Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 23:58:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2016 - пробуди се!?  (Прочетена 171024 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #570 -: ноември 25, 2016, 08:47:35 »

Добро утро.Аз само разгледах емаг.Друга година имаме какво да купуваме, дори памперси да е, но тази съм пас.

И Моника играеше с тези играчки.Много зависи от темперамента на детето.На момченцата каквото и превозно средство да се купи ще е хит, при момичетата в началото куклите и бебетата не са интересни.Но ако обичат да работят с пръстите си и обичат ситни и малки неща тези играчки са перфектни.Моника и до сега се заиграва с нещо с малки части.Ако са едри забрави!Така е от много малка.Но пак казвам темперамент.Друго което мога да ви препоръчам са купички който могат да се слагат една в друга и да се редят една над друга като кула.Лятото пък са идеални за преливане на вода, също добро забавление на малките.Всичко пищящо, пеещо, светкащо и свиркащо върши работа.Друг е въпроса вие колко бихте издържали.И гледайте да не стане свръх стимулация от тях.Аз не съм им фен на тези играчки, но бабите се погрижиха и купиха.

Аз сутринта за добро утре се занимавах с нещо смешно, ако ме погледнеш от страни.Преди време от Зачатие правихме образователни книжки за учениците, за репродуктивното им здраве.Дюрекс ни бяха спонсори и слагахме презервативи вътре.Е да де ама на тях им изтекъл срока на годност, а един младеж ми иска книжки да изнася презентация пред ученици.И рано сутринта отлепям презервативи аз.  blum
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #571 -: ноември 25, 2016, 09:29:19 »

На мен днес ми е нервозно. Всичко ми се изсипа като задачи накуп. Ще чакам да разказваш, Тони, за Камбоджа. Другите дестинации не са ми чак толкова интересни.
Харесах си светлобежови боти с масивен прозрачен ток от 70+ на 50 лв намалени. Още им се чудя. Ако са моите, ще ме чакат до обяд. И без това са тесни! Дано хората, гледащи черните петъци са с огромни крака.
Ремингтън са супер! Мъжо ги продават на едро, та ако някой нещо иска, мога да питам за цена за наши хора.
Ох, Маги, и твойта е една. ..
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #572 -: ноември 25, 2016, 09:35:16 »

Аз хич не ги харесвам святкащите и пищящи играчки. И без тях имам главоболие.
Това с топчетата на снимката - имаме подобно, почти не се използва.
Ползват се предимно колички - всякакви разновидности. От време на време конструктор, понякога една масичка с инструменти и горе-долу е това.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #573 -: ноември 25, 2016, 09:43:53 »

Привет в черен петък!
Започва лошо с тази катастрофа на магистрала "Тракия"...
Никога никой от семейството не е пазарувал в този ден, даже децата в Америка не го правят. pardon
За дървените играчки, а и за играчките на бебета и малки деца въобще, съм си изградила навик да не ги оставям никога сами. Колкото и да са пригодени, винаги може да стане беля за секунди. То и затова си вършех домакинската работа само докато спяха, после винаги стоях  на ръка разстояние и не ги изпусках от поглед. И въпреки това малкият успя да папароса по главата големия с едно дървено влакче, та и аз редовно предупреждавам /май и миналата година, когато Ина си беше поръчала дървено влакче, споменах за случая/.
Успешен ден на всички. Днес пак е празник /Св. Климент/ и слугинската работа съм я оставила за надвечер. Ходи ми се по любов Wink
Хаха, Маги, какво правиш със старите презервативи? Хубави балони стават, може да разнообразиш отлепянето с надуване good
Ще ме прощават тези, които знаят за моите перипетии с тези образователни ликции, ама ще го разкажа пак: Големият син, за разлика от малкия е много деликатен и умерен в приказките, рядко говори глупости и има много невинен детски поглед /все още/. Идва си той от училище след подобно полово ограмотяване и разказва как са се учили да слагат презервативи. Питам го аз къде са ги слагали, той ме поглежда с огромни сини очи и казва, че на надървен модел. Аз се облещих, настръхна ми косъмът само като си представих ситуацията и реших да изясня кой се е жертвал да е модел, неколкократно повторих "как така на надървен модел, ама пред всички ли..." и ред подобни простотии, докато той бавно и отчетливо ми каза:"Майко, не чуваш какво ти говоря - на модел от дърво!" Ужасно се засрамих blush, после взех сама да си се хиля Wink


* 15241794_1303508013032625_417473193413869686_n.jpg (62.15 KB, 336x336 - видяно 1698 пъти.)
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #574 -: ноември 25, 2016, 09:46:42 »

Всяко дете с неговите интереси, за това - питайте родителите. Единствения всемирен хит според мен са купичките или чашките (nesting cups), тях не познавам дете, което да не ги обожава. Аз вече им забраних на близките свободните съчинения на тема подаръци, първо не знаят къде да пазаруват и се набутват с много пари, като може да не е така, второ не знаят какво да пазаруват и се случи да преподарявам несполучливи подаръци. Той Змей не е останал необгрижен, но защо да се разхищават така средства?!

Тони, твоите шефове са тотално  crazy crazy crazy ... с немскоговоряща група при положение, че не знаят езика ще се измъчат. Никой няма да ги брои за хора или да им доуточнява. Не знам защо хората не се замислят, че комфорта и времето също имат (дори и парична) стойност.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #575 -: ноември 25, 2016, 10:21:29 »

Добро утро!

Аз снощи от чернопетъчната седмица в Амазон забърсах една електрическа самобръсначка на Филипс за мъжо, харесал си я и ме извика да му я поръчам аз, че да е изненада:)) аз добавих и книга, която мисля, че ще му хареса, ако не му, аз ще я прочета:)

За играчките, подкрепям за чашките/купички, нашите са от Икеа, от бебе до сега още си играе с тях. Иначе пеещите играчки много не вървят у нас, като бебе сякаш им се радваше, сега не им обръща внимание. Лего дупло и плеймобил са супер вървежни в момента, специални за Легото съм склонна да купувам, защото развива въображението.
Дървени играчки спрях да купувам, не ги отразява,  може би защото в яслата имат дървени основно и там им се насища. Тези с топчетата са му интересни само по болници и въобще чакални, където обикновено слагат за децата, вкъщи имаме една, рядко играе с нея.

Аз днес голям ден съм планувала, ходих до лабораторията за изследвания преди работа, следобед ще довършвам пазара на подаръци и за довечера се точа на новите серии на Момичетата Гилмор, дано до довечера да ги пуснат.

Сложихте ли коледна украса? Ние още не, май след две седмици ще я правим.

Много ми харесаха снимките от кръщенето, като от списание са!
 
Хубав ден на всички!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #576 -: ноември 25, 2016, 10:51:51 »

Смях се с глас на разказа на Свекърва, за "надървения"  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth


Иначе, какво да кажа.. Камбоджа ми се стори много интересна от виртуалната разходка, която си спретнах.. Нищичко не знаех, нито за кхмери, нито за храмовете им.. Само тук-там съм виждала някоя снимка.. Ще погледна най-вероятно някоя книга, да се пообразовам.  huhhuh.gif

Щели били да пътуват със семейство приятелско, което забележете също не говори немски, но дъщеря им живее в Германия и те често ходели  crazy

Откакто съм във фирмата им организирам всичките екскурзии..За първи път ще са с туроператор, аз винаги ги пускам сами с 40-50 листа програма и разяснения за забележителностите.. Тоя път няма, каквото са дали от бюрото това  Girl_hide
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #577 -: ноември 25, 2016, 11:32:06 »

Добър ден стана докато се наканя!
Сутринта вършах в Емаг...поръчахме си съдомиялна - Електролукс, намалена с 250 лв. Мислих мислих и реших, че не ми се дават много пари, не че не отидоха за други неща  pardon За малката поръчах едно интеркативно, светкащо, свирещо, образователно, пак много намалено и един голям плюшен мечо 95 см за 20 лв. ММ ми поръчал слънчеви очила, пък аз на него винтоверт  pardon Абе голям пазар падна, доволна съм, само ги чакам да дойдат  Wink А, и един шкаф за обувки за антрето, че все няма къде да ги слагаме  girl_impossible
Тамън бях влязла при книгите и Александрина се събуди...това е, ще си остана проста и необразована  Girl_hide
Казах ли ви, че интернетът ни на макс скорост замина още в началото на месеца, щото госпожа Цветкова реши да изтегли всички сезони на Кухня да си попълва пропуските lol Както и да е, добавихме нови мб, ама ММ много ми се смя, щото хич и не се усетих какво ще стане...поне сега има какво да гледам  Wink
Чакам Бебка да се събуди и заминаваме при баба и дядо на гости  heart
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #578 -: ноември 25, 2016, 13:00:03 »

Здрастиии

Да ви кажа тоя черен петък в България е минал покрай черния петък ама карай... Идеята на това намаление е съвсем различна.. а не като при нас - намалено, ама не баш хахахах Имам приятелка в щатите - на черен петък купува блуза на Пиер Карден намалено от 460 долара на 25 долара... а не като при нас намалено от 200 на 150 нали.. малко ми е измислена цялата схема

Аз пак съм си вкъщи, пак ровя обявите и така... ще бъде една ддоооооста тегава Коледа
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #579 -: ноември 25, 2016, 13:15:43 »

Съгласна съм, че черния петък у нас не е като при хората, т.е че пускат 5-6 артикула, които са на промоция, а всичко друго е пре*бавка...

НО, ако си знаеш какво искаш и му знаеш реалната стойност си е оферта.. Преди 2 години ММ ми купи ел. четка за зъби от 220лв на 100, тази четка още си струва толкова  pardon Купихме ютия на нашите от 150+лв на 59лв. Сега пак си купих тази маша от 109 на 39 .. Докато има "балами", ще има и тарикати  sad

На дрехи, обувки и тн, не вярвам, че правят истински намаление, затова и не следя  nea
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #580 -: ноември 25, 2016, 13:58:00 »

Аз си купих само едно долнище на анцунг  - за фитнеса, за 6лв. Скромна съм... Ама и парите ни попривършиха....
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #581 -: ноември 25, 2016, 14:21:39 »

Аз бях на крак и пред компютъра още в 6:20 и така на рефрешване до 7:04, когато пуснаха Емаг. В момента, в който влязох, а съм сигурна, че никой не би могъл да е по-бърз, PS4 вече беше разпродаден. Според мен са имали само една бройка, ако въобще са имали. Да, намалението беше голямо от 699лв. на 399лв. , но все тая, ако ще пускат нула бройки. Все пак взех по-неизгодния такъв, който беше намален само със 100 лв., ама съм обещала на брат ми за Коледа, та...

Сега вече спокойно ще разгледам има ли други сайтове, които ме интересуват. В timer.bg са пуснали намаления, но за марката, която ми трябва не са.

Дрехи и аз не следя, никога даже май не съм купувала онлайн.

Alleksia, и аз ги чакам "Момичетата Гилмор", това ми е един от най-любимите сериали!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #582 -: ноември 25, 2016, 14:26:08 »

За играчките мамчетата на малки бебета ще се изумят с какви неща ще играят децата от сега нататък.Моника обожаваше едно шише от минерална бутилка в което бях сложила малко ориз.Нямаше такава забава.

Ох намаления говорете ми.Аз отидох до Теленор да попитам за един телефон и нова тарифа, че на сестра ми договора изтича.Леле каква лудница е по магазините, не е истина.Даже момичето в Теленор се бъзика при нас няма черен петък.Луда работа.Харесах си едни ботуши за 100 лв, ама дядо КОледа вече ми донесе чанта, та ще е нахално сега и ботуши.Отделно, че ще фалира.Ще видя за рождения ми ден може да ги изпрося smile

Иначе ние сме купували съдомиялна с над 250 лв намаление, взимали сме ел. четка за зъби също с над 50% намаление.Но както казва Тони следя, разглеждам, избирам и знам точно какво искам.Ако го няма просто не взимам друго.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #583 -: ноември 25, 2016, 14:27:10 »

И Илиян тайничко гледаше Плейстейшъна.. В 7:05 нямаше, според мен не е и имало  good
Преди 3 години купих 3-ката на страхотно намаление от емаг като изненада за Коледа, беше 1-вия черен петък тогава. Мой колега си го купи 3 дни по-рано за 550лв, а аз дадох 250 от емаг smile

Илиян играе все по-рядко и сам си каза, че не иска.. Иначе го намерих някъде в нета за 550лв 4-ка smile

Много ми е трудно да реша, какво да му взема.. Използваме фейсбук месинджъра, за да си постваме някакви интересни неща, които другия е видял, като така освен, че ако ние си търсим после не го забравяме, то даваме и жокер за подаръци.. В последната половин година само аз съм поствала  shok crazy  blush

Накрая ще е някакви неща, от които има нужда дънки, бельо, чорапи примерно.. sad Искам да е изненада, а тези да си ги вземем така или иначе, ама просто не знам какво.. Всичко, което би искал, аз съм му го подарила..  huhhuh.gif
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #584 -: ноември 25, 2016, 14:55:08 »

Тони, аз този Плейстейшън, който взех сега за брат ми, е 499лв., но е намален от 599лв. - е пак съм доволна, че е с някакво намаление, защото щяхме да го вземем така или иначе, че това му е подаръкът от цялото семейство.
Ама, все пак ме е малко яд за другия, защото се бях навила и за милото да взема, ако е толкова намален (нищо, че и ние си имаме PS3) nea Много трудно се избира подарък на половинката, още повече наистина за толкова години, всичко сме си подарявали! имах идея за джанти, но много-много не ги разбирам, а и пак щяха да отидат сума ти пари за нещо, което не ми се вижда чак толкова специално... Сега съм харесала часовник на Junkers.
Активен
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines