Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 00:19:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември и магията на Коледа!  (Прочетена 158978 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #90 -: декември 02, 2016, 14:21:27 »

Две букви е по-стилно за мен, иначе изглежда като на сауна с колегите  blush

Да и мен ме кефи бежовия. И шальт и шапката са в подобен нюанс. Ще отида да ги видя наживо и ще реша на място.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: декември 02, 2016, 14:34:41 »

Две букви е по-стилно за мен, иначе изглежда като на сауна с колегите  blush



На същото мнение съм good


Ина, тази марка играчки е доказана и хубава, въобще не му мисли. Аз не съм се вглеждала подробно като ми го показа, мислех го за поредната еднодневка.
Вкъщи имаме такива, имаме детски компютър(много полезна играчка и дори интересна за децата хахаха) и въпреки, че поставяме рекорди по краш тестове на играчките, все още са читави и работят.

В тази връзка и преди смятах да пиша, каквато и да е играчката, за мен е важно да не е еднодневка.
Защото ако ще се чупи от едно изтърване(деца са все пак) и се разпада в ръцете на детето, то започва да го приема за нормално и съвсем няма стремеж играчките му да са здрави и хубави.
Далеч съм от мисълта,че дадена играчка трябва да стои на рафта или в кашона, за да не се чупи и да се съхрани, но виждам, че на самите деца(поне на моите) им се иска играчката да си е такава, каквато са свикнали да я виждат, без липсващи елементи и винаги силно се впечатляват от всяко счупване или разглобяване.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #92 -: декември 02, 2016, 14:43:25 »

Две букви е по-стилно за мен, иначе изглежда като на сауна с колегите  blush

 ROFL ROFL ROFL
Иначе, да, и на мен двете букви (ръкописни) са ми по-стилни.

Аз съм по светли цветове, та бежовият чадър ми харесва.
Мари, аз от дете съм точно така възпитавана. Когато за първи юни майка и татко ми купиха още едно Лего (имам 3-4), бях толкова щастлива! Много играех с него, обаче супер старателно си прибирах всички части. И до днес си стои в оригиналната кутийка. Същото нещо и с пъзелите, които навремето се наричаха, така пише и на кутиите им, "картинна мозайка".
Аз самата изпадам в ужас, ако някой подарява ниско качество играчки, дрехи, аксесоари. И не е само до изпускане. Пазарът е залят от некачествена стока, която стои здраво, докато е в кутията. Затова и не смея много да купувам играчки, които не мога да ги докосна, а докосвам опаковката. Има пластмаса и Пластмаса!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #93 -: декември 02, 2016, 14:50:39 »

http://carrotsareorange.com/photography/
http://www.redtedart.com/kids-crafts-photography-for-kids/
http://www.cookiesandclogs.com/photography-tips-kids/
http://www.blessedlearners.com/photography-for-kids/
http://www.doodlecraftblog.com/2012/02/picture-scavenger-hunt.html
http://bphotoart.com/abcs-photography-educational-series-kids/#_a5y_p=3131039 http://eat-spin-run-repeat.com/2012/08/02/5-goals-for-august-2012/
http://kidsactivitiesblog.com/61699/11-photography-projects-kids-can
http://carrotsareorange.com/unique-ideas-on-teaching-photography-to-kids/

http://www.thedatingdivas.com/101-tips-and-ideas-for-couples-photography/

Последното го крийте от професионални фотографи, само за лична употреба е.  Wink Давам го, защото изскачат много интересни препратки.
Ина, розово има останало, ще е същото, като на другата французойка. Ама не вярвам да стигне до Коледа.... Ще е за онази /а сега де, забравих и името, дето раздава подаръци и въглени/.  Wink
Ей, аз не бих могла да се справя с това чудо, много сложно ми се види като технология crazy
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: декември 02, 2016, 14:50:44 »

Мен са ме възпитавали в крайност. Имах хубави кукли, но не се пипаха, само на празник. Беше ужасно, макар че времената са били други.
Сега пак е в крайност, всички са много консуматорски настроени, всички предмети са за един ден. Ето това също не ми харесва.

Липсват ми тези времена, нищо, че не съм им бил пряк свидетел:
https://www.facebook.com/ConversePeoplePage/videos/710594339099502/


ЕДИТ: Свекърва, "Бефана"
« Последна редакция: декември 02, 2016, 14:52:25 от Marri » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #95 -: декември 02, 2016, 14:55:20 »

Ще е за онази /а сега де, забравих и името, дето раздава подаръци и въглени/.  Wink


 funnytooth funnytooth funnytooth
Бефаната ...

Е, тя е на 6ти, иначе още по-натам, но не твьрде много по-натам, на 31 е рд  Wink

Мерси за линковете, ще погледна.  good
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: декември 02, 2016, 15:01:27 »

Из ФБ:
"На 2 декември честваме деня на Свети Издислав Великомъченик. Покровител на ориент-рока, несъразмерните крака и полиглотите. Днес имен ден имат хората с имена Издислав, Фикрет, Фикрета, Сторар, Планет и Планета.
Честит имен ден на всички "

Изгледах клипът на виваком. Мен пък ме кефи. Аз точно така ги виждам всички, които работят в Бизнес парка и високите сгради с офиси. Разбира се, някои извън работата си не са такива бастуни. И мм като смени печатницата с такъв офис и той се промени. Малко му се дразнех, но вече му свикнах. Щом моята приятелка се промени, явно средата е такава. Сега ще се върна да прочета какво ви възмути.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: декември 02, 2016, 15:05:05 »

Забравих да кажа - аз съм за първия чадър smile Ама от гледна точка на какво би носил ММ smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #98 -: декември 02, 2016, 15:14:01 »

Е за толкова далече не върви да са коледни платове. Ще измисля друго, имам останали парчета.
Ето и тези тук бяха много добри, ама вече са платени и не показват много. Като им тръгнах по дирите в Пинтерсет и намерих много неща.
http://bg.rpplane.com/store
Панди, не се възмущаваме, само се смеем, че преекспонират  smile Понеже ми са минали ред такива обучения и то съвсем в началото, преди 10-тина години, като отидох в Америка, специално се позаинтересувах и направо ми се присмяха. Това отдавна не се прави така.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: декември 02, 2016, 18:31:13 »

Здрасти!  Нямаше да пиша, но ме провокнахте яко с Издислав,  хаххаха,  а пък за Вивакомския клип не ми се гледаха цели 15 мин, ами тъй де нямам толкова време. Установих, че руската тв не е толкова зле и ми помага да уча езика по-бързо. Ходихме на контролен преглед за Кико и на Кари преглед, че вчера я взех по-рано от училище със зачервено гърло. Но пък учителката й много я похвали като се видяхме.  Не че не го очаквахме, но все пак човек се чувства ок когато го чуе отново. 
Ина, 3-ия чадър ми харесва.  А не разбрах туй чудо истински снимки ли прави? Кари от дядо си Мороз иска Барби цветное студио. А тя си вярва още в него въпреки че е на 8  tease из дис нормъл??? 
А Кико тотално си развали режима на ядене, яде само някоя и друга бисквитка или крекер.
Какво ще правите през уикенда? Ние може би ще гледаме забележителности.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #100 -: декември 02, 2016, 19:02:12 »

Успявам да се включа за малко  blush

Днес станах леля за 8-ми път  tease Имаме си малка, сладка Мирослава на бременната ми братовчедка, чиято дъщеря хвана букета на сватбата lol

Благодаря за подкрепата за личните ми решения  give_rose Имам зад гърба си някакъв опит в живота, който ми дава увереността да знам какво съм, какво искам да постигна и да реша как да го постигна, остава да си платя цената и да събера реколтата smile

От толкова много коментиране в публичното пространство за Издислав и клипа на Виваком реших да ги изгледам lol Издислав  bad bad bad Издържах точно до първия Издислав под 1 мин., моят тъпомер още не е счупен. Не смятам да гледам нищо друго от творчеството на този изпълнител-творец lol Обаче Панда ме уби от смях с поста си за деня на Свети Издислав Великомъченик  tease
Познавам доста КА на Виваком, клипът няма нищо общо с действителността и реалното им поведение, то бива такова преекспониране, хиперболизаране, не знам още какво си... Удря ми на една евтина сексуалност облечена в скъпи вещи, ама си остава евтина. И аз нося силиконови чорапи, ама такова поведение, грим, дрехи в бизнес среща  girl_impossible Никакъв шанс  girl_impossible Дори лятото съм ходила с риза с дълъг ръкав.

Това ме подтикна да си споделя, че много обичам хубаво бельо, голям фетиш ми е. Не обичам чорапогащници, обаче за копринени чорапи си умирам, допирът до кожата, ами кеф ми е...  blush Направо си се усмихвам вътрешно smile

И аз ви пращам една коледна картинка за настроение Christmas tree DEER I-love-winter

Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: декември 02, 2016, 19:15:34 »

  Аз съм за първия чадър Wink И за много розАво,,нека да има,нали са момиченца.Аз на моята гардероба и е тенденциозно розов,,ми харесва си ми,панделки,джуфки нека да се радват децата.Сега е времето да са кичозни и весели.За стил им е  рано още.Нека се израдват и на фотоапарати и на Барбита,сега им е времето.Пък не мисля,че ще им повлияе негативно Wink И нашите ми подаряваха пъзели,книги и лабиринти,но аз си спомням първата кукла от Русия и си я пазя и до днес smile Детска му работа,,,Важното е да не си пее "Издислав" за приспиване;) В този ред на мисли,Панди крада ти цитата,цял ден ми се върти в главата нещо подобно,нацели ме точно Wink
   Фани ,толкова е хубаво,че Кари още вярва в Дядо Коледа,искрено и завиждам.Какво по-хубаво от това,да вярваш в чудеса???/Дано поне още няколко години запази това вълшебно усещане.Аз твърде рано разбрах,че комшията е Дядо Коледа и всякакви опити от страна на нашите да ме убедят,че този фалшивия е замсетник се оказваха провал.Ма и те хич  не се стараеха,тогава нямаше костюми под път и над път,та човека се беше пременил с червен халат с памук около ръкавите и с брада от разпадащ се памук,,,,,Колко трябва да си заблуден да се хванеш???
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #102 -: декември 02, 2016, 19:48:54 »

Из ФБ:
"На 2 декември честваме деня на Свети Издислав Великомъченик. Покровител на ориент-рока, несъразмерните крака и полиглотите. Днес имен ден имат хората с имена Издислав, Фикрет, Фикрета, Сторар, Планет и Планета.
Честит имен ден на всички "

 : Bravo
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: декември 02, 2016, 22:47:46 »

Купих торбички за децата от градината, както и за госпожите подарък по мой избор. Свеки, то и сега се гледа малко строго за подаръците. Примерно не ни позволяват да купуваме нищо и не ни събират пари за нищо. Пазят се явно.
Ина, на мен ми харесва първия чадър, някак си възприемам тъмни цветове за мъжки чадъри.  Според мен няма нищо лошо да вземеш този апарат на Марта. Чела съм темата ти и разбирам донякъде политиката ти относно подаръците. Аз мисля точно обратното. Като дете имах малко играчки , подходящи и стилни. А на моята приятелка и купуваха чат пат кичозни неща от сергиите. Е още помня найлоновата и чантичка, розова с пухчета във формата на сърце. Сега ако я вида , бих си я взела. Според мен децата харесват по ярки и кичозни неща, но с времето вкусът се възпитава и променя. Аз съм в другата крайност , купувам всичко на децата , искам да имат най-хубавите играчки. Не знам как ще се развие това в бъдеще върху поведението и възприятията на децата. Времето ще покаже. Не ги лигавя. Но пък Ники примерно никога не се е тръшкал за нещо, сега за коледа си е поискал пластелин от дядо коледа в детската градина.
За клипа на Виваком, аз се забавлявах като го гледах. На един тиймбилдинг правихме филми и се снимахме, беше много забавно като го гледахме после. Според мен това е и целта на този клип. Въпреки че аз познавам търговци в друга област в голяма фирма, които много си вярват и се държат по същия начин.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #104 -: декември 03, 2016, 00:06:39 »

Ама да, сигурно ще й я вземем. Аз се отказах вече от амбициите си. Даже наскоро лично й купих чантичка от розови пайети, вьв форма на еднорог  pardon

Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines