Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 01, 2024, 19:06:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември и магията на Коледа!  (Прочетена 159169 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: декември 12, 2016, 08:26:04 »

Добро утро!

Голямо затишиее smile

Боледувам си още, уж съм по-добре smile

Бяхме си във Враца, очарована съм, че в центъра са направили ледена пързалка с коледни павилиончета, продават всякакви ръчно направени неща на коледна тематика + бирарии, които обаче не са от гадните.. Украсата е по-хубава от колкото в София честно smile

Разбира се нали съм кон с капаци, едва чух Мимето, която сигурно ме е викала 5 минути, но за мое оправдание по принцип не чувам добре, а сега ми бяха заглъхнали още повече ушите  blush Алекс е толкова сладичък и красив  heart heart heart Не се докоснах до тях с моите бацили, надявам се да оздравея и да се видим за по-дълго, за да го помачкам малко  blum blum blum


От днес пак съм на работа, дано да е и след като дойде шефа...  crazy pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: декември 12, 2016, 08:56:28 »

Привет.Аз тези дни хич не мога да се запиша, но много работа, а и бях в едно минорно настроение, ужас.Обещала съм си вече да съм по позитивна и щастлива!Да видим.

Тони да оздравяваш.

Ние почивните дни нищо интересно, работа, малко пазаруване, оправяне ей такива!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #272 -: декември 12, 2016, 09:25:47 »

Привет!
Ами то на фона на мрачните събития какво да е весел и в настроение човек crazy
Майка ми нещо си развалила дистанционното за телевизора и сега страда от сърце, че не може да чуе прогнозата за времето.  sad Изобщо....
Ето едно куче за Тони, статията няма нищо общо с него Wink
Фб е пълен с детски снимки на елфчета, еленчета и джуджета пред елхи и камини. heart
И кафе, малко за настроение smile
http://www.obekti.bg/chovek/v-koy-spisk-ste


* 15319292_1321384061245020_5997398808229182723_n.jpg (69.03 KB, 336x336 - видяно 1376 пъти.)
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #273 -: декември 12, 2016, 09:51:59 »

Здравейте!
Обиколих малко в събота. Дребното беше много послушно в началото. После ми изпили нервите с глупости и неадекватно поведение. Вечерта изпразнувахме на свекър ми рождения ден. Подарихме му къщичка за птици за вилата. Оказа се голяма философия това. Бях се свързала с Дружеството за защита на птиците и те ми дадоха много полезна информация.
В неделя го ударихме на мързел. Цял ден се подмятахме по диваните, поразходихме се, наприказвахме се със свекърите.
Свекърва, искам такова куче! Обожавам точно тази порода.
През седмицата започваме да украсяваме. Елхата по-нататък, но поне малко празнична обстановка да усетя. И без това тази година се падат много неприятно през почивните дни, така ще се изниже Коледа!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: декември 12, 2016, 10:05:51 »

Добро утро!

Времето беше чудно тези дни и ние естествено се възползвахме от това, за да се разхождаме. В петък вечерта излязохме с отбора по футбол на ММ на пицария.
В събота обикаляхме с майка ми и Алекс, уж и подаръци трябваше да купувам, но нищо не харесах.
В неделя бяхме с Влади. Ходихме да видим пързалката, която и Тони спомена. Ами наистина е хубаво всичко, което са направили. Освен това ни беше ден на срещи с бебешори, които още не бяхме виждали- 4 на брой. Хаха, от сега се уговаряме с майките за разходките на пролет.

Тони, хаха, не си толкова зле със слуха. От първия път ме чу. Добре, че беше Илиян, защото имаше доста хора и можеше да ви подмина. И двамата изглеждате страхотно. Ти се оправяй вече.  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #275 -: декември 12, 2016, 10:15:02 »

Е, ама дайте по една снимка!!! Може и от пицарията, обичам пица!
Да ви кажа как си изпросих подарък. Харесах си ботуши от един сайт и в петък ги гледам намалени. Тутунясвах на ММ и той ми се примоли да ги купя, за да спра да му говоря. Замотах се и викам -нищо, то и през почивните дни ще може да ги поръчвам. Е да, ама не. Върнаха им редовната цена. За да ми е безплатна доставката, поръчах и едни намалени сандали. Те пък ми пуснаха още отстъпка, че са два артикула, и ботушите пак дойдоха на по-ниска цена. Страшна далавера!!! Не мога да спра да се подигравам на себе си каква съм кифла в такива моменти!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #276 -: декември 12, 2016, 10:16:57 »

Здравейтее smile

Не съм ви писала няколко дни, само ви четя smile. Много ми беше натоварена програмата. 2 дни обучение, в събота бяхме на бебешко коледно парти и вечерта на фирменото коледно парти и се възтановяваме сега, имам 150 мейла в пощата... В събота направих и ПТП, слава богу нищо сериозно, ама се стреснах ужасно много. От вчера съм и с херпес на устата sad нещо 3 години поред ми излиза, не знам що така. Сега ще ходя за пластири че поне да не заразя звяра, явно много стрес изживявам...

Слънчев и усмихнат ден ви пожелавам!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: декември 12, 2016, 10:25:19 »

Аз не снимах украсата във Враца..  blush Мимето може да пусне, ако има..
Докато аз бях на кола маска мама и Илиян са се пускали на пързалката, голям смях са били, ама нали съм болна изпуснах  pardon

Али, дай снимка на ботушите и сандалите, нали знаеш, че съм маниак  Eeager

Булче, съчувствам ти за херпеса.. И на мен тази година за първи път в живота ми изби херпес.. Просто  angry Бързо да преминава стреса от ПТП-то и повече да не ти се случват такива неща  heart

И аз обожавам голдън ретривъри, но и лабрадори.. Май Лабрадорите повече  heart

За Хитрино... Много се изписа навсякъде... Дано се съберат повече пари, за да може поне материално хората да са сигурни, че има шанс да възстановят къщите си... Въпреки, че никой от тях не изрази притеснение от загубеното имущество.. Другото загубено е по-важно, но  sad sad sad

Пък за любимия ми Истанбул, няма да говоря.. Майка ми се върна няколко часа по-рано от там.. Щях да откача, ако още бяха там, макар да знам, колко далече е хотела им от Бешикташ  sad
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: декември 12, 2016, 11:02:03 »

Здравейте!

Тони, да оздравяваш вече!

Булче, на мин ми се струва, че си все под стрес напоследък, дано успееш да си починеш по празниците, че много кофти така. Гуш от нас. heart heart heart heart heart

В събота Бамбук беше на детско коледно парти във фирмата, в коята работи мм. Ходиха само двамата. мм искал да види дали ще се справи сам. Аз пък даси по мързелувам Wink много хубаво са си изкарали, Бамбук има готин подарък, чакаме и снимка с дядо Коледа.
Неделя се видях малко с приятелки, че с едната не се бяхме виждали половин година. По пресрочихме планираното време и после мм малко се цупи, че трябваше по тъмно да ди мие колата  crazy мъже  pardon crazy pardon

Много ужасен е инцидента с влака. Аз не гледам новини и не знам подробности. Но какво значение има, голяма трагедия е sad sad
За Инстамбул нещо съм пропуснала.

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #279 -: декември 12, 2016, 11:16:26 »

Привет и успешна седмица! ИнтернетЯ ми саботира опита за пост, за това за сега само толкос.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #280 -: декември 12, 2016, 12:13:02 »

Добър ден!
Ние уикенда също използвахме хубавото време и бяхме по обиколки - в събота при едната баба в Люлин, неделя в един парк в Младост 4, който искахме да видим какъв е - хареса ни много, даже има и много хубаво оградено пространство за кучета, та и господинът ще намаже следващия път  Wink
Ей, на Панди много ме заинтригува бебешкото парти на работата на НМ, супер звучи  good
Много хубаво за украсата във Враца, и аз се нареждам за снимка  heart
Александрина още кашля по малко, и ние с ММ нещо се опитваме да ѝпригласяме...ма ще пиша повече в нашата тема, да не ви занимавам всички.
Мъчно ми е много за хората в Хитрино, ама и съм измумена как може отново толкова злоба да се излее  sad
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: декември 12, 2016, 12:25:50 »

Привет и мен  smile

Чета и не пиша от известно време, нещо нямам настроение.
Събота и неделя и ние бяхме навън по цял ден, да хванем хубавото време. Лошото е, че не можах да свърша нищо вкъщи и сега мен ме чака цялото чистене  huhhuh.gif

Направо не зная как да си предизвикам Коледното настроение, никакво го няма. Нито ми се украсява вкъщи, направо ми става лошо като видя купчината с подаръци, които трябва да опаковам. Имам и още неща за купуване за подаръци, но и с това не ми се занимава. Мрън-мрън  badgirl
Взех си 3-4 книги, различни от темата за бебета, хранене, имунитет и т.н. Четенето обикновено ми помага в такива моменти  pardon

За Хитрино и Истанбул няма какво да кажа - голяма трагедия!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #282 -: декември 12, 2016, 12:41:58 »

За съжаление инциденти винаги могат да станат. Случайно разбрах за влака в Хитрино. Това се чудехме и със свекъра - тия цистерни имат куп защити. Не са просто варели, в които да се пренесе нещо си. Все пак той е военен и се е занимавал баш с горива. Грешката няма как да е единична. В жп-то всичко е на принципа на скачените съдове. Всичко се засича повторно и един да сбърка, друг трябва да го хване.
За Турция от вас чувам. Новини нали знаете, че не гледам.
Фери, кашлицата минава много бавно. Ще има още да се чисти детето.
Тони, http://www.kalapod.bg/дамски-сандали-с-ток-h029-бели.html
http://www.kalapod.bg/дамски-чизми-cayla-бели.html
На 300% съм сигурна, че ботушите горе ще са ми широки. Въпросът е, долу да ми хващат ходилото. Ако не- ще ги сменя с един друг модел. И без това си изхвърлих кафявите в петък.
Булче, Дано вече целият стрес ти е зад гърба!
Ей, Машка, не така! И на мен миналата година ми започна така украсяването, ама после много бързо ми се усмихна ежедневието.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: декември 12, 2016, 12:44:52 »

Нещо не мога да ги видя  huhhuh.gif

За Истанбул, то имам чувството, че там е ежедневие и по новините не знам дали са го казвали.. Със сигурност водещата новина е била за Хитрино. Иначе, аз видях във фейсбук публикации. И аз не обичам новини, за разлика от ММ, който ако може ще гледа денонощно новините на всички канали  crazy

Машка, според мен си притеснена за очото на Малчо, но скоро всичко ще е наред и ще ви дойде коледното настроение  heart heart heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #284 -: декември 12, 2016, 15:27:36 »

Тони, много странно, че не дава линк, а трябва всичко да се копира.

Моля за помощ! Нещо си омотах ръцете и на аутлук пощата ни свих колоните и то само на входящите. Сега нищо се не види - от кого е, от кога е тоз имейл. Проблемът е, че не ми излиза двойната стрелка, за да разширя колоните. Става дума за онези, по които се сортират имейлите - дата, важност, прикачен файл и тн. Някаква идея как да го оправя?
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines