Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 23:16:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември и магията на Коледа!  (Прочетена 158976 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #60 -: декември 02, 2016, 08:44:06 »

Добро утро!
Днес времето е страхотно и се чудя как да си разпределя деня. Трябва да ходя до личната, чакам и куриер, а толкова ми се искаше да драсна към центъра за подарък.
Винаги ми е много смешно, че Никулден е ден на банкерите, счетоводителите и измамниците едновременно funnytooth Защо ли са на един тезгях сложени!
Майка уреди шарана и си стана традиция да се събираме на този ден. Не за друго, а ММ много мрази риба с кости. По-скоро мрази упражнението повече плюеш, по-малко ядеш. "Шаранът на мама" обаче много му допадна и само вре глава в тавата. Майка пълни рибата с орехи, кашкавал и ситно нарязан лимон с корите. Torte
Ох, тия покемони са ми много анти. Тъпомерите отдавна ми са изпочупени и просто такива неща си ги пускам покрай очите/ушите.
Хайде, усмихнат ден на всички! Sunshine
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: декември 02, 2016, 08:50:58 »

Ай привет.Аз снощи имах много приятна вечер.Събрахме се по женски в едно от вървежните заведения в града.То пък да им се прецака системата и трябваше да чакаме всяка порция по нам си колко време.Но поне се наприказвахме smile

М Свекърва мисля, че знам какво ще се случи, ама да видим дали съм познала.

Ние пак не сме спали, добре че утре е събота.Вече нямам сили, нерви и каквото и да е.Просто искам да спя!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #62 -: декември 02, 2016, 09:14:58 »

Привет!
Онова изречение е копие от ФБ. Wink Един вид доказателство, че е сложена въпросителна на разказно изречение. Не е мое, аз не ги увъртам толкова. Нещо много ми се навъдиха реклами с "познайте защо?", "искате ли?", "почакайте да видите!" и "готвим ви изненада" blum Бе я си кажете направо, оставете ги тези американски маниери за "привличане на вниманието"  smile
Хехе, да си пийнем голямото кафе с нещо от тъпомера:
http://www.obekti.bg/chovek/kazhi-kakvo-kafe-obichash-i-shche-vidish-shcho-za-chovek-si


* coffee_shutterstock_116928931.jpg (40.1 KB, 936x624 - видяно 139 пъти.)
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #63 -: декември 02, 2016, 09:19:19 »

Цитат
Покемони борят болестите с Мурсалски чай".... е тва беше ... не знам тъпомера ми дали се счупи или просто си събра багажа и напусна. В този ред на мисли гледахте ли видеото на Виваком или "Издислав" чалга интерпретацията?

Аууу това аз го постанх, това с покемоните е фирмата на кума smile казвайте какво не ви харесва да му предам обратна връзка, да промени нещата. Много време разработва тези продукти и му е много важно да е в правилната посока.

За Виваком нямам думи  crazy тук вече се майтапим за " Браво мойто момиче, браво мойто момче" И любимото ми : " Слушам, да, едно, второ, трето! Разбрах"

Издислав се върти на рипийт от вчера  yahoo
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: декември 02, 2016, 09:32:20 »

Аз се обърках с тия кодови думи, моята недоспала глава тотално отказа!

Булче, тая Издислов, само чух за нея, ще взема да я пусна, да видя за какво иде реч.А колкото до на Виваком видеото, не можах да го издържа.Няма такава глупост, честно.И за това някой е дал пари?Сериозно?
Това на мен лично вместо да ми вдигне духа и желанието за работа, направо би ме отказало!

Едит:Чух песента, това е направо гавра!На мен Фики ми е ужасен по принцип и като го видя сменям канала, ама сега направо се гътнах.Да се смея ли да плача ли?!
« Последна редакция: декември 02, 2016, 09:37:16 от магито » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #65 -: декември 02, 2016, 09:41:22 »

Маги ние понеже работим подобна работа, и можем да ги разберем защо правят тези простотии хахах. То не е за реклама, а за вътрешна мотивация, и ние сме правили подобни за потенциялни клиенти...

Ооо щом тази не те кефи си пусни Вертолета на Фики  lol lol lol Като каже " Зарад тебе вдигам вертолета"  припадам от смях направо DANCE DANCE DANCE lol lol lol laugh laugh На мен колегата тук ме спами с всичките чалга произведения, не ги слуша и той, ама знае всички уникални хитове. Аааа има и една "Чалга пеперутка"
« Последна редакция: декември 02, 2016, 10:05:28 от bulche91 » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #66 -: декември 02, 2016, 09:44:22 »

Булче, на мен ми идва в повечко това, че маркетинг отделите ръсят обилно всичко за деца с анимационни герои,  горките Елза и Ана колко кисело мляко и минерална вода са продали идея си нямат. И изобщо  покемоните ( анимационно извращение от ранните детскоградински години на сестра ми) и мурсалския чай в главата ми идват от различни вселени без пресечни точки. За хващането на вниманието, хваща. Но бях толкова потресена от абсурдната комбинация, че помня за покемоните, а не продукта, а отворих и разцъках статията на бързо. Мурсалският чай сам по себе си вече е вид търговска марка и достатъчно разпознаваем, за да може да се продава и без покемони, след като дори в Лидъл имаше миналата седмица.

Айде стига толкос, че не могат да ми насмогнат после писателките smile

 
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: декември 02, 2016, 09:55:16 »

Аз за това казах, че ако съм работник няма да ме мотивира това видео, ами напротив.Браво моето момиче?!Дет се вика WTF?!

За мурсалския чай съм абсолютно съгласна с Киви.Той вече е марка, продава се котира се, ако е и био, начи ще се лепят на него.А той е био това е ясно, ама като лепнеш био нещо си и глей кво става!

И аз като Киви, не обичам всичко свързано с анимационни герои.Съвсем целенасочено не пускам на Моника популярни филмчета и не и купувам каквото и да е свързано с ония двете(Елза и Ана), а и тя им вика само Принцеси и за нея са същите като Пепеляшка например.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #68 -: декември 02, 2016, 10:04:13 »

Писателките днес са на детска книга и основното- привличане на внимание за мултикукъра ама това другата седмица. Щото видите ли, щом ние можем да готвим с него, защо и вие да не можете?
Отивам да търся за покемоните.
Има един форум с тема "абсурдни линкове" или нещо подобно, аз като изпадна в дупка и там отивам да гледам Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #69 -: декември 02, 2016, 10:06:35 »

Шеф да ми говори на моето момиче е .... не знам. Беше ми приятно, напускам! Просто ми стана жал за всички работещи във Виваком, защото излиза, че само някакви леки (като килограми) жени, които ходят с чорапи на работа, просперират и си покриват заложените цели.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #70 -: декември 02, 2016, 10:28:52 »

Аз хал хабер си нямам от Издислав и от вивакомската реклама. Телевизия почти не се гледа вкъщи.
Що се отнася до съвременни анимационни, а не класики - тук положението е един път. Малката изпада в ужас и започва да пищи "Спри го, мамо, махни го!" Oh my ... Единствено може да понесе Маша и Мечока, онова за доктор си нам-си-коя и горе-долу с това се изчерпва. Предпочита да се върти вкъщи двете тържества от яслата или диск от нашата сватба "как те взимат с музиката".
Племенникът е зомбиран. Деверът пуска картуун нетуърк и се хили на простотии, а малкият му подражава. Косите ни се изправиха с ММ, когато се наложи половин ден да сме с племенника. Нещо изяде едно подобно на куче друго нещо. Появи се трето нещо (уж дете) и започна диалог: Дай си ми кученцето! Аз го изядох! Върни ми го! Сега ще го повърна shok shok shok Всичко това придружено от ужасни звуци и фалцетни тонове girl_impossible
А после нещо против пушещия вълк от Ну погоди да кажете?!
При личната нямаше никого yahoo Приключих за минутки! Сега ще си намеря приятни занимания Wink
(Скапа ми се нещо форумът и ми излизат множество черти, а не публикувани мнения sad )
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #71 -: декември 02, 2016, 10:44:02 »

Ейй назад съм и аз, нито за покемоните, нито за виваком знам sad дайте един линк за бедната душа да се образовам blum
В тоя ред на мисли, мурсалският чай не го ли патентоваха гърците? Нещо ми се върти свързано с тоя чай...

Иначе за биото, имахме позната, която работи в био сертификацията и си е сериозна работа, има поне някаква гаранция за чистота на продукта. Аз с купено био прясно мляко от магазина и българска закваска си правя много културно кисело мляко, каквото прави и майка ми като сме в България.

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #72 -: декември 02, 2016, 10:49:32 »

Шеф да ми говори на моето момиче е .... не знам. Беше ми приятно, напускам! Просто ми стана жал за всички работещи във Виваком, защото излиза, че само някакви леки (като килограми) жени, които ходят с чорапи на работа, просперират и си покриват заложените цели.
На мен най ми харесва "Ама аз ще карам!". Нещо като ще правим секс, ама аз ще съм отгоре, както казала една партийна ръководителка на безпартийния си мъж, ми идва.
Ама то щото в опаковката има подарък покемон, затова и заглавието е такова. Мислех, че е някакво клипче.
Хихи, снощи съм се хилила като побъркана на поста на Панда за Издислав и за времето му на поява  funnytooth
Али, недей така, в сферата на търговията работиш Wink, трябва да си на "ти" с всички реклами. Хехе, ще си възпиташ детето в нарцисизъм, като гледа само собствения си образ funnytooth
 Клипът на Виваком не е показван по телевизията, само в социалните мрежи се върти Wink.
Допълнено http://offnews.bg/news/OFFTOPIC_18750/Sotcialnite-mrezhi-se-smeiat-na-Vivakom-video_640358.html
http://trapeza.bg/pokemoni-boryat-bolestite-s-mursalski-chai/
https://www.youtube.com/watch?v=f8-zbAdWncw
« Последна редакция: декември 02, 2016, 10:57:21 от svekarva » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #73 -: декември 02, 2016, 10:58:32 »

Специално за "изостаналите" пуснах по- горе линкове.
Това не бях го гледала, изпуснала съм го. Заслужава си, за обща култура поне Wink
https://www.youtube.com/watch?v=PVITY6IyGEI
« Последна редакция: декември 02, 2016, 11:25:43 от svekarva » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #74 -: декември 02, 2016, 11:08:45 »

Отричането на сьвременните герои и аз много го желаех, но като порасна Марта и дотам беше. Сдадох багажа, защото се почувствах пред дилемата - тя да е доволна или да й наложа това, което искам аз (говоря само и конкретно за нашия случай и конкретното дете - за нея беше важно и много говореше за това).

Сега сьм на рьба да й купя розов, пластмасов фотоапарат, с батерии, за правене на селфита  bad  SUICIDE

Купила сьм един куп дьрвени играчки, но знам, че няма да им обьрне никакво внимание, а онова ще я направи истински щастлива и ще играе много с него. Всеки пьт в супера ми го носи и ми казва, че Ей това иска от дядо Коледа !
 sad

Идеи за подарьк за Фабио за Коледа??

Препорьки за хубави коледни филми??
« Последна редакция: декември 02, 2016, 11:22:14 от inaxastra » Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines