Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 13:46:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 58   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нов Януари, ново начало :)  (Прочетена 184270 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: януари 03, 2017, 14:38:04 »

Маги , видях ви снимки и клипче с Ваня и Янко.  Много мило ми стана. Жалко е че вече много малко хора пишат във форума. Според мен може и съвсем да замре като сватбата.орг . Аз като бях булка 2008 само в пловдивските булки пишеха ежедневно поне 10 15 момичета. Сега в общата няма толкова.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: януари 03, 2017, 14:51:56 »

Руми, много сладки музиканти си имахме на връх нова година smile
За форумите мога да кажа, че масово се изнесоха хората от там.ДОри великия БГ мама има отлив.Всичко е заради ФБ.Има множество групи в които всеки пише, там няма правила, не се следи за груб език и т.н. Общо взето е една тотална анархия.А където има правила групата замира.Факт!Аз имам доста голямо наблюдение върху това.

Аз си взех резултатите на щитовидната и съм в шах.Толкова зле не са били от години.Усещах, че не съм добре, ужасно нервна съм и на моменти имам чувството, че ще превъртя, та очаквах проблеми, но не чак такива.Въпроса е "И сега на къде?!"
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: януари 03, 2017, 14:59:03 »

Маги, неприятно, дано се разрешат бързо нещата  sad
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #48 -: януари 03, 2017, 15:14:34 »

Ина, успех на изпита!
На мен ми е интересно и друго - ти хубаво се бъхтиш да оправиш нечие поведение и да обясниш на родителя ясни за теб и неясни за него неща. Обаче ако попаднеш на дървена глава, която грам не вдява... Има хора, които всячески се стремят за избягат от промяната, дори от тази в себе си. Уж разбира, че нещо е хубаво, ама грам не полага усилия да се поправи. Как се процедира в този случай?

Аз сьвети непоискани давам само вьв форума (както и друг пьт сьм казвала, за да има и форума файда някаква от моето учене).

Иначе, за да стигне при нас човек е защото детенцето му е болно и той самият се чуди какво решение да намери и те умолява да му помогнеш.

Един мина. Да ми се маха и другия...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #49 -: януари 03, 2017, 15:17:11 »

Месечни, годишни, бюджети, отчети, все скучни и гадни неща. Най ми беше неприятно да се "равняваме" Бе, аз съм си равна на мен си Wink. Едно време счетоводството ме ужасяваше, ама така ми се стече животът, че накрая нямаше как и къде да бягам.
Тони, сънят ти не е хубав за теб, носи неприятности. Но пък всеки си знае дали се вписва в общоприетите тълкувания или има понякога виждане в бъдещето. дано е пророчески сънят ти good
Руми, то с деца никога не е удобно пътуването в чужбина. Първо са малки, след това ученици, после пък не искат да ходят с родители. Много семейства пътуват с деца обаче, винаги съм им се чудила. Чак като станат 18-20 годишни е по- лесно, ама тогава финансовите им разходи нарастват и пак може да се наложи отлагане и така до края, когато пък остарееш и не ти се ще.  pardon
За Лисабон си вторият човек, който е на това мнение. Ще трябва хубаво да го обмислим, че не е евтино crazy
Маги, поне знаеш откъде да започнеш, накъде се питай после. Силно гуш heart heart heart
Ина, хайде сега на чорапогащника Bravo
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 03, 2017, 15:18:47 »

Ина, хайде сега на чорапогащника Bravo

Не бяха ли дънки??? crazy
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: януари 03, 2017, 15:27:13 »

Ина, браво, машина си.. Иска ми се да уча език.. Италиански или турски, на 26 съм, а така ме мързи.. Евала ти правя  Bravo give_rose

Това ми напомня, че искам да си купя хубав тефтер.. Да си направя списък с точки за 2017, какво искам да постигна и да се водя по него, защото мисля, че ще ме амбицира. Нали това си пожелах за новата година, освен здраве и бебе  Wink
Искам също и да си пиша как се чувствам, докато обикаляме.. Нещо като пътеписи, за себе си.. Не искам да ги споделям, но чувството никога няма да е същото в спомените, както в момента, когато го изживяваш даденото място..

Свекс, знам, че да сънуваш бременна е на неприятности в работата.. Да, ама аз бременна не съм я видяла. Изглеждаше като не бременна, а ми каза, че е такава smile Да сънуваш сватба също не е на хубаво, ама аз нито булка видях, нито младоженец.. Само в съзнанието ми си беше сватба, нямаше маси, нямаше нищо.. Само хора, които не познавах  pardon Пък и в съзнанието ми остана приятното чувство от новината и сълзите от радост  heart Така, че решавам да е само пророчески сън!  give_rose
« Последна редакция: януари 03, 2017, 15:29:40 от alexandrova_90 » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: януари 03, 2017, 15:43:40 »

Маги, много неприятно, поне знаеш кво да правиш и къде е проблема, ще се пооправят нещата. Стискам палци.
За малките музиканти Явко и Моника браво. Страхотни са.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #53 -: януари 03, 2017, 16:14:55 »

Маги, не съм се замисляла за влиянието на ФБ над форума, но нямам и поглед над масата. Форум - само тук! ФБ е ясна позиция. Точно липсата на контрол на написаното там е едно от отблъскващите за мен неща. Шльокавица, неграмотност, арогантност и овчи инстинкт. Така ми е на пръв прочит и затова страня от момента, в който още хората питаха "Имаш ли...", а не "Как ти е....".
Аз и преди ти писах - сега вече знаете накъде да гледате. Много по-информирана трябва да се чувстваш в сравнение с преди 5 години. Кураж и много късмет ти желая!
Аз започнах още в края на годината да се насочвам към неща, които сами по себе си ме амбицират без усилия. Чета неща, които ме вдъхновяват и намирам свой поглед върху тях. Неща, които се надявам да ме променят в желани посоки. Говоря за непреки ползи. Зорлем не ми се получава.
Скоро ще се похваля с резултатите от подаръците от Лоли! Само да вметна, защото тези дни се вдъхнових, макар да нямах много време и достатъчно материали.
На работа е пълен хаос. Шефът иска да обучават към 10-тина души не от нашата фирма как да работят по наш начин и с наши методи. Идваше ми да се смея на глас. Представете си - идва някой ваш партньор и ви казва"Сега ще ви инсталираме нова програма, за да се научите да работим заедно. Това е само в наш интерес, а вие ще бъдете използвани".
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #54 -: януари 03, 2017, 16:19:39 »

Скай, мен най ме впечатлиха червените чорапи /не е чорапогащник/, та затова.  Wink Миналата година имаше жълти, нещо такова ми се върти в главата.
 Я да попитам, тези кремове за гърди вършат ли някаква работа?
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: януари 03, 2017, 16:37:15 »

Да си призная...и аз искам червени чорапи...И за да сме изчерпателни - искам каквито и да е чорапи, които да са за такива като мен, с "невероятният" ръст от 181 см, дантелите да не ми седят малко над коляното и всичко да ми се смъква до глезените...Ми ся - като съм висока и дебела, не може ли да искам и аз чорапи, а? diablo beating
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #56 -: януари 03, 2017, 16:52:23 »

А, то сигурно има и по- големи размери, но на тройна цена. Аз като съм носила до 13 годишна жартиери и чорапи, никакви мераци нямам за нещо по- различно от чорапогащник. Да ми замръзват кълките, айде нема нужда Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: януари 03, 2017, 17:43:56 »

Като стана дума за записване на разни работи, вие запълнихте ли си бурканите за щастие? Аз по Коледа се сетих, че от Юли не съм пускала листчета sad
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #58 -: януари 03, 2017, 19:37:40 »

Честита Нова Година и от мен! Лоли, много мило е написаното, благодаря ти за наричането, дано се сбъдне!
Ние бяхме в Кавала с приятелите, с които обичайно си ходим. Малко странно беше, имах нужда от по-щуро посрещане, но бяха само пенсионери, музика почти нямаше освен няколко хорА. Не видяхме да има фойерверки, не се чуха бомбички, загасиха пуснаха българския химн и вече беше 2017. Никак не ми беше тържествено. nea
  Ина, много ти се възхищавам!
  А колко до форума аз от много отдавна си го четях може би 2009 лятото и ме е яд, че съвсем малко от тогавашните форумки се включват спорадично и дали вече аз се наситих или не се пише по другите теми, но идея си нямам имаме ли бъдещи булки за вербуване към месечната тема.
 Хубава и спокойна година на всички още веднъж!
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: януари 03, 2017, 19:46:05 »

Честита Нова година и от мен! Споделям ви едно от любимите ми пожелания на един интересен човек :

"I hope you will have a wonderful year, that you'll dream dangerously and outrageously, that you'll make something that didn't exist before you made it, that you will be loved and that you will be liked, and that you will have people to love and to like in return. And, most importantly (because I think there should be more kindness and more wisdom in the world right now), that you will, when you need to be, be wise, and that you will always be kind."

През декември не успях да ви чета, събра ми се повече работа, подаръци, пътувания- и т.н. smile

Ние също си бяхме 3-мата вкъщи на Нова година - с ММ бяхме болни и не искахме да заразим децата на нашите приятели. Иван се събуди в 23:50ч та и той посрещна Новата година  blum От баницата ми се паднаха нов апартамент и нова работа. Последното и аз си го мисля от известно време, та ще се оглеждам след някой друг месец.

Лоли, много сладко  heart
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 58   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines