Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 09:25:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2016 - пробуди се!?  (Прочетена 171052 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #525 -: ноември 23, 2016, 16:47:38 »

Хехе, Марта, чак до печелене на пари не мога да го докарам. За подаръци на хора, които си падат по такива неща, може.
Та да си задам въпросите за албума: Струва ли си да се мъча да бродирам името на обложката или персонализирането да е на вътрешна страница? Върти ми се да и измисля коледен проект, нещо подобно на прикаченото - да снима коледните си подаръци, украсата и др. На първата страница да е принтирано "Коледен проект - 2016" и под него - фотограф Мила. Към албума могат да се добавят листове, той в действителност е папака. Или да защипя бадж, с надпис "фотограф Мила" на розова панделка? Малко ми бягат възможностите и интересите на 4-годишно момиченце crazy Нямам и време, другата седмица трябва да го изпратя, че да се получи навреме до 18-ти.


* 2379871615330150658230.jpg (39.91 KB, 210x315 - видяно 2029 пъти.)
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #526 -: ноември 23, 2016, 16:51:49 »

Свекърва, чудничко се справяш. Много хубави неща майсториш. Браво на теб!
Един ден, ако имаме момиче, ще те тормозя. pardon
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #527 -: ноември 23, 2016, 17:24:57 »

Тука трябва Скай да се включи, тя му разбира, какво харесват малките госпожици good
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #528 -: ноември 23, 2016, 17:38:31 »

Скай щеше да се включи с удоволствие, ако можеше да види снимките от компа на работа...

Като се прибера в къщи ще отворя да видя пак, че иначе не става.

П.С. Вече започвам да разбирам и какво харесват малките господа...както и майките им tease
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #529 -: ноември 23, 2016, 18:02:13 »



П.С. Вече започвам да разбирам и какво харесват малките господа...както и майките им tease

Стараем се, стараем се Ashamed girl_haha
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #530 -: ноември 23, 2016, 19:04:28 »

Според мен бадж с надпис е супер.

Може на обложката да сложиш името на девойката, ма не е задължително pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #531 -: ноември 24, 2016, 08:47:06 »

Добро утро smile

Вчера ме хвана липсата, защото на работа нямахме интернет, цял ден  shok След 600 позвънявания, попитах, как ще ме компенсират и казаха с -5лв от две следващи такси.. Да, ама ние сме платили годишен абонамент.. Тогава губите  Oh my ... diablo На много скапано място сме, където клетките на мтел и виваком имат проблеми, в столицата на европейска държава и само местната кабеларка ни "върши работа"... Както и да е, да видим днес, как ще е./


Свекърва, сътворила си невероятни неща.. Много ме е яд, че съм с две леви, не искам да купувам готови подаръци, искам да ги правя.. Не, че ако можех, имам време де.. Но, ако има желание, сигурно има и начин.. Така казват хората  pardon

Друго не прочетох и не запомних..

Хубав четвъртък smile  give_rose
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #532 -: ноември 24, 2016, 09:26:24 »

Добро утро и от мен!

Свекърва, името на корицата е добра идея и съдейки по моята девойка ще се радва.

Тони, спорен ден  smile

Успешен ден и на всички останали.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #533 -: ноември 24, 2016, 09:39:48 »

Добро утро!
Чакам да мине време и хуквам по задачки. Дано бързо и лесно се оправя днес, че хич не ми се виси по гишетата на институциите.
Ето я нашата джаджа - така или иначе съм вкъщи и я изфотих Wink Нашето е пълно с вата вътре. За съжаление няма джоб за ластици, а си ползвам отделно метални кутии от автършефи blush Има ушички за промушване на диадемите, а надолу си виси много дълга лента, където да се хванат шнолите. Отгоре на тази възглавничка има ушенце и съм увиснала целия органазер на закачалка. То може и на стена да се закачи, обаче аз не обичам прекалено много неща да са на показ вкъщи. По-добре прибрани smile
Свекърва, страхотни проекти! Браво! Пък и какви платове си намерила :Santa:Идеята за албум ми е много на сърце. heart
Аз трябва да се размърдам и да измисля най-после за албум на дребната. Искам в нещо да й запазвам рисунки, покани от рождени дни и тн. Мислех за нещо като класьор с хубава подвързия, а вътре да сложа картони и с ъгълчета за снимки да захващам листовете и поканите. Трябва да си намеря ъгълчета първо, картони, да измисля подвързията crazy Идеята я има, ама реализацията още ми бяга как да стане.
Тони, хич не ги жалете - пишете им една официална жалба. Нас за два дни без цифрова ни компенсираха с половин такса плюс една камара иначе платени канали. Понеже и ние предплащаме за половин година, хората ни подсетиха 4 месеца по-късно. Пък вие като корпоративен клиент имате много повече позиция. Все пак имате пропуснати ползи, служебни мейли и тн...
Хайде, яхвам метлата witch

Забравих снимката tease


* Picture 0024.JPG (64.99 KB, 484x861 - видяно 165 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #534 -: ноември 24, 2016, 09:53:38 »

Решихме да сме практични с подаръците за Коледа и чакам утрешния черен петък, за да купя електрически четки за зъби на нашите и брат ми.. + нов рутер, защото имат нужда smile

За свекито ще вземем хубав кашмирен шал.. трябва да го намеря  blush За любимия ми свекър (наистина много го обичам) не съм решила... sad За дечицата дрешки.. Всички казват, че избират страхотни детски дрешки, а да си призная на мен това ми доставя и най-голямо удоволствие да купувам.. Всички са претрупани с играчки и тн, за мен остава да купувам хубави дрешки  girl_wink Мисля да погледна ще има ли намаления в ХМ.. Дайте други идеи, вие разбирате повече от това  blum
Видях, че ще има намаление и на книги, та на приятелките ми ще купя книги, избрах ги.. Да видим колко ще ги намалят..

Двама именика имам.. Още ги мисля.. Брат ми и кумата  huhhuh.gif

На кумувете ще вземем подарък общ за дома.. Има един антиквариат за порцелонови неща и тн.. Вчера колежката ми ме зарадва с разкошна купичка от китайски порцелан, невероятна.. Ще отида и ще им купя някакъв сервиз за чай.. Те са големи ценители  heart

Какво ще купя на прекрасния ми съпруг.. никак не знам.. Искам да е нещо, което много иска, а той не иска нищо напоследък  beating Освен чорапи хахаха.. Това е друга тема Wink


Али
, много е красиво и вашето  shok heart

Как ги правите тези неща бе хора...  cray Племенницата ни така би се зарадвала на такова.. Тя е първи клас и сега е точно в период на кокетничене  tease
« Последна редакция: ноември 24, 2016, 09:55:44 от alexandrova_90 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #535 -: ноември 24, 2016, 10:04:29 »

Да, лентата аз нарочно я оставих по- къса, да може да се промушва през закачалката /още я няма монтирана на срещуположния край/ и да се залепва с велкро, като пакет, та да се ползва по празниците и като декоративна възглавница. Онова, вертикалното между джобовете е предвидено за намушване на диадеми.
Али, една голяма папка с твърди корици и механизъм ще ти свърши идеална работа. Слагаш всичко по джобове и няма мърдане. Аз на моите така съм им прибрала нещата, не че проявяват интерес де. Wink
Аз чакам леля ми и отивам до Лидл за дървен материал smile
Тони,, ще ти направя, ама ще е следващия месец. Харесай си плат. Като им се "хване цаката", бързо стават good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #536 -: ноември 24, 2016, 10:08:46 »

Свекс, ако ми направиш (независимо кога).. Ще те обичам още повече.. Кажи, какво и как трябва да купя, ако трябва да ти пратя и пари, за да купиш ти, ако е по-удобно за теб.. Измисли си цена, спокойно можеш да ги продаваш, както са ти казали момичетата.. Просто е страхотно  shok Нямам претенции за цветове.. Розово, лилаво.. Момичешко да е  pardon   yahoo yahoo yahoo heart heart heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #537 -: ноември 24, 2016, 10:35:36 »

Ти пък.... Най- лесно ще е от съществуващ материал, хем е с коледни елементи, пък и съм му свикнала Wink Погледни ги показаните дали стават, че са доста ярки.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #538 -: ноември 24, 2016, 10:37:15 »

Аз пък утре ще следя дали ще намалят някой от иригаторите за уста  - най- вече компактните такива. И не знам и аз какво още....
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #539 -: ноември 24, 2016, 11:01:10 »

Привет.Ние сутринта ходихме до Лидл и взехме кухня за дребната.Направо беше инфарктно, че в единия бяха свършили а в другия взехме предпоследната и точно след нас един татко взе последната и край.
Аз тоя черен петък в Емаг май ще го пропусна.Моника счупи фотоапарата, но сега пари за такова чудо нямаме.Други неща не съм гледала дори.Мислех за девер ми ел. четка за зъби, но ще питам моя мъж какво мисли и ако е за, ще купувам.

Днес ми се спи.Сънувах странен сън и се събудих в 5(що да спя, като спи и детето?!) и после заспах трудно и сега съм като пребита.
Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines