,. днес чак към 13ч се натуткали да тръгнат насам и още ги чакаме. Ще кажеш, че на купон са били.


Бъдете здрави момичета и дано имам време да си общуваме smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 01, 2017, 18:49:10 »

Надявам се през новата година да се възвърне амбицията ми, че нещо от 1-2 месеца, никаква я няма..  beating
  good good good

Да сте всички много здрави през новата година, другото ще се нареди :-)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 01, 2017, 19:46:19 »

Айде, честит нов старт. Дано почваме от по-добра позиция от миналата година. smile

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #5 -: януари 01, 2017, 22:30:46 »

Честита нова година! Да сме живи и здрави, друго вече нищо не ми е важно.  Wink

За тази година си пожелавам смирение и търпение.

Ние добре изкарахме на Одмор, не починахме понеже трябваше да се готви и чисти... последен път ходим на такова събиране, не си е работа, догодина на хотел живот и здраве. Иначе купонясвахме доста, потанцувахме си,  пийнахме си и към 2 по леглата. От баницата на мен се падна нова кола, на мм къща пълна с деца. И двете си ги имаме нови и пълни така че да продължим да им се радваме
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 01, 2017, 22:55:36 »

Честита Нова Година на всички smile
   Да е мирна и плодовита,много успешна и много духовита.Всички да са здрави и щастливи,а децата много игриви.На всяка булка -пеленаче,а на нашата Свекърва -мъничко юначе Wink Да я радва и обича,,,нооо пак към форума да тича.Тони ,да не се услушва,а да ни зарадва и разчувства  PREGQ фактурите оставяй настрана,че искаме попълване на нашата тайфа.Надето и тя при нас да идва,с много смях да ни залива ,,И понеже нямаме близнаци Бубето,Вероника и Мери (Мери ми) хващайте си вашите юнаци и му мислете,стягайте калпаци,,,Тук се иска оживление,да се тича към родилно отделение.Млади булки сте и ви се пада,да сте щастливи до забрава.А пък за пресните бременелинки ( Мари ,Али ,Аличка,Алексия„Ади ),то за тях за всичките късмети и стотинки.Да мине всичко по  вода и да празнуваме попълването на рода.Кака Фани,да не ни забрави,бебе номер 3 да прави.Че и в братската Русия,пак се иска детски смях и олелия.Маги се нарежда след това,че сестричка иска Моника.Булче ,Киви Руми , Еми , да не бягат ,че  и за тях късмети слагах ,спорна работа се падна,ама и друго да "откраднат"...Много "Спа" и мир по женски,Повече коктейли -френски Wink Тук и Ина ще я пишем,че ни е мерило точно,хем за радост,хем нарочно,всеки търси я тук за съвет и за това я слагаме отпред.Скай ,със златните ръце,да измайстори две люлки,от сърце,че тез кученца игриви искат си другарчета красиви.Да си тичат БЯСНО до зори ,та на цялото семейство по вода да им върви.Рат, Марта ,Машка И Марийка ( Мимето) цвят ще сложат тук на тази орисийка,че си трябва майчина ръка,та да тръгне таз година,както си му е реда.Хриси прави мъфини красиви,радва Панди,Джосита щастливи...Те си знаят мойте пожелания ,да запълват нашата компания.Чери да не се спотайва  и за нея тук късмети има,,да са таз година трима ,а пък догодина четирима,Тук ще сложа край на моята плеяда,че ми маха малката с ръчички,търка лекичко очички и се гласи да надигне глас,та да я чуе чак Дядо Мраз.Късмет и радост на всички,пълни със щастие очички,в портмонето да има парички а мечтите да се сбъднат на всички heart heart heart
« Последна редакция: януари 01, 2017, 22:57:49 от lolitkabg » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 01, 2017, 23:10:50 »

Лолиgod give_rose

Какъв талант сме имали тук Bravo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #8 -: януари 02, 2017, 08:39:23 »

"Речете, дружина: Да бъде!" funnytooth
Лоли, така си го наредила, като за коледари good
Аз съм болна и ядосана sad Родният ме зарази angry Не му увира главата, че трябва да пази някого, буха без да слага ръка и се мота около храната.  diablo Добре, че децата си отидоха, а към майка ми не го пускам.
От късметите се сдобих с нова кола и работа, но смятам да ги преотстъпя на някого от семейството.
Самата Нова Година посрещнахме с три двойки приятели на село, пред камината. Надойдоха съседи и играхме хоро, разлайвахме кучетата с димки Wink и накрая ни сурвакаха дечица с носии. Ако не бях болна и то точно в началото на болестта, щеше да е много хубаво. Сега нямам глас и даже и не мога да се скарам като хората Wink
Планове и равносметки за дълги периоди не правя, но както и да го глася, 2016 ми беше трудна и безперспективна. За 2017 искам само здраве, за мен и за близките ми. Стискам палци за петата химиотерапия на роднинското дете, дано успее да се пребори good
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #9 -: януари 02, 2017, 09:05:37 »

Лолиии, много мило пожелание smile СПА и коктейли много ми допада!
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 02, 2017, 10:01:34 »

От баницата - на мен ми се падна късмет и мързел, на Сиси - екскурзия, на Зарко - любов, а на баща им - веселие и пари.  girl_wink

Явно и тази година няма да успеем да сменим жилището.  girl_haha

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #11 -: януари 02, 2017, 10:14:50 »

Ooooo, супер много се разчувствах от пожеланието на Лоли  heart heart heart

Да бъде !!!  Clover Clover Clover

Лоли, благодаря ти мила. Талантьт си е талант, явно теб многостранно те е ударил  Bravo danceg Страхотно !!!

Явно вьв всяка кьща е имало по един болен. Аз като бях болна за Коледа, за НГ отстьпих мястото на майка. Тя преди 3 седмици беше с остьр синузит и двоен отит, та я повтори. На 31 сутринта, залегна и вика край не мога да стана. Стисках, стисках, пьк се предадох. Е нема що ! Намери кога да се предадеш. В целия град няма дежурен лекар. SOS докторите по домовете нямат лекар за нашия район (след 70мин прекарани в чакане на телефонна линия). Ходих до аптеката да питам няма ли някой лекар, спешния на сьседния град запьлнен... Изобщо лудница беше и викам край, провали се и деня и вечерта. Вече си бях решила, че ще остана дома сьс София.

Обаче най-сетне (след още толкова чакане) успях да се свьржа с нашите SOS (на нашия департамент) и ми пратиха лекар. Даде й по-силно антибиотично лечение и я вдигна на крак, та реших и аз да отида вечерта на гостито, а тя си остана сама у дома да боледува.  sad

Иначе тя (уж) много внимава, но като кашля, кашля в рька, а после с тая рька пипа навсякьде и то все сьщото е  pardon При нас навсякьде има плакати да си кашляш в дрехата, на сгьнат лакет (има го на рисунка даже). Та и София ми е с двоен отит.

Вечерта изкарахме жестоко. Най-хубавата ми Нова Година от много години насам. Пяхме, танцувахме. Децата се наиграха. Хапнахме хубаво, без да е прекалено, беше вкусно. Пиенето беше чудно. Имаше прожектор за стена, та гледахме бьлгарска телевизия. Слушахме Тангра. Чухме речта на президента, химна, Многая Лета и играхме Дунавско. За мен това е Нова Година. Ако няма тези сьставки, просто не е този празник. След час преброихме обратно и отворихме шампанско. Децата до 1:45 си бяха будни и спокойни.
Беше разкошно.

Сутринта пихме кафе, закусвахме с приятелите, поговорихме си спокойно и се прибрахме по живо, по здраво  yahoo yahoo yahoo

От баницата с кьсмети (аз не правя, в нашето семейство никога не е имало, та добре, че бяхме на гости) на Фабио се падна "Учене", на Марта не си спомням, на мен "Купони и веселие до зори".  pardon София... тя май отказа да си изтегли кьсмет..

ПП. Свекьрва, за роднинското детенце и аз стискам палци !!! Много силно.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 02, 2017, 10:54:45 »

Нямам време да чета, но видях поста на Лоли и така ми стана драго на душата. От новогодишната баница на Илиян му се падна бебе, така че.. Няма къде да ходим..  yahoo heart

Ще излизаме, сутринта станах, отидох на работа понеже си мислех, че ще ме чакат много фактури.. обърках се, те нали не са работили вчера сладкарниците и ще ми ги пратят чак днес към 2-3ч. И си тръгнах  pardon

Сега ще излизаме, после ще пиша повече и ще чета  give_rose heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #13 -: януари 02, 2017, 13:36:52 »

много внимава, но като кашля, кашля в рька, а после с тая рька пипа навсякьде и то все сьщото е  pardon При нас навсякьде има плакати да си кашляш в дрехата, на сгьнат лакет (има го на рисунка даже).
А, моят мъж, понеже рядко боледува, боледува от сърце, по мъжки Wink Просва се и освен вестник и очила друго не пипа... Обаче е охкане и пъшкане, придружени с физиономия, че аха и ще се гътне, няма как да не му съчувстваш. beating
Аз пък като вдигна температура и се активирам, в момента съм пуснала едно голямо пране и прибрах коледните красоти.
Сушилнята е официално работеща. Клати се три часа, оскуба чисто нови хавлиени кърпи и според мен, ги съсипа. Абсурд е да пускам наши дрехи, освен бельо.
В момента слушам концерта на Джошуа Бел по БНТ  heart
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #14 -: януари 02, 2017, 13:51:38 »

Те мьжете са така обикновено.

Как така ти оскуба кьрпите? Странно ми се вижда...

Ох, блаженство днес... Марта е на центьр за игра, София спи. Аз сьм се кьносала и препрочитам супер интересни неща за утрешния изпит, които направо ми отварят очите за живота  Girl_sing

И между другото си мечтая за кремове за стягане на гьрди, за гимнастика и за червени чорапи  funnytooth И нови дьнки имам да си взимам от магазина. Утре на врьщане от изпитите ще се наградя.  danceg
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 58   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines