Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 00:49:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември и магията на Коледа!  (Прочетена 158656 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: декември 08, 2016, 12:57:11 »

И в Димитроврад има една фирма, правят ръчно детски играчки.Имат дървени кубчета, пъзели, обучителни игри, но не са така джиджани като чужбинските.Аз и взех на МОника от там кубчета дето да трябва да реди картинка от тях, един пъзел и няколко игри с карти.Те са с букви и съответни предмети започващи с тази буква.Ще я видя дали ще са и интересни.

Май само аз не съм имала къща за кукли и не съм била фен на такива неща.Не са за мен те.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #256 -: декември 08, 2016, 13:10:47 »

О, Маги, то това е случайно едва ли не! Аз имах Лего, обожавах онези дъски на дупки и с едни цветни като кабърчета се правеха карнинки. Имах Мачбокс колички, много пъзели. Странно е колко неща са живи и до днес. Сетих се за два калейдоскопа, та ще ги търся или ще купувам. Гледам, че забравени игри се завръщат.
Аз съм се занимавала с детска стока. Имахме дизайнери. Когато ни подариха чаршафи на Тач, малката започна да си ги познава. Чоплеше с пръст една зебричка. Четвъртият обиколник го бях оставила в нашите и реакцията беше същата, когато сме оставали там да спим. Много са важни цветове и форми за толкова малки деца. Точно Тач например  нямат ярки чаршафи за деца. Всички са пастелни или млечни. Формите са много меки. Фигурите са с ясни очертания в специфични нюанси. В тази връзка българските фирми имат още да учат, но определено нещата се подобряват.
Фери ме срази с РобоКен!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: декември 08, 2016, 15:21:28 »

Хаха, да разбрах какъв празник е. Wink

Аз обичах Барбита, но нямам нито една в момента. Дори не знам какво се е случило с тях.

Фери, Алекс много се сърди, когато му чистим нослето.  Когато през нощта усетя, че има сополче, направо ми призлява като знам, че ще се сърди, ще се разсъни и т.н. ама няма как да го оставя така, защото няма да може и да яде.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: декември 08, 2016, 20:43:52 »

Да ни е честит празникът, той се празнува цял живот, ако си бил веднъж студент  Wink Аз лично го прекарах в учене и малко размотаване (или повече). Събота ще се събираме с кумовете и ще го отбележим повечко.

Ей, много обичам играчки! Още си купувам. Лего подарявам на милото или си купуваме общи. Събирам и играчки от шоколадови яйца (днешните обаче не струват).

Като малка не харесвах кукли, защото съседчетата бяха все момчета, та главно с топка и колички си играехме (Най-ранния ми период с любим предмет са били отвертките.Веднъж съм си скрила една под възглавницата, да си спя с нея, и като баба ми видяла...).

После нашите се притесниха явно, да не стана съвсем мъжкарана и започнаха да канят момичета у нас. Та късно открих куклите, но пък много си ги обичах и тях - имах една кукла бебе Нели, ама като истинска (когато я купувахме я бяхме оставили в количката в Метро и една жена помисли, че е бебе), имах любимо барби Сузи от зрънчо, имах и кукли Дунда, Бебо и Събрина. Ех, припомних си ги сега, липсва ми да си играя!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: декември 09, 2016, 08:40:38 »

Добро утро.Петък е!Надявам се събота да се понаспя, но детето тръгва да се разболява, та надали ще ми се случи.

Като ви чета си давам сметка колко сте по-малки от мен и в колко различни времена сме живели smile

Хубав ден!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: декември 09, 2016, 08:58:42 »

Добро утро smile


Вчера шефа ме изпрати вкъщи да си почивам, че го беше страх като седи в офиса да не го заразя.. Аз от къде да знам, че е решил да дойде  pardon Днес реших, да си остана сама в нас, вместо да се разкарвам... Много ми е запушен носа, ужас sad Болна по всички параграфи, ебаси и вируса  diablo

Пропусках да кажа вчера, честит празник на студентите  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #261 -: декември 09, 2016, 09:18:06 »

Привет!
Маги, нали? Даже моите деца не са толкова малки... Но пък е добре човек да си сверява часовника.
Вчера бях на пенсионерско парти, точно на 8- ми декември. В последната ми месторабота има много хубава традиция да събират пенсионерите, да им показват какво се случва през последната година във фирмата и какви са плановете за следващата. Та там бях в групата на най- младите, добре е да си в тази категория blum
Покрай благотворителните дейности в отдалечени места, получихме много писма с благодарности. От с.Нареченски Бани ни изпратили елхови клонки, от Брезовския балкан - шишарки, от Тополовския край- фасул и ошав, много детски рисунки и какво ли още не. Много се трогнах heart heart heart Колкото по- бедни са хората, толкова по- богати са сърцата им. Едно момченце в 4-ти клас от групата на отличниците ни пише, че най- голямото му желание е да дойде в Пловдив и да види празничната украса на живо, а после да го заведе някой на голямо кино 3Д. Колко малко иска... Ако можем да го организираме през зимната ваканция, ще поканим отличниците, разделени по училища. Пуснахме вътрешна каса за набиране на средства, от Ръководството също обещаха да ни подкрепят. Няма да ми е скучно през януари.
Много хубав и успешен ден на всички ни!
П.П. В онзи сайт за стъклените играчки не виждам цени crazy
Тони, оздравявай!
Някой ми беше подарил такива форми за сладки / елхичките/. Изчудих им се чуденето за какво са толкова различни големини и някъде съм ги "скрила". Ще се изям от яд, като виждам сега какво е можело да се направи diablo


* 15400978_1324012537648839_3307503738420806820_n.jpg (67.34 KB, 320x320 - видяно 2184 пъти.)
« Последна редакция: декември 09, 2016, 09:22:20 от svekarva » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #262 -: декември 09, 2016, 09:45:02 »

Колкото по- бедни са хората, толкова по- богати са сърцата им.

 :goodpost:Не е валидно винаги, но много често! Страхотна инициатива във вашата работа и чудесен колектив!

Добро ви утро! При нас е мразовито, но слънчево. Денят трябва да е хубав!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #263 -: декември 09, 2016, 10:06:05 »

Явно сте били много силен колектив! Не са много местата, на които бивши служители се събират с повод или без. Това силно ме беше впечатлило и в комшийка, която работеше в кръвопреливния. Имали си дни на срещи.
Мен вероятно ме тресат хормони, защото ми идеше да ревна на желанието за 3Д кино!
Дано е хубаво времето през почивните дни. Искам да се разходим с Мънинката без цел и посока.
Тони, много са кофти вирусите по това време, ама другата седмица ще е студ. Дано тогава вече се спрат!
Маги, не така! То някои булки са доста по-малки от мен, ама гледам го приемам с усмивка. Така де - ветераните от форума не трябва да се дават.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: декември 09, 2016, 10:23:02 »

Добро утро! smile

Свекърва, направо ми усмихна деня, много хубави неща си разказала за вашата инициатива и за ответната реакция good
Ето, по Коледа стават чудеса..
Не искат много децата наистина, дано успеете да изпълните това тяхно желание би било много паметно за тях.

В тази връзка съжалявам презадоволените деца, не случайно трудно се намират неща, които да ги въодушевят.

За възрастите във форума и аз го забелязах, но пък така е още по-интересно Wink


П.П Свекърва, верно ли затри формичките?! girl_haha

Когато дойдох тук първата година, направо се изумих какво разнообразие на материали за печива пускат по магазините по това време. Бях се зарекла всяка година да си купувам по едно нещо. Спазвам го(с изключение на тази година), но пък започнах да подарявам и раздавам, защото все на някой много се харесва от близките и познатите от България и сега аз пак нямам pardon, но здраве да е, все някой ден ще си направя колекцията. smile
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: декември 09, 2016, 11:05:29 »

Здравейте..

Хубаво е, че из форума се срещат различни възрасти.. Така има обмяна на опит smile

Тони бързо да оздравяваш.. И аз изкарах тоя вирус за 3 дена..

Мари и аз като теб, от както съм тук се чудя каква формичка да си купя по напред. Повечето не знам как се използват, но да имам все някога ще се науча smile

Свекс винаги правите много хубави неща, дали за деца, дали за възрастни, организацията ви е страхотна.. Много се радвам когато има такива мероприятия..
Вчера гледах по новините как възрастни бивши студенти на 70 години празнуват празника.. Много мило ми стана как се забавляват тези хора.. И че някой се е сетил и за тях..

Направих тема за коледни рецепти заповядайте моля smile

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,37592.msg712867/topicseen.html#msg712867

Хубав петъчен ден smile

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: декември 09, 2016, 11:12:28 »

Добро утро!

Гледам, че има слънце. Не знам колко е топло, но искам навън. Чакам малкият да стане и излизаме.

Довечера са оказа, че ще излизаме с отбора по футбол на ММ. Ще видя този път до колко ще го докарам.

Готови са ни снимките от фотосесията, но нещо нямам интернет на лаптопа и не мога да ги сваля.  diablo

Маги, дано този път й се размине на Моника.

Тони, ама и теб яко те е лепнало. sad

Аз пък ви приемам за равни... blum

Свекърва, много хубава инициатива. Все забравям да напиша.  good

Хубав ден!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: декември 09, 2016, 11:38:14 »

Свек - това ще е супер ако успеете да го направите.

Аз си говорих с една съфорумка по тоЗ въпрос наскоро...че винаги като дойде Коледа и като осъзная разни деца, какво точно искат за подарък, и като знам в крайна сметка какво представлява за много от нас това да купиш кукла, светещи маратонки или нещо, което за нормално дете е да кажем нещо не толкова интересно, защото го има без проблем...и ми става супер тъпо.

Защото и моето семейство не е било богаташко, и аз съм си мечтаела за кецове, само дето тогава едни кецове хубави струваха колкото 2 заплати...а сега е много по- различно. Така де...пак ми стана тъпо. Не, че правя много, ама поне по малко...да знам, че някой се е зарадвал...
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: декември 09, 2016, 11:46:30 »

Не, че правя много, ама поне по малко...да знам, че някой се е зарадвал...

Като направи всеки по малко и става нещо голямо  good
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: декември 09, 2016, 13:01:53 »

Здравейте!  Кофти ми е,  че тая година не мога да помогна по празниците,  просто сме твърде нови и ошашкани тук и не зная как и с какво бихме могли. Но се радвам от сърце на инициативи като на Свекс и Скай.
Тони, оздравявай бързичко.  give_rose пий чайчета с лимон и не подценявай,  пий лекарства.
Маги,  дано да не се разболявате.
Макар и сополив Кико вече има  напредък в градината. Само докато го оставям леко мърка а и като види госпожата  и казва :"бабоооо" че е малко възрастна и тръгва да си играе. Закусва и обядва там. Дано да продължи все така!
С 300 зора си уредих боядисване на корените за 70 лв  nea тук си е скъпо, маникюр и т.н явно само в Бг ще се прави, че то тука няма и защо, никъде не ходя, та да си давам парите напразно.
При вас пече ли? При нас все е сняг и -5-10 градуса. През уикенда ще се оглеждаме за дрехи, че има разпродажби.  Дано накажа яки неща.
И аз съм от големите - барбита по наше време нямаше само колички за кукли,  моята беше червена и въртящи кукли. Това си беше тотален хит. На някой като му донесат такава от съюза о ставаше тотален хит. Всички тайничко завиждахме.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines