Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 11:39:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември и магията на Коледа!  (Прочетена 158702 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #645 -: декември 29, 2016, 20:55:52 »

Не. Аз имам ето тази палитра в лилавите тонове:



Които са все пак доста неутрални и подсилвам с едно по-силно лилаво. Използвам сьщо сини и както видя на новата ми палитра оранжеви-червеникави...

Зелено не слагам, защото искам да ми излезе зеленото в очите (затова залагам на лилавите де), но бих могла. Може и това да ме хване, когато ми се прииска да сменя.

Булче, честито бебенце !!!  heart heart heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #646 -: декември 30, 2016, 08:29:17 »

Добро утро smile

Булче,
да е жива и здрава. Никога не съм чувала името Макрина, но е прекрасно  shok Като го прочетох на глас, толкова звучно и хубаво  good good heart

Аз като бях в училище+университета използвах яко лилави палитри. Най-любимата ми беше палитра на Пупа в лилавата гама.

Сега използвам пастелни, имам една синя палитра, колкото да кажа, че я имам. Синьото не ми отива изобщо, никога и завинаги няма да се харесваме с него  Girl_hide

Илиян днес си е вкъщи, но аз дойдох на работа.. Не бях предупредила, до последно се питахме в офиса ще идваме ли или не, аз нищо не казах... И накрая дойдох. Не исках да оставям колегите сами. Снощи излизах с една приятелка и така ме заболя главата, чак се наложи да спира колата по пътя към преждевременното ми прибиране вкъщи, за да провръщам.. Много ми беше странно, никога не повръщам, освен при такива редки случаи на силно главоболие .. Сигурно ми се е възпалил синузита  beating

Хубав последен работен ден за тази година smile
« Последна редакция: декември 30, 2016, 08:45:40 от alexandrova_90 » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #647 -: декември 30, 2016, 09:29:17 »

Значиии много внимавайте с лилавите сенки



Добро утро!

Ние днес работим само до 2, след това потегляме. Свито ми е сърцето че с тия вируси е нещо страшно да не му стане нещо на звяр, оставила съм една камара лекарства, инструкции къде се ходи ако нещо стане, просто ме беше страх да го водя в планината в средата на нищото... Дано изкараме спокойни празници
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #648 -: декември 30, 2016, 09:36:03 »

Значиии много внимавайте с лилавите сенки

Що бе? Виж колко хубаво стоят  good
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #649 -: декември 30, 2016, 09:39:40 »

Що бе? Виж колко хубаво стоят  good

ахахха вземи тренирай да постигнеш същия ефект.  lol lol lol lol То ако се казало че си офтамолог не означава че очите тррябва да си рисуваш  DANCE DANCE DANCE колко ли време и отнема сутрин за този грим?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #650 -: декември 30, 2016, 09:40:28 »

Булче ме събуди! Хахаха! Тоз ефект на оперетна прима може и с други цветове да се постигне. Все съм си мислела, че пъстри очи са най-благоприятни за грим. Не че не си харесвам моите.
Днес ми е леко уморено. Мъчи ме хрема. То не е точно хрема, ами хроничен синузит с привкус на вирус и подутини по тъканите от бременността... Мисля за премията, ако я има. Мисля и как ще се прибера вкъщи, ама ще е чаааак след 5:30.
Тази сутрин дребното беше толкова сладка! Хич не исках да я водя на градината, а аз да съм тук.
Пак чета разкази от телефона.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #651 -: декември 30, 2016, 09:50:07 »

Добър ви ден.Затрих се тия дни, но покрай празниците съм заета.Останах два дни в къщи и 100 неща гледам да свърша, нищо че Моника е с мен.Булче вие къде ще сте на планина?И ние отиваме утре към балкана, нямам търпение вече smile

Аз с гримовете съм много зле.Така ми харесват като ги показвате, но едно че не мога да се гримирам, второ, че нямам и навика.От скоро си слагам основа, спирала и малко червило.Но това е защото сутрин се стиковах, кое след кое и остава малко време за мен.Но поне държа фон дьо тена, и спиралата да са хубави, покриват добре и не са някакви прекалено течни.

Аз днес имам да направя 2 торти и една тенджера с руска салата.Дано имам времето, че с Моника всичко си е приключение!И подаръци да опаковам имам и на пазар трябва да отида.Ще се гръмна ритуално!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #652 -: декември 30, 2016, 09:55:17 »

Тази докторка се разнася из фейсбук пространството от известно време, точно на оперна прима ми прилича  good

И аз имах за задача да правя питка за утре, но мразя да меся и ще си поръчам от сладкарницата ни в Младост погача. Опитах я онзи ден, хареса ми и направо ще отида утре на тръгване да я взема  pardon Едната ми приятелка ще прави десерта, другата баницата. Мъжете ще правят нещата на скарата + няколко готови салати и гарнитури и сме готови. Не ми се готви и подрежда цял ден, а накрая никой да не яде  pardon

Булче,
как беше баклавата? Искаше ми се да ти изпратим днес и да е от вчера, ама няма как.. Твоята сме я правили на 28, дано не е изсмукала сиропа,  че аз носих в нас и беше супер, баща ми за 2 дни изяде 5 парчета  shok
Къде сте на Нова година? Беше казвала, ама забравих  smile
« Последна редакция: декември 30, 2016, 09:56:51 от alexandrova_90 » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #653 -: декември 30, 2016, 09:57:34 »

Магито що си ги причиняваш тия торти.... аз виж как хубаво се уредих при Тони за баклава  yahoo

Ще ходим някъде в област Своге, идея си нямам къде е, Тони бяхте ходили там, Одмор, на едни познати е мястото, та ще сме си малко на домашно. Тони баклавата изглежда чудно и ухае прекрасно, има доста сироп нищо и няма smile. Продавачките се избиха да ме обслужат като разбраха че съм за баклавата, друго си е човек да е с връзки  danceg
« Последна редакция: декември 30, 2016, 09:59:06 от bulche91 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #654 -: декември 30, 2016, 09:59:54 »

Ааааа, това е професионален грим, очила си е нарисувала жената. На гинеколог щеше да му е доста по- трудно funnytooth
/Горното е малко в стил вица на Ина за млекаря/ Wink
Али, поне ти си избираш какво да правиш. good
Получих най- накрая упътване за сушилнята и вече няма за какво да се вълнувам blush Обаче ще чакам Родния да се върне от работа, та да му вменя тази част от обичайната поддръжка на дрехи и преди всичко да е виновен той, ако нещо се случи Wink
Ние ще гостуваме на една мераклийка домакиня. Иска да блесне и да приготви всичко сама, аз съм повече от доволна. Освен да предложа да изперем и изсушим после чаршафите, че и ще спим там crazy
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #655 -: декември 30, 2016, 10:02:42 »

Аз утре мисля да правя баклава и баница, ама другото не съм го измислила....  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #656 -: декември 30, 2016, 10:15:11 »

Ааааа, това е професионален грим, очила си е нарисувала жената. На гинеколог щеше да му е доста по- трудно funnytooth

 funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth Сутрешна доза адреналин!
Така, така. Строявай Родния да носи отговорност за чужди чаршафи. Ако стане нещо, нито теб да те е яд, нито вина да носиш .
Ние ще купим готови салати. Имаме пловдивска верига магазини - винаги са им пресни, а и са супер интересни салатите им. Баба мерак има сарми да прави, че да ги делим. Кумецът е спец по рязане на зеле и свежа салата ще има . Ще правим единствено месо в тиква и зеленчуци на фурна. Като станат, ще кажа подробности. Баницата е ясна. Накрая ще има ядене за 4 семейства, но нека.
 Готови сме и с именния ден на татко. Като никога от рано измислихме подарък.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #657 -: декември 30, 2016, 10:16:21 »

Хахах те са много мили момичета там, Булче, но като им звъннах аз си е имало бонус обслужване.. Не знам защо така ги е страх от мен.. Никога с нищо не съм ги карала да се чувстват така, особено пък те  funnytooth
Вярно Одмор, много е яко  good good good

Свекс, ще падна от смях, пак ти и сушилнята!

Али, месо в тиква? Какво ще да е това чудо, за първи път чувам  huhhuh.gif
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #658 -: декември 30, 2016, 10:20:29 »

Булче, аз обичам да правя торти, много при това.И за мен това е голямо разтоварване.Само дето нямането на ток ми обърка всички планове.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #659 -: декември 30, 2016, 10:26:12 »

Тони, за тази тиква кумците ни говорят от много време. До колкото разбрах - разрязва се на 2, изчиства се и се слага месо, гъби, лук. Пече се на фурна. Ама не знам тънкости. Аз затова обичам да гледам как се прави, а не само да чета рецепта.
Активен
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines