Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 21:49:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември и магията на Коледа!  (Прочетена 160439 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #465 -: декември 21, 2016, 16:41:08 »

 lol Може!

Да ви кажа - джуджетата на Дядо ви Коледа пасти да ядат! Работилницата им за нищо не става - тук кипи труд! Така разхвърлях в хола - имам първоначални пориви за работа с филца. Наизвадих сума си летни капели на малката, дето са за освежаване и ще им правя китки. Разбирайте, че листовете са подредени според капелите кое с кое ще върви. Започнах да опаковам подаръци и всичко се наелектризира с бяла хартия и червени панделки. По спалнята е напльоскано изваденото от сушилнята пране. В кухнята съдомиялната мен чака да я разтоваря от чистите чинии, а мръсните са по плота - да се чудиш защо ли. И това при все, че уж цял ден съм си вкъщи. tease
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #466 -: декември 21, 2016, 16:46:05 »

Свекс, съчувствам ти. Дето има  една приказка - яко са те нахедрили lol такива неща се подаряват ако старото е за изхвърляне Wink
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #467 -: декември 21, 2016, 18:20:17 »

Ааааа, няма да се разберем така  beating Защо не ми завиждате за всички останали 363 дни в годината, в които ме спукват от работа  tease

Свекърва, знам как бих реагирала аз на такъв Коледен подарък  beating beating beating

Баща ми подари на майка ми за един 8-ми Март ютия Филипс, беше в зората на демокрацията '92/'93, горкият човек...Щяха да ни дават по новините lol lol lol Но пък ютията още е здрава и работи безотказно Wink

ЕДИТ: Днес успях да си изпратя голяма част от Коледните подаръци, остават ми шаферките за утре и на една приятелка  yahoo Много обичам да правя подаръци. И най забавната част опаковането на подаръците за роднините  Santa santz

« Последна редакция: декември 21, 2016, 18:24:02 от marry_me » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #468 -: декември 21, 2016, 18:55:24 »

Чакайте малко, изобщо не ми е проблем, че не е личен подарък. Бих се радвала повече на ютия, тя поне нямаше да ми отваря допълнителна работа. Не съм и отвеяна романтичка, пръстен с диамант щеше да ме ядоса точно толкова, колкото и сушилнята.  smile Мразя изненадите, искам точно това, което ми трябва и предпочитам аз да си го избера. В случая трябваше да ни дадат ваучер, нямаше да пропилеем парите на ротативка Wink
Хехе, отгоре на всичко и се сдърпахме с Родния. Според него трябва да си мълчим и да сме дълбоко благодарни, аз пък държа да си кажа истината, че да не си причиняваме излишен стрес. Сега цари мъртва тишина и чакаме утрото да е по- мъдро и някой да разчисти терасата. Няма и телевизор, скрит е зад УРЕДА funnytooth
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #469 -: декември 21, 2016, 19:00:10 »

funnytooth funnytooth funnytooth Ма може ли да ни го подари чужд мъж?  funnytooth funnytooth funnytooth

Ох, аз сега успях да ви изчета сушилните премеждия... Ами Свекс, ко да се праи... мъже. Ти ги питай подаръка късе ти е Wink Може и те да те четат тука тайно и току еиж извадили пръстен.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #470 -: декември 21, 2016, 20:26:31 »

А, Киви, нямам повече нерви и за пръстен с диамант. Догодина ми е ред и ми се полага рубин, не искам да ходя като банкерка от ранните години на прехода с пръстени по всички пръсти Wink
Скай, най- добре чужд мъж или в краен случай некръвен роднина да ни подарява пръстен, няма да хабим семейната каса, я! smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #471 -: декември 21, 2016, 21:06:46 »

 funnytooth funnytooth funnytooth Явно този принцип важи навсякъде...бабата на една позната разправяла навремето на мъжа и - шушулката където си искал да я вадел, само пари от къщи навън да не излизали...

Сега вече с моят, дето не ми е подарявал диаманти...все така се будалкаме - викам, нали знаеш...само пари от къщи навън да не излизат tease

П.С. и чужд не ми е подарявал диамант де хахаха
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #472 -: декември 21, 2016, 22:24:48 »

Е моят ми е подарявал, но този пръстен е семейна реликва и точно като на Пепеляшка ми пасна. Като нищо Змей да предяви претенции някой ден, ще търсим снахата по мярка. Като гледам с мен  на мъжа ми рода как са случили на арна снАа, явно това е правилния размер.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #473 -: декември 21, 2016, 22:39:03 »

Като гледам с мен  на мъжа ми рода как са случили на арна снАа, явно това е правилния размер.

Киви, официално ме разби от смях  funnytooth funnytooth funnytooth ММ ме гледа подозрително вече funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: декември 21, 2016, 23:10:35 »

Ей Свеки що се оплакваш ся. Коледа е добър повод да се вземе нещо за дома. А и май беше писала че мислите да купувате . Момчетата са мислили и решили да те зарадват. Не може ли да се сложи върху пералнята, при нас е така.
Аз както бях писала кухненски уред си пожелах. Нищо лошо не виждам. Който  след 5 дена дойде, който помни премеждията ми. Даже и наскоро готвих с него. Не стават точно като пържени в олио картофите, но са хубави. И кюфтета пържих и калмари. Все свързвам коледа с покупки за дома. Аз тъй или иначе получавам много бижута от мъжа ми, за моите рожденни дни и за рождените дни на децата, даже предимно и само пръстени, даже наскоро бях в магазина от който ги купува да си купя обици (пробих си ушите на благовещение тази година) и казах на продавача другия път като дойде мъжа ми да му каже обици или за врата да вземе.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: декември 22, 2016, 02:57:28 »

Свекърва ,страхотни са ти момчетата  good  Нищо,че ти е дошло в повече ,важното е,че са вложили мисъл и са се постарали.Представям си как са искали да те изненадат,,милите  heart
Пък,ако не им намериш място,прати я насам ,,,при нас място колко щеш Wink 
   И брат ми много държи на подаръците,не на ваучери.Преди две години  на рождения ден на майка реши да и купи плазмен телевизор ,,,,и не само това ,,,А  искаше да е изненада и да заснема момента ,,,,,хахахх  Е не се получи добре.Прибира се рожденничката от пазар с торби,аз се хиля насреща и снимам,Опаковала съм телевизора с панделка и съм го сложила на дивана (той е черен).Тя връхлита  забързана и хвърля торбите точно върху телевизора и той се накланя на страни.На косъм да остане без подарък,,,,,голям смях,докато види,че има нещо на дивана момента беше отминал,,,После ме хока,че не съм и казала ,че ще я изненадаме,,,, shok
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #476 -: декември 22, 2016, 08:08:01 »

Добро утро.. smile

От както съм станала не спирам да се настройвам, че трябва да ходя до мола. Никога не ме е плашило това, доживях го  funnytooth Дано се прибера преди 22ч.  girl_impossible Все едно отивам на война  huhhuh.gif

Малко се ошашквам вече, че моята Звезда нищо не коментира и не получава.. Направо ще смажа куриера от Еконт, ако е объркал пратките  diablo diablo diablo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #477 -: декември 22, 2016, 08:21:00 »

Свекърва ,страхотни са ти момчетата  good  Нищо,че ти е дошло в повече ,важното е,че са вложили мисъл и са се постарали.Представям си как са искали да те изненадат,,милите  heart
Ако бяха вложили мисъл, сега нямаше да стои пред телевизора, в хола. Финансово работата е "танто за кукуриго", сумата ще им се върне като коледен подарък в евро, за екскурзии, изтеглени и опаковани в много красиви топки за елха /и не са с наша снимка Wink/. Остава ми само изненадата, която определено ще запомня с прибиране на леденостудено зеле в буркани и размирисване на обстановката. Сноши до 12ч. съм се занимавала с това. Ако малко бяха помислили, щяха да видят, че лаптопът ми е със счупен капак, че мобилният ми трябва да се зарежда всеки ден и че е на 3 години, както и че ми трябва малко помощ във вид на физически и психически труд за майка ми.  diablo
Карай, каквото било, било. Днес ще махат вратата от пантите и ще пробват да завъртят УРЕДА над печката. Понеже и двамата са много сръчни, а и не искат да ме чуят и да преместят печката и газовия котлон, много се надявам да не ми отворят още работа, да не останем без врата или печка и най вече те да не се наранят, че Родният е с две дискови хернии, а терасата е широка само 90 см. Цяла нощ не съм спала от притеснение blush
Ходи ми се по любов...
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #478 -: декември 22, 2016, 08:27:58 »

Ходи ми се по любов...

Ами мога само да ти предложа да те придружа...и да търсим дружно някой дето ще ни подари диамантен пръснен и обеци. girl_wink Или нов телефон с диаманти?...примерно...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #479 -: декември 22, 2016, 08:28:20 »

Свекърва, трябвало е да се жертваш за още едно и да се молиш да е женско.Щеше да им налива акъл в главите на мъжете  blum

Посмях се и аз за ваша сметка.Аз днес купувам последните подаръци (надявам се) и край.Просто ми се проточи всичко тази година.Айде децата ги оправих рано-рано, ама възрастните са ми проблемни.Моите хора са вече много по-добре, пъпките загарят и те започват да приличат на нормални.Ще видим само на дребната дали ще и остане белег на носа, че така усилено я драпа тая пъпка...

Хубав ден на всички!Коледа идва, усмихнете се!
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines