Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 19:35:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2016 - пробуди се!?  (Прочетена 171091 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #585 -: ноември 25, 2016, 15:03:24 »

С помощта на съфорумка и познанията на мъжа й + май накрая го показах на ММ (не помня  crazy) за рождения ден сега му купих часовник.. Исках да си вземе нов телефон за Коледа, но той е с толкова специални изисквания за телефони, че нищо което пазара предлага в момента, не му харесвало повече от неговия си телефон.. Само някакъв китайски/корейски или не знам си какъв супер телефон, който били произведени 1000 броя в света, концептуален, чиято цена обаче е 2000 лв.. И ще се ремонтира само с пращане до там, където е държавата производител.. (не я помня точно, коя беше)..  crazy Сам си се отказа..

Може да му взема маратонки (за спорт), отдавна иска, а все казва, че не е най-важното и може да си кара със старите  smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #586 -: ноември 25, 2016, 17:02:00 »

Моника обожаваше едно шише от минерална бутилка в което бях сложила малко ориз.Нямаше такава забава.

Ние имахме шише с цветни сламки smile 

Всички цял ден си говорят за пазаруване, моят черен петък възлиза на 10лв четец за карти.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #587 -: ноември 25, 2016, 17:46:46 »

Аз, с моите 6лв, май съм най-скромна.   laugh
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #588 -: ноември 25, 2016, 18:56:33 »

Аз съм по- най с "0" smile
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #589 -: ноември 25, 2016, 19:18:43 »

Аз си използвах намалението пт 30% и съм готова с подсръците за мъжа, че и малко за мен  blush парфюм за него, крем и метеорити за мен, опаковах ги и сега чакат дядо Коледа да ги сложи под елхата Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #590 -: ноември 25, 2016, 19:19:57 »

аз те бия, Менианте- с нула лв blush

тази година, оше по - подбрано и от предната ще действам- коледната размяна тук- подарък, баба ми - подарък. Другите не са слушали достатъчно. pardon
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #591 -: ноември 25, 2016, 19:24:55 »

Еми, много стисната Снежанка си  blum

Аз тази година съм така с коледните картички. До миналата година пращах по 20-30 картички, ние я получим 2-3, я не. Тази година реших да пращам само на хора, които същи са показали някакво уважение.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #592 -: ноември 25, 2016, 19:25:48 »

...крем и метеорити за мен...

Алексия, какви метеорити? Нещо не можах да си го представя този подарък...  blush
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #593 -: ноември 25, 2016, 19:35:58 »

Ми една пудра на топченца, т.нар. перли, просто Герлен са си кръстили продукта "Метеорити".
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #594 -: ноември 25, 2016, 19:48:04 »

Ми една пудра на топченца, т.нар. перли, просто Герлен са си кръстили продукта "Метеорити".

Е, в този момент страшно ти завидях, да знаеш! badgirl badgirl badgirl

Искам и азззззз, обаче - 30%  Boy cry Boy cry Boy cry
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #595 -: ноември 25, 2016, 21:21:40 »

Добър вечер..

Днес едва се наскитах по магазините.. Първо бях на фризьор и съм вече с тъмно червена коса с по светло червени кичури, които на светлина се сменят.. После ходихме до един магазин за техника, но нищо не ми хареса.. В друг магазин имаше промоция на дрехи, една плащаш една без платно, като трябва да са еднакви, взех тениски за работа на мм lol в магазина за обувки си купих 4 чифта балеринки, че имаха 70 процента намаление..

Ние с мм сме решили да си подарим телефони за Коледа. Още не сме решили какви, аз се точа на новия Microsoft, а мм на една марка, която се произвежда за Франция ( доста издръжливи китайски телефони ). За брат ми, приятелката му и зълвата мисля да има дадем пари.. За родителите ще е някаква дреха. Днес купих още някои коледни неща и мисля, че съм приключила с подаръците..

А да ви покажа новата ми придобивка, която успях да намеря на половин цена и бях много щастлива, разбира се веднага я пробвах..  

ПС: Забравих да напиша, че и аз намазах от emag, поръчах една кафе машина на половин цена.. Дебна я от много време и сега я взех от 300лв на 150лв  Yes


* gs01.jpg (55.89 KB, 668x473 - видяно 145 пъти.)
« Последна редакция: ноември 25, 2016, 21:40:38 от djosi » Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #596 -: ноември 25, 2016, 22:09:58 »

О, знам ги "френските" китайски телефони - добри отзиви имат... И аз им се точех, но се спряхме на по-евтина алтернатива лятото...  blush

А за Коледа - само за децата ще има подарък (общ и някакви отделни торбички с малко лакомства и с по някоя книжка за оцветяване или нещо такова), за родителите сме взели едни бурканчета за подправки от ИКЕА, и за тук ще взема подарък, и това ще е.
Няма да си разменяме подаръци - всъщност отдавна не сме си подарявали разни неща... Когато ни трябва нещо, си го купуваме, ако имаме пари и така.  pardon

А спортното долнище го сефтосах тази вечер във фитнеса...  girl_wink

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #597 -: ноември 26, 2016, 11:11:03 »

Добър ден!

Аз съм малко кисела, защото вчера ме ядосаха, но няма да го удрям на Отдушник и ще продължавам да си киселея.

От цялата работа вчера "намаза" само малкият. Поръчах му дрешки от НМ с тяхното бомбастично 20% намаление. До играчки не успях да се доредя, ама и без намаление ще се купуват. Разгледах малко в Емаг, май имаше добри намаления, но нямах време да ровя хубаво.
За нас нищо - изобщо не остана време да търся. Размина ни се...

И аз не харесвам пластмасовите, светещи и пеещи безсмислени играчки, но Алекс видимо се забавлява с такива. Някакъв колега на Влади му подарил нещо такова и у нас е голямо шоу. Има две, но са достатъчни. Подготвила съм се все някога да получим и подобни подаръци, така че ще се опитам да се примиря.

Все още не съм измислила подаръка на ММ. Офф, ама напълно съм блокирала.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #598 -: ноември 26, 2016, 13:17:16 »

Алексче, то кат с картичките ти- затуй който се сеща за мен и аз за него, такам.

аз днес си довърших подаръка за съзвездието си от форума blum, бях тръгнала в друга посока, ама се спрях навреме хаха. crazy

мисля без черен петък да си барна някои дреболии за спалнята от ибей, детайли един вид. китайците там са в непкрекъснат черен петък. smile

за мен ще купувам догодина- искам ново яркочервено яке и чизми в същия цвят. pardon

честито на всички тук за придобивките им smile
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #599 -: ноември 26, 2016, 14:34:42 »

Наваксвам на бързо с не писането smile

От черния петък аз не намазах нищо  cray Чувствам се ощетена  cray За сметка на това ММ се облажи доволно  diablo В Оптикласа имаше -50% на диоптрични стъкла и рамки, а неговите са специфични и скъпи, няма ги в БГ и са само с поръчка, чака по 10 работни дни. И вчера спести повече от една минимална работна заплата  yahoo
Аз се възползвах от -30% в Андрюс и му купих подарък за РД  danceg Вълнено сако, но не гладко, не й грубо, много меко и лекичко, направо е разкошно  heart Една риза и фишу за сакото. Такова аутфитче му спретнах, че трябва винаги да съм до него, когато го носи lol Да си го пазя  blush
Миленка, много неприятно за работата, но не изпадай в минорни състояния, колкото и да е трудно мисли позитивно. Не е било твоето, за да имаш друго по-хубаво  heart
Тони, много харесвам работите на Цветомила, декорацията за кръщенката е просто страхотна, много любим стил и цветове, но... И според моите виждания не ми е за такова събитие  blush
Ами това е от мен, на фризьор съм, изстуди ми цвета на балеажа и стана страхотно. После пак забивам нос в книгите smile Хубав уикенд на всички smile
« Последна редакция: ноември 26, 2016, 14:36:42 от marry_me » Активен
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines