Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 17, 2024, 03:46:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 58   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нов Януари, ново начало :)  (Прочетена 190887 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: януари 12, 2017, 15:46:12 »

Да, аз например като взех тези Isoliss Uriage околоочен и флуид, хич не съм доволна от околоочния. Имам чувството, че ми се появиха бръчки честно. Не си го слагам вече  shok nea

Флуида ми изсуши кожата на места.. Не е моето просто  nea

Е, това е супер. Наистина не си говорила за брат си и дори не знаех, че имаш брат. Пък и майка ти все при вас стои, мислех, че няма на  кого да помага  girl_wink

Марта ме убива! Децата са просто извор  heart

Това с амазон  Oh my ... Егати якото  good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #361 -: януари 12, 2017, 15:51:52 »

Да, голям лукс са. Надминават светлинно скромните очаквания на Фабио (аз не сьм чак толкова скромна, с което не се гордея; бих предпочела да сьм като него).

Даже там има човек, който е на негово разположение да му намери кьща, която да отговаря на нуждите и предпочитанията ни, училище са децата и всички организационни проблеми, които ни предстоят.  good

Сьвсем различно ще бьде, от всичко което познаваме досега.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: януари 12, 2017, 15:58:04 »

Леле, Ина това звучи страхотно.Някой друг да мисли за проблемите ти вместо теб.Кеф!

Ох на мен ми се приспа жестоко, а след малко ще ходя за дребната.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #363 -: януари 12, 2017, 16:15:03 »

За първи път чувам за подобна услуга! Страхотна възможност е!
 Хахаха, сетих се как ние се местихме в рамките на един град и то на 2-3 км. с кола. ММ взе служебния им бус и да видите как от 40 квадрата се изнася човек. Имаше моменти, в които се чудех дали 90 ще ни стигнат, за да подредим тетриса. Зорът беше, че всичко беше по стаите, а шкафовете и гардеробите още бяха празни.
Да беше и само това! Предната вечер майка подскочи до тавана, защото ние купихме нова пералня, а досегашната щяхме да оставим за бъдещите квартиранти. Та в местенето беше включено смяна на пералнята от стария апартамент с тази в нашите, носенето на новата и всички онези "дреболии". А колко неща бях изчистила....
Тия часове са ми най-тегави. Почти няма какво да се прави. Шефът пък цяяял ден го няма и не, че се разработи сега!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: януари 12, 2017, 16:28:58 »

За местене само не ми говорете.. Във Варна съм сменила 5 квартири, всяка година по една.. Първата нямах избор с познати от Враца (издържах ги по-малко от месец), преместих се да съм сама (около 7 месеца, но ми беше скучно), после се преместихме с едната ми колежка и приятелка, после двете се събрахме с още 2 колежки, после изгонихме едната и на нейно място взехме Илиян, но в нова квартира, после само с Илиян... Лудница! И аз не съм била никога като нормалните студенти само с няколко сака.. Аз имах собствена печка, микровълнова, тенджери, чинии, посуда, всичко.. Багажът след всеки път, ставаше все повече и повече!!! Ужас!

После като се местихме към София, с камион и колата натъпкана якооо.. След това от квартирата в новия апартамент.. Не искам и да чувам за местене в следващите 10 години минимум, защото сега имаме и куп мебели.. не  angry Girl_hide
« Последна редакция: януари 12, 2017, 16:31:00 от alexandrova_90 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #365 -: януари 12, 2017, 16:33:03 »

Машка, СУШИЛНЯТА /с всички букви главни Wink/ е предколедна светкавица, озарила иначе спокойното ни ежедневие. crazy В най- скоро време ще я преименувам на НИ3.
Ина, нищо не мога да я правя в момента. Ако я ползвам при минусови температури, понеже е на остъклена тераса, ще замръзне и ще и се скапе електрониката. Ако река да я продавам или връщам, едно ще се вкарам в нови разходи, загуби и ядове, второ, не вярвам че въобще е възможно да я извадим от мястото и без специализирана намеса. Засега е снежен човек с всички екстри. Връзката праз съвсем подходящо е замръзнала до лявото и бедро, та и метла си има.
Като завее южнякът и ако ми излезе положително салдо след предстоящите февруарски разходи по рождени дни на роднини по кръв и закон, ще отпочнем строителни дейности по нейното преместване над пералнята. Само трябва да сменим вертикалния бойлер с хоризонтален и да я закрепим на стойка, ама това са бели кахъри.
Не мога да не отдам и заслужена благодарност на факта, че покрай наместването И, сега киселото зеле е надлежно надиплено в буркани и свалено в мазето и не ми се налага да бъркам в замръзнал бидон, ако река да готвя сърми.
Нормално е фирмата да се грижи за устройването на служителите си, идващи от чужбина. Тук големите фирми също го правят.
Ина, наистина добре ви се подреждат нещата good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #366 -: януари 12, 2017, 16:36:10 »

Дамз.... когато дойдох тук живеех в стая от 8,5кв м, сьс скосен таван и душ кабина вьтре, която делях сьс ськвартирантка.

После пьрвият ни апартамент с Фабио от 25кв м ми се виждаше като палат. Оттам се преместихме с куфари, защото си казвахме, че нямаме ЧАК толкова много неща. С метрото, после пеша през един дььььлььььг мост над Сена... Всяка сьбота и неделя по няколко пьти с куфарите... тьгьрк-тьгьрк-тьгьрк... В ЦЕЛИ 35кв.

После вече имахме Марта и мебели, нямаше как, наехме микробусче. В огромният 50кв метров апартамент, в който живеем сега петимата.

Сега лесно ще отидем в Дьблин, но ако някой ден решим да се врьщаме, не ми се мисли...

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: януари 12, 2017, 16:38:29 »

И аз щях да напиша на Тони, че ще оцени Ринг мол с бебе lol lol
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #368 -: януари 12, 2017, 16:40:38 »

Ooo и при нас имаме съпорт за чужденци. Намираме им квартири, лекари, имаме даже от днес вече двама ex pat специялисти които отговарят за чужденците. Имат и линия на която звънят и ако имат проблеми да им превеждат да ги упътват. Но и при нас чужденците са много, над 30% от компанията... имаме и бежанци много. Местим ги от квартири също но само в София, но това с местенето от други държави е много яко, това даже е добра идея да предложим smile

Тони и ние с мм сме се местили много... най-смешното местене ми е било в Благоевград по квартири... изядохме и по един шут от хазяина...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #369 -: януари 12, 2017, 16:44:08 »

Свекърва, "НИ(три)" или "НИЗ (от емоции)"  funnytooth Въпрос на прочит.
Ина, това с куфарите ме разсмя! Ако се наложи да се връщате от Дъблин, подгответе компанията да ви наеме един чартър. Вземат се съгласят...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #370 -: януари 12, 2017, 17:27:55 »

И емоционално е Невъзвръщаема Инвестиция Wink, та залагам повече на тройка "3".  funnytooth
Миналата година НИ2 беше на презентация на негова съученичка /има клубове в големите градове "Пътуване и работа"/ и тогава открили сбирката със снимка, за каквато разказваш. Уж да разчупят леда, ама там са малко странни птици и вместо да се засмеят, направо били скандализирани.  crazy
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: януари 12, 2017, 21:34:06 »

Ина, местенето ви в Ирландия звучи доста добре и организирано. Щом има и кой да ви помага и там направо е чудесно. Не бях чувала за тази услуга на Амазон - много удобно.
Като се преместите, със сигурност ще се сближите с брат ти най-малко заради децата, още повече, че са връстници с Марта.

На нас последното местене ни беше това лято. Бях в 8-ми месец и направо ми се ревеше, но не искам да си спомням. Много се радвам, че си продадохме апартамента с цялото обзавеждане и уреди, поне тях да не мъкнем и мислим къде какво да слагаме. А най-вероятно и тази година ще се местим, но това местене го чакам с трепет, стига да се спрем на подходяща фирма, която да ни помогне за дизайна и обзавеждането.

Свекърва, явно НИ3 не е от най-сполучливите изненади. Дано лесно да й намериш място. На мен в момента сушилнята ми липсва повече отколкото съдомиялната. Всеки ден събирам по една пералня, а с това време нищо не съхне  nea

Marry me, може би е добре да потърсиш мостри от кремовете, на които си се спряла. В повечето аптеки обикновено предоставят, ако си поискаш.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: януари 13, 2017, 08:08:42 »

Честит Петък 13-ти! smile

Да ви е на късмет smile  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #373 -: януари 13, 2017, 09:15:05 »

https://www.youtube.com/watch?v=3q-NDmM2cGE
И от снимка с кафе няма нужда, направили са ни го хората Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: януари 13, 2017, 09:20:13 »

Привет, как сте?
Вярно е петък 13-ти, аз не вярвам на тия неща.Сестра ми твърди, че и върви на този ден.

ПЕТЪК Е! Утре се почива.Ние сме канени на детски рожден ден, поне малката ще се надивее, а аз ще се наприказвам.После имам да търся торти в нета, свалих си шаблон за картонена торта и мисля да почвам да творя за рождения и ден.То вярно има време до него, но все пак да се подготвя от рано.Че и за племенника ще правя.

Хубав и усмихнат ден!
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 58   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines