Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 11:07:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 58   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нов Януари, ново начало :)  (Прочетена 185445 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #435 -: януари 17, 2017, 12:21:52 »

На Киви сватбата я помня с глинените звезди, земетресението и дето си беше забравила воала smile.
Каквото и да е, много стряскащи и инфарктни ситуации се появяват по подготовката, а не си струва човек да се хАби, щото все ще се ожени, ако работата е тръгнала натам. По един начин виждаш нещата преди събитието, по друг- след време, а след много време е още по- различно.

Тя си беше много хубава сватба, много хубава емоция, приятен спомен... въпреки земетресението и забравените предмети. Говорех, че на този етап разсъждавам различно и ще подходя по съвсем различен начин. Фотосесия например + меден месец и това е smile
Аз пък си спомням как Свекърва ме успокояваше да не се вайкам толкова, защото всичко минава и се забравя, но тогава съвсем валидни ми се струваха "проблемите".
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: януари 17, 2017, 12:31:42 »

Скай, нищо не казваш за представлението на 13-ти smile

Тонито сега пътуФка за Италия...нека и е зле pardon

А представлението беше супер. Беше "черен хумор", но всъщност по- скоро беше нецензуриран, отколкото "черен". Имаше само един от комиците, който реално си говореше за гробища и умрели, но той целият си изглеждаше малко крийпи...хаха

Но наистина беше голям смях, поне на мен ми беше истински забавно и се разтоварих много. А приятелката с която бяхме (+ мъжовете де...) изяви желание да ходим скоро пак - та явно и на тях им хареса.

Имаше една жена комичка, която разказваше колко и е трудно да си намери нормален мъж. И как вече тооолкова била свикнала с ненормалници, че като видела новмален мъж и започвала да се чуди - как се гледа нормалният мъж? С какво се храни? Храни ли се изобщо? А ти какво ядеш пред нормалният мъж? Трябва ли да ядеш изобщо? И изобщо - нормален мъж да ти чукне на вратата било все едно - чука ти някой на вратата, отваряш и виждаш...еднорог... pardon

И още тон глупости. Та определено мисля, че ще повторим. После ходихме и на пица, та за сефте от незнам колко години изкарах петъчна вечер като нормалните хора heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #437 -: януари 17, 2017, 12:49:17 »

За да остане все пак хубав спомен от сватбата, май ключово е да си го пречупиш всичко това през твоя поглед. Моята сватба няма нищо общо с тази на Пандето, тази пък на Тони няма общо с моята и така... Това не значи, че едната е била хубава, другата - не, третата пък хич blum Всяка си е имала чар!
Моите уважения към каката, писала статията, ама имам чувство, че сватбата й е най-малкият дерт. Все едно цял живот е била натискана от родителите да прави това и онова, защото "хората така правят", "какво ще каже леля ти от Провадия" и тн. Другият вариант за нейната личност - вечното мрънкане дори всичко да ти е наред. Има жени, които си умират да са център на внимание с подобно мрънкане и успокояване от близките. Та прехвърлила се тя от ръцете на родителите в ръцете на грижовен мъж, дето да я изтърпи с подобно поведение...
Шефът пак се изчеса... Да довършваме тая глупост тук и да ме пуска до края на седмицата. Хич не ми се гази сняг. Вече и уличните кучета не му се радват pardon
Хахаха, навремето татко вадеше техния килим и комшиите се канеха да му правят мечка, че падат в очите на собствените си жени. Тупалка не съм виждала от години, пък и бая майни ще отнесе някой, ако се разбуфка по персиеца неделната утрин.
Тони, мила, честит празник! Да си изкарате страхотно! Зареди батериите и те чакаме тук с подробен разказ Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #438 -: януари 17, 2017, 13:50:48 »

И аз искам тогава, и на черен, и на бял хумор съм съгласна good Сигурно и в Пловдив ще вземат да правят такива неща след време.
Али, аз в парка се каня да тупам, няма на кого да преча, че и в делничен ден се каня да го права Wink Ама на - тупалката е някъде из мазето /а по- вероятно е Родният да я е изхвърлил/. То си е голямо преживяване, сближаваш се със съседите, а после  снегът в парка е на шарени квадрати. И си личи чий е мръсен по сивите следи Wink. То свърши вече, стана мокър снегът, ще чакаме нов. Wink
Ти никакъв Водолей не си, къде пречупваш разни работи! Wink Всеки има право на собствено мнение и на собствена оценка на ситуацията, нека си пишат хората smile. На мен по ми прилича статията да е споделено мъжко мнение, ама хайде, от мен да мине smile Ако беше възхвала и превъзнасяне на "най- щастливия миг в живота", щеше ли някой да я чете и да коментира...
Между другото, много се надявам Гугъл да вземе наистина да "проверява" истинността на всяка новина в интернет пространството. Момъкът, дето ще идва пролетес да работи с нашите мъзъци по темата е страхотен сладур.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: януари 17, 2017, 15:35:41 »

Питай патило, е казал народът по отношение на сватбите,визирам tease. Като човек с един брак напред, за който нямах сватба с гости, нито рокля, нито нищо. Бременна осми месец. С едно сватбено палто, това си купих. Е по щастлив ден нямам като празник. Всичко беше неангажиращо, дори мъж ми бе сбъркал рестиранта за който го пратих да почерпим родителите и бе наел съседния... Букет нямаше и да се сетя да си взема, свекървата бе донесла един,който по случайност си пасна като цвят с ботите ми от ботичели за пет лв. И това ви го пише човек, който знаете каква сватбена тема има тук и колко организирана предишна сватба... crazy
« Последна редакция: януари 17, 2017, 15:38:08 от emmmmmy » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: януари 17, 2017, 16:48:14 »

Еми, това е защото гледаш по друг начин на нещата smile Важното е накрая да е "и заживели щастливо!"
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: януари 17, 2017, 17:00:56 »

Събития като абитуриентки и сватби са доста преувеличени в днешно време, но все пак имат своята тежест. Завършва се един период от живота и се започва друг и какво по-хубаво от това да го отпразнуваме? Самото тържество вече може да е както му е угодно на всеки, забелязвам, че с колкото по-малко очаквания се нагърбваме, толкова по-щастливи сме накрая.

Не съм съгласна сватбата да се нарича най-щастливия ден в живота, защото това би било доста тъжно за целия оставащ такъв след това събитие. За себе си мога да кажа това - обожавах подготовката, макар да имах и не малко нерви по дреболийки, бях щастлива докато планирам. Самия ден (при мен двата) беше чудесен, но много интензивен. Ако не го бяхме организирали сами, а имахме агенция, може би щяхме да сме по-малко натоварени на тържеството, но пък щяхме да пропуснем работата в екип, която ни направи семейство.

Харесваше ми да съм сгодена, но обожавам да съм омъжена. Мисля си, ако не бяхме отпразнували прехода, аз и нямаше да усетя промяната, та от все сърце си се радвам, че имах сватба  smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: януари 17, 2017, 18:37:48 »

Говорех, че на този етап разсъждавам различно и ще подходя по съвсем различен начин. Фотосесия например + меден месец и това е smile


Хората се променят във времето, усещанията им и гледните точки-също. Важното е някой ден да не се съжалява за избори.
Спомням си например сестрата на половинката какво ми каза в денят на сватбата, след края на тържеството, че сега, при този начин на организиране на сватба и тя би го сторила и съжалява, че е пропуснала моментът, защото по нейно време сватбите са били със съвсем различно съдържание и тя твърдо не е искала такъв .... да го кажем маскарад...
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #443 -: януари 17, 2017, 18:58:07 »

Хората се променят във времето, усещанията им и гледните точки-също. Важното е някой ден да не се съжалява за избори...

Именно. Важното е изборът да е верен, но и за това нямаш гаранция. В деня след сватбата точно си говорихме с един от моите приятели, който ми е дал много полезни съвети в живота. Той ми каза следното, важното е, да си направил правилния избор за момента и да вземеш максумума по пътя, защото обстоятелствата могат да се променят и след 20 години нещата да изглеждат различно. Но фокуса не е върху след 20 години, а какво правим през тези 20 години разбира се и как влияем върху нещата, които зависят само от нас Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: януари 17, 2017, 19:06:53 »

Но фокуса не е върху след 20 години, а какво правим през тези 20 години разбира се и как влияем върху нещата, които зависят само от нас Wink

Абсолютно! good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: януари 18, 2017, 09:50:17 »

Ау, срамота Тони я няма, аз съм в къщи и никой не е казал Добро утро!

Как сте днес в тоя снежен ден?Аз съм станала в 5,30 Моника се събуди с кашлица.Дано по обед легне да спи, че вчера отказа и след обяд да спи.

Как сте?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #446 -: януари 18, 2017, 10:38:17 »

Здрасти!
Маги, така ми е подут коремът, все едно съм крава, яла люцерна sad. Трябва да си купя някакви ензими, пък ми са мокри двата чифта обувки.
Тук е страхотна лапавица от вчера, най- неприятното състояние на улиците.  diablo Гумените ботуши ги оставих в службата, подарък, като ходят да берат ябълки и ме е срам да си ги искам обратно. Нови е късно да търся, вече не се намират из мрежата. Хехе, нали ми е голям кракът, старите ми бяха мъжки, с маскировъчна шарка и оставяха много хубави следи, да ти е кеф да газиш някъде. smile
Да кажа, че в Кауфланд сладките картофи са на промоция - 2.99лв., мангото е 0.89лв./броя. Пак е скъпо, ама все пак, за разнообразие. Покрай тези студове, халетата са празни и рехави. Предимно кисело зеле в кофи има sad
Какво мислите за новото ни европейско лого? На мен ми харесва и като идея, и като изпълнение good
http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2017/01/17/2901141_kirilicata_shevica_i_flag_v_logoto_za/


* 15823622_1348362318547194_8682573715072731266_n.jpg (60.66 KB, 304x304 - видяно 1588 пъти.)
« Последна редакция: януари 18, 2017, 10:40:36 от svekarva » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: януари 18, 2017, 10:44:57 »

Добро утро!

Аз се събудих рано, уж да пълним колекторче с пиш, ама нещо не ни се получи и оставаме за утре. Имахме два неуспешни опита - единият пишкото отиде направо в памперса ( защото кой да знае, че се залепяло), а вторият опит беше на.кан. pardon
 Решихме поне да си поспим след това. Дано утре имаме успех.

Маги, да се оправя бързо Моника.
Е ММ нещо се разболява. Аман вече от тия болести. diablo

Свекърва, нищо не знам за ново лого. blush
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: януари 18, 2017, 10:47:36 »

Свекърва и аз съм така, ама обвинявам метфолгамата, че и преди съм била така от нея. Утре ще ходим за сладки картофи ние, ще видим каква ще я свърша. В събота ще имам гости, трябва да сготвя вкусно за всички  angry

Миме, почвай го с някакви имуностимуланти.Аз моя мъж така го тровех като се роди Моника.

Тук е сняг навсякъде и си вали едно тихо...
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #449 -: януари 18, 2017, 10:53:06 »

Добро утро!

Сладките картофи как ги готвите?

Логото, лого... нещо не съм много впечатлена. Въпроса е после как ще го използват, защото наглед много прости елементи могат да се използват много креативно както практиката ми показва.

Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 58   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines