Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 10:23:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември и магията на Коледа!  (Прочетена 158700 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #30 -: декември 01, 2016, 12:23:20 »

lol  lol  lol

Интересни теми се завъртяха, така... по Коледа blum

Тя Ина се развилня и при коледните подаръци с "мистрия такава". Почти същото като "отвес такъв" - за мъж tease
Еми, тоз календар вкъщи трябва да хапе, че да оживее до Коледа. Като си знам бисквитеното чудовище... Купувам си печена тиква от магазина на няколко пъти. ММ не ме отразява. Един път опита и сега обикаля все около витрината като гладна хрътка. Изпълних му заръките да изпреваря бабите днес. funnytooth
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #31 -: декември 01, 2016, 12:26:01 »

Тя Ина се развилня...

 Oh my ... Ще ми изкараш име  girl_impossible
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: декември 01, 2016, 12:36:38 »

Oh my ... Ще ми изкараш име  girl_impossible

Аз вече имам, ще поема и твоето петно вместо теб  biggrin biggrin biggrin

Али, тук не оцелява нищо. Дори ако съм си го сипала за мен.... сладко, солено, за пиене- няма значение. Не се подбират biggrin
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #33 -: декември 01, 2016, 13:06:54 »

Брееейй много сте изписали за първи ден от месеца  pardon
Честит декември, дано за всички е магичен и накрая равносметката да е добра  heart
Аз пък откакто Нат каза, че Фифо паднал от спалнята, няколко нощи сънувам, че и мойто бебе пада   crazy Нищо ѝ няма де...в съня, ма даноне се случва  smile
Много студено навън бе! Показах си носа само за малко да видя дали е подходящо да изкарам бебка пред къщата и като ме лъхна един студен вятър бързо се отказах...дано скоро събера смелост  smile
ММ пък не ходи в командировки, немците предпочитат да дойдат на крак lol
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: декември 01, 2016, 13:15:48 »

Охо, здравейте, много сте писали! Да ни е честит декември, топлота, уют, сбъднати желания  heart

Обикновено по това време вече съм изгледала купища коледни филми, заляло ме е коледното настроение, но днес... Имам изпит след 10 дни и подозирам, че това ще ме държи далеч от хубавите емоции до тогава.

Хаха, аз сънувах признание в любов, ама не се поддадох, казах си на момчето, че съм женена и няма тън-мън  tease Ама, си беше вълнуващо да си спомня що е то флирт  blum


Милото днес подписа за нова работа - пак в същата сфера, просто сменя фирмата. Дано да му е на късмет, че поседно време само се жалваше, че не му харесва в старата фирма. Ама, такова напрежение сега, вчера е дал предизвестието и сега се опитват да му вменят вина  nea а си мислех, че при IT-тата не се играе толкова мръсно!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #35 -: декември 01, 2016, 13:19:25 »

Имам изпит след 10 дни и подозирам, че това ще ме държи далеч от хубавите емоции до тогава.

И аз имам два на 3 януари и по два на 5 и 6. Ще се подкрепяме взаимно  good  Good luck

Като говорш за коледни филми, мисля и аз да започнем с гледането. Давайте препорьки.

Еми, душ, затова те обичам  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #36 -: декември 01, 2016, 13:37:17 »

Аз пък нищо не сънувам, изхабих си полюциите около гледането на сериала "Любовни авантюри".
Ето ви розово, ама чак нагарчащо smile:
  - албум и органазер /двете страни/
– първите страници на албума с проект „Коледа”
– следващи страници и проект „Зима”
– последни страници
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #37 -: декември 01, 2016, 13:40:58 »

 bad bad bad bad bad bad bad
 
Айде малко зелено за цвят smile и аз не съм фен на розовините, но смятам, че много добре си се справила.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: декември 01, 2016, 13:49:22 »

Киви, ще стреснеш Свекърав, Ако и да е непукист и да не приема критика, с тези зелени човечета girl_haha
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: декември 01, 2016, 13:56:17 »

Ного розово и сексуално стана, ще си сваля халата  tease

Свекс, добре ушити, добре изглеждащи, цветовете там нали ше си ги ползва девойчето- квото го кефи- това.

С тия полюции и тем подобни, се присетих днес кво видях:


Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #40 -: декември 01, 2016, 14:01:30 »

С тия полюции и тем подобни, се присетих днес кво видях:

 ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL Месецът за сбъдване на кифленската мечта!

Ина, аз не с лошо blush Да знаеш!
Свекс, уникални са! shok Цветовете съвсем не са мои, че това розАво ми е в повече, обаче идеята и изпълнението вдъхновяват. butterfly Тъкмо ще имам нещо да ме чопли, за да доизмисля албума за малката.
Днес, защото съм през компютъра, ще ви побъркам с човечета, дето слагам из постовете. Иначе все стерилно го карам през телефона, че хич не ми се занимава да целя тия дребосъци.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #41 -: декември 01, 2016, 14:05:47 »

Аз явно сьм свикнала на МНОГо розово, защото МНОГО ме кефи  Bravo Bravo Bravo

Браво свекс !!!

Това за циците сьм го видяла отдавна, но чак сега го разбрах. Добре, че беше Ем  girl_haha
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #42 -: декември 01, 2016, 14:28:24 »

Хахахахах ей, много хумористичмо започва месецът!
И аз съм фен на розАвото, харесва ми много  heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: декември 01, 2016, 15:12:53 »

Здравейте smile

Колко бързо се изтъркули 2016 smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: декември 01, 2016, 15:17:23 »

Аз пък тази година вместо календар с шоколадчета купих един много дълъг от плат с малки шарени торбички и всеки ден аз слагам по нещо. Мислих шоколадови разни неща да слагам, но се оказа че Ники даже повече се радва на други пдаръчета и накупих от магазина за 1 лев и ударих бингото. Той календара от днес трябваше да почне да дава подаръци.но пусто нетърпение и от 3 дни слагаме в първата торбичка.
Днес мисля да  сготвя зелеви сърми, много ми е коледно, та пратих леля ми набързо до магазина за зеле.
Иначе с подаръците съм готова .сега остава да купя торбички с лакомства за децата от детската градина и подаръци за госпожите от името на групата. От мое име вече съм взела. Някакви идеи?  Че пиша и подканям родителите да дадат поне предложения, никой не отговаря.
Моят мъж е постоянно в командировки, но вече свикнах. В началото ми беше по-трудно с децата най-вече, но като поотраснаха малко е по-лесно.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines