Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 13:59:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2016 - пробуди се!?  (Прочетена 171070 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #540 -: ноември 24, 2016, 11:30:05 »

Свекс, всичките ми харесват, каквото остане, нямам претенции... Колкото по-шарено, толкова повече се радват децата  pardon
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #541 -: ноември 24, 2016, 11:35:11 »

Добър ви  ден..

не съм писала много наскоро , ама ... малко съм безработна... sad Цялата мечтана работа се оказа една голяяяяма лъжа.. Още не сме си взели парите за миналия месец, за този не е ясно какво и как... съкратиха ни всичките, под предлог че фирмата затваря, после се оказа че фирмата не затваря... Първо беше не са ни превели пари от събитията, после се оказа че пари е имало, но са преведени на други места и някак си не стигат до нас.....

Мега тъпата ситуация, знаете как е - когато си мама на малко дете , закона те пази до 3 годинки на детето, НО това не важи ако си в изпитателен срок - демек прецакана съм и си ме съкращават без да им мигне окото и без предизвестие.. Луднала съм да търся работа, с ММ едва се справяме финансово - нали някак си очакваш заплата, а такава няма....сещате се....
На въпроса ми защо изобщо съм наета ако фирмата има финансови затруднения, никой не можа да ми даде адекватен отговор, само тъпи оправдания... Някои колеги заплашват със съд, защото искат да ги съкратят по член , по който нямат право на обезщетение... Направо не ми се вярва в какъв филм попаднах..

Не знам, аз ли съм затъпяла, те ли са големи играчи - как можах да се подведа така.... cray Вече втора седмица карам болничен, само и само да успея да докретам до полу-пълна заплата - инае реално имам 3 седмици работа в тая фирма... Щели да ми напишат препоръки - кво ме топли това?!?!?!

Като изключим тая драма дето ми занимава целия живот, иначе всичко е наред.. Бобо расте и дивее, много ми е сладък в тая възраст heart И така...

Яд ме е много , бях планувала с първата заплата да заведа ММ на романтичен уикенд за годишнината - да го изненадам - нещо не много скъпо, но да останем двамата далеч от всичко...

Дайте идеи с какво да го изнендам с малко средства - много му се събра и на него и искам да се почувства специален...
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #542 -: ноември 24, 2016, 11:45:51 »

Ех, Миленка, дано по-бързо си намериш нещо. Много гадно така...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #543 -: ноември 24, 2016, 11:57:41 »

Миленко, съжалявам за цялата ситуация.. Яд ме е, че не можах и да помогна..   Friend Тъпото е, че идват и празници.. Не можеш спокойно да се отпуснеш и да се настроиш за тях.. Ще мине, то е ясно, ама сега е трудно kiss2 Може да вземеш ваучери за масажи (има не скъпи) и да отидете през деня, а за вечерта да си приготвите романтична вечеря и да си се гушкате на топло вкъщи  heart

Исках да кажа и друго, ама ми избяга..  huhhuh.gif
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #544 -: ноември 24, 2016, 12:11:52 »

Ох, и аз попаднах на мегатъпа ситуация!
Ходих до институция А, носейки документи от Б, В и Г, обаче ми липсвали от "ь" и diablo Официално си изпуснах срока, за да подам на място, където ми е удобно. Сега мога да взема нов ден от работа и да ходя на другия край на града с цветнокожото население да се редя по опашки. Добре, че служителките влязоха в положение и ми дадоха отсрочка до края на работния им ден. Сега ще ходя до "ь" и дано към 3 най-късно успея да си подам всичко. Просто не ми го побира акълът как няколко държавни институции хал-хабер си нямат една от друга какво се случва, а аз трябва да обикалям из целия град като л*н вестник. Добре, че си взех отпуск. Ама то да е само за това - аз взимам близо 5 дни в годината само и само да си оправям документално неща. Искам да накарат държавните институции да работят на смени по цяла седмица diablo И да, по време на майчинството хич не ми пречеше, ама сега. За Бога - аз работя с работното време на всички!
Миленка, гушвам те силно! Лъжи има много в тоз живот. nea По-добре да е със служебен привкус. Ще намериш нещо - млада си, кадърна  си.  Не просто нещо, а нещо, което да ти доставя удоволствие и признания. Трябва време! И аз преди две вечери се жалвах на ММ, че искам по-бързо да се случат нещата при мен, ама не може. Трябва да чакам и чакам... И да ти кажа - гледам да не го мисля, че тогава ми почват притесненията. Малко по течението и ежедневието се пускам, за да не мисля по-мащабно.
Тони, това, което показах, не съм го правила аз. Моята комшийка, дето прави бижута ни го подари. Може и тя да го е правила, а може и от нейна колежка да е. Не съм я разпитвала, че има новородено бебче и не сме се виждали спокойно последно време.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #545 -: ноември 24, 2016, 12:17:20 »

Али - споко всички държавни институции са така, явно навсякъде по света и околията хахаха

Тони - това с масажите е идея smile

А иначе че ще намеря ще намеря, ама кога.... Тъпото е че такива хубави неща бях намислила за Коледа... Цялата година беше много трудна и за мен и за ММ и исках с нещо да допринеса за семейния комфорт.. както има една приказка - тамън се ухилиш и вземеш че се озъбиш хахах
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #546 -: ноември 24, 2016, 12:35:34 »

както има една приказка - тамън се ухилиш и вземеш че се озъбиш хахах

Наскоро колегата изръси нещо по повод вечната припряност на шефа... Така се хилих! tease "Все бърза да влезе в дама преди магарето!". Та така де - няма нужда от толкоз зор! Някои неща се случват извън нашето искам и не искам.
За Емаг всички знаем, че ще имат черен петък. А на други места? Още две седмици няма да усетя коледен дух, че всичко ми е под пара. Поне да придобивам спокойствие, харчейки пари. blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #547 -: ноември 24, 2016, 12:40:14 »

Аз съм си набелязала и за мен две книги, та съм сигурна, че и в Хермес ще има намаления.. Да видим колко и какви smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #548 -: ноември 24, 2016, 13:08:46 »

Оооох Миленка, съжалявам  give_rose Дано по-бързо излезете от финансовата дупка и си намериш нещо хубаво smile Погледни го от добрата страна - имаш свободно време да се наслаждаваш на Бобчо  heart
Али, 5 дни в годината за ходене по институции  shok Какви толкова документи подаваш, аз даже за детски не мога да си помисля huhhuh.gif
За подаръци си говорите - аз почти съм ги измислила и повечето даже са купени  smile Освен за Александрина, за нея се чудя, все ми се струва, че всичко си има  huhhuh.gif
На ММ взех едно кожено яке което беше харесал отдавна, но не му се даваха пари  pardon За мама и свекървата взех сенки и четки за грим, че и двете имат нужда. За брат ми - книжки, че е захванал да учи магистратура и му трябва по някои от предметите по-специализирана литература. За Тати много мислих и пак ще е дреха, просто защото човекът не е хич от хората, които си купуват дрехи, затова ние с мама го обличаме  pardon За другите близки ще направя коледни сладки и ще ги придружа с бутилка вино и толкова  smile За себе си не съм измислила още нищо, понеже не ходя никъде на по-интересни места и просто нямам нужда...ще чакам другите да ми харесат  pardon
От Черният петък утре ще дебна за съдомиялна, вече ни е време да се обзаведем, тамън за празнците Wink Ако някой може да препоръча нещо, моля, че са ми малко тъмна Индия  Girl_hide

На Свекърва златни ѝ ръце! Ах, как ти липсва една внучка  heart
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #549 -: ноември 24, 2016, 13:54:07 »

Миленка, много съжалявам, че така се е получило с работата ти sad надявам се да е "всяко зло за добро" и в крайна сметка да намериш скоро работа, която те удовлетворява!

Али, много обикаляне Oh my ..., добре поне, че са ти удължили срока, дано успееш!

Аз за първа година успях да купя подаръци преди декември и да имам идея какво да взема. Децата, моето и племеничките са готови, на майка ми ще купя дрешка плюс някоя козметична глезотийка, за брат ми и жена му нямам идея още, чакам и мм да се изкаже какво иска... искаше портофвйл, сега не искал, засега съм му запланувала един парфюм, който ще купя утре, а пък като се накани да ми каже какво иска, ще допълня подаръка.

Аз днес нещо хич не съм в кондиция, явно ми идва нагорно работата, защото като ме нямаше почти два месеца и сега компенсирам. Искам вече да идват празниците. pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #550 -: ноември 24, 2016, 13:55:30 »

Ние сме със съдомиялна Бош https://www.tehnomix.bg/bosch-SPv40E80EU
Вкъщи я ползваме вече 3-та година, преди това използвахме почти същата 2 години в квартирата ни. Безкрайно съм доволна, както сигурно съм казвала 100 пъти smile

Понеже бях обещала да ви покажа снимки от кръщенето, на детенцето на декорарката ми  heart
Това беше мястото, където правеха снимки с всеки гост/семейство/


Списъкът с местата на гостите + имаше двама човека, които помагаха при настаняването


Тук пишехме пожелания и пускаме пликовете с парите, отстрани слагаха подаръци, който носеше по-обемни неща


Масите бяха дълги, виждала съм по американските сватби така ги правят. Преди ми се струваше гадно, когато го обмисляхме за нашата сватба, сега ми се стори супер и спестява много място. Имахме огромен дансинг!


Декорацията в тези сандъци с кактуси и други зелени цветя (не ги познавам blush) много ме изкефи + пръстенът за салфетките, който остана като подарък за гостите  heart heart


Алкохолът, както казах беше на самообслужване (без вина) и беше под формата на бар.. УНИКАЛНО.. Много ми хареса идеята и реализацията  Bravo





Сладкият бар беше просто... ммм поръчки от 4 фирми.. надмина всичко, което съм виждала и вкусвала до сега  Girl_hide


Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #551 -: ноември 24, 2016, 14:07:41 »

Тони, всичко е перфектно подбрано! Просто повече ми стои като за юбилей, а не за кръщене. Мои си виждания! pardon
Фери, аз имам право на детски. Баш на ръба сме, ама все пак. Отделно на дребното й препоръчаха обувки по индивидуална мярка. Два пъти в годината има право на безплатни. Да ви кажа Колев и Колев такива красоти правят, както си ги избера и нагодя на модел. Държавата, дето толкова я плюем понякога, плаща около 360-370 лв на година за тая работа. Обаче си е обикаляне, заявления и тн.
Ние сме с Електролукс и съм много доволна. 9 комплекта се води. По-голяма няма смисъл.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #552 -: ноември 24, 2016, 14:15:53 »

По-якото е, че детето само си избира темите на всеки рожден ден, т.е на 2-рия и 3-тия, защото преди това не е разбирал хич.. Както и сега за Кръщенето. Той не гледа детски филмчета.. Само Nat Geo Wild.. Oбожава животни и сам си избира.. Първо за рождения ден кокошка, та тя в завъртяла всичко около тема - "ферма".. Сега елен и тя е направила всичко така smile И то елен "с големи рога"  heart heart heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #553 -: ноември 24, 2016, 14:26:42 »

Наистина украсата е прекрасна, но не ми е никак детска.А и за 2 годишнината да си избере темата е малко трудно, тогава главата им не разбира нищо.Да мама да избере нещото което той най-много харесва съм ОК, ама не и то само да каже.Но както Али, каза мои разбирания.

Али, така е при социалните е голямо тичане, но е добре че отпускат тези пари, защото нещата са специалзирани.

И нашата съдомиална е Електролукс, за 9 комплекта.Тази година едно уплътнение се прецака и ако бяха по-грамотни майсторите проблем нямаше да имаме, но какво да се прави живот.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #554 -: ноември 24, 2016, 14:31:09 »

Миленка , много съжалявам за случващото се. Пожелавам ти много сили и дано скоро всичко лошо е зад гърба ти.  smile

Тони, много е красиво всичко. Колко са били гостите викаш?

Подаръците аз още не съм ги измислила. За ММ ми е трудно да избера. Питах го дали е писал писмо до Дядо Коледа, но каза, че не е все още. Може да си направим общ подарък, но ми си искаше и нещо лично за него си да измисля.
 За родителите и свекърите сигурно ще са календари със снимка на Малчо и едни играчки за елха (съм замислила). За племенницата на 8г никаква идея нямам. Давайте идеи???
За себе си също не знам, не съм мислила и не знам от какво имам нужда.
Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines