Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 10:45:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември и магията на Коледа!  (Прочетена 158604 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #45 -: декември 01, 2016, 15:45:50 »

О, Руми, тежка ти е задачата с подарък за учителката! Wink  До колко лева ти е лимитът? Едно време беше забранено да се подарява на учителките и си бяхме добре - китки /коледна звезда/, разни коледни красоти и музикални кутии уж им ги подарявахме, но оставаха в градината.
Мен пък ми започнаха срещите с бивши колежки от разните фирми, но нещо не ми се ходи. Поканиха ме и на тържество на ветераните /ама как звучи/ от последната работа. Там няма как да откажа, че преди това ще трябва да украсявам залата. Дано и аз се вдъхновя, че ми е съвсем безперспективно  scratch one-s head
Явно розовият цвят е твърдо на пазара, защото даже и коледни работи има повече в този цвят, отколкото в традиционното червено и зелено smile. Аз си мислех, че нищо няма да намеря.
Али, имам останал дизайнерски картон с розови елементи, давам ти ги от сърце Wink. От вчера, както ви казах, съм на зелено и ми е къде- къде по- добре.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: декември 01, 2016, 15:56:41 »

То си е така винаги, като минеш на зелено и става добре funnytooth
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: декември 01, 2016, 15:58:39 »

Али, имам останал дизайнерски картон с розови елементи, давам ти ги от сърце Wink. От вчера, както ви казах, съм на зелено и ми е къде- къде по- добре.

 laugh laugh laugh Извинявай, просто се сетих за хаоса у нас и ми стана смешно...моля ви се, ако на някой му трябва какъвто и да е картон, да ми каже - с удоволствие ще се отърва от някакво количество pardon pardon pardon

Между другото, аз като виден ценител на ЛЪСКАВОТО, сега правя един албум коледен и от миналата година от Замръзналия РД знам за една опаковъчна сребриста хартия, която е най- яката работа на земята...та отивам да купувам за албума и грабя като невидяла. Те ме погледнаха странно, пък аз - ами миналата година ми свърши и сега се презапасявам... crazy crazy crazy

- не, тогаЗ става яко зор...
То си е така винаги, като минеш на зелено и става добре funnytooth
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: декември 01, 2016, 16:03:26 »

Е, хубаво де, на твърдо зелено е добре само blum

ЕДИТ: Скай, плашиш ме с тези лъскави истории и коледният албум tease
« Последна редакция: декември 01, 2016, 16:05:51 от Marri » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: декември 01, 2016, 16:49:16 »

ММ също ходи рядко на командировка, но дори и да ходи не е за дълго и само в България.. и Македония, Косово, Албания, Румъния.. ама тях не ги броя.. По-добре, ако командировките бяха далече, много бих завиждала.
В предната ми фирма, пътувах много по изложения.. Тук първата година като бях, ходихме на 1 в Турция, 1 в Италия и после в Германия 2 пъти.. Няма никакъв смисъл от такива изложения, просто го казах директно на шефа и той вече дори и себе си не записва.. Шефката ходи на "изложения" и семинари, организирани от браншовата организация, но са в Куба, Доминикана, Хаваи, Карибите, Тайван и о-в Пукет и тн.. Там се обучават на лукс и плащат 3-5-6хил. лв, та ходи сама  Wink


Много красив албум, Свекс, обичам си розАво аз. Много ще й хареса на малката, прекрасна, русокоска.

Фери, на мен винаги ми е ужас, като видя падащо бебе.. Майките са претръпнали обикновено и колкото и да ги е страх за последствията са видимо спокойни smile Дано и да пада, да не е страшно и да е на меко Wink

Много сте изписали, забравих другото.. ЗАТЪНАЛА СЪМ В РАБОТА  (не само моя, от всякакво естество.. развиках се на шефа, а той ми се смее по телефона и ми каза "тежката е царската корона, Тони, да видиш не ми е било лесно) cray cray cray
« Последна редакция: декември 01, 2016, 16:52:58 от alexandrova_90 » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #50 -: декември 01, 2016, 18:03:31 »

Ако някой иска да се отърве от нещо такова, на драго сърце го приемам. Ако кажете и цена, ще си го платя. Нямате грижи! good
ММ преди много пътуваше. Беше ад, когато ме приеха в болница, а той на другия край на страната. Все едно част от теб я няма. Нямаш точния човек, от когото имаш нужда. То не за друго, а просто подкрепа. Пък и в болница човек живее от свиждане до свиждане.
Тепърва ни предстои да мислим за подобни подаръци на госпожи. Винаги ми се е струвало сложно. Жените със сигурност са се напълнили с какво ли не. По-добре някакъв ваучер за масаж, театър, кино или нещо подобно, кошница с вино, сладки... Нещо по-луксозно.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: декември 01, 2016, 18:05:39 »

Е, хубаво де, на твърдо зелено е добре само blum

ЕДИТ: Скай, плашиш ме с тези лъскави истории и коледният албум tease

Е, лъскавото се вижда по 1 мм от всички страни. Мисля, че всеки ще го преживее. Коледа е все пак...нИ моЙ без лъскавичко diablo
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: декември 01, 2016, 18:10:02 »

Тъй, тъй... забравила бях(че е Коледа), не се пали толкава funnytooth funnytooth
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #53 -: декември 01, 2016, 20:28:59 »

Ни моА да си пазя тая ценна информация само за мен както правят някои хора тука, които само лайкват у фейса и мълчат. Ако ще после БГ Мама и Ди Велт да ме плагиатстват трябва да споделя гръмкото заглавие:
"Покемони борят болестите с Мурсалски чай".... е тва беше ... не знам тъпомера ми дали се счупи или просто си събра багажа и напусна. В този ред на мисли гледахте ли видеото на Виваком или "Издислав" чалга интерпретацията?
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: декември 01, 2016, 20:31:51 »

Тъй, тъй... забравила бях(че е Коледа), не се пали толкава funnytooth funnytooth

 girl_impossible Исках да избера такова като в скайпа - хилещо се дяволче...ма не съм огледала емотиконата правилно...Простете...Тони каза, че другата седмица отварят Пчела до офиса и мен акъла ми в тортите хахаха
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: декември 01, 2016, 20:44:21 »

издислав го гледах ... защо не излезе преди април ..... funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #56 -: декември 01, 2016, 21:13:56 »

Ама пък красавец е Фики- Издислав heart Рекламата на Виваком се опитах да я гледам, но не успях да издържа. А аз обичам реклами Wink На моя тъпомер му падна батерията и съм изпуснала покемоните и чая. sad Видях обаче въпросителната в края на разказното изречение на Пчелата blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: декември 01, 2016, 22:30:00 »

Свекърва, наблюдателницата ми ти  blum Целта беше да съобщим датата, че получаваме ежедневно по 50 имейла, в продължение на вече почти 1 година "Кога отваряте?", а да не отговаряме отново на всеки еди-кога си.. Та, то е съобщително изречение за тези, които живеят срещу светещия надпис и го гледат половин година близо (него специално) и въпросително за онези, които не са и чули и не стъпват в младост, могат ли да предположат какво им готвим lol Якото е, че само там ще предлагаме хляб собствено производство + над 20 вида сладолед (пак наши), та дори и за хората, които не живеят в младост, а работят в бизнес парка, би било интересно да наминат след работа Wink

Хайде, споделих ви малко инсайдърска информация.. Другото ще запазя за после  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #58 -: декември 01, 2016, 23:37:33 »

На 6-ти Декември, освен че е Никулден, денят на банкерите и моряците, ще се случи нещо, което всички очакваме с нетърпение[b]? [/b]
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: декември 02, 2016, 07:58:00 »

Добро утро smile


 funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth колегата написа текста, а аз слагам тия малките емотикони=извращения.. сигурно съм сложила ?, докато съм ги добавяла, защото той твърди, че не е слагал въпросителен  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth

Нищо, ще го оставим, да не ни е уроки  tease


Продължавам с пълна пара, дойдох в 7:30 и дори не съм си направила кафе  Coffe
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines