Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 20:14:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември и магията на Коледа!  (Прочетена 159006 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: декември 02, 2016, 11:24:48 »

Привет! smile

За тези реклами не съм ги гледала и нямам мнение, май предпочитам да си остана непросветена blush
За да се усети замисълът, трябва да живееш в определена атмосфера.
Затова и в началото не разбирах тукашните реклами, но ето, сега вече всичко ми е много близко  pardon

За децата и границите.... лично аз смятам, че все още са на възраст, където можем да им даваме  "правилна насока"(колко е правилна е съвсем, съвсем отделен въпрос).
Но пък пред очите си имам друг пример, с племенница, която в момента е на 26 години, отлично реализирана в сферата на изкуството, много талантлива и прекрасен човек и личност.
Това момиче ми израсна пред очите и аз с тих ужас наблюдавах как на 5 гледаше филми на ужасите(ама от най-ужасните, не просто анимация), стоеше по нощите пред телевизора, нямаше никакъв режим и прочие.
На 10 години ходеше с най-модерна прическа(изключително странно подстригана), с изрусен кичур, защото това бил нейният вкус и тя така искала. Ходеше с дрехи за възрастни и 4 см ток, на плажа беше с бански-прашки, пак защото тя така искала.
Ами не знам, като гледам крайният резултат... нямам какво да кажа като извод....
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #76 -: декември 02, 2016, 11:27:26 »

Аз мога да продьлжавам да й подарявам това, което преценя и да я отрежа вьрху всичко друго, това не е проблем. Но ми е хубаво да видя у нея истинска радост и ентусиазьм от подарька и искри в очите, които това, което аз смятам за добре, не предизвиква.   huhhuh.gif
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: декември 02, 2016, 11:31:02 »

Точно затова давам този пример, че не винаги това, което ни изглежда неподходящо на нас, в действителност е така.
Майката на това момиче твърди, че децата виждат нещата(включително грозните анимации, защото често водим спор за това) по съвсем различен начин от възрастните.
И само излишно ограничаваме и понякога обременяваме децата заради някакви си наши съждения, които нямат общо с техният свят pardon

Като ѝ гледам резултатите, съм склонна да ѝ вярвам.


ЕДИТ: Та в тази връзка, понеже вече изказах мнение по точно този подарък, си мисля, че тази работа(колко зле ще ѝ повлияе, щото е много модно да се правят селфита и прочие, да не я насочва още от сега да мисли в тази посока) си е само в нашите си глави и да, защо пък да не зарадваш детето, като си мечтае точно за това good
« Последна редакция: декември 02, 2016, 11:34:47 от Marri » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #78 -: декември 02, 2016, 11:39:05 »

Ина, в крайна сметка, ти купи ли му шала за РД?
Ама розовият апарат как прави селфита? Не е ли нормален детски фотоапарат?
Бабата и майката на моята розова госпожица са изключително интелигентни хора с вкус, ама ето, подаряват и розов фотоапарат, обличат я в розово и не я откъсват от средата и. Бабата беше уредник на музей, майката работи в държавната администрация в Париж, знаят по няколко езици и имат много солидно образование. Та примери и примери, всяка крайност и категоричност не е полезна.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #79 -: декември 02, 2016, 11:48:01 »

За рождения ден му подарих шапка и шал. Не можах да намеря хубави кашмирени, взех обикновени (смес вьлна и синтетика).

Не знам как прави селфита, не сьм се задьлбочавала. Знам, че се слагат аксесоари (картинки) вьрху снимката - може да си добавяш колиета, разни такива...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #80 -: декември 02, 2016, 12:01:40 »

Ами щом има шал и шапка, продължава с ръкавици и чадър. Какво му е отношението към чантите? Моите си тъпчат пари и документи по джобовете, но има и нормални мъже, които ползват чанти за целта. Родният на работа ходи с кожена чанта, която се обновява всеки 2- 3 години от мен във вид на подарък.
Ако ще пътува в командировки често, може и пътна чанта.
« Последна редакция: декември 02, 2016, 12:06:05 от svekarva » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #81 -: декември 02, 2016, 12:09:30 »

Ам, не ги изтраях и двете pardon Аз съм сбъркана! Мотивационният клип си е баш като за работещи в София - мнооого диалекти на едно място, амбицирани млади хора, защото в родно село работа нЕма, лъскави придобивки, защото това показва колко сме над останалите и тн.
Ина, аз съвсем не намирам за лош подарък фотоапарат. То не е казано, че само селфита ще прави. Тук вече е въпрос и ти как ще й представиш реалността, минала през обектив. Може да намериш хубави фотографии, нещо по-арт, за да стимулираш въображението. Нещо подобно на идеята да рисува на фона на класическа музика.
Хахаха, Свекърва, не съм се замисляла. Наскоро и такъв разговор се извъртя между нея и баща й... Гримирах се в предверието на банята. Дребната обикаляше в краката ми и в един момент скочи "Къде ми е червилото?". Хукна да го търси. Взе да тормози баща си и той да го търси. Той пък съвсем беше объркан. Всъщност червилото е пластмасова играчка, дори не е детски грим. ММ беше в шок какво ще му дойде до главата след години, ама съдба! Искаше момиче! blum
Да, и ММ ползва чанта. То в годините вещите се увеличиха и за жени, и за мъже. Освен документи и пари, то са калъф с очила, кърпички... Преди пък мъкнеше по една чанта с лекарства, защото на път не се знае какво ще ти притрябва.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #82 -: декември 02, 2016, 12:13:40 »

Той има раница за компютьра, с която ходи на работа и слага всичко вьтре. Рькавици има, но не го носи, но пьк чадьр е супер идея !!! Чадьр носи и няма. Мерси  yahoo

Аз пьк го подтикнах (дори не деликатно) кьм един сайт, да ми направи абонамент за два-чорапогащника изненада на месец. Само дето и аз като Фики нямам крака, по-точно имам твьрде много крака, ама кот' тако'а  pardon

P.S. Свекьрва, браво !!! Хиляда благодарности за идеята  thank you

Сега се колебая за цвета:





« Последна редакция: декември 02, 2016, 12:27:46 от inaxastra » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: декември 02, 2016, 12:21:48 »

И аз мисля като Али.Може да развиеш въображението и и да започне да прави хубави колажи с този фотоапарат.Може много неща да се случат, няма нищо, че е пластмасов и розов.Това е сега всички момичета искат розово.Моника за сега е пас, но тя малко е над нещата.Но пък иска червило, аз не се гримирам хора, много рядко го правя, но иска баба и да я лакира а от мен червило.Така че за нова година дядо Коледа в лицето на майка ми ще и донесе такива глупости ама детски.Няма да ви кажа колко съм била против това, преди!
А какво ще стане е относително.Като малка ходех само с поли, исках обувки на токчета и ги имах, ниски ама токчета.В тийн годините ходех на едни огромни кокили и с платформи, гримирах се в тъмни цветове, абе Ад, за всяка майка.Елате да ме видите сега.Спортен тип, поли се обличат за случай, рокли също.

Да чадър е страхотен подарък имайки в предвид и скорошното му преместване.Там все пак всички знаем колко вали smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #84 -: декември 02, 2016, 12:30:07 »

Да чадър е страхотен подарък имайки в предвид и скорошното му преместване.Там все пак всички знаем колко вали smile

Хахахах, много добра точка  good

Пьк София си мисли, че всички четки и бои са за гримиране и пипне ли четка си я слага в очите, а пипне ли какво и да е друго се маже с него по лицето  blush pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #85 -: декември 02, 2016, 12:44:04 »

Аз съм за средния, малко по- свеж ми се вижда.
В Швеция, понеже са на колела, млади и стари при дъжд носят дъждобрани. Не от онези прозрачните, има някаква специална материя, но не съм се задълбочавала.
За фотоапарата ми е интересно, защото ако не прави нормални снимки, отива ми идеята за проектите, а пуснах вече колета. Ина, виж го, моля, на предните снимки. Събрала съм линкове, много полезни, на английски, какво и как се учи дете да снима. Даже започват с тригодишни.
Допълнение: И задължително предупреди Фабио, че това не е "български чадър" funnytooth
« Последна редакция: декември 02, 2016, 12:46:34 от svekarva » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #86 -: декември 02, 2016, 12:56:59 »

Третия чадър ако е тип Бърбъри на мен ми харесва.

Аз на мм мисляда поръчам халат с бродирани иницияли smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #87 -: декември 02, 2016, 13:02:49 »

Не е тип Бьрбьри, но и не бих взела - не обичам имитации. Или е истински, или нищо.

Свек, непременно ще видя  good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #88 -: декември 02, 2016, 14:12:39 »

Изпуснала сьм за халата - това е много добра идея  good
Фабио сьщо носи халат, но има. Но с инициали е шикарно  Bravo


Свекс видях апарата. Този дето Марта е харесала не е сьщия, а ето това чудо, в коео има тамагочи, таен дневник и не знам какво още:



Ще метнеш ли статиите за снимането и децата?

Като ровех по мненията ти да видя апарата и видях, че за плат си ме питала, но сьм пропуснала. ПрЕателката розАвко обича, ама ако няма на всичко е доволна. Ама аз на шега, на майтап, изпросих... не искам да те натоварвам откьм време и финанси, да знаЙш.  give_rose
« Последна редакция: декември 02, 2016, 14:19:43 от inaxastra » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #89 -: декември 02, 2016, 14:18:12 »

Изпуснала сьм за халата - това е много добра идея  good
Фабио сьщо носи халат, но има. Но с инициали е шикарно  Bravo

абе друго си е. Сега се чудя дали с две букви само примерно ГИ или примерно Г.Иванов




Ина на мен въпреки това последния чадър ме кефи smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines