Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:14:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември и магията на Коледа!  (Прочетена 157282 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 01, 2016, 10:32:21 »

Пак не разбрах, какво се случи .. Кои мами?  huhhuh.gif
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: декември 01, 2016, 10:39:40 »

Честит Декември smile Нека бъде магичен,изпълнен със сбъднати желания,топлина,канела и много радост в душите.
  Ние започнахме месеца с голям рев,дано да го завършим само с усмивки:)
Обожавам коледния дух и всичко тривиално и комерсиално свързано с празника.Почитам си и нашите традиции,но западните определено ни завладяват напоследък.

  Мари и аз ,като видях снимката това си помислих  Wink жената си е имала идея,модерна работа Wink жалко,че чак сега го разбирам.
  
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 01, 2016, 10:44:24 »



 Santa Christmas tree
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #18 -: декември 01, 2016, 10:46:31 »

И аз така с половин око за к(с)екса на Али прочетох, че чак и завидях от къде такъв мерак цял ден да "готви". Хаха...

Сакън! Мъжо е на работа. Пък и сутрин при нас пристигат още един чифт крака и ръце, та не става nea
Тони, майките мили се имат предвид. Поредната случайност по темите Wink
Оф, и моето диване нещо покашля от време на време, та се чудя какво да го правя. Преди няколко дни в предверието на яслата я оправях, а отвътре се чу юнашко кашляне. Какво ли се очудвам pardon
Булче, то беше време да си преполовя отпуската за годината crazy Ако взимам по един ден - проблем няма, особено ако е крив ден по средата на седмицата. Ама стане ли дума за сливане на дни... Започвам да дишам дълбоко! nea

Мари, пак си се постарала. Прекрасно е Bravo
Божкееее, кога мина Димитровден tease Луковиците ми седят на терасата! Отворих си работа днес.
« Последна редакция: декември 01, 2016, 10:51:59 от Alichka » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #19 -: декември 01, 2016, 10:53:37 »

Хихи, те да ги видим сега Wink Ще публикуват стари неща от различни кОнкурси.  funnytooth
Скай, на каква работилничка си?
Аз, като истинска пенсионерка, влезнах в една група за българска бродерия. Малииии, какви надъхани жени има, страх да те хване... Сега остава и да си седна на д- то целево да бодикам. Обаче не е като плетене и шиене, нищо друго не мога да върша успоредно, даже и радиото ми се губи.
Като не си падам по розовото, да се оплача, че не съм във възторг как ми се получиха нещата с албума и органайзера за шноли crazy.
А, леля ми дойде и тръгвам по любов. После ще ви пусна малко розови снимки, обаче да знаете, че критики не понасям, Ако и да са градивни. Wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #20 -: декември 01, 2016, 10:59:45 »

Започна отварянето на календарите с обратно броене. Марта е щастлива.
Аз умирам за сьн и само искам да си видя децата, че от известно време ги виждам по 30ми сутрин и пак толкова вечер. Този уикенд ще взема почивка май.

И друго имах да казвам, но докато напиша предните два реда и изкуфях.  pardon

ПП. Мари, искам да сьм у вас  heart



Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: декември 01, 2016, 11:04:38 »

Фани, ще правиш ли празнична украса? Хайде, тъкмо ще ти ангажира вниманието и ще стане приятна атмосфера good
На мен пък би ми било приятно да си припомня дядо Мраз и Снежанка danceg И въобще, не съм против различните традиции.
И тук има много различия. Например сега, на 6-ти декември е Samichlaus(така да се каже дядо Коледа), който носи на децата торбички с шоколадчета, мандарини, ябълки, сушени плодове, фъстъци и други ядки. Само нещо за хапване и то от изброените.
На Коледа, подаръците под елхата ги оставя Коледният дух или Светият дух ... в този смисъл.

Малко е объркващо за децата, които имат други представи, например Симеон.
Елхата тук се слага на 24-ти и на 1-ви е изхвърлена.
Знае се, че като се сложи елхата на другият ден има подаръци.
Та и той сега е в шах, как така няма подаръци, а вече има елха. Също си мисли, че на 6-ти е Коледа и ще има подаръци под елхата. Ей такива неща, но като се обясни и повтори 50 пъти долу горе се изясняват нещата funnytooth funnytooth funnytooth

Скай при нас няма такъв шанс, колкото по-дълго отсъства тати, толкова повече той спи след това, не аз Girl_hide
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #22 -: декември 01, 2016, 11:07:59 »

Сакън! Мъжо е на работа. Пък и сутрин при нас пристигат още един чифт крака и ръце, та не става nea
Приятел в нужда се познава, ма да не ти давам палави идеи. Не ми отива на титлата бъдеща свекърва така да подкокоросвам на колежките снахите (: За допълнителния чифт крака ще коментирам като ми дойде музата, че няма да е подхдящо за преписване.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: декември 01, 2016, 11:08:15 »

Добре дошла си! give_rose

И ние имаме календар. Първоначално много се ядосах, че не можах да взема един на Киндер, който беше и с яйца и с пъзели и въобще, щеше да има и  шоколад и играчки изненади, обаче.... свършили.
Но пък купихме много хубав на Линд, със страхотен шоколад и изненада зад всяко квадратче, не знаеш каква фигурка ще бъде, различни са видовете шоколад, въобще ... доволна съм, още повече, че Симеон си го избра и то пред този на М&M
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #24 -: декември 01, 2016, 11:13:48 »

Ммм...да, ние сме с този на М&М's  pardon

Приятел в нужда се познава, ма да не ти давам палави идеи. Не ми отива на титлата бъдеща свекърва така да подкокоросвам на колежките снахите (: За допълнителния чифт крака ще коментирам като ми дойде музата, че няма да е подхдящо за преписване.

Готово. Написа им следващата статия  good
« Последна редакция: декември 01, 2016, 11:26:45 от inaxastra » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: декември 01, 2016, 11:40:17 »

Я да ги видим ся, кат са без въображение и източници, как ше се оправят. pleasantry pardon

Ина, календарът ти ми напомня на този:


Мари и ние украсихме, ама не мож се похваля чак с толкова детайли, но се радвам на лампичките. накичихме 3 вида хахахах
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: декември 01, 2016, 11:41:35 »

Приятел в нужда се познава, ма да не ти давам палави идеи. Не ми отива на титлата бъдеща свекърва така да подкокоросвам на колежките снахите (: За допълнителния чифт крака ще коментирам като ми дойде музата, че няма да е подхдящо за преписване.

Хаха, понеже мЪжо беше в Амстердам и колегите му го водиха единия ден по червените фенери и на някакъд стиптийз бар (той добре, че не се впечатлява особено от такива неща...) та после една седмица си приказвахме, че то сяяяя...ако станелоооо...човещинка било видиш ли, ма няма да си разваляме семейството сега заради един път ХАХАХАХА. Та така...ееей такива простотии tease
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #27 -: декември 01, 2016, 11:43:59 »

Хаха, понеже мЪжо беше в Амстердам ...човещинка било видиш ли, ма няма да си разваляме семейството сега заради един път ХАХАХАХА. Та така...ееей такива простотии tease

В чужбина / командировка не се брояло Wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #28 -: декември 01, 2016, 11:44:55 »

Пьк аз тази нощ сьнувах, че един тип флиртуваше с мен и беше много хубаво, ама щом си дадох сметка го оставих, от страх да не вземе да стане нещо по-така и се прибрах при Фабио.

Викам си брей, да му се не види ! И насьн не мога да изневеря  crazy
« Последна редакция: декември 01, 2016, 11:58:07 от inaxastra » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 01, 2016, 11:54:40 »

Пьк аз тази нощ сьнувах, че един тип флиртуваше с мен и беше много хубаво, ама щом си дадох сметка го оставих от страх да не вземе да стане нещо по-така и се прибрах при Фабио.

Викам си брей, да му се не види ! И на сьн не мога да изневеря  crazy

lol  lol  lol

Интересни теми се завъртяха, така... по Коледа blum
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines