Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 01:44:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември и магията на Коледа!  (Прочетена 158740 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: декември 06, 2016, 12:49:46 »

Киви, това елхата у вас ли е във ФБ  Oh my ...
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #166 -: декември 06, 2016, 12:55:51 »

Панди, това е елхата у нас, да... Кивито тотално  crazy crazy crazy на тема декор, даже сега ми хрумна как да я рециклирам за догодина, но това ще ви го показвам догодина.

Аз вече пратих моя подарък, та ако някой се чуди дали да ходи днес до Еконт или утре - да иде утре, че да не се разхожда 2 пъти smile
« Последна редакция: декември 06, 2016, 12:58:59 от Kiwi » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: декември 06, 2016, 13:40:11 »

Заклевам се, че покрай цялата олелия с тази нова сладкарница, съвсем забравих, че имам да мисля и да изпращам подарък  Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #168 -: декември 06, 2016, 13:48:44 »

Прибрах се изтощена! huhhuh.gif
Ааааа, Киви, никакви такива във ФБ. Дай и ние грешниците без ФБ да хвърлим по едно око на елхата Wink
Хахахах, Тони, нищо, че си забравила. По Великден може да се присетиш. Пак ще е навреме.
Ох, омръзна ми да гледам принципа "лоша реклама няма". По този повод - гледаме привечер тв и едно магаре припка след руса кака. ММ вика "Т`ва пък к`во е?". Само му казах да наблюдава внимателно. В един момент имаше вече реплика "Кашляш като магаре..." и..... Такъв смях разтресе спалнята ни laugh laugh laugh
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #169 -: декември 06, 2016, 13:53:33 »

Добър ден!

Свекърва да ти е жив и здрав именника и да му е вечно името. Вечно име и на най-малкото Николайче на мама Рататуй!

Аз довечера ще правя шаран, да видим ще го мятаме ли в боклука или не. И аз почти съм готова с подаръка  yahoo
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: декември 06, 2016, 13:54:11 »

Али, съгласна съм, но факт е, че никога нямаше да си пуснем с Илиян песен на Фики, докато си лежим вкъщи  pardon

Изневиделица ме заболя гърлото  cray cray cray cray

Свекърва, за 5-ти пост сигурно си мисля, да ти честитя за именника и все забравям! Да ти е жив и здрав!

На Рат вече й честитих  heart И ме награди със снимки и клип на Ники  heart heart heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #171 -: декември 06, 2016, 14:06:55 »

Али, нали знаеш, че трябва да си по- внимателна със споменаването на звуци и движения на спалнята, особено ако е замесен и ТМ funnytooth
Благодаря, Тони! Ще ида и аз да си изпрося клип Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #172 -: декември 06, 2016, 14:29:36 »

Лелее, колко много именници се събрали... още веднъж да са ви живи и здрави smile
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: декември 06, 2016, 14:42:44 »

Честито на всички именици (вчерашни, днешни...)  pardon  give_rose

За френските макарунс - и аз ги обожавам. Както и всякакви сладки от бадеми - марципанови картофчета, например (имаше такива в Лидл, а преди майка ми беше донесла от чужбина)... Но не ги обичам покрити с шоколад - разваля ми вкуса.

За подаръка - още не съм имала време за него. Искам да стигна до Икеа, но вече втора седмица не мога от болни хора вкъщи...   pardon А и ще видя какво ще има на изложението Доверете се на българското в ЦУМ.



Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: декември 06, 2016, 16:09:18 »

Здравейте, честито на всички именници . Моето момче също празнува днес и ми беше едно хубаво хубаво. После ми се обади куриера, че най-сетне са ми доставили Филипс Еърфрайъра, който поръчах преди 10 дена. Аз бях оставила пари на чистачката и се прибирам и кво да вида. Пакетът е малък , отварям -сешоар. Щях да получа удар. 1 час звъня на всички възможни телефони на Зора,никой не вдига, накрая се качих на колата и отидах на место. Кошмар просто .уреда ми струва 440 лв. Сешоара 44лв. Сега ще чакам да видят дали хората със сешоара ще върнат фритюрник.малко ме съмнява, но казаха, че до ден два ще ми се обадят.  Да бях казала на чистачката да го отвори, но от къде да предположа. Дано се опрсвят нещата.
За форумските подаръци, аз отдавна съм готова, но ми се стори рано, сега пък нямам време и не знам кога ще го пратя. Че около мен е пълна лудница. Много празници, много задачи.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: декември 06, 2016, 16:14:55 »

Руми, да ти е жив и здрав именника! Не разбрах малко, предварително ли е бил платен 440лв, че другите хора, които е трябвало да получат сешоар, да не искат да го върнат? Писала си, че си оставила пари.. Уф, неприятно.. Дано се оправят нещата.. Те по-скъпи вървят по принцип с поне стотина лева.. Преди обмислях закупуването, но ние пържено не ядем много, а и Мултикукъра беше инвестиция от 400лв, която използвах 2 пъти в един и същи ден... Така събира прахоляк, отказах се и за този уред  pardon
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: декември 06, 2016, 16:28:06 »

Никола Крумов

Шаранът алпинист

Днес Нора рано-рано ме изрита от кревата – трябвало да ходя за шаран. Клозет, баня, мия зъбите с цигара в уста, обличам се, обувки, ключовете за колата и на пазара. Господарката е заръчала жив шаран точно три килограма. Тършувам из магазините като попово прасе в торта – меря, тегля, карам се с продавачките. Най-сетне намирам подходящата риба. Хвърлям я на пасажерската седалка и потеглям към вкъщи. Тоя шаран обаче много жив – рипа, подскача, ще излезе от плика. На следващото кръстовище му слагам колана да не мърда. Малко преди нас ме спират катаджии. Тоя почва да се хили и вика колегата си. Сочат препасания с колан шаран и се търкалят от смях. Убедени са, че съм мъртвопиян или дрогиран, вадят цяла лаборатория и почват да ме изследват с най различни дрегери. Все пак установяват, че съм само душевно болен и ме пускат. Прибирам се – любимата е доволна от покупката, но котката Ивелина пощурява. Дебне шарана, скача отгоре му, бие го с ръчички, хапе го, опитвайки се да го удуши. Сега трябва да заколя рибата. Слагам я до мивката и вадя сатъра. Първи удар – сцепвам плота. Втори удар - телефонът ми е на две. Шаранът галопира из кухнята. Нора се разбеснява и ме праща да го убия на терасата. Крещи след мен, а Ивето подскача подивяла, мъчейки се да го докопа. Данданията продължава на балкона – много съм изнервен. Двете жени ме хулят, а в суматохата хлъзгавата твар се върти в ръцете ми... уооп... и шаранът полита през терасата. Тримата зяпваме шокирани. Пръв се съвземам и както съм по папучки, търча надолу по стълбите. Няма го на тревата, сигурно някой го е откраднал. Вдигам очи... ха... заклещил се е на един клон. Почвам да мятам камъни. Събира се тълпа. Хората неосъзнато се оглеждат по другите дървета. Един комшия ме пита как е станало. Не мога да му кажа, че съм го изтървал от апартамента и за по достоверно обяснявам на всички, че шаранът е прегризал торбата и мигновено се е покатерил на липата. Съседите цъкат с език. Успявам да го сваля. Вкъщи се чудя как да умъртвя звяра. Ще го убия с микровълни, но не се събира в микровълновата. Може би с ток или отрова за плъхове!? Ще извикам някой приятел и ще му пуснем хладилника отгоре. Имаме един полицай във входа – ще застреля шарана все едно е крадец. Да му дам ли да пуши, че да пукне от рак или по-добре да взема хапчета за кръвно от някоя бабичка и да му причиня инфаркт? Накрая ми писва – грабвам ножа и го убивам. Ще изядем животното с благодарност и уважение, че беше тук, за да ни нахрани. Честит празник на всички именници! Здраве – останалото все някак ще го нагодим!

 funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: декември 06, 2016, 16:29:28 »

Аз пък не виждам какво има да изясняват няколко дни. Грешката е при доставката и въобще не е по вина на клиентът.
В повечето случаи не се разрешава отваряне на пратката преди плащане, ако доставката е с куриер.
И въобще, то е ясно какво се е случило.
Вземат си сешоара, връщат парите, а там да се изясняват с когото искат и ако ти все още си искаш покупката, ще ти я доставят.
Направо се изумявам girl_impossible

То и аз на един сайт попаднах, но откъде да предположа, че така ще стане като е голяма верига за козметични продукти. Та направих заявка като очаквах да изпратят банкови детайли, за да си платя, както обичайно практикувам, защото нямам карти. Обаче сега, вече втора седмица... нищо. Само имам потвърждение на заявката и толкова.
Изпратих имейл със запитване, вече седмица пак нищо.
Поне не съм плащала, но ми убиха желанието направо.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: декември 06, 2016, 16:42:49 »

Здрасти!  Живи и здрави всички именници!  Много яко това за Шаранчо алпинист. 
Не разбрах за сешоара - на Руми или Мари е поръчката? Както и да е - кофти е да се разправяш с доставчици! Но пък в Швейцария не са ли уредени тия неща?
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: декември 06, 2016, 16:43:44 »

Тони, от телефона пиша и за това по-кратко и неясно. Извинявам се. Аз този уред от 1 година го искам. 560 лева е по принцип и за първи път беше намален и го поръчах. Доставка с наложен платеж. Чистачката ми го е приела и платила. Аз затова се притесних. Тя не е знаела какво е, аз не и казах да го отвори. То и не знам имс ли такава опция. Ако бях аз щвх да видя, че е по малка кутията. А инсче вътре имсше фактура за фритюрника. Притесних се да не почнат да увъртат нещо . Дано е наред всичко
Аз няколко пъти имам дребни проблеми с онлайн поръчки, но това сега беше върха.
Днес ще ходим у свекърите на гости. Досега все у нас праьнувахме уж за по -лесно за децата.  Но сега направо и казах,че ще ходим у тях. Свекър ми е Никола .
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines