Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 00:27:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември и магията на Коледа!  (Прочетена 158979 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: декември 05, 2016, 13:45:42 »

Мале, вярно и 4 френски макарона изядох вчера!!!  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: декември 05, 2016, 14:00:24 »

Здрасти!  Браво, Свекс!  Да направиш най-хубавата коледна трапеза! Ти си ми кумир за домакиня  heart Какво сте се разяли всичките,  не ме дразнете,  че като съм в Бг ще има да наваксвам.
Ние изкархме хубав уикенд - децата оздравяха, да чукнем на дърво. Разхождахме се семейно. Водих Керем на градинка,  май тука ще упорствам да свикне.  blum друго не помня от вашите писаници.
Тони, не те е срам!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #137 -: декември 05, 2016, 14:25:36 »

Панди, май само младото семейство. Ама сега ме караш да се замисля още по- дълбоко и да питам, че да не ме изненадАт двойно. За Коледа може и да дойдат и да си отведат детето, но не вярвам да са тук и за Бъдни Вечер сватовете. Няма толкова място за спане, трябва по хотели да ходят.
Хехе, хич и няма да се превъзнасям по вълшебни коледи, на когото се падне парата - на него. Ако се падне на котката, доста рискувам да не я изхвърлят догодина от завист.  Wink
Хихи, нали съм свекърва и все нещо не ми е както трябва diablo Догодина на 24-ти ще имаме 40 години от нашата сватба. Само да не рекат да редуват годините, една в София, една в Пловдив, че точно за празника ни да ги няма funnytooth Почвам да оглупявам явно, ама не ми пука и влизам в роля smile.
Али, надявам се и НИ2 да е с нас, поне докато не е женен и не са го отнесли към женската рода blum
Да ви кажа, донесоха ми кори за баница от Одрин - пише нещо, което чета "бюрек юфка".  Набухнаха и станаха като едновремешните "рогчета" ако си спомняте.  heart
Фани, ще свикне Кико и всичко ще си дойде на място, само да сте живи и здрави.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #138 -: декември 05, 2016, 14:29:12 »

Тия Одринските кори са много хубави, аз само с тях правя баница и по тяхната рецепта дето е на опаковката  good. Ти пък, идете догодина на меден месец някъде , за какво са ви децата  blum
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #139 -: декември 05, 2016, 14:32:06 »

Подкрепям Булчето, идете на меден месец. Аз съм дипломатична снаха, въведох разделение за празниците. Великден с едните, Коледа с другите. Те си свиканаха вече, че на някои празници отсъстваме и нямат претенции като сменя графика smile
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: декември 05, 2016, 14:39:30 »

С нетърпение чаках да се заговорите за коледни сладки, манджи и т.н. Предлагам всеки, които желае да напише рецепта за сладки или някакво ядене в темата за рецепти.. Събирам изпробвани рецепти smile Аз ще напиша една рецепта за лесна домашна баклава..

Тони как ги ядеш тия френски макарони не знам, аз ги пробвах и въобще не ми харесват  pardon

Моля препоръчайте ми магазин или производител на мебели, в който да има наличности

Хайде отивам да пиша рецептата Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: декември 05, 2016, 14:40:46 »

А Киви аз съм най-дипломатична - нищо с никой (в повечето случаи) lol

Иначе да - за какво са ви деца на годишнина от сватбата smile Те трябва да вземат да ви осигурят един меден месец smile Може да си подновите брачните клетви на някой плаж (вкарах се във филм, упс)
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: декември 05, 2016, 14:48:21 »

Ау, от сутринта сте заговорили за хапване. И аз вчера си развалих режима - кумата донесе домашен кекс и беше тоооолкооова вкусен, че и тази сутрин си хапнах от него  badgirl

Свекърва, да не би да имат нещо да ви съобщават младите? А "другата Мария" ще идва ли или още не е ясен статута й  smile

Ние за Коледа сме пътешественици - първо ходим при едната рода за Бъдни вечер + 2-3 дни преди това и после ходим при другата рода за Коледа + 2-3 дни след това. За една седмица навъртаме 1000+ километра. Да видим тази година на Иван дали ще му понесе тази програма.
А Великден го празнуваме далеч от БГ и така няма сърдити  pardon

Отивам пак да нагледам кекса  blush
« Последна редакция: декември 05, 2016, 15:03:42 от ma6ka_ » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: декември 05, 2016, 14:59:05 »

Ние винаги караме Коледа с моите родители във Враца, защото в Силистренския край е много заледено.. Или по-скоро го използваме като извинение.. За мен Коледа е във Враца.. Не си представям силистренска Коледа  nea sad

За Великден повечето пъти сме в Силистра, но с моите родители заедно всички.. Тази година свекитата дойдоха + сестрата на Илиян, зет му и племенницата smile Винаги сме по много, добре че там има апартамент+къща и тук сме така, че иначе...  huhhuh.gif
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #144 -: декември 05, 2016, 15:17:33 »

Ама моля ви се сега, какви са тия баклави и вкуснотии, отговорните да пратят една кутия насам diablo

Свекърва, колко хубаво, че ще ви се напълни къщата!

Ние с празниците сме лесни, преди са се оженим, всеки си караше Бъдни вечер и Коледа с родителите, Нова годи заедно. Като се оженихме, Бъдни вечер вкъщи, който желае да заповяда, всички са поканени, същото важи и за Коледа. Една Коледа сме карали с брат ми, обикновено идва някой родител за празниците,  през последните 3 години брат ми си карат Бъдни вечер вкъщи и на Коледа се донасят вкъщи да си разменим подаръците.

Тоя уикенд голямо щъкане падна насам-натам, накрая даже и на кино отидохме. Днес обаче хич не ми се идваше на работа, ако можех да си поспя малко blush
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #145 -: декември 05, 2016, 15:19:18 »

Да го докараме до догодина, но малко ми е съвестно, баш когато си идват един път в годината мен да ме няма. Те стоят около седмица в България, заради повечето почивни дни. Ние и по друго време може да пътуваме, ама като гледам майка ми, все по- трудно става оставянето им с леля ми. sad
Джос, добра идея за изпитани рецепти good
Машка, първо и аз това си помислих. Обаче преди седмица се върнаха от ски в Канада, да летят толкова километри до тук, ако тя е в положение, само за едното казване, не ми се вярва. За Нова Година ще са във Финландия, ама най в северната част, не би рискувала, според мен. Не са дали вид, че са на вълна деца, макар да са на възраст над 35 crazy Имам си и друго съмнение, но няма да го казвам, че да не стане наистина Wink За Мария Другата не съм известена, че ще идва. Хехе, голяма конспирация му дръпнахме, ще видим след празниците дали е основателна. Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: декември 05, 2016, 15:21:24 »

И ние сме го правили този номер като Машка, но с мм решихме, че отказваме, да си го причиним с бебе. Аз си мислех, че като се роди Бамбук, повече ще ни се обикаля по роднини. Обаче докато преди само аз се дранех, вече и ММ почна да се дразни, защото у нас той е майка-орлица, та още по-асоциални ще ставаме май.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: декември 05, 2016, 16:44:06 »

Тая година и ние сме си в Русия за първи път. Поне е украсено навсякъде, ще бъдем с приятелите от Бг вероятно.  Да сме живи и здрави пък ако ще и да не сме в Бг, нали сме си четиримата заедно  heart ще си го направим интересно пък - няма начин  tease
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: декември 05, 2016, 16:55:51 »

Панди, и аз така си представях първата ни Коледа с Иван - ние вкъщи и родата се изрежда на посещение в рамките на 3 дни и след даването на подаръците всички си отиват по къщите  pardon Направо ви завидях за спокойните празници, които ще изкарате  Wink

Фани, ви кога ще празнувате Коледа - по руския календар или на 25.12?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: декември 05, 2016, 16:57:44 »

Машка, ама как с малко бебе и вие ще пътувате  shok Аз бих накарала всички да се съобразяват с нас..

Въпреки, че Враца е на 1 час път и не е проблем де.. Но определено, при други обстоятелства, не бих си мръднала дупето с бебе  nea
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines