Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:00:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември и магията на Коледа!  (Прочетена 168057 пъти)
 
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #525 -: декември 24, 2016, 09:31:53 »

Ехааааа, Мари, каква "оправна булка" си lol lol lol Ние вкъщи сме айляци, всичко се прави в последния момент lol lol lol Бъдни вечер е най-любимият ми Християнски праник, винаги сме били заедно на него, цялото семейство.
Пожелавам на всички да са весели, светли и мирни празниците ви, в периода на чудесата сме пожелавайте си, а аз ви пожелавам да се сбъднат  heart
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #526 -: декември 24, 2016, 10:02:46 »

Ами сама с тези деца, или си оправен, или загиваш tease
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #527 -: декември 24, 2016, 10:13:42 »

Добро утро!

Моите мъже още спят, а аз си редя в главата кое след кое трябва да се направи. Мислех да стана рано и да подхвана меденките, но се сетих, че нямам хартия за печене.

Снощи напазарувахме част от нещата. Довечера ще сме си тримата ( силно се надявам да няма изненади!!!). От кога си мечтая за тази вечер!
Утре сме канени при нашите, но още не сме решили какво ще правим.
Запланувала съм и да обиколим няколко детски магазина днес за допълнителни подаръци на Малчо.  heart

Ммм, Мари, обичам баклава. Дано майка ми се сети да направи, защото аз няма да имам време и с това да експериментирам. Вчера като се чухме ми изреди 6 сладкиша, че ще прави.  Oh my ... Ама така е, който няма малки деца.

Свекърва, на жена тенджери и тигани никога не й стигат, така че ще ти влязат в употреба. Пък нали и за други неща да са ти под ръка.  Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #528 -: декември 24, 2016, 10:19:13 »

Да и аз си мечтаех за един ден в кухнята, да си творя на тишина и спокойствие, но не ми било писано, в последният момент(буквално, вечерта) стана ясно, че половинката и днес е на работа nea
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #529 -: декември 24, 2016, 10:23:06 »

Дано поне е с намалено работно време.
ММ вече е почивка 10 дни и съм повече от щастлива.  heart Той пък само дебне Малчо да се събуди, защото когато е на работа няма тази възможност.  heart
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #530 -: декември 24, 2016, 10:27:01 »

Миме, ти какво си намислила за семейната вечеря?

Аз гледах снощи снимки от миналата година, ще има разнообразие, че нещо бях започнала да се повтарям. smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #531 -: декември 24, 2016, 11:23:17 »

Запланувала съм чушки с боб, чушки с ориз, сарми, картофена салата с праз и домати (като лютика (Влади си е заръчал)), содена питка, жито, ядки, плодове, тиквеник (ако остане време да направя аз). В движение и друго може да добавя.
Ти какво ще подготвяш? smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #532 -: декември 24, 2016, 11:35:59 »

Леле, доста неща girl_impossible
Тази лютика за първи път я чувам, с печени чушки ли е? Много интересно звучи. good

Аз имам зелеви сърмички, салата боб и картофена салата, жито, разядка мисля да направя с мед, орехи и чесън, содена питка, жито, баклава и тиквеник. На масата ще сложа още пресни и сушени плодове и мед, ако и остане време, може и малко орехи да изпека. smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #533 -: декември 24, 2016, 12:32:54 »

Аз досега чистих и подреждах като последни напъни. Делегирала съм задачи - баба е направила тиквеник с халва, майка е сварила боб и ще пълним чушки. Свекърва ми се престарава винаги, та там нищо не казвам. То няма и какво да се допълни. Това са нещата, с които свързвам Бъдни вечер и Коледа. Както и стискане на мандаринени кори срещу свещта за бенгалски огън и стискане на същото срещу носа на котарака.
 За парата не държа да е в мен. Виж, на хубав късмет от баницата на Нова година държа, че на майтап последните години ми се сбъдват. Само от 2016 колата още си я чакам!
Кога изрисахте толкова? Ама така е- като кълвя от телефона... Дребната пее Happy birthday!
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #534 -: декември 24, 2016, 14:54:37 »

Мили момичета, пожелавам ви светли и спокойни празници! Да сте здрави, обичани и обичащи, вярващи в себе си!  heart heart heart

Дано Новата година да ви донесе късмет, много положителни емоции и преживявания!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #535 -: декември 24, 2016, 16:19:42 »

ДОбър ден!
Ние почти сме готови с приготовленията, но аз вчера си направих сърмите и чушките. ММ само трябва да омеси питката, пък аз да направя сладките. Нашето меню не е много разнообразно, просто защото нвма кой толкова да ги яде - сърми с ориз, чушки с боб, баница с тиква, баница с праз, в една купа ще сложа сушени плодове и ядки (не обичаме ошав), една чиния с туршия ще сложа, мед и една маслинова паста, която много обичаме и горе-долу ги докарахме до 7-9. Мислех да правя кюфтета от леща, ама нз дали ще има кой толкова да ги яде, пък и няма да ми остане време май.
Сутринта се излежавахме до късно и се гушкахме с Бебка, после си направихме даже и разходка....ех, много е хубаво ММ да си е вкъщи  heart
Весели, вълшебни и топли празници с любимите хора! Обичайте се и се радвайте на малките неща  heart
Поздрави и целувкен от семейство Цветкови  give_rose
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #536 -: декември 24, 2016, 17:58:28 »

Момичета, весело посрещане на празниците!

Нашата трапеза е готова, тая година докарахме доста неща, неочаквано за мен - имаме питка с паричка, тиквеник, зеле, боб, лозови сърми с ориз и гъби, ошаф, ще сложа плодове и ядки да ги докараме и така.

Снощи доопаковахме подаръците и като легне дребоса заминават под елхата smile

Пожелавам на всички много здраве и спокойствие, мир и обич в сърцата give_rose
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #537 -: декември 24, 2016, 18:27:06 »

Ние ще имаме зеленчукова крем супа, питка с паричка, бобена салата, сарми с ориз, плодове, ядки, мед.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #538 -: декември 24, 2016, 23:09:45 »

Тази вечер бях еленче на Дядо Коледа. Домъкнах една картинг кола (детска - за деца от 3 до 8 години) сама от родителите ми до нас - по никое време вечерта, че да може поне едното дете да е заспало.
Нямам търпение да им видя реакциите утре.  girl_wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #539 -: декември 24, 2016, 23:26:42 »

Весели празници на всички! Много здраве, щастие и късмет!
Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines